Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

+8
Lukasek
Shayo
Socrates
Daenerys
Phage
Vrabko
Koty
Vachis
12 posters

Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Vachis Sat Jun 29, 2013 11:57 pm

[WoW]
Nick: Vachis
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PVE
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za mága hraji něco přes rok. Soustředím se jen na PVE. Mám dvoje arcane talenty jedny s pushbackem a druhé bez něj. Tuto postavu jsem vyexpil. Osobně nemám rád koupené postavy nebaví mě za ně hrát. Namísto toho když si postavu vyexpím je to jako moje děťátko o který pečuji. Ten pocit je až mateřský. Postava kterou si člověk koupí to je jako s hračkou. Dvakrát si s ní zajezdíš a pak zahodíš. Za arcane mága mě naučil kamarád na deimosu který tuto classu ovládá excelentně.

Talenty:
1. talenty
2. talenty

Staty:
staty
Zkušenosti v dungoch: Na deimosu jsem tvrdě progresoval UD HM, TOGC. Potom přišel můj přechod na Phobos kde jsem vyexpil mága a ICC sem se naučil na twinstaru. Nikdy sem na žádném jiném serveru nehrál.
Jak dlouho hraješ WoW: 4 roky na Twinstaru kde jsem taky začal. Úplně první postavou byl Hunter. Který dodnes leží na deimosu.  Hunter
Potom jsem vyexpil DK které už nemám. Daroval jsem ho kamarádovi. Na deimosu potom ještě mám prista a paladina který jsem ale jen vyexpil. Na phobosu vlastním na 80 levelu jen mága. Možná něco přidám. Když bude čas a nálada. Každopádně na deimosu jsem prošmejdil top guildy. Vím co obnáší progress. Dával jsem Algalona i jiné zajímavé bosse. Na phobosu jsem zatím štěstí na opravdu top guildu neměl. Neměl jsem equip a chtěl jsem být věrný guildě kde jsem byl Navitas Cordis. Byl jsem tam oficír ale po rozbroji s Gumkou (měl jsem jiný pohled na vedení guildy + padli ostřejší slova) jsem odešel a tak bez guildy osamocen bloudím po serveru a chodím raidy s Worldem ale to prostě není ono. Snažím se hrát co mi čas dovolí.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):
Equip Nechce se mi tady moc filozofovat nad mým vlastní equipem. Ale co už. Někdo mi zkritizuje moji wandku s hitem ale prostě hezčí nepadla mám smůlu. Někomu se nebudou líbit moje fialové gemy ale ty postupně vyměňuji aniž bych zbankrotoval díky bláznivým cenám v aukci (PS: dva si stejně nechám kvůli meta!) Někomu se nebude líbit můj dying curse ale mě se líbí a probíjí pořád. Až padne něco hezčího klidně ale rád vyměním. Někomu se nebude líbit můj trinket na intel a spell power s 2 min. cd... No mě se ten trinket líbí. Nepadl mi lepší zatím. A nekapu na manu což se někdy může hodit. Někdo mě zkritizuje že mám moc hitu. V bance mi leží mečík 251 hit... a další hitovky  z ICC Mám svůj seznam co z kterýho bosse chci. Abych měl dobře poskládaný equip. Nepadlo mi nic zatím. Ale hrozně rád nebudu mít tolik hitu! Ale jen chtít mi nepomůže. Chce to i trošku štěstíčka které nemám.

Předcházejicí guilda/y:
Navitas Cordis -> Officir
Důvod odchodu z předcházející guildy:
Krize ve vedení. Měl jsem z toho takový špatný pocit že mi to zkazilo celý hraní a 3 týdny jsem hrál něco jiného a občas lognul WoW. Možná jsem prošel nějaký expící guildy abych si měl s kym povídat.

[Real Informace] Jsem studentem střední odborné školy mezinárodních vztahů v Praze. Zajímám se o dějiny, jazyky a počítače. Celkem divná kombinace. Rád jezdím na kole, zahraju si kriket, badminton nebo fotbálek. Udržuju se v kondici když toho tolik prosedím ve škole a u počítače.
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Nevím o tom
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): No skoro všechno jsem asi už naspal. Někde se ty otázky trošku míchali, ale pevně jsem dodržel strukturu přihlášky. Co bych tak mohl dodat. World raidy už mě nebavej bojím se že mi už v hlavě praskne žilka. Chci dávat víc než 8/12 v ICC 25 chci si konečně zajít Lich Kinga když na něj pořád koukám v HoR a UP hc. Chci vymlátit celý icc hc a možná tam nechat ve zdi vyrytý své jméno na památku pirat  Doufám že se vám moje přihláška líbila. Ještě dodám že mám mikrák a ts/mumble/vnt je mi to jedno. Jen na skype mě nedonutíte je to nestabilní blbost bounce  Enchanty i Gemy mám všechny a repku se Sons of Hodir full... Nikde s přípravou na raidy by neměl být problém. Flašky si zabalim na cestu vždycky když jde do tuhého. Však mám Alchemku.

Arive Derci Vachis

Na přání některých jsem se změnil na Fire :)přegemuju trošku a bude to vončo. Pořád budu mít v dualu ale pve arcane kdyby náhodou


Naposledy upravil Vachis dne Sun Jun 30, 2013 10:11 am, celkově upraveno 1 krát

Vachis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Koty Sun Jun 30, 2013 12:11 am

1. slusna prihlaska po dlouhe dobe...
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Jun 30, 2013 8:16 am

Velmi slusna prihlaska, priam vzorova, ale nie si fire mage. Bohuzial som Proti
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Phage Sun Jun 30, 2013 8:31 am

Souhlasím, že přihláška je pěkně napsaná a vcelku obsáhlá, ale podpořím názor Rangedps leadera Vrabka.. Takže jsem též proti
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Daenerys Sun Jun 30, 2013 9:54 am

PROTI
Pokud by jsi šel Fire, tak pro
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Vachis Sun Jun 30, 2013 10:05 am

Vidím že Fire Mage je žádaný všude Smile Tak jsem se rozhodl že talenty číslo 1. Změním na Fire za fire umím stejně dobře jako za arcane: Scorge, living bomb, fireball spam (hot streak = pyro) a udrzovat prvni dve dodky Smile. Neměl by být problém jen trošičku přegemuju.

Vachis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Jun 30, 2013 11:16 am

Arcane magovia sme tu 2 aktivni a viac nás netreba.
Zmena talentov, zvlášť po tom, čo píšeš v prihláške ti to moc neulahčí, ja moc na "pokud by si šel" nehrám...

Range dps sa dostáva pomaly do rozumného stavu a ja sa unáhľovať nebudem, ale tak počkám na reakcie iných....
(potrebujem fire mága, ktorý to proste ide ako primárny spec, baví ho to...z teba ten pocit bohužial nemám, aj keď tvoju prihlášku by si mali niektorí vytlačiť ako vzor nad stvoje postielky....porozmýšlam ešte nad test rankom, uvidíme)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Socrates Sun Jun 30, 2013 11:50 am

23/25 lidi na 25.Dle meho nazoru porad chybi 2ranged a 2heal MINIMALNE tak neohrnujte nos nad specem hrace.Prihlaska je super velmi se mi libi ikdyz magovi jako tak nerozumim.PRO test a tvarujme si hrace k obrazu svému až je budeme mít
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Shayo Sun Jun 30, 2013 1:39 pm

Podla stavu a vyjadrenia clenov, hod fire a bude to za
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Lukasek Sun Jun 30, 2013 5:58 pm

Konecne poradna prihlaska, fakt si mi udelal radost. Akorat sem si porad rikal, skoda ze Arcane, to bude tezke rozhodovani, ale vzhledem k zmene na fire - kdyz mas toho hitu moc, nemel by byt problem... Jednoznacne PRO.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Vachis Sun Jun 30, 2013 7:41 pm

Je to tak. Jak tu někdo poznamenal. Můžu být Fire ale radost mi to neudělá, arcane budu mít vždycky radši.

Vachis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Matqa Sun Jun 30, 2013 10:12 pm

V tom pripade Proti, myslim, ze by to bolo z donutenia a nema zmysel hrat za nieco, co ta nebavi

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  fidget Sun Jun 30, 2013 10:44 pm

krásná přihláška, ale matqa to vystihnul dokonale, proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Nonysak Mon Jul 01, 2013 12:35 am

Jsem pro. Pokud s nami chce opravdu raidovat, tak dokaze udelat obeti typu respecu. Dalsi clovek, co chce na raid a ne jen EP.
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  general Mon Jul 01, 2013 6:26 pm

Pro - nema kto raidovat

Ad talenty, ak budem v raide nie je potreba aby si siel fire. V pripade ze nebudem neviem ci ma vyznam tlacit ta do fire ked zjavne socketujes na ARC, holt treba poprosit nejakeho locka aby drzal crit aj na execute fazu.  Inac ak je EQ na armory aktualny, tak je samozrejme na fire absolutne nepouzitelny (taky rozdiel critu a haste proste nezvladnes)

Ak ti mozem poradit - student of mind - v icc uz crap talent, najma ak vymenis setovky za 4 bloodmagy, ovela vyhodnejsi je flame throwing

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Lukasek Mon Jul 01, 2013 6:46 pm

V pripade arcanu si nejsem jist tim mistem, protoze s Vrabkem mame velice vysoke procento ucasti a uz vidim jak nekolik lidi remca ze jsou v raidu 4 magove a jeste k tomu 3 arcane... Ale to je na Vrabcakovi.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Phage Mon Jul 01, 2013 7:02 pm

Vachis napsal:Je to tak. Jak tu někdo poznamenal. Můžu být Fire ale radost mi to neudělá, arcane budu mít vždycky radši.

trošku mi to připomíná nepříjemnosti, které se vyskytují, když potřebujeme Matti v demu Razz
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Vachis Tue Jul 02, 2013 5:37 pm

Tak začnu se tu obhajovat. Vzhledem k tomu že budou letní prázdniny/dovolené to s tím složením raidů ve většině guildách bývá velmi chaotické. Jen můj názor že každá duše dobrá duše.

Vachis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 29. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Wed Jul 03, 2013 11:49 am

Takže vzhľadom na Lukáškovu úvahu a tiež fakt, že už 2X arcane mage je v raide veľa riešim ako Neprijatý
Počkám si ešte na nejakého iného kvalitného pure fire mága.

GL HF a veľa štastia v inej guilde...
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Vachis, Arcane Mage - Neprijatý Empty Re: Vachis, Arcane Mage - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru