Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

+5
Smradoch
JudgeDeath
Taria
Nonysak
Energ
9 posters

Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Energ Tue Aug 13, 2013 9:05 pm

[WoW]
   Nick: Energ
   Level: 80
   Zameranie (PvP/PvE): Tak ako PvE, tak aj PvP...každú sezónu s parťákom 2,2 k v 2-kách
   Class: Priest
   Jaké máš zkušenosti s touto class?: Priesta hrám ako prvú classu a aj som pri ňom ostal...mal by som o ňom vedieť snáĎ všetko, čo sa o priestovi vedieť dá Very Happy

   Talenty: 13/0/58 PvE Shadow...20/0/51 PvP Shadow
   Staty: Selfbuffed...3063 SP...723 haste...20, 77 % crit...738 Spirit...11,17 % hit (cap by mal byť 11)
   Zkušenosti v dungoch: UD 10/25 full clear, Toc/ Togc full clear okrem anuba na 25 Togc, ICC full clear, ale nie tu na twine
   Jak dlouho hraješ WoW: Približne 6 až 7 rokov
   Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): 4/5 Set z Tocka...Back ToGC 10 insanity...wristy ICC 25...trinkety UD 25...zbraň, belt...Togc 10..prstene Onyxia 25 a za Q (Chcel by som k equipu dodať len toľko, že napriek tomu, že ho nemám full ICC dokážem potočiťa častokrát aj pretočiť hráčov s lepším equipom...a s aktivitou by som ho dokázal rýchlo nabrať...však uvidíte sami, ak bude prihláška úspešná Wink)

   Předcházejicí guilda/y: Cerna ruka naposledy...
   Důvod odchodu z předcházející guildy: prevažne inaktivita...bol som v maturitnom ročníku a nejak som to nestíhal Sad

   [Real Informace]
   Věk: 20
   Znáš někoho z Exalted?: Osobne nie Very Happy...Možn ak tak z BG-čiek alebo z world raidov Very Happy
   Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Volám sa Juraj, mám 20 rokov....bývam na strednom Slovensku...momentálne nastupujem do 1. ročníka informatiky na VUT v Brne...Medzi moje záľuby patrí posilňovanie, kamaráti, priateľka...Mám funkčný mikrofón, čiže s komunikáciou by problém byť nemal Very Happy...Čo sa týka progressu, som schopný nechať si poradiť, ako aj vypomôcť ak sa bude dať...Na každú ďalšiu otázu rád odpoviem ingame Wink...Verím, že prihláška bude úspešná a niekedy sa uvidíme na raide Wink

Energ
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 06. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Nonysak Tue Aug 13, 2013 10:42 pm

Pro
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest

Příspěvek  Taria Wed Aug 14, 2013 1:58 pm

Mě osobně ta přihláška nijak neoslovila.Naházet tam milion smailíků a teček zvládne každej, nicméně nevidím důvod ho nabírat sou aktivní 2 shadow priesti a to by mělo stačit nebo se mýlím? Za mě PROTI

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Energ Wed Aug 14, 2013 2:48 pm

Písali ste na worlde, že hľadáte Shadow priesta. To bol jeden z dôvodov, prečo som si tú prihlášku aj podal. A myslím si, že v prihláške som napísal všetko, čo som mohol. Ale ak by ste chceli vedieť niečo viac, kľudne by som napísal ingame alebo aj tu v komentároch.

Energ
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 06. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  JudgeDeath Wed Aug 14, 2013 3:30 pm

Taria napsal:Mě osobně ta přihláška nijak neoslovila.Naházet tam milion smailíků a teček zvládne každej, nicméně nevidím důvod ho nabírat sou aktivní 2 shadow priesti a to by mělo stačit nebo se mýlím? Za mě PROTI
JJ včera na raidu jsme měli hodně shadow a vůbec priestu tolik že se skoro nevešli do raidu.../sarcasm off

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest

Příspěvek  Taria Wed Aug 14, 2013 7:01 pm

JudgeDeath napsal:
Taria napsal:Mě osobně ta přihláška nijak neoslovila.Naházet tam milion smailíků a teček zvládne každej, nicméně nevidím důvod ho nabírat sou aktivní 2 shadow priesti a to by mělo stačit nebo se mýlím? Za mě PROTI
JJ včera na raidu jsme měli hodně shadow a vůbec priestu tolik že se skoro nevešli do raidu.../sarcasm off


V tom případě se mýlím ,)

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Smradoch Wed Aug 14, 2013 7:50 pm

Ten equip je hodně hodně low...
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Thu Aug 15, 2013 8:21 am

Jsem pro test, máme tu rank stejného jména, který ti dá šanci ukázat co v tobě je nebo není. Chci tě vidět aspoň v první 10tce. Napiš si ve hře o inv.
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Dandelion Fri Aug 16, 2013 1:04 pm

Spriesti sú podľa môjho názoru už dlhodobo u nás nedostatkom a preto som i napriek slabej prihláške ZA test.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Yetty Fri Aug 16, 2013 1:07 pm

Hráči, kteří k nám přišli z Černé Ruky se vždy osvědčili v maximální možné míře. I proto jsem pro.
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  fidget Fri Aug 16, 2013 1:27 pm

předchozí přihláška: https://exalted.forumotion.net/t2246-energ-shadow-priest-nepoijaty?highlight=ENERG

Myslim, že pokud jsi byl naposledy v guildě, tak v zaří 2012 (skoro rok), pokud se mýlim, tak se omlouvám
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Fri Aug 16, 2013 5:41 pm

Po pročtení předchozí přihlášky ( díky Fidgete ) musím usoudit, že jsi se s gearem moc neposunul.. Avšak i tak bych ti tu šanci dal, alespoň na test.

- Docela rád bych viděl, že svůj topic stále sleduješ a záleží ti tak na té přihlášce. Přihlášku jsi podal 13.8. a nechci aby se nám tu ,,válela " vyřešená přihláška. Proto máš čas reagovat do úterý 20.8. 2013
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Phage Tue Aug 20, 2013 8:00 pm

Vzhledem k tomu, že svou přihlášku očividně nesleduješ, tvůj zájem zřejmě není až tak veliký a díky tomu jsi pro náš kolektiv nepodstatný.

GL & HF jinde.
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ Empty Re: Energ - Shadow Priest - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru