Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hannele; hunter PŘIJAT

+8
Vrabko
Forestly
Koty
universe
Phage
Sedara
Daenerys
Hannele
12 posters

Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Hannele Wed Sep 11, 2013 1:21 pm

[WoW]
Nick: Hannele
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE / střídavě PvE a PvP
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Fakt, že jsem napsal moc pěknej theorycraft mluví za vše :-)

Talenty: MM / BM
Staty: Jen a pouze agility. Kdo hraje a umí za huntera - pochopí.
Zkušenosti v dungoch: Tak sem tam nějaký to RDFko rád zajdu a myslim, že mi to jde :-) V ICC mám krom LK vše pokořené, některé bosse i na hard mode.
Jak dlouho hraješ WoW: Tuhle otázku bych nechal bez povšimnutí, protože při vzpomínce na množství času stráveného u WoW by se mi mohlo udělat nevolno.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): ICC 25 men items.

Předcházejicí guilda/y: Omerta
Důvod odchodu z předcházející guildy: Před prázdninami jsme přestali synchronně hrát a nepředpokládám, že bychom se jako celek znovu vrátili do aktivní hry. Ten zbytek se už rozutekl do všech koutů serveru.

[Real Informace]
Věk: 14
Znáš někoho z Exalted?: Je tahle informace důležitá? Dlouholetého člena pravděpodobně žádného.
Pár věcí o sobě: Nerad se hodnotím a dělat to nebudu. Vždy budu inklinovat spíš k tomu, abych se popisoval lepším, než asi ve skutečnosti jsem :-D Žijeme ve světě internetu a nerad bych někde zvěčňoval informace o sobě. V případě, že čtenář dojde až sem a nezavrhne přihlášku hned v úvodu, může mne kdykoli kontaktovat a bližší informace o sobě podám na TS (mumble) apod. Jeden odstavec stejně nevystihne charakter a povahu člověka ;-)

R.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Daenerys Wed Sep 11, 2013 1:36 pm

Hannelovníka znám moc dlouho, kvalitní hráč, co zná svoji classu, určitě pro.
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Sedara Wed Sep 11, 2013 1:54 pm

Hannele napsal:Staty: Jen a pouze agility
Prvni vec ve ktere si s tebou dovolim nesouhlasit. Na prvnim miste uvadis v zamereni MM, jsme na ICC sezone, ARP do capu jiz viceme prevazuje agilitu.
Podle armory mas 5% hitu a pritom mas v talentech pouze 1/3 v Focused Aim (+1% hitu). Minning jako professe mi neprijde uzitecna

Hannele napsal:Fakt, že jsem napsal moc pěknej theorycraft mluví za vše :-)
Tomuto moc nechapu... Napsal jsi nejaky guide, ci?

Vek 14 let? To vazne? Apon jsi to priznal, ne jako vetsina co napise smyslene a vyssi cislo. Celkove spise proti
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Phage Wed Sep 11, 2013 2:08 pm

Co se týče huntera, místo bych i našel. Nemám problém se nechat vystřídat popř. prostřídat kluky, někteří to i uvítají. Jediné, co mne nějak znepokojuje je tvůj velmi nízký věk, ale vzhledem k tomu, jak jsi napsal přihlášku, jak se vyjadřuješ a jaká používáš slova, mohl bych přivřít oči. Každopádně, máš problém s uznáváním autorit? Jde mi o to, že v guildě je pár lidí, kteří by Ti mohli dělat rodiče :Da ostatně jako asi každý nemusíme slabomyslné povyšování, urážení atp.
Co k tomu theorycraftu, jak se ptal Sedara? Rád bych si ho také přečetl :)A rovněž bych dal za pravdu Seďákovi s tím, že jet čistě agilitového MM huntera je hloupost + ten mining se mi také nelíbí. A jak jsi na tom s BM gearem?
Rozvažuji, proto nebudu psát ani pro ani proti.


Naposledy upravil Phage dne Wed Sep 11, 2013 6:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Hannele Wed Sep 11, 2013 2:23 pm

Uff, vidím, že o hunterovi mám co vysvětlovat, tak se o to pokusím:

99% hunterů serveru má zafixováno spojení ICC content a armor penetration. Skutečnost je jiná. Abych mohl přesocketovat z agility na armor penetration a získat tím větší benefity, je zapotřebí vícero splněných bodů, kdy ani jednoho z nich v současné době nedosahuji. Dva první body jsou na stejné úrovni. Prvním je vlastnit lepší ranged weapon, kterou lze získat až z LK. Jak bylo zmíněno, LK jsem nezdolal, weaponku tudíž nemám. Druhým a stejně důležitým bodem je "sanctified" set, který stále nemám v plné palbě. Až třetí podmínkou je z gearu dosáhnout soft cap arpene, který je 800. Ač tento bod není tzv. základním kamenem pro přesocketování, většina hunterů ho vyzdvihuje a až nesmyslně zvýrazňuje. Používám i spreadsheet, který při správné konfiguraci rovněž ukazuje zhoršení stavu. Pokud tedy mrkneš na můj gear a přesocketuješ na arpene, ztratíš tím více, než se zdá. V tuhle chvíli vážně nemá smysl přesocketovávat. Až ten gear na to mít budu, pak tak učiním.

Je vidět, že jsi si projel mou armory. Pravda, mám 5,89% hitu. Jak jsi si zajisté všiml, jsem draenei. Ten má jako bonus další 1% hitu do raidu a jak jsi zmínil, mám i 1 TP na další % hitu. Výsledkem je 7,89% hitu. Věř tomu nebo ne, jsme na free serveru a i s tímto procentuálním "nedostatkem" nemissuju. Vím, co dělám, proto to tak mám.

Mining byl svého času pro engineering nepostradatelný. Je relativně těžké shánět některé komodity.

Věk 14 byl tak spíše zábavnou formou, které si nikdo z vás nevšiml. Může 14ti letý člověk mít podobnou stylistiku a formální stránku včetně gramatiky? V dnešní době bych takového člověka asi hledal horko těžko. Nevím, jestli některá část přihlášky byla urážející a vyšla z ní najevo má (ne)úcta k autoritám. Uznávám autority a velice rád, pokud za to stojí.

Ano, napsal jsem guide. Ale jak byla výše zmíněna nesmyslnost socketování agility, nemá smysl, abych ho zde zveřejňoval. Pokud jsem svoje postoje obhájil, pak bych nad jeho prezentací pouvažoval, ale bezdůvodně si své poznatky hanit nenechám :-)

R.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  universe Wed Sep 11, 2013 2:42 pm

PRO

universe
Scout
Scout

Počet príspevkov : 37
Join date : 16. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Koty Wed Sep 11, 2013 2:45 pm

No taky sem nad tim premyslel. Kolik ti teda je? Very Happy


Naposledy upravil Koty dne Wed Sep 11, 2013 5:22 pm, celkově upraveno 1 krát
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Forestly Wed Sep 11, 2013 2:47 pm

Jednoznačně PRO Smile velmi dobrý hráč

PS: to s tím věkem mě celkem pobavilo Very Happy
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Hannele Wed Sep 11, 2013 3:16 pm

24 :-) To už je reálný věk. Ani víc, ani míň.

R.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Vrabko Wed Sep 11, 2013 3:18 pm

Ja miesto pre huntra nevidím. (Jedine ak by sa na to nejaký vysral)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Sedara Wed Sep 11, 2013 3:27 pm

Fajn, po rozhovoru na mumble te beru jako rozumneho cloveka, svou classu budes ovladat, o tom asi zadna (guide jsem mel moznost si precist, pekny). Bohuzel jsi prihlasku napsal jak jsi napsal, na to se dost kouka. Ale fajn, pro v pripade, ze zmenis ten minning do budoucna

horni proti menim
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Dandelion Wed Sep 11, 2013 3:53 pm

Ako tá prihláška stojí za veľké hnedé. Osobne tiež nevidím fleka pre ďalšieho Huntra, takže som proti.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Fannys Wed Sep 11, 2013 4:15 pm

Po precteni topicu i s vedomim poctu huntu sem pro (na telefonu mu nejdou barvicky) :-)

Fannys
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 25. 03. 13
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Daized Wed Sep 11, 2013 6:10 pm

prihláška až pokiaľ sa nedostaneme do bodu "pár vecí o sebe" stojí za veľký koňov bačov aj so smotanou ... a poviem aj prečo nie všetci hráme za huntera ale na druhú stranu nejaké tie čísla nám niečo hovoria ... ani link na armory ani staty vypísané (len pripomeniem, že ty sa chceš dostať knám do guildy nie naopak)
kolonka skúsenosti v dungoch, tam by to trebalo asi prepísať na raidoch niektorých znás zaujímajú aj neaktuálne contenty a to hlavne z dôvodu schopnosti učiť sa taktiky a prispôsobiť sa tak pružnosti raidu ...

v tom že máme 3 aktívnych huntrov nevidím problém dlho sme boli 3 retriny a zrazu bum a sme 4 pokiaľ je tento hráč kvalitný dovolím si citovať nejakú neznámu osobu čo to minule povedala ("nemali by sme si nechať ujsť kvalitného hráča", or whatever) pripomienky boli hlavne k tomu miningu tiež by som ho tam radšej nevidel, ale čo sa iných vecí týka tak sa mi páči štýl prihlášky (it´s kinda my way) teda, až na ten vek čo bol dúfam preklep

viac menej som teda "za" pokiaľ máš chuť a čas na progres, ne že si spravíš ID s worldom alebo, mám lagy, kinda things

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Hannele Wed Sep 11, 2013 7:09 pm

Na webu máte "šablonu" přihlášky, které jsem se také řídil [dostupné z: https://exalted.forumotion.net/t15-formular-prihlasky-uchadzaei-o-guildu-eitajte]. Být tam armory, určitě tam link nezapomenu zařadit. Co se týče top stavu hunterů, řídil jsem se rovněž podle vašeho webu. [dostupné z: https://exalted.forumotion.net/t1850-aktualni-hledame], kde MM huntera sháníte. Co se týče přihlášky, vím, na kolik je stručná, avšak je tam vše podstatné, co jste chtěli vědět.

S odkazem na zkušenosti s WoW, kdy ty roky snad nebudu raději ani počítat, je možné si odvodit bod z přihlášky "Zkušenosti v dungoch." Tyhle dva body spolu více než souvisejí. Hrál jsem od dob WoW emu, takže se považuji spíš za herního veterána (ač jsem některé classy v životě neviděl).

Věk nebyl překlep, jen jsem chtěl vzbudit rozruch a to se mi patrně povedlo. Jistá guilda na serveru ještě bere za důležitou informaci pohlaví. Všechny přihlášky jsou podávány hrozně formálně, jako CV do práce. Jen jsem to podal trošku jinak :-P Vše se vyjasnilo na mumble. Kdo bude chtít, nechť mě kontaktuje ve hře a můžeme hodit řeč. Mumble mám nejen na poslech ;-)

R.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Yetty Wed Sep 11, 2013 8:09 pm

přijat
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Hannele; hunter PŘIJAT Empty Re: Hannele; hunter PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru