Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

+3
-Jowan-
Sedara
Totenkopf
7 posters

Goto down

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ Empty Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

Příspěvek  Totenkopf Mon Aug 19, 2013 12:24 am

Nick:Totenkopf
   Level:80
   Zameranie (PvP/PvE):PvE
   Class:Hunter
   Jaké máš zkušenosti s touto class?: hraju cca 4-5let, hraju jenom huntera, je to MOJE postava, jedu primárně MM, ale není problém SV. Equip skládám postupně a pořád s ním laboruju Very Happy. Dál tady psát nic nebudu, protože zkušenosti mužu mít, ale pak třeba zjistím že zas až takové nejsou, takže to at hodnotí někdo jinej. (nechám si poradit Very Happy)

   Talenty:MM - SV, body dle aktuálního equipu
   Staty:agilita 2350 (188+2162)
   Zkušenosti v dungoch:nemělo by tu být v raidech? Very Happy, odchozeno : Nax, Ulduar, ToC, Icc
   Jak dlouho hraješ WoW:už jsem psal :-)
   Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):viz armory http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Totenkopf

   Předcházejicí guilda/y:Loading, Viva, Optional
   Důvod odchodu z předcházející guildy:rozpad guild, u Optional přechod na Ali, a přetahování jednoho vašeho člena, nick neřeknu, protože Phage by se zlobil :DD

   [Real Informace]
   Věk:39, ale pořád mladík Very Happy
   Znáš někoho z Exalted?:Phage, Fanda
   Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):rád hraju tuhle kokotinu(néé, je dobráVery Happy), mám rodinu: žena a dvě děti, rozepisovat se tu ňák nebudu, protože zrovna nevím co mám napsat a když vidím některé přihlášky, tak si myslím že s tím nic nezkazím Very Happy. Jsem tu večer docela často, ale někdy jezdím pracovně pryč přes týden, takže jak to jde tak tu jsem. Mám jestě alta (taky hunter, otázky jako proč neberu :DD).

Totenkopf
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 18. 08. 13

Návrat nahoru Goto down

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ Empty Re: Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sedara Mon Aug 19, 2013 12:35 am

pro kdyz si urcis pevne tvuj main spec podle neho budes stavet gear
Equip na slusne urovni, ikdyz cistokrevne MM ani SV to neni. K socketum bych mel nejakou tu poznamku, ale o tom jsme se bavili viceme.
S talenty (MM) souhlasim az na jednu drobnost.

takze kolem a kolem PRO
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ Empty Re: Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

Příspěvek  -Jowan- Mon Aug 19, 2013 2:27 am

Urcite PRO Gear dobry.Huntera do guildy potrebujem.Nabrat toho hrace !!! Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ Empty Re: Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

Příspěvek  Fannys Mon Aug 19, 2013 10:56 am

Vždy byl kvalitní komunikativní hráč a je sním i sranda :-D zaručeně dobrej hráč (teda co jsi pamatuji) :-D každopádně určitě PRO

Fannys
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 25. 03. 13
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ Empty Re: Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Mon Aug 19, 2013 11:58 am

Určite lepšie alternatíva ako kolega vedľa. Som ZA test.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ Empty Re: Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Mon Aug 19, 2013 12:47 pm

"To je Totenkopf" jak bylo řečeno ve Svět zítřka  Smile
Každopádně já jsem PRO, co si jej pamatuju z hordy tak tenhle to umí Smile
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ Empty Re: Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Mon Aug 19, 2013 9:36 pm

Huntera navíc imho užijeme s přehledem a kór když jde o pana Kokotku Very Happy Po včerejší debatě na mumble jsem rozhodně PRO. Napiš si ve hře o inv Smile
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ Empty Re: Totenkopf - MM hunter (SV :D) - PŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru