Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

+4
Borg
Seraphim/Silverleaf
Kuttis
Sardukar
8 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 12:01 am

Ahoj všichni
1.Nick:Vrazetkyne(koupil sem tento char jako lowika,za tu chybu nemužu)
2.Class:Warlock
3.Jake má zkušenosti s touto class?:podle mne to za locka umim,hraju za nej 1rok
4.Level:70
5.Talenty:full destro
6.Zkušenosti:Hodne zkušenosti mam ze ZA a kara,ale taky znam taktiku na all bosse v SSC ,na astromancera v eye ,grulls lair a magteridons lair
7.Jak dlouho hraješ WoW?:cca 2,5roku
8.Předchazejici guila/y:Dark sentinels,Lords of destiny,Dell-drivers
9.Equip:full epic akorat head modra ale dobra Smile ,asi 3itemy z kara,1ze ZA,a zbytek grull,Magteridon,ssc,eye-mam 1 T4 na sobe a 2 T4 v baglu
10.Důvod odchodu z předchazejici guildy:DS-rozpad,LOD-rozpad pale ,HD-moc lidi už nebylo misto na raidy

11.Věk:14
12.Znáš nekoho z EX?:Fearr,Lujgi,Kuttis a zbytek ze staryho loodu a ještě určite nekoho
13.Pár věci o sobě:malej,brejlate šprt Very Happy


PS:sry za nick na foru vrazetkyne mi to nechtělo vzít
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Fri Oct 31, 2008 12:18 am

Popíš staty, spell dmg, spell hit, spell crit, a aj tak nwm kupovane a ani kradnute cháry nebereme a inak neni toto tvoja prihláška https://exalted.forumotion.net/vyriesene-prihlasky-f19/vrazetkyne-warlock-nepoijat-t60.htm ??
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 12:21 am

Sardukar napsal:Popíš staty, spell dmg, spell hit, spell crit, a aj tak nwm kupovane a ani kradnute cháry nebereme a inak neni toto tvoja prihláška https://exalted.forumotion.net/vyriesene-prihlasky-f19/vrazetkyne-warlock-nepoijat-t60.htm ??

to bylo ece z Blacklistu od ty doby sem vyspel
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 12:25 am

Sardukar napsal:Popíš staty, spell dmg, spell hit, spell crit, a aj tak nwm kupovane a ani kradnute cháry nebereme a inak neni toto tvoja prihláška https://exalted.forumotion.net/vyriesene-prihlasky-f19/vrazetkyne-warlock-nepoijat-t60.htm ??
tak a ted to spel dmg atd. bonus dmg:985,spell crit:cca 15,talenty:0/8/63
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Fri Oct 31, 2008 12:29 am

vrazetkyne(vrazda) napsal:
Sardukar napsal:Popíš staty, spell dmg, spell hit, spell crit, a aj tak nwm kupovane a ani kradnute cháry nebereme a inak neni toto tvoja prihláška https://exalted.forumotion.net/vyriesene-prihlasky-f19/vrazetkyne-warlock-nepoijat-t60.htm ??

to bylo ece z Blacklistu od ty doby sem vyspel
Nejde ani tak o to že si vyspel Laughing ale o to že tie prihlášky sa v mnohem podobaj hlavne dôvod neprijatia 1-vek 2-S tvojho cháru sa kradlo 3-Lockov už máme zase dosť na 10 main chodí vačšinou 1 na 25 2-3 a tý sa vždy nájdu. Nechám nech sa ešte vyjadria ostatny a ak bude vačšina pre tak ťa kuknem v hre a dam moj testík Twisted Evil
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Fri Oct 31, 2008 12:32 am

vrazetkyne(vrazda) napsal:tak a ted to spel dmg atd. bonus dmg:985,spell crit:cca 15,talenty:0/8/63
Ty hráš WOTLK? Very Happy Jo a ten Spell hit ešte napíš to je taky dôležité.


Naposledy upravil Sardukar dne Fri Oct 31, 2008 12:35 am, celkově upraveno 1 krát
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 12:34 am

Sardukar napsal:
vrazetkyne(vrazda) napsal:tak a ted to spel dmg atd. bonus dmg:985,spell crit:cca 15,talenty:0/8/63
Ty hráš WOTLK? Very Happy
sry malo byt 0/8/53 Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty vrazda

Příspěvek  Kuttis Fri Oct 31, 2008 1:26 am

ja bych vrazdu k nam vzal, je to good lock a podle me urcite by se oplatil Smile
za dob LoD nam hodne pomahal a da se na neho spolehnout... v dmg taky nejak nezaostava Smile
je to sice na CL ale ja jsem PRO
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Oct 31, 2008 8:29 am

Priznam se Sardu, ze taky nevidim duvod, proc si jej aspon neprohlidnout ve hre a nepodrobit utrpnemu pravu Tveho testiku....a nechtej mne rozesmat, ze locku mame dost. Staty, nakolik muzu za locka posoudit, nejsou nikterak spatne...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 10:53 am

Sardukar napsal:
vrazetkyne(vrazda) napsal:tak a ted to spel dmg atd. bonus dmg:985,spell crit:cca 15,talenty:0/8/63
Ty hráš WOTLK? Very Happy Jo a ten Spell hit ešte napíš to je taky dôležité.
spell hit:67
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Borg Fri Oct 31, 2008 11:41 am

Už ses k nám několikrát hlásil, že? No snad, když Tě Sardu vezme, tu vydržíš dlouho a neutečeš po týdnu či dvouch pryč. Evil or Very Mad
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 11:45 am

Grape napsal:Už ses k nám několikrát hlásil, že? No snad, když Tě Sardu vezme, tu vydržíš dlouho a neutečeš po týdnu či dvouch pryč. Evil or Very Mad
no nekolikrat ne,jen jednou a to ece do BL
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Keeper Fri Oct 31, 2008 12:32 pm

Já bych Vraždu vzal aspoň na test... Locky potřebujem jako sůl...
Keeper
Keeper
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Fri Oct 31, 2008 12:57 pm

Hm dosť ma prekvapuje čo sem píšete čakal som trochu iné reakcie ale k téme ten spell hit je velmi slabej critical chance na to že si destro taky málo ten spell dmg by sa dal ešte s raid buffmi a vecickami na dmg vytiahnuť. Jo a ešte chcem dodať VT máš alebo si vieš zohnať?

Edit: Jo a ešte k tím lockom v gilde sú Lexius,Runawayer,Manhunt,Lilienn a Ja to je 5 všetci sú dosť aktívny a v BL sme boli len 3 aktívny a aj to stačilo na neprijatie dalšieho locka. Takže si nemyslím osobne že dalšieho tak moc potrebujeme.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Jsem pro

Příspěvek  Fearr Fri Oct 31, 2008 1:33 pm

Znám Vraždu už dlouho, včak byl CL locků v LoD, ale spíše než s hráčem nebo postavou si míval problémy s počítačem, protože ti to dost v dungeonech haprovalo, tak jesi už to máš lepší a jak si na tom s Ventrilem(znalost/neznalost/si schopný nainstalovat a používat k poslechu aspoň) Jinak warlock je to dobrý. Spíš mě zajímá ten počítač, zda máš stále problémy..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 1:41 pm

Fearr napsal:Znám Vraždu už dlouho, včak byl CL locků v LoD, ale spíše než s hráčem nebo postavou si míval problémy s počítačem, protože ti to dost v dungeonech haprovalo, tak jesi už to máš lepší a jak si na tom s Ventrilem(znalost/neznalost/si schopný nainstalovat a používat k poslechu aspoň) Jinak warlock je to dobrý. Spíš mě zajímá ten počítač, zda máš stále problémy..
mno tuhle sem měl problemy na vashj,ale od ty doby vždy před raidem kontroluju disk,defragmantuju a mažu kraviny a dost to pomaha
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Borg Fri Oct 31, 2008 4:46 pm

No zřejmě pro to děláš dost, ale někdy to není jen o čistotě uživatelského rozhraní. Já jsem zkoušel pustit na svem pc 3x WOW a pokažde za jinej char. Celkem zahul,ale stihal to.

Takže tam mužeš mit problem s ram, cpučkem, ...

Takže bych byl nerad stejně jako ostatní, aby Ti to na bosovi spadlo a haprovalo ti to.
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 31, 2008 5:05 pm

Grape napsal:No zřejmě pro to děláš dost, ale někdy to není jen o čistotě uživatelského rozhraní. Já jsem zkoušel pustit na svem pc 3x WOW a pokažde za jinej char. Celkem zahul,ale stihal to.

Takže tam mužeš mit problem s ram, cpučkem, ...

Takže bych byl nerad stejně jako ostatní, aby Ti to na bosovi spadlo a haprovalo ti to.
mne to nepada ale sem tam to zlobi
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Borg Fri Oct 31, 2008 5:11 pm

Oki. Já jsme jen řekl co si myslím, ať to tu není za chvíli OT.

Sardu je to na tobě...
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Sat Nov 01, 2008 12:35 am

Whispni mi keď budeš online pozrem eq a dám test. Smile

Edit: Prihlášku nejdem natahovať ak sa mi do pondelka večer neozveš si automaticky neprijatý.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Mon Nov 03, 2008 12:04 am

mno asi to odomna nebude pekne, ale tato prihlaska ma vytocila a mam k tomu co povedat, takze strucne:
1. vrazetkyne chodil na raidy velmi casto, na equipe to celkom slusne vidno, nebol len na par raidoch v poslednom case
2. dovod toho, ze nebol na par poslednych raidoch bol strasne low dmg output, toto sa krasne vysvetlilo vdaka gamecamu a recountu
a) ako sme videli na videu, tak cca 25% bitky u bossa tam isty lock (hadajte kto) len stal a pozeral sa
b) napriek viacerym upozorneniam a radam, damage bol stale low, problem je ten, ze vrazda hra destro locka affli stylom a nosi affli veci a nevie sa to odnaucit Razz

z toho vyplyva 12. a horsie miesto (s velkym rozdielom) v dmg napriek equipu ktory nie je uplne najhorsi
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Fearr Mon Nov 03, 2008 12:56 am

Už se to tu vcelku protahuje a jelikož nevím, kdo je Neit, tak jeho názoru nehledím, od toho je rank test, aby se toto (ne)prokázalo. Je jen na Sardukarovi, jak se rozhodne.. mimo to jsem se s Vrazdou bavil a říkal, že pro něj budou raidy o víkendu problém, protože jezdí někam pryč, tak nevím, či by u nás mělo vůbec smysl být pro karazany, zul amany, gruuli, kingy, magneťáky, když SSC a EYE se "děje" o víkendu..
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Mon Nov 03, 2008 1:43 am

Fearr napsal:Už se to tu vcelku protahuje a jelikož nevím, kdo je Neit, tak jeho názoru nehledím, od toho je rank test, aby se toto (ne)prokázalo. Je jen na Sardukarovi, jak se rozhodne.. mimo to jsem se s Vrazdou bavil a říkal, že pro něj budou raidy o víkendu problém, protože jezdí někam pryč, tak nevím, či by u nás mělo vůbec smysl být pro karazany, zul amany, gruuli, kingy, magneťáky, když SSC a EYE se "děje" o víkendu..
Neit je warlock CL u hell drivers ne ? Very Happy tímto si mu len prihoršil Twisted Evil Inak já taky nejsem moc za prijatie počúvať dalšie dieťa na VT ako bol napríklad v BL(Reflex) by ma fakt zabilo Shocked ale keď ostatný sú tak velmi za prijatie tak mu dám teda moj test a myslím že nieje velká šanca že ním projde (a to ten test neni duel semnou lol! )
inak dneska som ho vydel stáť v SSC pred BG mastrom mal ma aj zakliknutého a nic mi nenapísal myslím že neprejavuje velkú snahu sa k nám vobec dostať.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Mon Nov 03, 2008 11:20 am

Sardukar napsal:
Fearr napsal:Už se to tu vcelku protahuje a jelikož nevím, kdo je Neit, tak jeho názoru nehledím, od toho je rank test, aby se toto (ne)prokázalo. Je jen na Sardukarovi, jak se rozhodne.. mimo to jsem se s Vrazdou bavil a říkal, že pro něj budou raidy o víkendu problém, protože jezdí někam pryč, tak nevím, či by u nás mělo vůbec smysl být pro karazany, zul amany, gruuli, kingy, magneťáky, když SSC a EYE se "děje" o víkendu..
Neit je warlock CL u hell drivers ne ? Very Happy tímto si mu len prihoršil Twisted Evil Inak já taky nejsem moc za prijatie počúvať dalšie dieťa na VT ako bol napríklad v BL(Reflex) by ma fakt zabilo Shocked ale keď ostatný sú tak velmi za prijatie tak mu dám teda moj test a myslím že nieje velká šanca že ním projde (a to ten test neni duel semnou lol! )
inak dneska som ho vydel stáť v SSC pred BG mastrom mal ma aj zakliknutého a nic mi nenapísal myslím že neprejavuje velkú snahu sa k nám vobec dostať.
psal sem ti ze sem si to rozmislel,ze o vikendech kdys chodite raidy ktery chcu chodit nejvic bych chodit nemohl a taky sem se ece omlouval ze sem to sem vubec daval a zdrzoval vas
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Lednicka Mon Nov 03, 2008 11:25 am

Mě se absolutně nezdají ty story s acc. Nejprve koupeno na low pak nekde ukradeno, pride mi to nejaky divny. Jak se to acc zatoulalo z5. nějak se mi ta historka nelibi a podle mě by to mozho škodit jménu gildy. Jinak sem názoru že další lock není potřeba.
Lednicka
Lednicka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 30
Join date : 23. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Kostelec nad Orlicí

Návrat nahoru Goto down

Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty Empty Re: Vrazetkyne - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru