Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

+3
rytoska
Vrabko
Carbosh
7 posters

Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Carbosh Sat Aug 24, 2013 5:41 pm

[WoW]
Nick: Carboshq
Level: 80lvl
Zameranie (PvP/PvE): Hraju PvP i PvE, ale především PvE. PvP jen díky krásným skinnům pvp setu
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Druida hraju kolem 2 let. Začal jsem s Feralem na Deffenderu, potom jsem hrál na Drak'thulu, kde jsem začal jet Resto s off specem Balance. Tady na Twinstaru jsem měl Druidíka jednoho na Hordě, kde jsem pve moc nehrál, protože žádná kvalitnější guilda neměla místo, ale s Bekym jsme zahráli 2700exp:)

Talenty: Resto http://armory.twinstar.cz/talent-calc.php?cid=11&tal=0532003100000000000000000000000000000000000000000000000000230033312031502431053313051
Staty: 512MP5 + solace, 867 Haste, 2646 SP a 16% Crit
Zkušenosti v dungoch: Protože WoW hraju jen na Wotlku, tak znám všechny bosse co jsou od wotlku, počínaje EoE až po ICC, kde mám odprogresováno 12/12+ hc kromě sindry, LK a profa Sad
Jak dlouho hraješ WoW: Wow hraj ucelkem asi 3-4roky, kdy mě k tomu přivedli kamarádi, kteří si WoW zakoupili a ukázali následovně u nich doma. Všichni jsem hráli Huntera Taurena, protože se nám jednoduše líbil jeho skinn a měli jsme talenty snad 71/0/0.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Přiznám, že postava je koupená, protože jsem si dal na nějaký čas pauzičku a teď začal znovu hrát. Když jsem znovu začal, nechtěl jsem dál hrát za Priesta, a proto jsem si koupil Druida, kterého jsem nehrál snad 1 rok, co jsem tady na Twinstaru - chtěl jsem tady na TS zaexperimentovat a zkusit i jiný chary. Proto můj EQ, není přesně na progress bossů v ICC jako Sindra, prof či LK, ale sbírám eq hodně rychle a vždy za víkend už mám na skoro všechny lepší instance ID, protože se snažím rychle nabrat EQ a být někomu nápomocný - bohužel headu mám pořád na balance, jako jedinou část, lepší prostě ne a ne padnout :/ + když se kouknu, že když jsem  char koupil tak zde byl použe 4800gs balance a teď mám Druida jakého mám si nemužu na nic stěžovat:)

Předcházejicí guilda/y: Bleeding Envy
Důvod odchodu z předcházející guildy: Byl jdsem kicknut potom, co jsem řekl GuM svůj názor, že chodí raidy, jen které chce a ve kterých mu něco padá nebo tak. Protože byli jsem icc25, všechny spamoval aby jsme mu rollovali o Objekt a potom, že když padne v TOC25 Reigna aby jsme mu zase o ní všichni rollovali. Mělo dojít na TOGC10, a když řekl, že po wipu, pokdu nebude insanity tak leavne, tak jsem mu řekl co si myslím. On pravdu neunesl a tudíž mě kicknul.

[Real Informace]
Věk: 17 let, skoro 18.
Znáš někoho z Exalted?: Maximálně od vidění v dalatanu, nebo když mi Daenarys tankoval nějaké to rdfko. Teď jsem si vzpomněl, že z hordyznám Fannyse a Phage se kterýma jsem byl v Rebelech za priesta jménem Speedx - Asula, vždycky na mě a Fannyse řvala:D
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuju se Patrik a bydlím v Plzni. Ačkoliv jsem Plzeňák fandím SPARTIČCE♥, dále mám rád sporty - hokej, fotbal, MMA. Dále ženy, dobrou muziku a svoje kamarády:) Jsem spíše takový cholerik, který se dokáže tvz. nasrat, když se failuje v BGčkách nebo raidech jako je TOC. Do Exalted chci, protože je to další z TOP guild na serveru a chtěl bych jim pomoci v progressu, či případném a to spíše pravděpodobném farmění bossů viz. LK25hc, sindra 25hc apd.
Online jsem denně cca 5 hodin, mnohdy i více. Jako off spec mám ještě full eq BALANCE druida a FERAL druida.

Carbosh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 24. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Sat Aug 24, 2013 7:59 pm

proti
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Sat Aug 24, 2013 8:15 pm

druid healy FULL

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Phage Sat Aug 24, 2013 8:19 pm

Myslím, že máme plné stavy všech druidů. PROTI
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Sat Aug 24, 2013 9:04 pm

Bohužel proti,
jsem rád, že sis vzpomněl, že jsem ti tankoval rdf,
a napsal jsi, že z guildy znáš mě, aspoň vím, že ten slacking v Dala k něčemu je. Very Happy 

Koukám navíc, že fanda GoT taky nejseš, komolíš mi opět nick.
Píšeš přihlášku opravdu v nevhodnou dobu, v guildě je teď přestromečkováno,
hlavní důvod proč nejsem pro přijetí. Sad 
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Sun Aug 25, 2013 1:07 pm

Phage napsal:Myslím, že máme plné stavy všech druidů. PROTI
Sova by sa možno hodila či ne?

K prihláške som Proti.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Socrates Sun Aug 25, 2013 1:39 pm

proti , nezapadl bys nebo aspon z mbl si znel jako nejaké zapšklé kuře Smile 
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Phage Sun Aug 25, 2013 2:49 pm

Dandelion napsal:Sova by sa možno hodila či ne?
Andri je aktivní a se Seamem se střídají bez problémů, myslím, že více sov není potřeba.
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Sun Aug 25, 2013 4:09 pm

Nebudeme ta natahovat pokial nie je miesto ani pre sovu, tak je zbytočné nechávať prihlášku otvorenú. Prihláška je napísaná vcelku dobre, ale keďže máme štyri aktívne stromčeky nie je potrebné naberať nového resto druida. Vďaka za záujem.
Prajem veľka zdaru pri hľadaní guildy.
LOCK

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Carboshq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru