Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

+8
Dandelion
Daized
Phage
Forestly
fidget
Diranda
Sedara
Kozii
12 posters

Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kozii Sat Sep 07, 2013 3:03 pm

[WoW]
Nick: Kozii
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE, Jednoznačně! Smile
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: no, zkušenosti, pár měsíců už tak nějak klikám, možná už i snad rok? :Da klikám a agro mám na sobě :Dse statama, jako Capy, Itemy, Co je BiS a taaak, s tím sem obeznámen! Smile

Talenty: Protection
Armory Twinstar: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Kozii (talenty sou v offu pač si nechci přehazovat spelly v barech a.. je to moc složitý Very Happy)
Staty:   Hit cap, Exp cap, Def cap.. Very Happy- Fulfilled, Armor věci v bagu (waist, cloak za frosty) musí padnout hlava z lady - Hit, Stamka Full socket - viz. Armory
Zkušenosti v dungoch: ICC - mám KS, + Hardmody taky znám - nějaký i slay - zase viz. armory, bejvá to v achievech vidět, co mám slay Razz, ToGC taky znám, block eq v bagu nějakej mám, ale netroufnu si na addy SadRazz a naxx a UD? :)když jsem začínal hrát na twinu, Progressoval jsem naxx 10 a dále mám odprogressováno všecko 10-25 HC/HM nebo jak tomu říkáte :Dprostěěě, všecko znám!! P Very Happy
Jak dlouho hraješ WoW: 2004 - 2005, tudíž dejme tomu ať nepřeháním 7 let + přestávky? Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):   1 Item z ToGC 25, Macka z ToGC 10 - ostatní věci icc 10 hc nebo 25N or HC :)epic Gemy - full, Enchanty taky Smile
Počet altů: 3-5, 3 se dají počítat jako equipnutí a schopni zvládnout ICC, a dva sou .. takový no jak to říct.. v GS - pod 4.5k :Dtakže tak no Smile

Předcházejicí guilda/y:  The Hobble Sawyers (UD content), Dragon balls - po přestávce kámoši v guildě, Cool - Poslední Guild.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Neaktivita lidí, žádné raidy za 2 měsíce a to už mě neba:(

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: noo, Nejvíc asi Forestly, mám dost altů, takže možná pár lidí zná ty alty, ale to si nedovoluju tvrdit, abych někoho neurazil nebo taaak Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):  Tak jmenuji se Jakub, je mi 18 let, bydlím na hranicích s Polskem a Německem, Hrádek nad Nisou - Liberec, Rád hraji fotbal, florbal = Tréninky, Teď zrovna dělám autoškolu, poslouchám DnB/Dubstep, semtam nějaký disco :Dpak mám rád nějaký to pívo  Very Happy a ohledně wow, čas na raidy si dokážu udělat, a samozřejmě, jsem schopný vydržet třeba do 2 do rána a troufnu si říct, že nejsem jeden z těch, kterej by v guildě řekl: "hele tohle nemá cenu, šak to vidíte tyv*le, nemáme šanci se*eme na to" .. takový lidi upřímně nesnáším Smile
PS: vím, že máte full stav protadinů (Dandelion, Volrine, semtam nějakej off určitě), jenom to prostě zkouším, jestli náhodou nemáte zájem o paladina, kterej ještě nezapomněl jak se mačká klávesnice a má chuť do hraní a progressu nějakého :p. klidně i třeba nějakou 17. tou desítku, co skládáte odtankovat a budu štastnej, jenom prostě vědět, že třeba jednou příjdu a vy budete potřebovat pomoct a já budu moct něco udělat! :)a už dál nevím, co bych vám řekl :DKontakty jsou v profilu, kdyby jste někdo něco potřeboval, screeny, HW mýho PC, připojení netu nebo třeba pohovor jestli nejsem nějakej hloupej kluk nebo tak, všecko je možný zařídit Smile
Děkuji za vyřízení Smile.
S pozdravem, Kozii

Kozii
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 09. 13
Age : 29
Bydlisko : Chotyně, Liberec

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Sat Sep 07, 2013 4:15 pm

za me jednoznacne proti
Potkal jsem te na jednom jedinem raidu a uz nikdy vic. Onyxku zacit tankovat v tunelu mezi dracky, potom ji otocit do raidu a nakonec napsat, ze tankujes ToCko s altem... doopravdy proti.
Prihlasku mas sice peknou, ale prvni dojem jsi na me udelal priserny, sorry
Myslim , ze stav prot paladinu mame plny. Ikdyz toto necham na Volrinoj.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kozii Sat Sep 07, 2013 4:19 pm

Omlouvám se za první dojem Sad:Dale Forestly věděla, že mě může kicknout, nebo chvilku počkat.. psal jsem to aji, to se moc omlouvám.. Sad
+ pak ti dráčci, zase přišla matka a p**ovala, a prostě to vám nejde tankovat 100%, tak to sem tam uteklo, ale trošku sem tam pobíhal Sad
Upřímně se omlouvám, že sem ten první pull wipnul, klidně se zeptejte Forestly, myslím, že vám to potvrdí! Smile
Btw. já jsem to tam nezačal tankovat, to na mě někdo začal nastřelovat a pak mě tam kopnula..

nevím, jak se mám za tohle omluvit, snad se Forestly zapojí do konverzace a ujasní to trošku, nebo jestli by to šlo nějak ovlivnit ten první názor více lidí Sad ááááá to mě štve! Sad

Kozii
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 09. 13
Age : 29
Bydlisko : Chotyně, Liberec

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Diranda Sat Sep 07, 2013 5:30 pm

Proti
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  fidget Sat Sep 07, 2013 7:04 pm

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Forestly Sat Sep 07, 2013 7:36 pm

V pohodě človíček, znám ho už strašně dlouho.. je to old-school Smile je s ním sranda, pomáhá, taktiky ovládá... s tou Onyxx to bylo vzájemné nedorozumění.. na to bych nesázela.. vím že je v něm hodně... bohužel máš specku, která je zde dost obsazená - alias vidina main 25 není příliš růžová pro tvého paladina.. a na 10tce by si se asi stejně neukojil... takže nevím Smile

Vyjadřuji se víceméně k té Onyxx 25 - jelikož tam bylo uvedeno mé jméno, aby jste na ní nebrali ohled.. byla chyba nás obou a špatné komunikace. Protože vím, že mé slovo zde zatím nebude nijak uplatněno. Nicméně, držím ti palce Kozii Wink
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Phage Sat Sep 07, 2013 7:56 pm

Přihláška je docela pěkná, to už tu zaznělo, ale myslím, že máme tanků dost a jsem tím pádem proti. Ale nezoufej! Jak napsal Sedara - konečné rozhodnutí je na Voronovi..
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kozii Sat Sep 07, 2013 8:04 pm

Smile né v pohodě, já hlavně nechci, aby jste mě měli za někoho, co je magor, nebo co to, dejme tomu "neumí" nebo kurví nebo tak Smile ano je pravda, občas nemám třeba den tak si neuvědomím jednu věc a taky něco zkazím, kdo ne.. Very Happy ale tohle fakt bylo špatně celý Sad a taky tímto se omlouvám Forestly, nechtěl jsem jí nějak poskvrnit, nebo označit za tu špatnou nebo tak, né to né, to bych si nedovolil!! jenom jsem věděl, že ona asi jediná může říct, jak to bylo Smile
Každopádně, děkuji za vyjádření všech, i když už s tím nepočítám Smile. Ještě se teda nechám překvapit, ale jak říkáte, jestli je plno, je plno, nedá se nic dělat Smile

Kozii
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 09. 13
Age : 29
Bydlisko : Chotyně, Liberec

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Daized Sat Sep 07, 2013 8:41 pm

chyba komunikace alebo ne nabrali sme teraz dosť ľudí a paladinov je mrte Terenas vraj zastáva všetky role ... a volrine tankov naberať určite neplánuje a aj keby tak 100000000 % nie obrnenú ružovú plechovku ...
zamňa veľké proti kôli plnému stavu a druhá vec pohodový človiečik alebo ne neviem aká chyba pri komunikácii môže nastať u onyxie ... je to drak?, je, tak ju neotočím ani hubou ani riťou k raidu tým to hasne

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Sat Sep 07, 2013 8:49 pm

Nejaké veľké výhrady nemám, ale už sme tuna nedávno mali aj imho lepšieho uchádzača, stále som ale PROTI, pretože tretieho Tankadina fakt nepotrebujeme.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kozii Sat Sep 07, 2013 8:52 pm

Kozii napsal:Btw. já jsem to tam nezačal tankovat, to na mě někdo začal nastřelovat a pak mě tam kopnula..
myslím, že už jsem to jednou psal, že jsem tam nebyl při pullu? nebo ne? Smile
Tak ještě jednou: já jsem OSOBNĚ ten pull nezařídil, byl to nějaký hunter, co sem se doslechl, až když jsem to viděl na PC, tak jsem k němu skočil Smile.

Kozii
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 09. 13
Age : 29
Bydlisko : Chotyně, Liberec

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Yetty Sun Sep 08, 2013 11:17 am

pro
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Kozii - Prot. Paladin

Příspěvek  volrine Thu Sep 12, 2013 6:02 pm

Omlouvam se ze mi to tak trvalo, ale Tankadinů máme dost a aktivních a tudíž pro tebe není opravdu místo.
NEPŘIJAT.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kozii Thu Sep 12, 2013 6:46 pm

Jo, v pohodě, děkuju za vyjádření Smile).
Tak GL v progressu a třeba někdy na raidu, čáu! Smile.
/Kozicek

Kozii
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 07. 09. 13
Age : 29
Bydlisko : Chotyně, Liberec

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Fri Sep 13, 2013 3:18 pm

Máme tolko tankadinov, že nám nema kto tankovat desiatky.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Phage Fri Sep 13, 2013 4:29 pm

rytoska napsal:Máme tolko tankadinov, že nám nema kto tankovat desiatky.
+1 Smile
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Daized Fri Sep 13, 2013 6:25 pm

keďže to tu ešte nieje locknuté tak len toľko, že
načo naberať človeka na 10inu aby to dopadlo tak že sa v jednej namiesto 5tich tankov ocitne 6 Question Exclamation

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Smradoch Fri Sep 13, 2013 6:39 pm

Pro, kvalitního paladina jsem dlouho neviděl v raidu:D 
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Fri Sep 13, 2013 7:02 pm

Smradoch napsal:Pro, kvalitního paladina jsem dlouho neviděl v raidu:D 
To v tvojom prípade nie je nič neočakávané...
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Kozii - Prot. Paladin

Příspěvek  volrine Mon Oct 07, 2013 10:11 pm

Pardon za zpozdeni, neprijat, tanci plný stav.

UZAVRIT PLS:arrow: 
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ Empty Re: Kozii - Prot. Paladin - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru