Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý

4 posters

Goto down

Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý Empty Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý

Příspěvek  Funik Fri Aug 02, 2013 12:15 am

[WoW]
Nick: Funik
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Pve (v pvp mam jen rele EQ z minule sezony, ale prestalo me to bavit)
Class:druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Resto druida hraju jiz od naxx sezony a  zatim jsem nemel problem uhealovat jakehokoliv bosse , ferala mam taky od naxx sezony, ale nemel sem sanci ho hrat tak casto, protoze RL vzdy chtel abych healoval a prave z toho duvodu muj feral EQ není uplně vyřešeny
Talenty:Resto/feral (dps)
Staty:
SP 2998
Haste 740
Spirit 1244
Intel 1285
Mana regen 805
Zkušenosti v dungoch: Naxx, UD, TOC/TOGC krome Anuba na ICC 10 krome LK a ICC 25 krome Profa, Sindry a LK, ICC HC jsem bohuzel nemel cest s nekym jit
Jak dlouho hraješ WoW: 4 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Mam obe solacky, full TOGC/ICC  + TOC set , bohuzel jsem chvilku nehral kdyz prisla ICC sezona takze nemam jeste emblemy na cely ICC 4 set, Socketuju prevazne SP

Předcházejicí guilda/y:Uncontrolled power
Důvod odchodu z předcházející guildy: V guilde se mi nelibilo zadne zlepseni v progressu, hodně lidí také odešlo takže je problem poskladat nějaky raid.

[Real Informace]
Věk:17
Znáš někoho z Exalted?:  Bohuzel ne
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuju se Michal. Chodim do druhaku na gympl ve Slanym. O svůj volny cas hraju wowko, lolko a nekdy i nejake singleplayerove RPG. Rad taky sportuju a flakam se s kamosema.

Funik
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý Empty Re: Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý

Příspěvek  Daenerys Fri Aug 02, 2013 2:04 am

Proti. Počkal bych na lepšího, geek 
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý Empty Re: Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Fri Aug 02, 2013 6:49 am

proti
Resta jsme nabrali nedávno a je aktivní a umí a máme 2 skvělý kočky.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý Empty Re: Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý

Příspěvek  Fannys Fri Aug 02, 2013 7:45 am

Momentálně 2x main resto + 1x main resto test - Full stav

Tzn: NEPRIJAT

Hodne stesti jinde.

Fannys
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 25. 03. 13
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý Empty Re: Funik - Resto/feral(dps) - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru