Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hunter/MM,Suri

+5
Fryter
-Jowan-
Hannele
fidget
Syanore
9 posters

Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Hunter/MM,Suri

Příspěvek  Syanore Sat Nov 09, 2013 12:09 am

Nick: Syanore
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Tak PVP dělám postupem času , ale zatím prostě hlavně pve :)Takře v pve chci docílit Liche/25 (HC) Smile 
Class, spec, talent build: Hunter-MM/Suri-7/57/7
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tuto classu hraji 2 roky , vím vše co bych o teto classe měl vědět a pokud je něco co nevím rád se přiučím , ale myslím že u hunta není co bych se měl učit Smile)
A jinak zde armory kdyby někdo nahodou potřeboval Smile: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Syanore&gn=vesel%C3%ADmedvidci
Zkušenosti s WotlK raidy (pokud nejsou z TS, tak napište odkud) Takže zkušenosti mám jak icc10/12 , samozdřejmě taktiky vím na včeschno od icc po takové togcko..atd.
Jak dlouho hraješ WoW: 7 Roků
Úroveň equipu (např. počet heroic itemů, trinkety):  Takže mám 4/5-t10,5 icc legy , zbraně..bowko. dále trinkety no o těch mluvit ani nechcu :Dale doufam že to nebude duvod nepřijetí jelikož ty si teď momentálně dodělavam no ... proč jsou tak na prd : když nahodou padl trin např: skull prostě jsem to nevyrolloval , ale ted už budu kupovat trink na haste za frosty Smile) takže už to bude v poho a ten trink co mam na agi co dava 175 gs mam kvuli tomu že dava tolik agi pro zatím než budu mit skullku Smile)
GS: 5858

Předcházejicí guilda/y: Aeternum vale
Důvod odchodu z předcházející guildy: No prostě a ten čas co jsem tam byl ..napřiklad bylo domluveno icc 10 - došlo 5 lidi a neposkladalo se to .. a takto prostě furt tak už mě to přestalo bavit a začal jsem hledat lepší guildu Wink)

[Real Informace]
Věk: 16 Smile
Znáš někoho z Exalted?: Pár lidí jo Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak k mojím koničkum napřiklad patří florbal,fotbal,hokej, a bokem sporty jsou tenis,horolezectví a golf dále co bych řekl je že u wowka travím spoustu času (5-vice hodin ) Což opravdu není málo Smile) Samozdřejmě je tu i škola učení takže ... ale samozdřejmě to bude mimo time raid nebo něco naplanovaneho nějakej raid Smile)  
Jsi obeznámený s naším raid time a jsi schopný ho plnit? Jak jsi na tom s používáním mumble: Tak určitě jsem si to četl to je samozdřejmost a jsem s time raidem spokojen i mi to dokonce super vyhovuje jak to mate Smile) Používám jak mmble tak ts Smile) takže není vubec problem ani s jednim..
Dále chci poděkovat vsem z velení i členum že is to přečetli a budu rád pokud to vyjde tak díky moc a doufam že Vsichni budou PRO Smile) jocolor sunny

Syanore
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 08. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Re: Hunter/MM,Suri

Příspěvek  fidget Sat Nov 09, 2013 12:26 am

promin, že tě zklamu, ale proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Re: Hunter/MM,Suri

Příspěvek  Hannele Sat Nov 09, 2013 2:12 am

Uff, příteli..

Syanore napsal:Nick: Syanore
Tuto classu hraji 2 roky , vím vše co bych o teto classe měl vědět a pokud je něco co nevím rád se přiučím , ale myslím že u hunta není co bych se měl učit Smile)
Timhle odkazuju na zbytek mých poznámek níže.

Syanore napsal:...,ale ted už budu kupovat trink na haste za frosty Smile)
Ušetřim ti 60 frostů. Tenhle herkuml je crap. BIS pro huntera je heroická verze skully a DBW. Vždycky BIS gear neni top číslo GS :-) To je orientační bod pro world raidy.

Dále jsem si dal tu práci a takhle pozdě odhadem spočítal arpene, kterej máš 792+- bez procu trinkety?
1. proč socketuješ někde arpene, někde hit, někde agi? Dokonce tam máš společně 10 a 6 all stats?!
2. gear na to, aby jsi jel čistě arpene nemáš, větší benefity v tuhle chvíli máš rozhodně z čistý agi.
3. malej detail - máš eng (enchanty na ruce, pásek), ale na plášti ho nevidim. Je to sice o 1 agi navíc, ale určitě tě to bude stát míň jak klasickej enchant. Když to eng nabízí, proč to nevyužít? Smile
4. pokud máš málo hitu, talenti focused aim. Hit se nikdy nesocketuje + dostaneš redukci pushbacku ze steady shotu Razz

Rovněž bych chtěl vysvětlit tohle:
Syanore napsal:Předcházejicí guilda/y: Aeternum vale
Na armory tě vidím ve veselých medvídcích. Možná je pozdě, vidím rozmazaně, ale počet znaků se neshoduje Razz

Co říct závěrem.. Můj názor je následující: nechal bych tomu ještě čas. Dobrá by byla nějaká guilda zlaté střední cesty. Tam se tak trošku "otrkat" a pak to zkusit znovu. Za sebe tam vidím nějaký nedostatky. Rozhodující slovo má ale leader.
Mimo to nevím, jestli by se hunter vůbec uživil. Na dnešní 25ce byli 3-4.

Snad se nebudeš zlobit Very Happy
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Re: Hunter/MM,Suri

Příspěvek  -Jowan- Sat Nov 09, 2013 4:41 am

3.5 aktivny huntri sem proti
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Re: Hunter/MM,Suri

Příspěvek  Fryter Sat Nov 09, 2013 5:28 am

Myslím, že hunterů máme dost proti

Fryter
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 06. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Hunter/MM,Suri

Příspěvek  volrine Sat Nov 09, 2013 2:12 pm

MM hunt ktery jen zauvazuje o koupi haste trinketu, cimz si snizi DPS a navysi GS tu nema co delat.Jak funguje meta gem bys mohl taky vedet.
PROTI.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Re: Hunter/MM,Suri

Příspěvek  Dandelion Sat Nov 09, 2013 3:29 pm

Proti
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Re: Hunter/MM,Suri

Příspěvek  Daenerys Sat Nov 09, 2013 8:33 pm

volrine napsal:MM hunt ktery jen zauvazuje o koupi haste trinketu, cimz si snizi DPS a navysi GS tu nema co delat.Jak funguje meta gem bys mohl taky vedet.
PROTI.
Na to, že hraje 7 let, viď?

Hunteři full.
Proti.
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Re: Hunter/MM,Suri

Příspěvek  Sedara Sat Nov 09, 2013 10:28 pm

Mno, takze ani nvm kde zacit s tim, co vse mas zle... (dekuji za shrnuti Hannele... aspon to nemusim cele rozepisovat)

- trinket za frosty? to fakt..?
- ty sockety, to je dobrej fun, v tvem gearu socketovat ARP je doopravdy zcestne a to jsem zastancem ARP MM hunty (o tech +6 a +10 all stats nemluve)
- + mas na muj vkus dosti zvlastni talenty, socketovat hit rating (+60 ze socketu) a nemit ani 3/3 Focused Aim (dost nutnost na ICC vzhledem k temer globalnimu pushbacku) pri arp socketech je dost zvlastni
- minning jako takovej ti taky moc nepridava
- 24 crit rating na botach jako ench asi taky nebude to prave orechove

jednoznacne proti a neprijat, huntera jako takoveho nutne nehledame, takze ti musim poprat hodne stesti nekde jinde
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hunter/MM,Suri Empty Re: Hunter/MM,Suri

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru