Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muschlelolz - MM hunter

+5
fidget
general
Dandelion
Sedara
Muschlelolz
9 posters

Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Muschlelolz Tue Oct 15, 2013 3:43 pm

Nick: Muschlelolz
Level:80
Zameranie (PvP/PvE): PVE i PVP
Class, spec, talent build: MM PVE(7/57/7) /MM PVP(0/51/20)
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Huntra  hraji cca 3 roky z toho rok priesta. Začal jsem před lety na free .Později přechod na jistou dobu na ofik v době wotlku. Z nedostaků času bylo zbytečné platit něco co nevyužívám. Následný přechod zpět na free (Project –nemesis a PVP servery) Ale po tom co Guilda(Immortal-outlaws) překonala všechny výzvy Instancí, následoval přechod na Cata – Molten. Přechodu jsem se neúčastnil a putoval jsem na Twinstar.
Zkušenosti s WotlK raidy (pokud nejsou z TS, tak napište odkud) Na Twinstaru nehraji dlouho snad pár týdnu, takže 8/12cca z twinstaru + nejaké HM. Zkušenosti s Wotlk raidy mám ICC,TOC apod.viz sceeny níže Full clear .Na minulých serverech jsem byl v Top pve guildách ( např .Immortal-outlaws, apod.)
Postavy z minulého serveru:
http://puu.sh/4QEnv.jpg,
http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Muschle

http://puu.sh/4QEsF.jpg
http://armory.project-nemesis.cz/character-sheet.xml?r=Anathema&cn=Erosenka

Raid úspěchy:
ICC: http://puu.sh/4QDHm.jpg
        http://puu.sh/4QDIZ.jpg
https://www.youtube.com/watch?v=boWxiCfd5KM

TOC: http://puu.sh/4QDKn.png
Apod.
Jak dlouho hraješ WoW: cca 4 roky
Úroveň equipu (např. počet heroic itemů, trinkety): Co se týče equipu jedu prozatím set 2x t.9 2x t.10 =2x set bonus. Změna Equipu je planovaná (nesetové legy a přesocketovaní na arp a výměna itemů).Mometnálné mám equip v rámci možností,  které mi trh nabídl. Můj názor je učit s průměrným gearem ,tak tomu bylo aspoň vmém případě před lety. Nemusím mit bis aby mě bylo vidět.
Armory Ts :http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Muschlelolz
Screen UI:  http://puu.sh/4QEOg.jpg nejsem žadný clicker ani šipkotoč(alespoň v jiných guildách se na to kladl důraz v zájmu rychlejších reakcí aby mél hrač bindy)
GS: Dle mého názoru není nic moc směrodatné v jistém slova smyslu.Za své působení ingame jsem už sám poznal, že Gs číslo vůbec nerozhoduje o tom, jaké má člověk schopnosti a zkušenosti. Pochopitelně chodit do icc rare gearu není zrovna ideální nebo bez enchu a socketů.Ale pro hoňGska je uvedeno na screenu výše.
Předcházejicí guilda: Guildy z jiného serveru poslední“ Immortal-outlaws“
Důvod odchodu z předcházející guildy: Přechod na jiný datadisk (Cata Molten )
[Real Informace]
Věk:22
Znáš někoho z Exalted?: Bohůžel neznám.Důvod proč jsem se rozhodl dát přihlášku sem je jasný. Cítím se trošku ochuzen. Z top guild se přesunout na world raidy a progress trashe.Snad bych mohl být pro vaší guildu přínosem. Nemáte zrejmě otevřený nábor pro mou classu , ale zkouším štěstí .

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):  Nemám rád když mi kecá někdo do  talentů a postavy a snažit se mě přesvědčovat o věcech které mam vyzkoušené.Poradit si samozřejmě nechám , ale 3 roky je myslím dost dlouhá doba abych něco věděl , jak to hrát. Dále chybí mi tu v přihlášce pár bodů, ale asi pro vás nejsou důležité.Co se týče raidu .Jsem pracující, ale na wow a přítelkyni si čas udělám vždy.
Jsi obeznámený s naším raid time a jsi schopný ho plnit? Jak jsi na tom s používáním mumble?: Raid time myslím , že nebude problém. Když se napišu na raid , Tak se nestane , že bych nepřišel, ale muže se sták cokoliv, tak není problem informovat o nepřitomnosti na raidu.
Mumble jsem schopen obsluhovat dávám přednost raději teamspeaku , ale jiná guilda jiný mrav.( jen doufám , že nemáte raidy na roll :X)
Muschlelolz
Muschlelolz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 15. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Sedara Tue Oct 15, 2013 4:12 pm

Mno, takze postavy s jineho serveru - pekne, ale v tuto chvilku absolutne nedulezite.
Gear mas dost slaby zatim (chapu, ze s world raidem to neni snadne pobrat) - WF ring, back a wristy. Gemu v necku moc nerozumim, +10 all stat do chesty na sepnuti 12 AP? Ench na boty +24 crit rat? S 2x T9 a 2xT10 set bonusem souhlasim, jen moc nechapu, proc mas 264 T10 legy. Psal jsi, ze je chces vymenit za nesetove, ale nemas 264 T10 ruce ani ramena. 266 hit ratingu je zbytecne moc pri 3/3 v Focused Aimu, aspon ten WF back mohl byt critovej.
Btw jak jsi na tom s manou pri delsich combatech kdyz mas 0/2 v Rapid Recuperation?

Bohuzel pro tebe nedokazu najit misto v raidu, mam tu 4 aktivni huntery. Potencialni misto pro dalsiho huntera by bylo pouze v pripade poradneho gearu, moznosti zapojit se do progressu 25 LK hc okamzite. Takze z me strany v tuto chvili musim rict proti
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Muschlelolz Tue Oct 15, 2013 4:54 pm

Sedara napsal:Mno, takze postavy s jineho serveru - pekne, ale v tuto chvilku absolutne nedulezite.
Gear mas dost slaby zatim (chapu, ze s world raidem to neni snadne pobrat) - WF ring, back a wristy. Gemu v necku moc nerozumim, +10 all stat do chesty na sepnuti 12 AP? Ench na boty +24 crit rat? S 2x T9 a 2xT10 set bonusem souhlasim, jen moc nechapu, proc mas 264 T10 legy. Psal jsi, ze je chces vymenit za nesetove, ale nemas 264 T10 ruce ani ramena. 266 hit ratingu je zbytecne moc pri 3/3 v Focused Aimu, aspon ten WF back mohl byt critovej.
Btw jak jsi na tom s manou pri delsich combatech kdyz mas 0/2 v Rapid Recuperation?

Bohuzel pro tebe nedokazu najit misto v raidu, mam tu 4 aktivni huntery. Potencialni misto pro dalsiho huntera by bylo pouze v pripade poradneho gearu, moznosti zapojit se do progressu 25 LK hc okamzite. Takze z me strany v tuto chvili musim rict proti
"Mno, takze postavy s jineho serveru - pekne, ale v tuto chvilku absolutne nedulezite." Nějak jsem ten equip musel nahrát. Chtěl jsem tím jen říct, že nejsem v icc prvně..
Co se týče Rapid Recuperation pro mě zbytečné 2  talenty do Pve" improved barrage" vyjde pro mě lépe , když s manou problém nemám a dokážu si poradit i jinak než práskat talenty do toholdle . Legy jsou z Voa nekupoval bych t10.5 lega za marky když hunter jezdi na nesetové legy ,ale když momentálně nemam gear na arp vyjde to teď jedno,... Hodlam dokoupit headku/chest pak vyměnit ruce  za t9.5. Popřipadě dokoupit 4 část t10 a jet na 4/4 t10 nebo jet jak jsem psal zase 2x2x jen nesetové legy.(vím co mám dělat) Enchant "Ench na boty +24 crit rat?" vyhovuje mi to víc než 16 agil, Back budu mít za frosty.
"Potencialni misto pro dalsiho huntera by bylo pouze v pripade poradneho gearu" kolik  takoveých lidi hraje na Twinstaru a výsledky nikde
Muschlelolz
Muschlelolz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 15. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Dandelion Tue Oct 15, 2013 5:30 pm

Myslím, že dobrý človek na využitie ranku Test v plnom slova zmysle. ZA skúšku.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  general Tue Oct 15, 2013 5:35 pm

uz teraz sa nezmestia do raidu vsetci huntry ktory su online, kazde ID mame minimalne jedneho na standby a vy chcete doberat dalsieho?

PROTI

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  fidget Tue Oct 15, 2013 8:46 pm

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Hannele Tue Oct 15, 2013 11:05 pm

Já do toho asi nemam moc co kecat, ale pokud bych chtěl bejt jó rejpavej, tak bych si skromně nedovolil souhlasit s jedním glyphem - kill shot. Stejně tak stats gem dáváš do ne uplně nejvhodnějšího fleku. Např. 6 agi (boty) > 12 ap (chest) co se bonusu týče.

Ale to jen tak btw..

R.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Forestly Wed Oct 16, 2013 4:41 am

Navrhuji vyzkoušet v nějakém raidu - třeba 10tce. EQ není vše, pokud je takový skill - jak mi přišlo že se v přihlášce prezentuje.. vytočí i v menším oblečku velké dps.

Jediný problém je, že nevím jak by ses dostal na raidy, momentálně jsme ve fázi progressu LK HC -> musí tam být lidi oblečeni do patřičného gearu.. Smile a hunterů je dost Smile
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Muschlelolz Wed Oct 16, 2013 12:59 pm

Forestly napsal:Navrhuji vyzkoušet v nějakém raidu - třeba 10tce. EQ není vše, pokud je takový skill - jak mi přišlo že se v přihlášce prezentuje.. vytočí i v menším oblečku velké dps.

Jediný problém je, že nevím jak by ses dostal na raidy, momentálně jsme ve fázi progressu LK HC -> musí tam být lidi oblečeni do patřičného gearu.. :)a hunterů je dost Smile
Šel jsem do toho s tím, že nábor pro mou class nemáte uvedený v class náboru. Nedělám vědu z toho není místo nic se neděje Smile Jestli bych byl zbytečný , tak to nemusím prodlužovat a diskutovat o tom , že by se pro mě nenašlo místo, Chápu to.. Jak jsem psal v minulém článku" zkouším štěstí"
Muschlelolz
Muschlelolz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 15. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Maselnik Wed Oct 16, 2013 8:28 pm

Přijde mi že jsi moc hrrr. Podle tvé přihlášky o tvém skilu nepochybuji a soudím, že víš že equip na LK HC ještě nemáš, takže by jsi tu byl akorát v této situaci přítěž  a tak nebylo by pro tebe najít si nějakou horší guildu, která je ráda že se podívá do ICC HC? Taky jsem přešel z equilibria (kde jsem byl v top guildě) na twinstar začátky byli těžké, ale po necelém roce (na lvl 80) jsem skončil tady. Takže buď více trpěliví a uvidíš. Za čas v nějaké TOP guildě skončíš. Jak to tak vypadá, tak tě asi nevezmem, ale zkus to zase někdy příště a uvidíš třeba se na tebe usměje štěstí a btw chlubit se, že máš zkušenost z TOC na AN kde žádnej boss nefunguje jak má např. anub nemá 3tí fázi, tak to je opravdu k smíchu :)jinak moje skromné proti
Maselnik
Maselnik
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 287
Join date : 16. 07. 13
Age : 30
Bydlisko : Olomóc

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  rytoska Wed Oct 16, 2013 10:16 pm

Pači sa mi ako si si dal zaležať na prihlaške.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Muschlelolz Wed Oct 16, 2013 11:10 pm

Maselnik napsal:Přijde mi že jsi moc hrrr. Podle tvé přihlášky o tvém skilu nepochybuji a soudím, že víš že equip na LK HC ještě nemáš, takže by jsi tu byl akorát v této situaci přítěž  a tak nebylo by pro tebe najít si nějakou horší guildu, která je ráda že se podívá do ICC HC? Taky jsem přešel z equilibria (kde jsem byl v top guildě) na twinstar začátky byli těžké, ale po necelém roce (na lvl 80) jsem skončil tady. Takže buď více trpěliví a uvidíš. Za čas v nějaké TOP guildě skončíš. Jak to tak vypadá, tak tě asi nevezmem, ale zkus to zase někdy příště a uvidíš třeba se na tebe usměje štěstí a btw chlubit se, že máš zkušenost z TOC na AN kde žádnej boss nefunguje jak má např. anub nemá 3tí fázi, tak to je opravdu k smíchu :)jinak moje skromné proti
Toc tam bylo provar na Anathema , ale na EQ fungovalo o mnoho lépe , ale od otevření ICC do Tocka stejně nikdo nepáchl. Jak jsem říkal zkusil jsem štěstí ,nevyšlo to nic se neděje klidně to můžete uzavřít Však je to jen hra:) Takovou guildu která neprogressuje 10N neznám(Bavíme-li se o těch horších guildách) Navíc být v guildě kde raid je složen z 60-7O% lfg(world)to se snad za G raid nedá ani považovat Razz 
Muschlelolz
Muschlelolz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 15. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Sedara Wed Oct 16, 2013 11:15 pm

hele dost se mi libi, ze si stojis za svym a dokazes si obhajit co jak mas, bohuzel vsak v tuto chvilu nemam misto pro huntera s timto EQ, takze neprijat (pls lock and move)
Takze ti bohuzel musim poprat hodne stesti jinde

ale kdyz to nejak naberes tak se neboj to zkusit znova, mam rad lidi, co si stoji za svym a znaji svou classu


Naposledy upravil Sedara dne Wed Oct 16, 2013 11:15 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : wrong color)
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Muschlelolz - MM hunter Empty Re: Muschlelolz - MM hunter

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru