Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitforn - Rogue - Prijatý

+2
Pufftik
PsychoBoy
6 posters

Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  PsychoBoy Sun Nov 02, 2008 12:59 am

[WoW]
Nick:Vitforn
Class:Undead
Jaké máš zkušenosti s touto class?:2,5 roky hrani
Level:70
Talenty:Subtlety
Zkušenosti:všechny 25 man raidy , většina 5 man a heroicu , ZA , Kara
Jak dlouho hraješ WoW?:3 roky
Předcházejicí guilda/y:The Awakened Path , Violet Rose ...
Equip:(zde se pokuste co nejvýstižněji popsat kvalitu svého equipu, např. množství epic itemů apod.)
full epic PvE ( 2X T5 , veci ze SSC a TK a jím podobných ) a full gladiator raintment ( zatim 2x S3 a 3x S2 ) , momentálně jedu PvP takže podle potřeby ukážu i PvE eq , zeleny ani modry item nemám ani jeden.
Důvod odchodu z předcházející guildy:
zadne nebo katastroficke raidy , malo lidi , v gilde si lide moc nepomahali atd..
[Real Informace]
Věk:16
Znáš někoho z EX?:Nezaretan ( s ním mám dokonce arena team a zatím si to můžu jen pochvalovat)Stampi,Bukanyr,Dassem a plno dalších
Pár věcí o sobě:Jsem v poho týmový hráč co má zájem o nějakou tu lepší gildu co chodí raidy a občas to PvP xD , mám i alta holy priesta který by mohl v případě potřeby sloužit pro pomoc gildě.

PsychoBoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Pufftik Sun Nov 02, 2008 1:05 am

Hm po Neradonovy som dufal ze sa ku nam ziadny EX TaPak hlasit nebude, ale toto vyzera pekne a som za PRIJATIE
Ja len ako sa vola ten tvoj alt ? A mas moznost VT ?
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  PsychoBoy Sun Nov 02, 2008 3:15 am

nino napsal:Hm po Neradonovy som dufal ze sa ku nam ziadny EX TaPak hlasit nebude, ale toto vyzera pekne a som za PRIJATIE
Ja len ako sa vola ten tvoj alt ? A mas moznost VT ?
nick alta je Mindburner ( BE holy priest 70 , rare-epic EQ ) a VNT ? no problem.

//EDIT: jeste dodatek k rogunovi , v PvE talentech a EQ jsem opravdu brutalni dmger , tech je sice hodne ale jako rogunovi mi nedojde nic jako napr mana nebo ze bych cekal na rage a v raidech sem vzdycky na prvnich mistech v dmgi od 25 man az po 5 man

A Nino dik za podporu , nechci tam skodit , ale pomahat , to jen kdyby me nekteri soudily podle toho ze sem byl v TAPU.

PsychoBoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Amigo^ Sun Nov 02, 2008 9:35 am

Když tady mluvíš o tom svym "brutálnim damage", pověz mi - kolik máš AP a crit chance ?
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  PsychoBoy Sun Nov 02, 2008 9:39 am

Amigo^ napsal:Když tady mluvíš o tom svym "brutálnim damage", pověz mi - kolik máš AP a crit chance ?
PvE equip , 38% crit chance , 2190 AP non buffed ale jde to vytáhnout nahoru kdybych poupravil pár socketů.
A btw ten dmg sem neuvedl proto abych se vychloubal ale aby si někdo nemyslel že větší raidy ( nad 10 lidí ) budu chodit dmgovat v subtlety jak někteří experti Wink

PsychoBoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Amigo^ Sun Nov 02, 2008 9:44 am

PsychoBoy napsal:
Amigo^ napsal:Když tady mluvíš o tom svym "brutálnim damage", pověz mi - kolik máš AP a crit chance ?
PvE equip , 38% crit chance , 2190 AP non buffed ale jde to vytáhnout nahoru kdybych poupravil pár socketů.
A btw ten dmg sem neuvedl proto abych se vymlouval ale aby si někdo nemyslel že větší raidy ( nad 10 lidí ) budu chodit dmgovat v subtlety jak někteří experti Wink

Tak to je moc hezký ... Co je horší je konkurence - meleeček je žalostně mnoho ... Počkej na slovo Jeddite Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Stejk Sun Nov 02, 2008 10:27 am

To je pravda, melee máme opravdu hodně. Uvidíme jak se to vyvrbí. Rád bych dodal jednu věc. Padly tu slova o Neradonovi a TaP. V tom nevidím problém. Neradon byl fajn a TaP je gilda hordy a tudíž naši spojenci. Pro nějaké vzájemné rivalství nevidím důvod. To přenecháme alianci. Jediné pravidlo zní: Neanabíráme alty lidí z jiných gild. Nic víc.

Ale zpět k přihlášce. Byl bych rád aby se k faktu zda nabrat další melee vyjádřili hlavně ti co spadají pod tento typ postav. Přece jen, jde o vašeho parťáka. Nepotřebuji znát názor každého priesta a šamana, pokud není CL. Tentokrát se vyhněte spamu...
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Amigo^ Sun Nov 02, 2008 11:05 am

Stejku, chceš-li názor jednoho meleečka, za sebe dost váhám ... Melee damageři se před každým raidem perou o místo a už teď je dost velká dřina se tam dostat. Na druhou stranu má více než uspokojivý EQ, mnohem lepší než třeba já. Pokud ho přijmeme a teď to bude vypadat pokrytecky, lidi jako já v týhle guildě nebudeme mít co dělat ...

Jen mě zaráží jedna věc - znám tak 95% všech horďáckých rogun a tak 70% allických(samo 70 lvl) a tvůj nick jsem v životě nezaregistroval. Čím to ?
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  PsychoBoy Sun Nov 02, 2008 11:34 am

Amigo^ napsal:Stejku, chceš-li názor jednoho meleečka, za sebe dost váhám ... Melee damageři se před každým raidem perou o místo a už teď je dost velká dřina se tam dostat. Na druhou stranu má více než uspokojivý EQ, mnohem lepší než třeba já. Pokud ho přijmeme a teď to bude vypadat pokrytecky, lidi jako já v týhle guildě nebudeme mít co dělat ...

Jen mě zaráží jedna věc - znám tak 95% všech horďáckých rogun a tak 70% allických(samo 70 lvl) a tvůj nick jsem v životě nezaregistroval. Čím to ?
byl jsem hodne dlouho neaktivni , a tebe taky sem este nepoznal a to znam taky fakt hodne rogun asi na sebe nemame stesti , a pokud vahate jen kvuli tomu ze je meelek hodne a perou se o misto tak klidne budu nechavat misto min equiplym lidem kteri budou chtit jit miste me , v tom bych problem nevidel , me nejde jen o EQ jako vetsine lidi.

PsychoBoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Amigo^ Sun Nov 02, 2008 11:49 am

No, to říkal i tenhle a támhleten, jen aby se k nám dostali, a po týdnu otrkání jsou to právě oni, kdo na /g chatu nejvíc řvou, že se nedostali do SSC s equipem z Kara. Ale to už je jiná. Pokud bys byl vážně tak férovej, nevidím v tom problém.

Ještě mi teda pověz oč ti jde, není-li to EQ Smile

Večer bych si tě eventuelně omrkl ve hře ... Jen čistě ze zvědavosti, můj hlas tu stejně moc neznamená Rolling Eyes

Díky
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  PsychoBoy Sun Nov 02, 2008 12:06 pm

Amigo^ napsal:No, to říkal i tenhle a támhleten, jen aby se k nám dostali, a po týdnu otrkání jsou to právě oni, kdo na /g chatu nejvíc řvou, že se nedostali do SSC s equipem z Kara. Ale to už je jiná. Pokud bys byl vážně tak férovej, nevidím v tom problém.

Ještě mi teda pověz oč ti jde, není-li to EQ Smile

Večer bych si tě eventuelně omrkl ve hře ... Jen čistě ze zvědavosti, můj hlas tu stejně moc neznamená Rolling Eyes

Díky
nerekl sem ze mi o nej nejde , EQ chce kazdy ale ja uz nejaky ten eq mam a nesel sem se do teto guildy jen equipnout , chci do eX i kdybych tam nemel dostat zadny item z raidu , chybi mi proste poradne raidy a Gilda s velkym g , kde si lidi navzajem pomahaji a neignoruji se , EQ ti klidne ukazu , kdy budes chtit ale tedkom nosim PvP takze PvE jedine u banky

PsychoBoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Amigo^ Sun Nov 02, 2008 12:16 pm

Večer si tě najdu ingame Wink Za mě tedy ANO.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  PsychoBoy Sun Nov 02, 2008 12:21 pm

Amigo^ napsal:Večer si tě najdu ingame Wink Za mě tedy ANO.
ok diky , snad budu vecer in game , mam tedkom hodne uceni ale snad j..

PsychoBoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Ampo Sun Nov 02, 2008 1:40 pm

Pripadáš mi ako dosť rozumný človek. Equip je vynikajúci, skúsenosti asi tiež máš. Myslím si, že jeden rogue navyše nám veľmi neuškodí (keď už taký dokonalý Wink). Máme predsa rank Test, takže za mňa ano.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  PsychoBoy Sun Nov 02, 2008 1:58 pm

děkuji všem , kolik lidí mě musí schválit abyste mě vzali ? zatím mi řekly ano 3 lidi jenže nevím jestli to nechce ješťě názor CL Roguu Basketball snad se tu objěví , času dost

PsychoBoy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Pufftik Sun Nov 02, 2008 2:29 pm

CL rogunov je no momentalne na inom servery a dneska sa urcil novy Smile
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Amigo^ Sun Nov 02, 2008 2:33 pm

Heh. Jsem zvědavej kdo...
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Poison Sun Nov 02, 2008 3:29 pm

zdravím,
sledoval jsem tuto přihlášku hned ten den, co jsi ji napsal. Myslím, že přesto, že se tady řešilo, že je meeleček, resp. rogun, hodně, nemůžem si dovolit brát jen tak koho, ale pouze full epic PvE roguny, což podle přihlášky splnuješ. Pokud je pravda co píšeš ohledně toho, že se nebudeš prát s nikým o místo v raidu a počkáš rozumně na svou šanci, myslím, že nebude problém. Jak řekl Ampo, máme rank Test. Za mě tedy jako nového CL rogunu říkám ANO
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Ampo Sun Nov 02, 2008 3:49 pm

Budeš pod našim drobnohľadom, ale si PRIJATÝ.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Vitforn - Rogue - Prijatý Empty Re: Vitforn - Rogue - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru