Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ

4 posters

Goto down

Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ Empty Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kamomage Mon Jul 22, 2013 3:09 am

i][WoW][/i]
   Nick:Kamo
   Level:80
   Zameranie (PvP/PvE):Teraz hram len PvE aj main aj off spec mam pve talenty a PvP som hraval aj tak iba rekreacne z nudy ale teraz sa nenudim takze su mi nanic
   Class:Mage
   Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za mage hram uz asi 4 roky ci uz to bolo na tbc alebo wotlk na tbc som hraval Twinstar Maga trolla potom som odisiel na Anthoriu hrat maga trolla za kamosmi a jak spustili na Twine wotlk tam som presiel sem a zalozil som si zase maga trolla :DHravam vacsinou Arcane maga ovladam vsetko co sa tyka rotacie talentov statov.. ale v poslednej dobe ma zacal bavit ja frost tak si zhanam eq na frosta a na LK alebo niektorych bossov pouzijem fire zda sa mi to zabavnejse :)Maga soms i vybral este ako 14 rocni kamosi mi povedali ze sa budem vedet portovat tak som neodolal a zacal expit priznam sa ze expenie ma moc nebavilo ale potom uz ked som naberal gear a skusenosti to bolo uz o inom proste jednoducho povedane mage je moja srdcovka Smile

   Talenty:Arcane 57/3/11 / Fire 20/51/0( striedam to este som nenasiel ten ideal ze dam prec ten spirit z arcane a rozlozim to do Yardov)
   Staty:Arcane: 3131sp 965 haste 35,63 Critu 296 hitu (11,28%) +5% z talentov /Fire 2916 SP 42.52 critu 700 haste 434 hitu (17,12%)
   Zkušenosti v dungoch:Dungy/raidy mam prechodene asi vsetky co sa daju na nasom serveri ci uz tbc ale hlavne wotlk naxx10/25 ud 10/25 (okrem Algalona toho som nedal) toc10/25 Togc10/25 (anuba sme progresovali ale nemali sme block tanka Sad) icc10 11/12 +2 HC icc25 12/12 +4HC taktiku viem neni problem si pozret video alebo si precitat nieco na doplnenie nie kazda guilda chodi tu istu taktiku Smile
   Jak dlouho hraješ WoW:wow hram asi 4 roky a stale za maga mam alta DK ale to je len tak 4fun nic ine ma nebavi (class) venujem sa wowku volny cas co si najdem +raid time
   Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):Tak kvalita mojho eq nie je az tak zla mam 4x set kvoli 4 set bonusu ktory je u maga dost dobry +legy z festera mam nejake veci este z ToGc25 a strasne low back What a Face ale zatial mi to sedi snazim sa co najlepsie zladit maga ci uz po SP stranke alebo Haste da sa stym hrat celkom slusne z dps problem nemam to skor ked sa zabudnem tak z manou

   Předcházejicí guilda/y:Prognossis Negative (horda)
   Důvod odchodu z předcházející guildy:Dali sme kingslayera na 25 a na 10 nasa grupa zatial nie a jak sme zacali ist HC na 25 tak jedine co sme dali bol Gunship a stoho bol raid leader tak frustrovany ze nam nadaval na mmbl a neviem co setko tak sme si par ludi povedali ze ked sa to bude opakovat tak si nenechame takto skakat po hlave a delsie id sme stravili do 2:00 do rana progres DB na hc a nedokazali sme to dat (pocas pullu vyhodil raid leader asi 5 ludi a dobreral naspet z g a tak za jeho spravanie sa mu to ropzadla stabilna parta kingslayera schopna dat neviem jako bude pokracovat dalej a ani ma to nezaujeam neprijemny clovek sa sneho stal jak sme dali 12/12

   [Real Informace]
   Věk:19
   Znáš někoho z Exalted?:mozno par ludi z bg alebo afkingu v dala ale osovne asi nikoho
   Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Tak volam sa Juraj byvam v Trnave na Slovensku hravam hokej tento rok za Zilinu ale stredavi start mam za TT na vypomoc hram rad wowko a som z frajerku a kamaratmi wowko je premna oddych a odidenie od sveta realneho a vklude si zahrat a pokecat z ludmi som myslim si ze pohode chalan pokecam skoro z kazdym okrem tych ktory mi nesadnu alebo svojim spravanim sa nevedia chovat.Studujem na Gymanziu tu v TT v 3 rocnik v Skole je wifi cize upla pohoda z par dobrymi ludmi z Cool chodim do skoly davame si RHC a podobne (achivi atd.) (Chudiatko,Empire) a rad mam progres a zazitie toho nadcenia pri nom Smile

Kamomage
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 22. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ Empty Re: Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Shayo Mon Jul 22, 2013 11:24 am

Na ktory gympel chodis?, dlho tam na wifi nebudes bo dojde matura a sam viem ze to bude cele zle, a kde maju taku wifinu ze to utiahne nelagujuce wowko? a ze ti to tam dovolia hrat? ,btw takties som z tt a chodil som na gympel
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ Empty Re: Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Stejk Mon Jul 22, 2013 11:29 am

Nick Kamo mám z nějakého důvodu hodně zle zapsaný. Bohužel už si nemůžu vzpomenout na důvod.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ Empty Re: Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Mon Jul 22, 2013 11:34 am

Neviem ako s ostatnými, ale so mnou kámo rozhodne nebudeš. PROTI
Dôvod: arcane je na hovno a máme už 2.(vrátane mňa)

NEPRIJATÝ
GL HF
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ Empty Re: Kamo-Mage (arcane) - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru