Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marffy - Prot Warr

4 posters

Goto down

Marffy - Prot Warr Empty Marffy - Prot Warr

Příspěvek  Marffy Wed Nov 27, 2013 11:39 pm

Nick postavy: Marffy
Class Warrior
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpena
Zkušenosti s progresem: TOC 10/25,TOGC 10/25,ICC 10 12/12,ICC 10 HC 9/12,ICC 25 9/12,ICC 25 HC 4/12...
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraju cca 2 roky, z toho necely rok Twinstar, Prot warra 9 mesicu
Stav tvého equipu: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Marffy
Capy splnene (Hit,Exp,Def)
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Marffy&gn=vesel%C3%ADmedvidci&group=1
Zvolil jsem kombinaci techto talentu. Tento build mi nabizi dobry balanc mezi Threatem a prezitim. Jsem s nim spokojen jak na single tak i na AoE tanking..
Screen ui (idealně s FPS v raidu: http://postimg.org/image/7z1f0o7q1/
Tu je zatim jen tento screen UI, vstavam do prace tak se mi nechce jit ted vecer na Raid ale klidne pozdeji dodam.. FPS cca 30
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: No tak stackuju hlavne Stamku pokud mi nekde neco nechybi do nejakeho capu.. Takto to vidim ja (pro ICC) Stamina > Armor > Parry /Defense > Dodge > Block
Rotace Warr tanka je celkem blby vyraz :)Pouzivam to, co se v danou situaci nejvice hodi a je nejvic uzitecne..
AoE tanking pull - Charge, mezi moby Thunder, nastavim si je na Shockwave a pak uz pretargetovavat a Revenge/Cleave/Shield Slam (TC a Shockwave na CD)
Pull Single target (raid) - (Recklessness z Bers Stance) Bloodrage – Heroic throw – Shield Block – Charge– Shield Slam
pote dle moznosti Shield Slam > Revenge > Shockwave > Devastate (HS podle rage)
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: Mumble/TS + funkcni mikrak samozrejmost (mam), Addony vicemene uvidite ve screenu UI, vsechny hlavni pouzivam + nekolik dalsich...
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chci si zahrat s partou lidi ktera da do progressu maximum, kde kazdy z raidu zna svou ulohu,classu a povinnosti... Cekam Progressy HCcek a 25ky normal/HC
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Veselímedvídci - Nuda, raidovani a organizace stoji na mrtvem bode, chci hrat na vyssi urovni nez je toto
Znáš někoho z EXALTED? Neznám
Něco o sobě Zdravim, jmenuju se Martin a bydlim v Mostě (Ustecky kraj), je mi 26 let a makam jako clen Zasahove Jednotky Unipetrol.. Pokud nepracuju tak hraju wow nebo zajdu na pivko.. No snad jsem vyplnil vsechno.. At uz bude zvoleno Pro nebo Proti tak diky za shlednuti prihlasky GL&HF

Marffy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 27. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Marffy - Prot Warr Empty Re: Marffy - Prot Warr

Příspěvek  Diranda Thu Nov 28, 2013 12:00 am

Marffy napsal:
Pull Single target (raid) - (Recklessness z Bers Stance) Bloodrage – Heroic throw – ...
Srsly?
Nesetová chesta sa neoplatí (na 277ilvl)
10allstats gem tiež nie je najlepšia voľba ale budiž
Prečo ten defense/stamina gem v ringu keď si nad capom?
Enchant na štíte vymeň
Inak žiadne vážnejšie faily.teda až na to pullovanie...
Osobne neviem či potrebujeme ďalšieho tanka...
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Marffy - Prot Warr Empty Re: Marffy - Prot Warr

Příspěvek  Yetty Thu Nov 28, 2013 12:08 am

Diranda napsal:
Marffy napsal:
Pull Single target (raid) - (Recklessness z Bers Stance) Bloodrage – Heroic throw – ...
Srsly?
Nesetová chesta sa neoplatí (na 277ilvl)
10allstats gem tiež nie je najlepšia voľba ale budiž
Prečo ten defense/stamina gem v ringu keď si nad capom?
Enchant na štíte vymeň
Inak žiadne vážnejšie faily.teda až na to pullovanie...
Osobne neviem či potrebujeme ďalšieho tanka...
Goris dělal v ToGC to samé
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Marffy - Prot Warr Empty Re: Marffy - Prot Warr

Příspěvek  Diranda Thu Nov 28, 2013 12:11 am

Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Marffy - Prot Warr Empty Re: Marffy - Prot Warr

Příspěvek  Marffy Thu Nov 28, 2013 12:14 am

Diranda napsal:
Marffy napsal:
Pull Single target (raid) - (Recklessness z Bers Stance) Bloodrage – Heroic throw – ...
Srsly?
Nesetová chesta sa neoplatí (na 277ilvl)
10allstats gem tiež nie je najlepšia voľba ale budiž
Prečo ten defense/stamina gem v ringu keď si nad capom?
Enchant na štíte vymeň
Inak žiadne vážnejšie faily.teda až na to pullovanie...
Osobne neviem či potrebujeme ďalšieho tanka...
Shield mam jiny (s 18 stamky)..
Tak si potom ale zmente vetu    "Aktuálně nabíráme všechny classy a specy" usetrite par lidem cas za vypisovani prihlasky ....

Marffy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 27. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Marffy - Prot Warr Empty Re: Marffy - Prot Warr

Příspěvek  Diranda Thu Nov 28, 2013 12:19 am

Ja niesom ani Tank leader ani vyššie postavený člen. Len píšem svoj subjektívny názor. Pokial zaujmeš ostatných tak nevidím problém.
Pokial ťa ta prihláška stála moc tvojho drahocenného času, tak by som ním neplýtval na wowku.
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Marffy - Prot Warr Empty Re: Marffy - Prot Warr

Příspěvek  Dandelion Thu Nov 28, 2013 3:06 pm

Marffy napsal:Tak si potom ale zmente vetu    "Aktuálně nabíráme všechny classy a specy" usetrite par lidem cas za vypisovani prihlasky ....
Tá veta je v poriadku(i keď uznávam, že nevidím dôvod naberať Prot Paladin a Prot Warriora, ale tak na škodu to nemusí byť). Odporúčam ale nevytrhávať to z kontextu, pretože toto nie je jediná vec, ktorá je tam napísaná.

Gemovanie mi príde dosť chaotické. Parry je slabší ako Dodge, takmer vždy bol a aj podľa tvojich statov je. Prismatic gem u tanka je blbosť.
Ak potrebujeme naberať tanka, tak určite nepotrebujeme nabrať Prot Warra a aj keby tak môžeme počkať na lepšieho.
PROTI
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Marffy - Prot Warr Empty Re: Marffy - Prot Warr

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru