Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

+9
Yetty
Shayo
Smradoch
Daenerys
Kaicuslav
JudgeDeath
Nonysak
Muzko
Magmaww
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Wed Jul 03, 2013 5:45 pm

Magmaww napsal:Muzko bez urážky ale myslím si že by si sa zachoval tak isto ako ja ...
Přesně tohle jsem myslel Muzko, ale Vrabko to v tom neviděl. Řešit za kamaráda nějakou pitomost, a ještě k tomu silácké řeči přes internet jsou fakt vtipné, věty typu "repotnu tě, dostaneš ban" píšou malé nevyzrálé děti.

Za to cos napsal, by ses měl stydět, ne říkat Muzkovi, že by se zachoval úplně stejně. 
Vsadím se o cokoli, že Muzko by se tak nikdy nezachoval. Wink
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  general Wed Jul 03, 2013 6:00 pm

zas sa riesa podstatne veci, hlavne ze nevieme zlozit raid kvoli nedostatku healu

PRO test

rytula aj vrabko tych ludi testuju poriadne a paci sa mi ako filtruju zrno od plevlu, neviem preco by sme mu nemali dat sancu

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Stejk Wed Jul 03, 2013 6:22 pm

Já bych naopak věnoval dost pozornosti tomu, jak se kdo chová. Až se tak bude dít pod jménem gildy, bude pozdě. A podle reakce na Muzka bych řekl, že v tom problém nevidí.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Smradoch Wed Jul 03, 2013 7:19 pm

Hráče mám spojeného s world raidy, které skládá. Dá se tedy předpokládat, že má nějakou motivaci >equip>guilda. Já to ocenuji a nějaké škádlení přes whispy mne absolutně nezajímá. Za tu dobu co jsem v Exalted tu bylo a je spoustu exotů a tohle je proti tomu jen slabé lechtání na koulích. Sanci bych mu dal. cat
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Wed Jul 03, 2013 8:01 pm

Kaicu aj ja som si všimla že Improved Earth Schield chýba. Na armoroch som nevidela enchanty, ale dnes som si to našla. Nedostatky v znalosti talentov. Gear, ktorý u resto shamana robi dost vela je dost slaby pre naše potreby. Jedine riešenie je aby si nazbieral aspon eq za frosty bez tokenov. Kľudne ti poradím čo a ako si máš opraviť a aj keby si sa dostal k nám na TEST musíš s ním prejsť.
Nápíš mi in game pozrieme sa na to! Teda pokiaľ máš záujem.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Magmaww Thu Jul 04, 2013 1:59 pm

Záujem mám ale práve cez víkend nebudem doma dojdem až nedelu alebo pondelok tuto mám iba internet ... WoW nemám takže ked dojdem domov napíšem

Magmaww
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Sat Jul 06, 2013 10:20 pm

Vyriesene in game.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Magmaw - Resto Shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru