Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

+9
Tiine
Jandaph
Augik20
Hannele
Asaessi
Lukasek
Astia
Soulburn
Monerko
13 posters

Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Monerko Mon Jul 21, 2014 11:55 am

Váš nick Jmeno kterým sem probrouzdal snad všechny servery Very Happy
ClassShaman
Koupená nebo vyexpená postava: Vyměnil jsem za svého Paladina ještě z wotlku  ale vyexpil jsem jednu 80 a jednu 75
Zkušenosti s progresem: Progresovali jsme většinu instanci na Wotlku icc Naxx Uld  Můžu říct že skoro všechny uspěšně Na cata sem progresnul zatim Bot 1/4 ale taktiky vím do 3/4 a Bh1/4 protože další boss nějak nejde co se tíče Hc dungu mám vše
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wow asi 5 let s přestávkama Shamana půl roku
Stav tvého equipu: Pve ele 345 ILvl Snažím se farmit kde to jen de Ted delam repky  Resto 340 Ilvl
Talenty: Zde
Screen ui (idealně s FPS v raidu:
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Tak Class Je Hlavně Ele Rotace je že nahodím si Lightinger Shield Flametongue a Jedu Flame shock elemental mastery Lava Burst Earth shock a Lightining bolt ...
Mumble. Mikrofon. Povinné addony:Mikrofon mám Mumble taky i když dávam přednost Ts tak Mumble není problem Addony mám DBM a nějaký kosmetické stáhnout další není problem
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od EXALTED čekám pohotovostní guildu se spoustu komunikace a spolupráce
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Born to Kill Pořád  něm jsem ale tahle guilda není to co hledám
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel ne pár lidí jsem vyděl běhat po w to je tak vše
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Forum
Něco o sobě Marek 19 Dělam promotéra pro kluby a cestovky Student a bydlí v PRAGUE Razz

To je snad vše děkuji ale Razz


Naposledy upravil Monerko dne Mon Jul 21, 2014 12:49 pm, celkově upraveno 1 krát

Monerko
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 21. 07. 14

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Soulburn Mon Jul 21, 2014 12:29 pm

Kdyz pominu, ze más spatne talenty (!!! Flurry?!!!), nedelany gemy, reforge, enchanty, ze rotaci jsi nepopsal zcela dobře, tak jediné plus vidím v tom, že se alespon snažíš. Popřemýšlej o tom, co jsem ti vytkl a zkus to napravit.

E: jak píše podemnou, rozepis se i o theorycraftu.


Naposledy upravil Soulburn dne Mon Jul 21, 2014 12:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty RE: Monerko-Ele main resto off sham

Příspěvek  Astia Mon Jul 21, 2014 12:34 pm

Earth shield za ele, vážne? Malá rada - skús prihlášku viac rozpísať, nejaké staty, priority, talenty, ako socketovať, zopár čísel (hit cap, haste ...), miesto pre screen tam tiež nie je len tak pre zábavu. Aspon nejaké základy o resto by si mohol spomenúť. Čo bol za problém v BoT že ste ho nevedeli dať?
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Lukasek Mon Jul 21, 2014 12:46 pm

Tohle je příšerná přihláška  Very Happy  Tvoje jediné štěstí je, že nejsem ranged leader, už by to bylo locknutý  Evil or Very Mad 
Ale jedna doplňující otázka mě napadá, bydlíš v "PRAGUE" jak říkáš, ale předpokládám, že z Prahy nepocházíš, je to tak?

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Asaessi Mon Jul 21, 2014 5:58 pm

Proč hraješ za Shamana, nebo spíš proč sis dával ty přestávky?
A mohl bys mi prosím postnout screen s recountem po nějakám bossovi v rhc třeba?
Asaessi
Asaessi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 49
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Hannele Mon Jul 21, 2014 7:31 pm

Proč právě elemental shaman?
Já bych poprosil ujasnění Earth shocku v souvislosti s Fulmination talentem - dost jsem ti napověděl. Dál mě zajímá, co ti vlastně Flametongue dává za bonus na weapon - rozdíl mezi WotLK a Cataclysm, když už jsi ho zmínil.
Škoda, že jsi u restoration talentů místo Spirit link totem dal do Telluric currents, u elemental pak Flurry.
Odkud čerpáš informace, podle kterých se řídíš? Myšleno theorycraft.


P.S. U promotéra bych očekával lepší vyjadřování, potažmo gramatiku :-)
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Augik20 Mon Jul 21, 2014 11:00 pm

- nemám slov, proti No 
Augik20
Augik20
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 105
Join date : 09. 12. 13
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Jandaph Mon Jul 21, 2014 11:29 pm

Aj ked ele velmi chyba, odflaknuta prihlaska nulovy theorycraft a ziadna sebaprezentacia (a to si promoter?)- proti
Jandaph
Jandaph
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 24. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Tiine Mon Jul 21, 2014 11:51 pm

za ten deň či ako dlho to tu je zavesené nejak nevidím od teba odpoveď na nič z toho čo tu ľudia napísali. Jak to nezmeníš, tak u mňa Proti
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Forestly Wed Jul 23, 2014 9:57 am

Ahoj, přihláška mě taky moc nenadchla. Ta osobní prezentace nemá moc styl, nicméně kolegové se zde vyjádřili i ke znalostem tvé classy, a ty asi nejsou moc valné. Tudíž také čekám, jak své kroky obhájíš, a jestli vůbec sleduješ situaci tvé přihlášky.

PS: Pro jaké CK děláš promotéra? Wink

Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  fidget Thu Jul 24, 2014 11:10 am

Proti, ta prihlaska...
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Cobain Thu Jul 24, 2014 4:48 pm

PROTI
Od zaciatku sa mi nepacila prihlaska a ani za tie tri dni sa v nej nic nezmenilo...

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Hannele Thu Jul 24, 2014 8:46 pm

Přijde mi bezpředmětné něco dál rozebírat, když sám autor vlákno nesleduje a nereaguje. Asi bych poprosil Sediče o rozhodnutí.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Sedara Thu Jul 24, 2014 9:30 pm

zadna snaha ==> NEPRIJAT
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT Empty Re: Monerko-Ele main resto off sham - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru