Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

5 posters

Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Murago Sun Sep 28, 2014 6:27 pm

Nick postavy: Muragon

Class: Warlock

Koupená nebo vyexpená postava: koupená

Zkušenosti s progresem:
Na twinu od TBC, cata hraju prvne. Nicmene v soucasne chvili mam projity instance BOT 10 i BWD 10 + BH 25, neznam taktiky na sto procent, ale dokazu poslouchat. Jsou to me prvni zkusenosti s cata raidy

Jak dlouho hraješ wow/ svoji class:
Od TBC, warlocka  --- mel jsem ted chvili prestavku a hral wara.

Stav tvého equipu (armory + důležité staty):
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Muragon .. hit cap, snazim se ted boostovat haste + mastery
Screen ui (ideálně s FPS v raidu):  z raidu nemam, zasilam ale UI https://2img.net/h/s24.postimg.cc/4353jq1o5/Wo_WScrn_Shot_092714_123627.jpg
Mam clasicke addony + power auras na decimation, ktere nove Cata UI nepostuje . Chybi DBM ale to si chci doplnit, v predchozich pokusech me to v drtive vetsine pripadu nefungoval, nebo se to opetovne bugovalo.

Moje class. Moje rotace. Proč stakuju právě tyto staty:
Demo je jedna z nejnarocnejsich buildu ve hre. V zergu je nutno pouzivat az dvacet ruznych spellu v rotaci, kterou ja osobne tlacim podle prubehu boje a bosse. Ze zacatku boostuju sve spelly, ktere mam kompletne namacrovane. Od Felstormu Felguarda pres instant summ Felhuntera, Meta az po boost trinketu. Jak uz jsem rikal, moje zkusenost s Cata je pouze nove s twinstarem, takze se snazim vyhradne dodrzovat celkovy guilde z tohoto videa. Nejsem natolik znaly noveho datadisku, abych si jeste priority dokazal rozhodit podle toho, co na twinstaru zrovna funguje a co ne a jsem otevreny novym radam. https://www.youtube.com/watch?v=f__LGzHItyU,  Zatim si davam zalezet na hit capu, jakmile prijde s eqipem vydam se na haste a mastery. Drzim si ovsem int jako main stat.

Zkušenosti s mumble. Funkční mikrofon. Povinné addony:
Mumble mám. Funkčí mic taky, ale nerad pouzivam. Mumble používám už pár let, takže problém s ním nemám.
DBM - nemam problem stahnout. Omen - v mem pripade aggrovani asi uplne nehrozi, nechavam tankovi vzdy chvili na aggro a pak uz stejne vyboosti vic mage, ale jestli je to povinnost, tak doplnim. Nemam rad prebytecne addony, cd spellu si spolehlive dokazu ohlidat sam. na vse ostatni mam powa auras.

Co čekáš od Exalted a čeho chceš dosáhnout:
Ocekavam predevsim usporu meho casu. S tim ze bych rad raidoval a nebavi me cekat na world a pak progressovat tri hodiny BOT. To uz i me s myma zkusenostma dokaze nastvat. Dale bych rad vyuzival vyhod guildy, jak je tomu nove na cataslysmu a samozrejme se pripojil do fajn kolektivu

Předchozí guildy (důvod odchodu): na Cata nic, Wotlk - Guardins of light - rozpadla se

Znáš někoho z Exalted?
Nejspis ne, hral jsem Cata za hordu az ted posledni 3 tydny jsem na ali.

Cau jsem Martin - 23let, studuji VŠ, hrozne rad cestuji a jsem velmi otevreny clovek. Vice uz kdyztak ve hre. Nerozdavam soukrome informace na internetu s Vasim prominutim.

Murago
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 28. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Hannele Sun Sep 28, 2014 6:34 pm

Abych mohl přihlášku dočíst do konce, dovolil jsem si tučně zvýraznit nadpisy, abych se lépe orientoval.
Zmínil jsi, že bys rád guild výhody, já se proto ptám: Co nám můžeš nabídnout? Jaký byl nick tvého warriora? Jsem zvědav, jak budeš reagovat na otázky našich locků, zejména Kurta!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Augik20 Sun Sep 28, 2014 6:40 pm

výhody - pokupoval mounty, heirloomy a tralala jinam?, doufám že sem to tak chápat nechtěl
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Murago Sun Sep 28, 2014 6:41 pm

Jestli to chces vest v duchu pracovniho prijimaciho rizeni, tak se nemusime dale bavit. Svych starosti mam dost. Hledam guildu ve ktere je dobry kolektiv a legrace, ktera to bere jako relax - ne jako podle tve reakce - praci, je to pro me v prvni rade hra. Na Kurtovy otazky treba neodpovim vubec, ale budu naslouchat. Co ty na to?

Murago
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 28. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Soulburn Sun Sep 28, 2014 7:36 pm

V tom případě se sem dostat nechceš. Sice to bereme jako zabavu, ale musi to mit řád, nemužou se na raidech vyskytovat lidi, co nemaj šajdu jak o taktice, tak o svoji roli v raidu, pak by v tom byl chaos a nikoho by to nebavilo.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Tiine Sun Sep 28, 2014 7:39 pm

len tak stručne
nemusíš hneď brať všetko tak ofenzívne, v skratke nás len zaujíma že čo nám vieš ponúknuť, aký si skúsený hráč, či svoju clasu ovládaš, či svojou povahou zapadneš do nášho kolektívu, či by si bol schopný a ochotný chodiť na progress hc bosov a nie len logovať na farmu.

fyi: tým že odpovedáš na otázky tu v prihláške a akým spôsobom na ne odpovedáš si o tebe robíme aký taký obrázok
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Hannele Sun Sep 28, 2014 7:42 pm

Má otázka byla celkem jednoduchá: Co jsi schopný nabídnou guildě Exalted? Na podobné otázky by jsi měl být připravený nejen v naší guildě. Neznám tě, s největší pravděpodobností jsem tě nikdy neviděl. Proto mě tahle věc docela zajímá, v čem bude tvé případné přijetí přínosem.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Murago Sun Sep 28, 2014 8:30 pm

Prominte me agresivni reakce, vzdycky me ale takove prijimacky prijdou u wowka prinejmensim usmevne. Stejne jsem to prehodnotil a poprosim o smazani tohoto topicu. Timto se chci omluvit za ztratu Vase casu a preji hodne uspechu. Surprised

Murago
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 28. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Hannele Sun Sep 28, 2014 9:25 pm

Pokud reaguješ tímto způsobem u přihlášky, nedokážu si představit tvé reakce během několikahodinového progressu. Na žádost locked, ať se daří!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT Empty Re: Muragon / Demology Warlock - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru