Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

+12
Pupi
Phage
-Jowan-
Socrates
general
Nolf
Diranda
Yetty
Daized
samity
Daenerys
Forestly
16 posters

Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Forestly Fri Aug 02, 2013 2:55 pm

[WoW]
Nick: Forestly
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): 99,9% PvE, občas mě chytne nějaké poblouznění a vlezu do bg nebo arénky -> for fun.
Tudíž jsem fanynka raidování a ne vztekání v arénách.
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Vše kromě feral tanka (to jen v dmg talentech na RDF Smile), jinak je to moje první vyexpená postavička na Twinstaru. Nestřídám postavy jako ponožky.
Dále mám 4 alty ( Holy/retri pala "Bonaque", Arcane mage "Chipsy" {můj malý růžový miláček = gnom Very Happy}, Fury/Prot warrior "Flaffy" {za ní hraji momentálně nejméně, spíše se na ní práší), UH DK "Nestey" {s touto postavičkou většinou skládám World raidy ICC 25}.

Played za druida ( 171d )

Talenty: Resto / Balance - jsem zvyklá chodit ve všem, co je třeba = proto mám také v obojím srovnatelný EQ.
Staty: 3266 sp, 841 haste, 853 mana reg. = Resto (unbuff) - posílám odkaz na armory: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Forestly
Zkušenosti v dungoch: Vše kromě LK 25, Proff HC, Sindra HC (pouze několik pullu) - kvůli letní brigádě jsem neměla tolik času na progress.
Jak dlouho hraješ WoW: asi 5-6 let. Nevím přesně, raději ani nechci vědět Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):
Resto equip: chybí mi jedna normálová marka do základního 4-setu, jedna část ze setu je naopak už proměněna na hc - vyhrály to legy. Pak každé ID bojuji se smůlou u Marrowgarra o neck, který jsem ještě neviděla padnout v přítomnosti mé druidky. HC wristy připravené v batůžku až bude dostatečné množství haste) Smile

Balance equip - 4 set hotov a úspěšně proměněn za marky. Non-set jedu gaťata, botky bis.

Vím že tu máte uvedeno "bez GS", ale já raději GS vždy uvádím pro částečnou orientaci o dosaženém EQ - Resto: 6019, Bala: 5996. Takže to berte jako kulturní vložku Smile

Předcházejicí guilda/y: The Fire Clan
Důvod odchodu z předcházející guildy:
Hodně se toho v Guildě změnilo, můj názor je že TFC není co bývalo. Byla jsem zde rok a rozhodně nelituji. Jediné co v té Guildě postrádám je komunikace + to že Tinuš nemá rád ženy. Smile
Všichni mi chybí, ať už někteří více a někteří méně, ale přeci jen jsem měla všechny ráda i když někteří lidé měli své mouchy jako každý.
Především mi bude chybět náš úžasný GM Kerk, který je opravdu pro TFC jako její otec :)On je takový ten hodný človíček, co drží ochranou ruku nad svýma členama.
Každopádně mi chybí ale i další... :)Nebudu jmenovat, to se v tomto případě nedělá, předpokládám že oni vědí...

[Real Informace]
Věk: 20 let
Znáš někoho z Exalted?: Daenerys, Samity, Generaal, Tekan, Jowan, Frytak, Selindia, Bone, Shayo, Socrates, Matqa .... a spoustu dalších! Zde jsou vypsány lidičky co mě momentálně napadli (tak to neberte ve zlém Smile)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Jmenuje se Bára, bydlím v Západních Čechách - konkrétně cca 23km od městečka piva... Plzně Smile
Studuji VŠ v Praze (kde žiji na koleji v Dejvicích). Takže jako správný vysokoškolák mám taky spoustu času, pokud zrovna není nějaká kolejní akce Smile
Mezi mé záliby patří: cestování, fotografování, hlavně posezení s kámošema/kámoškama u vínka nebo dobře vychlazeného pivka.
Miluji svého čtyřnohého kamaráda a lidi s kterýma je kopec srandy a jsou upřímní Smile
Pokud někoho ještě zajímají nějaké formalitky co jsem zapomněla uvést ráda povím.
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Daenerys Fri Aug 02, 2013 3:18 pm

Milá, hezká, rozumná a hlavně do WoW zapálená holčina, která opravdu hrát umí,
což prokázala nejen tím, jak se vypracovala ve své bývalé guildě, ale rovněž její
raidování s worldem bylo smysluplné a na dost vysoké úrovni.

Navíc velké plus, že má velmi kvalitní off spec/main spec, uvidí se,
za co by byla nabraná. Myslím, že ať už resto druid, který bude nyní potřeba,
nebo balance (Andri musí likvidovat roboty a nemá tolik času) může naší
guildě dost pomoct. Je léto, je třeba shánět nové tváře, sami jste viděli, jak dlouho trvá teď
skládání raidů a kolik možností máme si ten raid podle představ upravit.

Přihláška je jedna z nejlepších, co jsem za svoje působení tady měl možnost vidět,
opravdu hezky napsaná a hlavně upřimná. Kvalitní lidi jsou třeba, a pokud chceme pomýšlet na
progres, ke kterému se pořád nemůžeme u těch 2-3 bossů dokopat, tak je to malinký krůček k tomu,
abychom toho mohli pomalu dosahovat.

Za mě je to jednoznačné PRO
a doufám, že se v guildě poznáme ještě více. Smile
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  samity Fri Aug 02, 2013 3:45 pm

Dae napsal vsetko...
urcite PRO   !!!

samity
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 10. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Daized Fri Aug 02, 2013 4:10 pm

ja som ZA aj keď máme viac menej 2 main resto a 1 v teste myslím, že pre kvalitu by sme si miesto mali urobiť ... a myslím si že skill alebo skoro skill nám treba a vždy treba bude

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Yetty Fri Aug 02, 2013 5:36 pm

Daized napsal:aj keď máme viac menej 2 main resto a 1 v teste myslím, že pre kvalitu by sme si miesto mali urobiť ...
budu se opakovat, ale: nemám problém svoje místo přepustit jiným kvalitním hráčům

PS: Dae dobrá tlačenka
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Diranda Fri Aug 02, 2013 6:02 pm

PRO
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Forestly Fri Aug 02, 2013 6:08 pm

nechci žádnou tlačenku Smile pouze objektivní názor.

Děkuji všem za vyjádření Smile
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Nolf Fri Aug 02, 2013 6:23 pm

Studuji VŠ v Praze (kde žiji na koleji v Dejvicích)

další člověk ke mě a Seďákovi na chlastačku po večerech... PRO
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  general Fri Aug 02, 2013 6:38 pm

chcel som zacat prehovarat hned ako mi pkr pisal ze u tfc je ohen na streche a ze si leavla, hned po tom toc 25, ale padol mi net. Popravde myslel som ze sa vratis spat do TFC, ale tato alternativa sa mi paci viac.

PRO

p.s. terenas sa neprida? prislo mi ze ste ako 1 clovek

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Socrates Fri Aug 02, 2013 6:51 pm

Twisted Evil pro už budu hodný

město piva jsou nošovice !


Naposledy upravil Socrates dne Fri Aug 02, 2013 7:32 pm, celkově upraveno 1 krát
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  -Jowan- Fri Aug 02, 2013 6:58 pm

Sem na to slaby proste PRO hotovo Smile
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Daized Fri Aug 02, 2013 7:08 pm

Yetty napsal:
Daized napsal:aj keď máme viac menej 2 main resto a 1 v teste myslím, že pre kvalitu by sme si miesto mali urobiť ...
budu se opakovat, ale: nemám problém svoje místo přepustit jiným kvalitním hráčům

ale no nepreháňaj....
Yetty napsal:PS: Dae dobrá tlačenka

aj ty si si to všimol ? Very Happy som si u daeho wall of textu všimol akurát slová hezká a zapálená to prvé asi patrí knej a to druhé sa viaže knemu či ? Wink

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Phage Fri Aug 02, 2013 10:14 pm

Lesní moucha, jo? :DNebudu se s nikým hádat, klidně PRO
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Pupi Fri Aug 02, 2013 11:03 pm

Forestly napsal:
+ to že Tinuš nemá rád ženy. Smile

Nejspíš dostal zákaz komunikace s ženami Razz 

PRO
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Tekan Sat Aug 03, 2013 2:00 am

Pro

Tekan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 61
Join date : 01. 12. 12
Age : 27
Bydlisko : Třinec

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Fryter Sat Aug 03, 2013 12:37 pm

S Forestly se znám z TFC. V Exalted nejsem dlouho. Membra mám chvilku ale za mě určitě PRO

Fryter
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 06. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  rytoska Sat Aug 03, 2013 7:40 pm

pekna prihláška ale obavam sa ze healerov mame full pokial sa za dva týždne nič nezmenilo.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Lukasek Sat Aug 03, 2013 8:06 pm

Ja sem pro, prihlaska je pekna, zda se ze to hrat umi a myslim ze pokud neni healeru na raid akorat, tak spis nejakej chybi nez aby prebyval...

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  rytoska Sun Aug 04, 2013 12:12 am

no nič premyslím si to a zajtra večer sa vyjadrim.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Forestly Sun Aug 04, 2013 12:56 am

Ještě jednou děkuji všem za kladné vyjádření Smile

Vyčkám tedy zítřka a budoucího ortelu Smile
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  rytoska Sun Aug 04, 2013 7:04 pm

Takže pokukane premyslene.
Profky sú v poriadku, enchanty samozrejme tiež, eq viac nez slušný, možny off spec, glyphy no jeden by som vymenila ale každý hráme inak však Very Happy
Trošku sa obávam že si žena a s tými v guilde moc dobré skúsenosti nemám v poslednej dobe, tak dufajme že nebudem musiet byť zla.
Povedz si o inv.
LOCK.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ Empty Re: Forestly - Resto/Balance druid - PRIJATÁ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru