Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolega-Hunter- Neprijatý

+2
Yetty
Kolega
6 posters

Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Kolega Sun Aug 04, 2013 4:26 pm

[WoW]
Nick:Kolega
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):Jenom Pve
Class:MM Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: K WoW mě kdysi přitáhl jeden kamarád, který mi hned doporučil Drahyho server kde už měl vyexpeno pár postav, tak mi nabídl že když tam budu hrát bude mě zásobovat goldy atd .. Když došlo na vybírání charu hned mi padl do oka hunter, takže od té doby hraju aktivně huntera Smile(cca 4roky) . Po přechodu hraji huntera cca 2 roky. Expil jsem v BM talentech. Po vyexpeni jsem respectoval na surva a když se rozmohl trend MM tak sjem musel též Very Happy.

Talenty: MM (7/57/7) Ten kdo by chtěl rejpat že nemám body v focused aim mam dovud že zatim ještě vlastním trinket  hitem :/ ... off talenty Survival (0/20/51) mam to blbě rozházené, ale zatím jsem to neřešil když to je off spec, který mam jen for fun ...
Staty: Hned ze začátku chci uvést že mi chybí ench na ramenou a cheste, vím měl bych mít všechno zařízeno ještě před prihláškou, ale nestíhal jsem .. :(zítra koupím Agi: 2244 AP: 6094 Hit: 325 (Mám trinket za EoT, dříve jsem farmil trinkety z UD 10, tedka farmím DVn a trinket z Lady10n, určitě zde padnou navrhy že mám vyměnit za Mirror, ale když jsem to zkoušel sotva mi to někdy proclo ... ) Crit: 55.35% Arp: 555
Zkušenosti v dungoch: Na Drahym serveru toho moc nešlo takže jen pár hc, Naxx10/25FL, Toc10/25 FL, Togc 10 insanita, Togc 25 4/5 s pugem
                                                    Na Twinstaru mám projeté všechny hc dungy, Naxx10/25 FL (10-Undying) EoE10(25 jsem nebyl),UD10 až na yogga vše,UD25 až na Mimirona  
                                                    hm,Yogga+1,2,3, Onyx10/25 FL, ICC10 10/12 (Dali jsme si dochazku a dopadlo to jak vydite sami :/, jinak na hc mam první q až na lorda) Icc 25 10/12
                                                    (též to stejné jako na 10, na hc mám první q až na lady) --- Jinak taktiky znám na všechny bosse z Icc
Jak dlouho hraješ WoW:2 roky na drahym serveru a 2 roky na TS
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):No hned uvedu pro rejpali proč ještě nemám 4kovy bonus. Duvod je ten že nebyl čas ani chut k hraní Wow - naplno mě zaměstnávala přítelkyně + je léto, znáte to.. ačkoliv teď už jsem připraven v plném nasazení do progressu.
Můj EQ: Mám 2x10,5, 2x T9,5, Neck-Icc Trash, Back za EoF, Wristy-Togc 25, Zbraně- Staff z Togc25, na ranged používám Kuš z Jara 25hc(v bagu mám luk z Lady 25n) Prsteny-Togc25,Za ICC repku, Boty-Togc25, Legy-ICC25, Waist-ICC10n a tedka se dostáváme k tomu horšímu, k mým trinketum Very Happy, mám pro mě velmi ceněnou Greatnessku kartu a už méně ale dosti méně ceněnný trinekt za EoT ..

Předcházejicí guilda/y: Začínal jsem v Crusader of Down (přátelská, pohodová Guilda - ale přeci jen jsem měl chuť jít výšše), poté: Blood of Dragons (asi 5 měsícu), Uncontrolled Power (Asi 5 měsícu) - ale bohužel to nešlo dále - proto jsem se přemístil ke kvalitnějšímu progressu do Ordo Satanas (od ledna letošního roku do konce července) - důvodem odchodu bylo, že jsem přestal na nějaký čas hrát a necítil jsem se v této Guildě "jako doma", nyní jsem v Heroes of Yggrasil (v této Guildě víceméně pomáhám).
Důvod odchodu z předcházející guildy:Přechod na TS/ Byl jsem malej fracek a choval jsme se ke svému okolí hnusně-Kick/ Slabý progress- Guilda se rozpadla/ Odešli všichni mí přátelé kvůli GuM, později jsem ze stejných důvodů leavnul též/ V této guilde se mi zalíbilo též velmi moc až teda na to že půlka guildy byla super a druha stála za ..... + mě kamarádi přemluvili abych s nima přešel do Heroes/ Velice slabá guilda na progress těžších instancí, jinak na koletiv byl super! Smile

Všechny mé předchozí Guildy měli něco do sebe, ale jsem člověk který si už leccos zažil, ať už na TS nebo na Drahym a rád bych se zúčastnil kvalitního progressu a byl v Guildě která si to dává. V Guildách co jsem byl buď chyběla morálka, nebo chuť vůbec něco dávat/progressovat. Proto jsem se rozhodl, že to zkusím k vám. Ostatně: za zkoušku člověk nic nedá ne?!

[Real Informace]
Věk: Narozen 11.6.1996 tudíž 17 let Smile
Znáš někoho z Exalted?: Osobně znám jen už tolik nehrajícího Hopa :)a jestli přijmete Forestly tak tu taky no Very Happy( Kdo by ji taky neznal Razz ) + Myslím že máte v guilde Mága z drahyho, myslím že to je General (Dyztak promin za skomoleni jmena ..), který hrál v jedné z nejlepších guilda na serveru (No mercy?) se kterou dal RFK TOGC
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Myslím že od vás z guildy  mě zná docela dost lidí, už jen z duvodu že k vám furt a furt dávám přihlášky, protože můj sen je dostat se do této guildy, která je pro mě naprostou jednickou mezi guildama na Phobose. Abyste neměli takovou práci s hledáním mych byval. přihlášek dám je hned sem Smile
První- https://exalted.forumotion.net/t2079-kolega-hunter-nepoijaty?highlight=Kolega
Druhá- https://exalted.forumotion.net/t2174-kolega-hunter-nepoijaty?highlight=Kolega
Třetí- https://exalted.forumotion.net/t2288-kolega-hunter-nepoijaty?highlight=Kolega

Těd bych měl nejspíš uvést něco o sobě že Very Happy. No jmenuji se Roman. Jsem mladý sedmnáctiletý chlapec žíjící mezi Pardubicemi a Hradcem studující Střední Průmyslouvou školu v Hradci Králové. MEzi mé záliby patří hraní WoW, dříve jsem také aktivně hrál fotbal za jednu z vedlejších vesnic (Levá obrana), potom také Airsoft který už tedka moc nehraji, oslavování s přáteli do kterého patří hlavně pití piva Very Happy. Letos jsem byl poprvé na táboře jako instruktor, takže mě baví práce s dětmi apod. Procestoval jsem půlku Světa, ochutnal jsem spoustu tamějších jídel ( též moje velika záliba). Mezi mé oblíbené interprety patří hlavně ty rockove skupiny z minulého století (Guns n´ roses, AC-DC další a další :)potom dále ocením takovou klidnou muziku jako například od Lindsey Stirling. Nevím co bych ještě k této přihlášce dodal snad jen doufam že jsem vás neunudil k smrti Very Happy.

At se rozhodnete jakkoliv chci vám popřát Vše nejlepší k progressu SmileZdraví Kolega


Naposledy upravil Kolega dne Sun Aug 04, 2013 4:48 pm, celkově upraveno 1 krát

Kolega
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Yetty Sun Aug 04, 2013 4:45 pm

Ta neutuchající touha se k nám dostat....
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Aug 04, 2013 5:52 pm

Yetty napsal:Ta neutuchající touha se k nám dostat....
Nj a co s ní?!
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Sedara Sun Aug 04, 2013 6:54 pm

no... EQ mas takovy jaky ho mas, v podstate nic extra, ale zas nic zas tak zleho. Chapu, ze s worldem a pripadne slabsima guildama se nejaky rozumny eq stavi spatne. K 4-kovemu set bonusu T10 setu... s tim co mas ted na sobe by to nebyla nejaka zasadni vyhra predevsim diky tomu, ze uz aj tak mas moc hitu. T10 ruky ti ho jeste vice zvednou. Btw ench na boty se dava 16 agi a ne 24 crit rat. Pulene gemy agi+crit mi taky neprijdou nijak extra. Socket bonus se ti vic oplati zachranit v T10 cheste (6 agi) nez v tech legach (8 agi) paklize nepouzivas pulene kameny.
Z ICC craftu bych ti doporucil mailove botky 264, zbavis se tim 60 hitu Wink

K talentum vicemene vyhrady zadne nemam. Dokud nesrazis hit rating a neboostnes ARP tak to nema nejspis cenu menit. Btw Focused Aim se nenosi pouze pro ty 3% hitu, ale predevsim pro redukci push backu na Steady shot, ktera je v celem ICC obrovska.
Talent Go for the Throat mi prijde kompletne useless na twinstaru, z meho pozorovani pet nema sanci vykapat na focus i bez toho talentu.

Kombinace profesí mining + eng mi taky neprijde idealni.

Nejsem si jist jestli pro nebo proti
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Kolega Sun Aug 04, 2013 7:09 pm

Sedara napsal:1. Btw ench na boty se dava 16 agi a ne 24 crit rat.
2. Z ICC craftu bych ti doporucil mailove botky 264, zbavis se tim 60 hitu Wink
3.Kombinace profesí mining + eng mi taky neprijde idealni.


1. K těm enchantum, v Ordo bylo povinné nosit na botech ench na speed bud +15stam a speed nebo tyto z Eng.
2. Ano sbiram surky do Utery by to melo byt Smile
3. Tedka sbiram surky podle http://www.wow-professions.com/wowguides/wow_jewelcrafting_leveling_guide.html takže taky bude.

Kolega
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Socrates Sun Aug 04, 2013 8:48 pm

proti-> viz world raidy ,proste dmg jo to udelas ale urcite bys mohl hodne zlepsit a na progres 25hc to neni.taktiky atd hruza ,des afkovani mezi pully zbytecne veci
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Kolega Mon Aug 05, 2013 7:03 pm

Socrates napsal:proti-> viz world raidy ,proste dmg jo to udelas ale urcite bys mohl hodne zlepsit a na progres 25hc to neni.taktiky atd hruza ,des afkovani mezi pully zbytecne veci

World raidy? A kdy?
Nevím mě se zdá dmg dobrá k mému eq ..
Taktiky? Ty myslíš ty u UD?
Ano, vše předem domluvené s raidleadrem (teda když si přečete chat Very Happy) jinak na guild raidech nikdy žádné afkování, protože guild raidy se nechodí ve 4 hodiny odpoledne, kdy mám jako kluk žíjící na vesnici a starající se o prasata,slepice,kačeny,králíky atd atd .. dost práce. Jinak vím že toto není omluva, ale přeci jen když králíci v tomhle vedru chcípají vedrem, že je tam nechám chcípnout.         Na guild raidech by se to nedělo!Smile


PS: Nejde mi internet po této bouři takže to do zítra asi nestihnu ..

Kolega
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter

Příspěvek  Taria Mon Aug 05, 2013 7:06 pm

PROTI Nespolehlivej puberták a přihlášky rozhazuje všude.

Taria
Scout
Scout

Počet príspevkov : 42
Join date : 05. 07. 11
Bydlisko : Český Krumlov

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Kolega Mon Aug 05, 2013 7:38 pm

Taria napsal:PROTI  Nespolehlivej puberták a přihlášky rozhazuje všude.

Promin, ale kdybys mě znal/a nikdy bys o mě neřekl/a že jsem  Nespolehlivej puberták, když někomu něco slíbím neopovážím se to porušit.
Přihlášku jsem podal jen sem.

Vím šance, že vás přesvědčím o opaku je mizerná sám vím jaké je to udělat si nový obrázek o člověku o kterém si už myslíte své věci, sám to nedokážu udělat a pochybuji že vy též ..
Stejně můj největší důvod sem jít byl, že jsem chtěl být s Forestly v guilde.  Děkuju Sedaře za zhodnocení svého stylu hraní, kterého si moc važím Smile.
Ano! Tedka jsem se zachoval jako naprostej pubertak! Wink 

Ruším přihlášku, děkuju za váš čas

Kolega
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Aug 05, 2013 9:54 pm

Ok

Ahoy
Neprijatý
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter- Neprijatý Empty Re: Kolega-Hunter- Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru