Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diffor - fire mage - Neprijatý

4 posters

Goto down

Diffor - fire mage - Neprijatý Empty Diffor - fire mage - Neprijatý

Příspěvek  widdle Tue Jul 09, 2013 1:31 am

Nick:
Level:
Zameranie (PvP/PvE):
Class:
Jaké máš zkušenosti s touto class?:

Talenty: Fire
Staty: 37% crit (bez molten armor jinak 47%), hit 78 (velmo zle) , SP 2573 , Haste 688
Zkušenosti v dungoch: ICC 10/25man- 10/12boss , TO(G)C - full clear , VOA - full clear , naxx - full clear                                                                                                                
Jak dlouho hraješ WoW: 5 let
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): moje kvalitu eq je na ICC25 - Mam aj nejake věci s TO(G)C aj s ICC ale v ICC mi pada ještě vela itemov. Trinkety - Muradin , a Talisman s togc 10 :)OFF hand z ICC25 princů :)ale nejlepší by bylo kdyby ste se podívaly ve hře nebo armory Smile) Ench + gemy mám :)Jenom ten HIT to je ostuda Embarassed 

Předcházejicí guilda/y Důvod odchodu z předcházející guildy: guildu vede můj bratr na pár vecěch sem se snim neschodl :-))

[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?: ne
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Tak čim bych začel :DNo je mi 17 let. Hraju hokej , potom mezi mé koničky patří také MMA delam to jen v rámci kondice aj tak se to nekdy hodi :Dvelmi rád si zahraju fotbálek , basket , rugby :-) sem sportovní typ ( lamač dívčích srdcí ) :-D jináč na raidy som vždy ve 100% připravený, aa vždy sustředěný , no snesu i hodne kritiky sem na ní zvyklý poslouchám kazdej den :Dobčas je jí ale moc a každý ma jen jedny nervy, no ICC mám odprogresované 10/12 ale tot uz budem progredovat 4 rok Embarassed Embarassed  bohužel sem nemel stesi zabít strejdu Lich kinga . No čo bych dodal :-D mam taku divnů přezdívku Šoust , většinou se raidu poddřídím problém s časem nemám Smile))) Doufám že prihláska se páčila :-))))

widdle
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 09. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Diffor - fire mage - Neprijatý Empty Re: Diffor - fire mage - Neprijatý

Příspěvek  Phage Tue Jul 09, 2013 8:23 am

Tohle až uvidí Lukášek, tak ho asi jebne Laughing no a ten pravopis affraid zdržuji se hlasování Very Happy 
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Diffor - fire mage - Neprijatý Empty Re: Diffor - fire mage - Neprijatý

Příspěvek  fidget Tue Jul 09, 2013 10:50 am

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Diffor - fire mage - Neprijatý Empty Re: Diffor - fire mage - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Tue Jul 09, 2013 11:03 am

Neprijatý.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diffor - fire mage - Neprijatý Empty Re: Diffor - fire mage - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru