Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ailly - Mage - Neprijatý

+2
Daenerys
prajzak
6 posters

Goto down

Ailly - Mage - Neprijatý Empty Ailly - Mage - Neprijatý

Příspěvek  prajzak Tue Jul 02, 2013 3:40 pm




[WoW]

Nick: Ailly
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE i PvE, v obojím se snažím dostat co nejvýše
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 3 roky hraní. Dále v PvP jsem se dostal nejvýše 2150, ale to asi nepomůže :Dtakže teď jsem zaměřen hlavně na PvE.

Talenty: Frost - Fire
Staty: Zde
Zkušenosti v dungoch: Zkušenosti mám s každým dungeonem, ve kterém jsem byl. Momentálně mi sházejí zkušenosti z ICC, které jsem nikdy v životě nebyl (viděl jsem pouze videa a pročítal jsem si taktiky, taky z důvodu nedostatečného EQ jsem zatím neměl chuť se na ICC hlásit)
Jak dlouho hraješ WoW: 4roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Všechny itemy mám Epic, kromě jednoho trinketu, ten je Rare (Forge Ember). Průměrný item level itemů je 232. PvE, jak jsem říkal, jsem začal hrát před pár týdny, takže mám pouze itemy za Triumphy. Dále mám Blacksmith a Jewelcrafting, takže epic gemy + sockety na rukavicích a náramku. Zbytek si můžete prohlédnout na Armorech, nebo ve hře. Je taky pravděpodobné, že budu mít oblečen zrovna PvP Eq.

Předcházejicí guilda/y: Holy Blades
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nedostatečná aktivita lidí. Raidy se už nechodí guildovně, protože se nesejde tolik lidí a dobírá se world (jdou asi jen 3 lidi z guildy). A Tímto tempem se výše v PvE nedostanu. A za ten rok, co jsem nehrál, odešlo strašně moc významných lidí, díky kterým se to PvE drželo, bohužel po jejich odchodu se nabralo spousta nováčků, kteří mě vůbec neznají a já jsem dostal nejnižší rank za neaktivitu.

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Bohužel nikoho. Možná někoho, koho jsem kdysi potkal, ale né osobně a nikoho si aktuálně nevybavuji.
Pár věcí o sobě: Hm, tam momentálně studuji průmyslovku a další rok budu maturovat. Wowko hraju 4 roky a z toho jsem 1 rok nehrál (Relentless sezóna a přišel jsem asi měsíc po příchodu ICC). Tu dobu před, jsem hrál hlavně PvP s kámošem a teď jsem se vrátil, protože další kámoš tu začal hrát a já jsem si uvědomil, že chci něčeho dostáhnout také v PvE. Jinak rád sportuji (pouze rekreačně, né závodně, to mě nebaví Very Happy). Nevím, co bych vám dalšího řekl, protože v mém životě toho ještě moc není, jelikož jsem student :Da příliž osobní věci vám sdělovat nechci, jelikož jsou až příliž osobní. Dále teda co se netýká reálného života, tak jsem se také hlásil do guildy The Dark Stalkers (včera mě nabral jejich GuM Jackhammer) ale nebyl jsem tam ani den a vysvětlím proč. Začal jsem si totiž uvědomovat, že guilda Holy Blades nemá pro mě takové možnosti a takovou aktivitu, abych se dostal výše v PvE, tak mi napsal jeden hráč, že moje jméno se shoduje s jedním jménem z jejich guildy (Aiilly) a jestli to nejsem já a pověděl jsem mu, že ne a hned jsem se zeptal na místo v guildě. Hned mi řekl, že místo mají a tak to pořešil s GuM, který mě okamžitě přijal. Stihl jsem se zapsat akorát na všechny raidy, ale moje druhá postava (Darelka) zůstala stále v Holy Blades (jsem jeden ze zakladatelů Holy Blades) a on se ptal, proč jsem s ní neleavnul a já jsem mu řekl, že jsem přišel s Ailly provizorně a než jsem mu stačil říct, že s Darelkou leavnu stávající guildu, tak mě vyloučil. Bylo to asi 10hodin v jejich guildě. Bylo to taky dnes v půl 3 ráno tuším, a dueloval jsem s kamarádem, takže je také moje chyba, že jsem mu neodepsal včas, protože jsem si užíval spíše duelů, než chatu v guildu, který bych směřován na mě. Budu upřímný, protože nechci, aby si o mě někdo něco zjistil a dozvěděl, že to je úplně jinak. Nyní jsem leavnul Holy Blades i s Darelkou a svými dalšími postavami (Melaris a Lorelei). Takže teď je jen na vás, jestli mě přijmete, nebo ne. Pokud ne, nebude mě mrzet, že jsem leavnul Holy Blades, protože ta guilda už pro nic nemá nachystaného, nic mě nemůže naučit. A jestli se sem opravdu nedostanu už jenom kvůli tomu, že jsem se snažil dostat od jiné guildy a hned jsem napsal formulář na přihlášku k vám, tak budu hledat štěstí někde jinde. Taky jsem přemýšlel nad Endless Agony, ale tam berou Balanc druidy, a já mám pouze resto druida (který je též žádaný, jako fire mage ve vaší guildě, pokud jeto stále aktuální). Jsem také ochoten se naučit taktiky a vše pro to, abych vám mohl být nápomocen. Dále také, wowko teď budu hrát 2 měsíce, po dobu letních prázdnin. Až přijde škola, budu mít čas pouze (bez lagů) pátek, a sobota. Ostatní dny mohu samozřejmě také, ale uvidím, jak to bude s internetem, protože jsem na intru a je tam na tom dost lidí a sem tam jsou lagy a to na ICC je nepřípustné. Ale také se bude internát rozdělovat na dvě budovy, takže je více než pravděpodobné, že lagy nebudou. Každopádně pátek a sobota je pevný termín. A omlouvám se za strašný spam Very Happy. Nečekal jsem, že toho napíšu tolik, ale moje hříchy musí ven :DTaké jsem chtěl dodat, že jsem se obrátil na hráče Universe (tuším priest) a poptal jsem se ho na tuto guildu. Další je, že v Holy blades je online tak 5 lidí... pak dále mikrofon mám a funguje mi, ale pouze na skype a ostatních programech, vlastně jenom na mumble mi nefunguje, moc jsem se v tom šťoural :Da od tý doby to nejde no, budu se v tom muset ještě nějak pošťourat, a jestli jsem něco ještě zapoměl, tak to sem dodám. Asi máte spoustu otázek, tak se ptejte, topic budu sledovat co možná nejaktivněji.


Naposledy upravil Vrabko dne Tue Jul 02, 2013 9:08 pm, celkově upraveno 5 krát (Reason for editing : Zapoměl jsem na pár věcí, asi ještě něco dopíšu.)

prajzak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 02. 07. 13

Návrat nahoru Goto down

Ailly - Mage - Neprijatý Empty Re: Ailly - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Daenerys Tue Jul 02, 2013 6:05 pm

Proti
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Ailly - Mage - Neprijatý Empty Re: Ailly - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Nonysak Tue Jul 02, 2013 6:32 pm

Pěknej sloh ... Proti
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Ailly - Mage - Neprijatý Empty Re: Ailly - Mage - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Tue Jul 02, 2013 7:02 pm

proti

Fakt že někoho kdo může být na raidu jen 1/4 nepotrebujem.


Naposledy upravil JudgeDeath dne Tue Jul 02, 2013 8:23 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : fixd)

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Ailly - Mage - Neprijatý Empty Re: Ailly - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Tue Jul 02, 2013 7:49 pm

JudgeDeath napsal:proti

A důvody mám hned 2:
1.člověka co naberem teď a bude hrát za 2 měsíce?rly?Dej přihlášku za 2 měsíce...
2.Fakt že někoho kdo může být na raidu jen 2/7 nepotrebujem.

si blbo pochopil, on bude hrat len tie 2 mesiace a potom 1 den z 4 raidovacich...

PROTI

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Ailly - Mage - Neprijatý Empty Re: Ailly - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Tue Jul 02, 2013 9:08 pm

Neprijatý
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Ailly - Mage - Neprijatý Empty Re: Ailly - Mage - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru