Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

+3
Yetty
Selindia
Hannele
7 posters

Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Wed Oct 16, 2013 10:27 pm

[WoW]
Nick: Elsager
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Čistě PvE, PvP gear se povaluje zaprášený kdesi v koutě banky.
Class, spec, talent build: Primárně resto, sekundárně feral combat. (lze dohledatelné na: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=elsager)
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Druid byla v podstatě má nejhranější class, se kterou kterou jsem začal již na starém světě. Prošel jsem s ním řadu serverů, které byly více nebo méně funkční a vyzkoušel jsem řadu talentů a jejich kombinace - dodnes vím, že balance druid mi z nich sedl nejméně :-)

Zkušenosti s WotlK raidy (pokud nejsou z TS, tak napište odkud): Zkušenosti s (ne)funkčními raidy Twinstaru mám se všemi, a nejen s těmi WotLKáckými.
Jak dlouho hraješ WoW: To je dobrá otázka. S WoW jsem začal v dobách jeho vzniku, na jednom nejmenovaném serveru, který i přes mé překvapení funguje dodnes s malou komunitou hráčů. Má první postava byl human warrior. S úsměvem dnes vzpomínám na to, jak jsem poskakoval, klikal a netušil, jak hra funguje :-)
Úroveň equipu (např. počet heroic itemů, trinkety): Equip je na rozhraní ICC - ToC, který převažuje. Nemohu pustit 5 item set bonus, který umožňuje critování primárním healovacím spellem - Reju. Zatím nemám dostaten EoFů, abych nakoupil plný ICC set, ale není problém některé jeho části (se set bonusem) postupně vyměnit.

Předcházejicí guilda/y: Stejné jako u main postavy (No Remorse, Brotherhood, Frozen Heroes, Sanctuary, Omerta)
Důvod odchodu z předcházející guildy: Jak jsem zmínil u přihlášky a main postavou, před prázdninami jsme jako komunita Omerty přestali synchronně hrát. Nyní bych rád zapojil do hry znovu i svého milovaného alta a zároveň měl přehled o dění v guildě.

[Real Informace]
Věk: 24 :-) Ve své první přihlášce jsem uvedl nižší věk (16?), který splnil mé očekávání a pobouřil většinu guildy Exalted :-D
Znáš někoho z Exalted?: Hannele :-P a téměř všechny, jelikož jsem s valnou většinou již přišel do styku.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Přátelé, od mé poslední přihlášky uběhlo několik týdnů, stal se ze mě plnohodnotný member guildy (alespoň doufám), ale doposud mě tak trochu mrzí, že jsem svou tehdejší přihlášku lehce odbyl. Přihlášku má v požadavcích každá guilda, ať ty lepší či horší. Pokud máte smůlu a podáte si přihlášku do guildy podprůměrné či do guildy, kde nad vámi bude flexovat týdenní nováček guildy, lehce se vám tento způsob rekrutování omrzí. Zkusil jsem proto Exalted. Měl jsem a mám zde pár přátel, které znám z dřívější doby a řekl jsem si, že i přes to cliché, kterým si každý prochází, nic nezkazím a za pokus to určitě stojí. Ani Sedara nebyl příliš nadšen mojí přihláškou. Po našem rozhovoru na mumble jsem ho snad tehdy přesvědčil o svých kvalitách, zkušenostech a o všem, co mohu nabídnout a čím být přínosem.
Teď ale trochu ke mně. V běžném životě jsem stále obyčejný student ve zdravotnictví. Proč právě zdravotnictví? Na to se ve dnešních poměrech občas ptám i sám sebe. Spousta studentů své záměry prezentuje slovy: "Chci pomáhat lidem!" To mi přijde poněkud utopická myšlenka. Prostě mě to baví. Základku jsem úspěšně zakončil 9. rokem a pokračoval jsem na střední zdravotnické škole. Byli jsme silný ročník - 5 kluků ve třídě! Během střední jsem ale poznal, že práce sestry (zdravotnického bratra - chcete-li) mě nebude dostatečně naplňovat a proto jsem ve specializaci zdravotnictví na vysokých školách zvolil obor Fyzioterapie. Mnohým to moc neřekne. Z jedné strany slýchávám, že to je divnej název, takže to bude něco ezoterickýho. Druhá strana volí maséra - NE! Masérský kurz je kurz, který během několika týdnů obsáhne hrubé základy a netřeba středoškolské vzdělání. Fyzioterapie je samostatný obor v biomedicíně, který je velice podobný studiím medicíny (Magisterský program) a s přehledem se jí tak vyrovná, obzvláště v okruzích anatomie a neurologie! V roce 2010 jsem se během studií rozhodl nabrat více životních a studijních zkušeností, získat nějakou praxi a proto jsem se přihlásil na výběrové řízení studentů v programu Erasmus - pracovně-studijní stáž. Z výběru zemí, které jsme dostali jsem zvolil Skandinávii, konkrétně Finsko. Zaujalo mě převážně svým systémem, který tam je nastavený a po přečtení referencí nebyl důvod váhat. Po úspěšném výběrovém řízení jsem ve Finsku nadále zůstal nějaký ten pátek, studia přerušil a v severské zemi se dočasně usídlil. Teprve vloni jsem se vrátil zpět do ČR, znovu ke studiím. Jak do budoucna? Uvidím. Ve hře jsou dvě varianty. Ta první, že budu nadále pokračovat v některých studiích a ta druhá - vrátím se na nějaký rok pracovat v oboru zpět do Finska. Ta země mě zkrátka očarovala. Mentalita lidí, způsob výuky, vztahy mezi studentem a kantorem, sociální systém země.. No, to už je ale trochu mimo mísu.
Koukám, že jsem původní myšlenku rozvedl v obsáhlejší text, ale teď o mně víte alespoň nějaké to minimum, o které jsem ochoten se v tuto chvíli s vámi podělit a které jsem dříve nezmínil. Jinak pokud by byl do budoucna zájem, relativně dost času trávím na jihu Čech, v Praze a v době vinobraní rád trávím čas i na Pálavě :-D DPokud bychom se s některými členy nepotkali na některém z budoucích srazů, určitě vás rád uvidím i jednotlivě, třeba u píva! ;-)
Pro tuto chvíli je to asi vše, ať z obyčejné přihlášky nedělám celovečerní čtení na pokračování :-) Někteří z vás mě myslím mohli vidět na nějakém world raidu, kde jsem převážně za resto druida a sami tak mohou posoudit mé klady a zápory. Jako každý, mám své názory, ale jsem určitě otevřený i novým trendům, které často přicházejí s novými contenty.
Jsi obeznámený s naším raid time a jsi schopný ho plnit? Jak jsi na tom s používáním mumble?: Aktivita na mumble je půl taktiky, takže ano. Raid time mi maximálně vyhovuje, proto jsem se přihlásil právě do guildy Exalted. Komu se chce raidovat v dobách hodokvasu? :-))

Příjemné čtení!

Váš Elsager


Naposledy upravil Hannele dne Wed Oct 16, 2013 10:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Re: Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Selindia Wed Oct 16, 2013 10:40 pm

som urcite PRO bol som s nim na par world raidoch a healovat vie.Velmi ma zaujala prihlaska a to ako si vedel rozpisat nieco o sebe. :-D

Selindia
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 07. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Re: Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Yetty Wed Oct 16, 2013 10:56 pm

Jelikož nejsem moc aktivní, tak pokecej s Maselnikem o gemech, enchantech, talentech apod. A zruš skinning. Na ferala i resta je tam lepší profka. Ale chválím jak jses rozepsal. Místní čtenáře to potěší. Hlavně Zdeňku Razz
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Re: Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Koty Wed Oct 16, 2013 11:11 pm

Asi nejdelsi prihlaska alta Very Happy
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Re: Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Thu Oct 17, 2013 12:52 am

jednoznacne PRO
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Re: Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Thu Oct 17, 2013 4:16 pm

Pro cat 
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Re: Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Thu Oct 17, 2013 4:38 pm

Nebudeme to protahovat - Prijat. Cool 
Napis si prosim o inv (pls lock and move (stale na to asi nemam prava))
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Re: Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Thu Oct 17, 2013 10:58 pm

pro Smile
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ Empty Re: Elsager; resto / feral druid - Hannele's alt - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru