Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

redybull druid balance,restoraion - neprijat

+4
Hannele
Diranda
Elfusen
redybull
8 posters

Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  redybull Sat Sep 27, 2014 2:23 pm

Nick postavy: redybull
Class: druid
Koupená nebo vyexpená postava:  vyexpená
Zkušenosti s progresem: ICC 10 heroic (heal),Bot 10 (heal)
Jak dlouho hraješ wow/ svoji class:  tet na začátku Brewfestu to byl můj první rok
Stav tvého equipu (armory + důležité staty):http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Redybull
                                                                              - hit a haste+spirit
Talenty:  http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Redybull
Screen ui (ideálně s FPS v raidu): FPS mivám okolo 30 FPS
Moje class. Moje rotace. Proč stakuju právě tyto staty:  hodím pod target wild mushroom mezitím spawnu stromečky a dám macro exposive mushroom+starfall potom dam na target dotky  sunfire+ensect a castim wrath
Zkušenosti s mumble. Funkční mikrofon. Povinné addony: numble sice nemám, ale mohu si pořídit,mikrák mám plně funkční, DBM mám a další addony používám na healení  healbot, recount ,jinak moc dalších addonů nemám protože nemám tak výkonný počítač
Co čekáš od Exalted a čeho chceš dosáhnout: Od exalted očekávám že mě budou brát na raidy a budu s  vama  vychazet v dobrem a nemam v planu si delat nepratele
Předchozí guildy (důvod odchodu): rozpad vedeni a necinnost
Znáš někoho z Exalted? :bohuzel nikoho neznam ale doufam ze poznam spoutu novych pratel
Něco osobě : jmenuji se pavel je mi 15 rad pomaham ostatnim lidem

PS:v predchozi prihlasce jsem nemel v umyslu trolit ja jsem si to co jste psali cetl ale nemel jsem jak odpovedet tak se prosim nezlobte.

redybull
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 26. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty Re: redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  Elfusen Sat Sep 27, 2014 2:42 pm

proti

Elfusen
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 06. 02. 14

Návrat nahoru Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty Re: redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  Diranda Sat Sep 27, 2014 3:18 pm

Nemohol si to takto napisat najprv?

anyway som aj tak proti
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty Re: redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  Hannele Sun Sep 28, 2014 12:50 am

Dlouho jsem váhal, jestli se mám vůbec vyjadřovat, jestli mi to za to stojí. PROTI!
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty Re: redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  Tiine Wed Oct 01, 2014 1:42 am

nejdem sa ani stručne vyjadrovať, u mna máš PROTI , nemyslím si že by si stíhal za andrim a worentom
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty Re: redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  Cobain Wed Oct 01, 2014 11:21 am

Som PROTI.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty Re: redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  JudgeDeath Wed Oct 01, 2014 2:15 pm

Spatne talenty,spatne glyfy...a socketovani mastery a haste rly brah?

Proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty Re: redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  Sedara Wed Oct 08, 2014 10:40 am

neprijat
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

redybull druid balance,restoraion - neprijat Empty Re: redybull druid balance,restoraion - neprijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru