Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

+14
Matqa
general
Sedara
Dandelion
Nonysak
rytoska
JudgeDeath
Yetty
Daenerys
Shayo
Muzko
Vrabko
Diranda
PPaperboy
18 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  PPaperboy Wed Jul 03, 2013 10:49 am

[WoW]
Nick: Paperboy
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): mám rád obojí Smile
Class: Warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?: cca 4 roky s přestávkami, 1,5 roku TBC - přestávka - zbytek WotLK z toho asi 2 roky teď na Twinstaru

Talenty: 18/53/0 --->Paperboy - talenty
Staty: atp - 5614 (se shoutem) bez - 5064 ; arp - 80,67% (+20% sunder ar.) ; crit - 46.51% ; expertise 27/24 ; 174 hit
Zkušenosti v dungoch: Za těch několik let si myslím, že jsem prošel skoro vše co jsem mohl -
Vanila --- Ahn'Quiraj 20/40, Blackwing Lair , Molten Core, Zul'gurub ,
TBC --- Karazhan, Serpenshirne Caverns, Tempest Keep, Black Temple, Sunwell Plateau ( bohužel ne cele, nebyli lidi kterí by to celé psrávně nascriptovali Sad )
WotLK---
Naxxramas 10/25
The Eye of Ethernity 10/25
The Obsidian Sanctum 10/25
Ulduar 10/25
Trial of the Crusader 10/25 + Heroic 10/25
Onixia's Lairs 10/25
Icecrown Citadel 10/25 - zatím jsem se dostal bohužel jen po Sindragosu, neměl jsem zatím příležitost se dostat dále, jinak taktiky mám nastudované - Profesor, B.Queena, Sindra, LK, bohužel se nenašla grupa která by chápala profesora v předchozích gildách, natož měla na to dostatenčný gear/dps .
Ruby Sanctum - jednou se ho třeba dočkáme i na TS ale pro mě zůstává novinkou.


Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraji od doby kdy se spustil první free server :Dtakže asi 8 let nebo kolik už to bude Smile. Takže jsem si prošel všemi fázemi WoW jak po paladiny pouze u ali tak šamiky jen u hordy, "staré" raidy atd Smile, pak server šel ke dnu a odešel jsem na TBC server kde bylo TBC déle než bylo nutno ale aspoň jsme si mohli projít krásně SSC, Hyjal, BT a SP a jednoho dne nás to na TBC přestalo s bratrem bavit a tak jsme šli na Twinstar.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Můj gear není nijak extra slavný Sad, v main handě mám wf zbraň jelikož mi několikrát za sebou vyfoukl retry pala před nosem Cryptmaker , off handa z icc 10 saur. (uspokojujici ) zbytek gearu je spíše ICC 10 úrovně - 4x Ymirjar (251 iLvL) , ringy icc 10 + repkový ring, trinkety icc 10 + dbw , neck icc 25, back emlblemy, wristy icc 25 , pasek togc 10 hc :-/, pokud jsem na raidu jediný war tak se za své dps nestydím ale pokud je tam war z dobré gildy a vytuněným gearem tak sem o 1k dps pozadu ( podle sestavení raidu ).

Předcházejicí guilda/y: The Nemesis
Důvod odchodu z předcházející guildy: V The Nemesis gildě vládně totální chaos, GuM, officeři atd nejsou bohužel schopní zařídit raid a když už je nějaký raid napsaný, člověk potvrzený že se zúčastní , čeká na raid 2 hodiny dopředu a 5 minuti před skládáním vám řeknou že jste byli nahrazeni kamarádem z worldu , nenaštvalo by vás to ? :)sebral jsem se a odešel jelikož se to stalo 3x za 2 týdny, ale i kdyby , vadil mi kolektiv a to jakou měli ochotu vůči raidům, nedokázali složit dobrou partu která by zabila rotface skoro , na festera pro změnu neměli dmg o taktice na prince a dalších ani nemluvě Smile. člověk má zkusit všechno tak jsem to zkusil a šel dál Smile


[Real Informace]
Věk: Je mi 20 let.
Znáš někoho z Exalted?: Co z nám občas z raidů, který mi vždy za každé situace uspamoval recount k smrti je Nolf a nyní i vás nováček Seam, jinak si asi nikoho jiného nevybavím Smile, možná mě někdo zná z nějakého world raidu,rdf nebo i bg a arén Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuju se Martin , bydlím 20 km za Prahou ve vesničce Mratín (třeba kdyby někdo znal Very Happy) , takže musím furt dojíždět do školy jako strejda, tento rok jsem úspěšně odmaturoval spolu s vyhláškou 50 takže bych se teoreticky mohl zabývat elektřinou Very Happy chystám se na vysokou na ČZU kde jsem vyl už přijat a momentálně mám takové "pracovní" prázdniny - pomáhám přibuzným rekonstruovat barák a občas pomůžu ve firmě svařit nějaký ten kus plastu, popř jiné věci :)mám rád vodní dýmky (hodně rád Very Happy) dam si rád i nějakýho toho pivsona ale největší kamarád je Finská vodka Twisted Evil  a co se týče her tak hraju i D3, zaklínače ( na 2 zaklínače bohužel nemám dobrý PC aby to šlo bez sekání na střední detaily - jinak to nemá cenu hrát - člověk si to neužije Very Happy) zaklinače teď i dočítám jako ságu a je to luxusní , jednu dobu jsem seděl 24/7 u Skyrimu ale asi po 120 nahraných hodinách jsem si řekl že bych mohl začít dělat něco užitečnějšího Very Happy, mám rád hudbu od každého něco.

To je asi vše co vám mohu nabídnout Wink
PS: omlouvám se že nick na fóru je trochu jiné než požadujete - originální nick jsem registroval ale při mé blbosti jsem měl plný mail a kontrolní mail mi nepřišel tak jsem založil tento Smile

PPaperboy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Diranda Wed Jul 03, 2013 11:03 am

Warriorov je dosť podľa mňa. Ale ja nie som leader, tak ti dám len soje proti
Diranda
Diranda
Class Leader

Počet príspevkov : 413
Join date : 28. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Wed Jul 03, 2013 11:38 am

Zas wall of Very Happy 
Ja som PRE
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Wed Jul 03, 2013 1:32 pm

odlogni prosim v PvE geare

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Shayo Wed Jul 03, 2013 2:08 pm

proti
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Daenerys Wed Jul 03, 2013 3:23 pm

Proti

Myslím, že pokud nás někde tlačí bota, tak je to na místě retri paladina (2), ne warriora (4).


Naposledy upravil Daenerys dne Wed Jul 03, 2013 4:59 pm, celkově upraveno 1 krát
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Wed Jul 03, 2013 3:36 pm

pro

a nech si vysvětlit jak se stackuje arp
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Jul 03, 2013 4:49 pm

čeká na raid 2 hodiny dopředu a 5 minuti před skládáním vám řeknou že jste byli nahrazeni kamarádem z worldu , nenaštvalo by vás to ?

zajimavej zpusob jak udrzet lidi v guilde

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  PPaperboy Wed Jul 03, 2013 8:51 pm

už jsem odloglej v PvE gearu, nevím jak často je na armory update

PPaperboy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  rytoska Wed Jul 03, 2013 9:05 pm

Som ZA

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Wed Jul 03, 2013 9:43 pm

dostuduj to stackovanie ArP nech gemujes poriadne, pozri si BiSko na ICC aby si nesiel cez zle setovky (ruky na ICC nechodia) a bol by som aj ZA test...

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nonysak Wed Jul 03, 2013 11:40 pm

Pro.
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Jul 04, 2013 7:54 am

Jo a konečne War, ktorý má výstižný nick Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation  (asi si musel v minulosti tankovať, že lol! )
čiže mením PRE na PREPREPREPRE
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Dandelion Thu Jul 04, 2013 3:59 pm

Osobne by som radšej videl iného dmgera, ale tvoja prihláška ma veľmi zaujala. Takže som ZA.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Sedara Thu Jul 04, 2013 5:03 pm

prihlaska mne zaujala ikdyz je na muj vkus prilis tlusta Wink ARP uz zde bylo zmineno, takze asi aj PRO
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  general Thu Jul 04, 2013 7:29 pm

Proti

vyborny PvPckar, ale ked som sa naposledy pytal gorisa tak mi povedal ze miesto pre wara nevidi. V pripade ze by sa predsa len naslo myslim ze mam ovela lepsieho kandidata, ktory sa ma uz rok pyta, kedy sa uvolni miesto pre fury wara.

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Dandelion Thu Jul 04, 2013 7:43 pm

No na Gorisa si bohužiaľ ešte nejakú dobu počkáme. Otázka či fakt potrebujeme pri 4x Dps Warriora nového.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Matqa Thu Jul 04, 2013 8:06 pm

proti alebo reroll na retardina a pick him

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nolf Thu Jul 04, 2013 9:01 pm

proti

máme 4x dmger warrior

raidy nejsou nafukovací a potřebujem i jiné classy do raidu, než hnědáky...
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Thu Jul 04, 2013 9:04 pm

Nolf napsal:

raidy nejsou nafukovací .
hm hm
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Phage Thu Jul 04, 2013 9:05 pm

Sedara napsal:prihlaska mne zaujala ikdyz je na muj vkus prilis tlusta Wink

jakobych se v tom skoro i viděl Very Happy
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  PPaperboy Thu Jul 04, 2013 10:55 pm

Koukám že s warem nemám moc šancí ještě bych se chtěl zeptat jaký je u vás stav enha šamanů ? jeslti to má cenu zkoušet i za něj Wink

PPaperboy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Fri Jul 05, 2013 12:14 am

23.6. bol fury warrior napisany v nabore, ja som to teda zobral tak ze Goris si zhana nahradu za mna, Dae sice odvtedy switchnul na main fury ale nech ratam akokolvek tak ja tych 4 dps warrov nevidim, ked so mnou Goris zjavne nerata...

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  PPaperboy Sun Jul 14, 2013 1:52 pm

Vidím, že se po týdnu nedočkám konečného výsledku a jak tak koukám je to více nahnuté k záporu, takže děkuji za Váš čas a hodně štěstí Smile

PPaperboy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Sun Jul 14, 2013 2:02 pm

pokial viem tak nas melee leader je stale bez netu, takze tazko to niekto za neho rozhodne ale ako chces...

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý Empty Re: Paperboy - Fury Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru