Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

+7
Lukasek
Vrabko
Nonysak
Shayo
rytoska
Yetty
Maselnik
11 posters

Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Maselnik Tue Jul 16, 2013 10:47 pm

[WoW]
Nick: Maselnik
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE (PvP 4fun s pve talentama)
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?:  resto od A do Z, ferala jsem tolik nestudoval, ale rotace znám jinak snad není problém se kdykoliv podívat na guide.

Talenty: Resto(main)/feral
Staty:
Intellect: 1375
Spirit: 1391
SP: 3198
Haste: 800
Mana regen: 910
Zkušenosti v dungoch: Naxx, UD, ToC znám celé v ICC jsem byl na 10tce všechny bose taktiky znám... na 25tce jsme nedali syndru, ale než jdu bose, tak si projedu tankspoty
Jak dlouho hraješ WoW: no už to bude 7 let Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Full epic ICC25/TOGC25 set (až na normalovou solacku). Feral mám taky full epic a gear sezona toc a něco mála z icc 10.

Předcházejicí guilda/y: Kingdom of Dragons
Důvod odchodu z předcházející guildy: Guilda se rozpadla, snaha vedení zachránit to, mi pak přišla velmi malá, takže i já už se nesnažím. Je mi to opravdu líto, ale už nic nenadělám.

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Max někoho kdo k vám přešel z KoD, hraju jenom s guildou ostatní world mě nezajímá.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem student na VŠB fakulta strojní. Bydlím v Olomouci a chodím s přítelkyní už skoro 2 roky. Kromě wow si zahraju League of Legends nebo i nějakou singleplayerovou řežbu naposled Dark Souls nebo novej Bioshock, ale v tomto jsem limitován, protože nemám na novy pecky dostatečnej HW. Další koníčky cyklistika, filmy (na CSFD maselnik :)nebo si sem tam něco přečtu. Jinak přes prázdniny okopávám topoly na plantáži jako brigádu. Důležitá informace je taky, že nejsem no lifer... nehoním se za achievy nebo nechodím celej den bg, ale hraju wowko kvůli pve a progresování. Tzn že na raidy chodím skoro pravidelně dělám si na to čas v realu a když se do kalendářa zapíšu tak přijdu.
Maselnik
Maselnik
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 287
Join date : 16. 07. 13
Age : 30
Bydlisko : Olomóc

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Yetty Tue Jul 16, 2013 10:52 pm

až na skining pro
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Tue Jul 16, 2013 11:29 pm

vyzera to dobre ZA

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Shayo Tue Jul 16, 2013 11:37 pm

Ten sa zide pro
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Nonysak Wed Jul 17, 2013 3:34 am

Pro
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Vrabko Wed Jul 17, 2013 9:19 am

Tak určiteee
Btw Dark Souls na PS3 best HC rpg ever made. To je hra na dlhé hodiny, kde bossa progrsujete dlhšie ako celý raid bossa vo wowku. Aspoň si nebudem pripadať jak sociopat v topicu o herných novinkách - PC/PS3 tu na fórku. Ak si fanúšik takto obtiažnych RPG, myslím, že si dáš pána neomylného v overheale s prstom v  zadku Cool 
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Lukasek Wed Jul 17, 2013 3:01 pm

Pěkná přihláška PRO

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Muzko Wed Jul 17, 2013 3:25 pm

Vrabko napsal:Btw Dark Souls na PS3 best HC rpg ever made. To je hra na dlhé hodiny, kde bossa progrsujete dlhšie ako celý raid bossa vo wowku. Aspoň si nebudem pripadať jak sociopat v topicu o herných novinkách - PC/PS3 tu na fórku. Ak si fanúšik takto obtiažnych RPG, myslím, že si dáš pána neomylného v overheale s prstom v  zadku Cool 

OT: a ked si to skusis zahrat na PC tak zistis ze nie ani tak progress bossa je hardcore, ale progress ovladania... som to vypol po 15min a jednej smrti na uplne prvych mobkach ked ta skurvena postava nechcela ani za boha robit to co som chcel ja... docela skoda pribehovo to vyzeralo velmi zaujimavo

Edit: Muzko ja spackané porty zásadne na pc nehrám, hral som to na ps3 a s ovládačom, na ktorý to je robené. Rovnako ako aj Demon Souls a již brzy Dark Souls 2, niečo podobné ale lahšie je Dragons Dogma - na to čakám, až to bude v nejakom výpredaji. Samozrejme všetko top hry.

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Wed Jul 17, 2013 4:25 pm

PRO
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Maselnik Wed Jul 17, 2013 7:03 pm

Muzko napsal:
Vrabko napsal:Btw Dark Souls na PS3 best HC rpg ever made. To je hra na dlhé hodiny, kde bossa progrsujete dlhšie ako celý raid bossa vo wowku. Aspoň si nebudem pripadať jak sociopat v topicu o herných novinkách - PC/PS3 tu na fórku. Ak si fanúšik takto obtiažnych RPG, myslím, že si dáš pána neomylného v overheale s prstom v  zadku Cool 

OT: a ked si to skusis zahrat na PC tak zistis ze nie ani tak progress bossa je hardcore, ale progress ovladania... som to vypol po 15min a jednej smrti na uplne prvych mobkach ked ta skurvena postava nechcela ani za boha robit to co som chcel ja... docela skoda pribehovo to vyzeralo velmi zaujimavo

Já hrál na PC a bez problému ovšem musíš připojit gamepad jinak je celá hra nehratelná. Kvůli příběhu jsem to nehrál ani se mi teda nezdal nějak extra. Hrál jsem to hlavně kvůli výzvě Smile . Jestli chceš něco příběhovýho, tak to spíš ten druhej zmiňovanej bioshock Smile
Maselnik
Maselnik
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 287
Join date : 16. 07. 13
Age : 30
Bydlisko : Olomóc

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Wed Jul 17, 2013 9:34 pm

potrebujem vidiet a pokecat in game.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Maselnik Wed Jul 17, 2013 10:00 pm

Dneska nejsem celej den doma, ale zítra budu ve hře od 17 nebo 18 hodin.
Maselnik
Maselnik
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 287
Join date : 16. 07. 13
Age : 30
Bydlisko : Olomóc

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Pupi Wed Jul 17, 2013 11:35 pm

cool nick pick him Razz
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Phage Thu Jul 18, 2013 8:16 am

Vrabko napsal:Tak určiteee
Btw Dark Souls na PS3 best HC rpg ever made. To je hra na dlhé hodiny, kde bossa progrsujete dlhšie ako celý raid bossa vo wowku. Aspoň si nebudem pripadať jak sociopat v topicu o herných novinkách - PC/PS3 tu na fórku. Ak si fanúšik takto obtiažnych RPG, myslím, že si dáš pána neomylného v overheale s prstom v  zadku Cool 

Laughing  Vrabko zabil Laughing Tak určiteee
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Thu Jul 18, 2013 9:21 pm

Posudila. PRIJATÝ

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ Empty Re: Maselnik - resto/feral(dmg) - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru