Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

+3
Daized
fidget
Weil
7 posters

Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weil Sun Sep 01, 2013 10:49 pm

[WoW]
Nick: Weil
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PVE tak na 99% ale sem tam si tak skočím WG alebo BG arény niesú nič pre mňa Razz
Class: Resto Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak mal som možnosť hrať na servery EQUILIBRIUM za resto druida cca 3 roky Smile+ hral som na TBC asi 2 roky restáka ale to už je o inom.

Talenty: 14/0/57
Staty: MP5 816 + solace, 829 haste, bonus healing 3349 a 19,43% crit
Zkušenosti v dungoch: Mám odprogresované NAXX 10,25 To(G)C 10 (25 som nemal čas ísť ale na EQ som mal full clear) ICC 10 11/12 ICC 25 9/12 + nejaký HM bossovia.
Jak dlouho hraješ WoW: Wotlkk približne 5 rokov nejaké tie 2 roky na TBC kde ma to moc nebavilo nejaké tie pauzy tam boli ale pomerne dlho Smile.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): 1/5 setovky T10 sanctified (mám aj druhú setovku ale nemám marku takže ju nemám na sebe) Epic itemy mám tak na úrovni 25 ICC jeden HC item wrist z Valiny ale inak všetko 25 man. Ale stále sa na tom pracuje napr. botky z LW zháňam PS atp.

Profky: 450 INSC/450 HERB

Předcházejicí guilda/y: Navitas Cordis kde ma to ešte doúčala hrať Naevi a Death Touch.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nesedel mi progress v sobotu 14:30 cez školský rok tak ma vyhodili inak nič vážne kolektív bol super ale asi som tam nejako nezapadal Smile.

[Real Informace]
Věk: Bohužial iba 16
Znáš někoho z Exalted?: Nie pár krát som bol 25 s nejakými hráčmi ale inak nikoho.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tak volám sa Michal, žijem v Nitre študujem na gymnázium venoval som sa veľmi veľa športu, no zranenie mi v tom neumožnilo pokračovať. Som takmer nekonfliktný hráč urobím vždy čo sa mi povie napr. Combat ress, overheal buffy atp. Inak záľuby hudba a dosť veľa času mi zaberajú priateľia a rodina. Keby ste ešte niečo chceli vedieť tak som ochotný dopísať

Weil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 01. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  fidget Mon Sep 02, 2013 11:15 am

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Daized Mon Sep 02, 2013 11:49 am

Proti nie je to len otom že sa mi ten char zdá low, nemáš odprogresované UD koľko tu hráš na twinstare, je to vyexpený char priamo tebou ? alebo kúpený alebo bývalí alt ...
tiež sa mi nepáči ten meta glyph a viac menej aj tie čisto haste-ové gemy je pekné, že dodržuješ gemovanie ale nemyslím si že dodržať +2mana/5 je košer, nie som heal leader a od healovania mám tiež ďaleko ale nepáči sa mi to, navyše už je to ICC otvorené dosť dlho nato aby si mal 4 časti t10 (na sebe) resto druidov máme momentálne dosť aj keď nelogujú čo je škoda a dúfam sa uvedomia alebo sa to bude riešiť ...

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Mon Sep 02, 2013 3:09 pm

Proti: vek, gear, full stav

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Phage Mon Sep 02, 2013 3:10 pm

Nejsem si jist, jestli Rytula uživí dalšího druida.. Každopádně podle mě nemáš dostatečný gear a nestíhal bys našemu progresu.
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Mon Sep 02, 2013 5:00 pm

Nemyslím si, že potrebujeme piateho Rdurida.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Mon Sep 02, 2013 5:21 pm

Proti
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Weil Mon Sep 02, 2013 7:44 pm

Áno nemám ešte potrebný vek i keď je tam napísane že je to len výhodou. Char je môj UD som nestihol z dôvodu lebo nehrám tu moc najdlhšie vyequipovala ma moja guilda ale to neznamená že to nemám odprogresované. Frosty som utrácal za pi*****y a ľutujem toho a navyše na tie RHC ani nejak moc veľa času nebolo, ale viem že to nie je výhovorka. To haste som išiel na cap ale asi som to trochu prepískol keď ti to tak vadí neviem čo na to povedia R druidy. Videl som že tam niekto aj tvrdil že je moc R druidov čo som ja nemohol vedieť ale chápem to 5 resťákov je fakt veľa. A mimochodom nemyslím si že gear 6k a takmer full veci s ICC 25 sú nedostačujúce ale keď myslíš. Ja si počkám na verdikt r druidov a hlavne Guild leadra.
Tak zatiaľa savana puma

Weil
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 01. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Mon Sep 02, 2013 10:27 pm

Uz mi to luto, ale pre resto druida naozaj miesto nemame.
Prajem vela zdaru pri hladani guildy

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ Empty Re: Weil - Resto Druid - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru