Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twyn - Affli warlock - Neprijatý

+10
Shayo
Daenerys
Lukasek
general
Vrabko
rytoska
Muzko
Sedara
Socrates
Twyn
14 posters

Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Twyn Sun Jun 23, 2013 12:34 am

[WoW]
Nick: Twyn
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): jen PvE, s lockem sem pvp nikdy nechodil a ani neplanuju
Class: warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?:
Warlocka jsem podstivě vyexpil, protože jsem toho názoru, že expením se nejvíc učíš. Postavu jsem založil 1.1. 2012, takže locka mám cca 1 a půl roku.
Doexpil jsem ji před 3 měsíci... no při expení jsem měl půlroční pauzu. Pročetl jsem si o affli lockovi hodně, nechal sem si poradit a myslim, že už za něj
v PvE celekem dobře umim. Přivítam každou další dobrou radu. Demonology znám taky, ale nebaví mě tolik jako affli, takže za něj hraju spíše z donucení.

Talenty:mainspec AFFLI, offspec DEMO
Staty:
Hit- 321 (12.24%)
Spell power (s felfunterem, lifetapem a fel armorem)- 3275
Haste (se spellstonem)- 884 (26.94%)
Crit-  1005 (31.95%)


Zkušenosti v dungoch:
S WoW jsem začal na Twinstaru v době kdy byl otevřenej naxx. Mam tedy odprogressovaný Naxx, UD , ToC , ToGC (kromě Anuba 25). Icc taktiky znam po Sindragosu.
Taktiky se dají rychle doučit a nejsou pro mě vůbec problém.

Jak dlouho hraješ WoW: Od doby kdy Twinstar přešel na WotLK. Měl jsem samozřejmě nějaké ty přestávky. Nejdelší asi tak půl roku.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):
Tak epické mam vše, 4x T10, teď mám vše z icc kromě 3 věcí (wand, 2x trinket). Trinkety mám celkem špatné, ale když já na ně prostě nemám stěstí.
Nosím s sebou hodně věcí kvůli hitu... abych měl vždycky tolik kolik potřebuju. Celkově si myslim, že equip mám na slušné úrovni.
http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Twyn

Předcházejicí guilda/y: The Nemesis (na tyhle postavě to byla moje jediná guilda)
Důvod odchodu z předcházející guildy:
Kolektiv byl bezvadný, ale už jsme pomalu nesložili ani icc 10. Nebylo tam moc lidí co by rádi něco progressovali a ti lepší z guildy už taky leavli.

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: Myslim, že ne. Jestli někdo zná mě ať napíše. Je možný, že znáte moje další postavy (např. Valuron, Dalfus).
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Volám sa Tomáš. Jsem Čech. Chodim na gympl. Rád sportuji, nejsem konfliktní člověk. U WoW travim dost času, takze na progress čas mít budu.
Jsem pro každou srandu. Víc se rozepisovat nebudu, protože kdybych se náhodou k vám dostal tak mě asi nejlíp poznáte.
Mumble/TS + mikrofon mám, FPS v raidu 30+. Nevim co dalšího sem napsat tak se dyžtak ptejte. Můžu sem dát ještě nějaký screeny z bossu, kdyby bylo potřeba.

Edited by Lukasek

Twyn
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 22. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Socrates Sun Jun 23, 2013 1:23 am

proti

duvod neni spatny eq nebo vek ale spec ktery nehledame.Tocit asi umis to sem se presvedcil za affli v ne tak dobrem gearu to bylo ok,pockejme co vytahne matqa v gearu teprve.Jako demo bych byl pro


Naposledy upravil Socrates dne Mon Jun 24, 2013 12:05 pm, celkově upraveno 1 krát
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Sedara Sun Jun 23, 2013 1:59 am

byl bych i pro, eq slusny, afflinu u nas nikdo zatim nehra pokud vim dobre (Matqa se chysta, ze?)

btw to mame doopravdy tak pokazene forum nebo se tu jen seslo par lidi co neumi s forkama zachazet? Smile
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Sun Jun 23, 2013 2:12 am

Sedara napsal:btw to mame doopravdy tak pokazene forum nebo se tu jen seslo par lidi co neumi s forkama zachazet? Smile

ciastocne z oboch... cely trik je v tom ze forko uz dokaze pri kopirovani skopirovat aj format v akom je to napisane takze ked najdeme dobru dusu co ma prava na tuto sekciu tak by mohla vzor prihlasky vyhodit z toho code tagu a ubezpecit sa ze tagy na zvyraznenie textu budu fungovat a malo by to byt ok, ale na druhej strane ved tvl vidim uz v tom editboxe ako to vyzera ani len preview netreba mackat tak preco preboha ten priserny format...

a k veci, PROTI - vek, ale hlavne "Doexpil jsem ji před 3 měsíci"+"S WoW jsem začal na Twinstaru v době kdy byl otevřenej naxx. Mam tedy odprogressovaný..."=obviously alt

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  rytoska Sun Jun 23, 2013 10:32 am

Zatial som ZA. Ale je to na Vrabkovi

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Jun 23, 2013 10:43 am

Neviem no, Exalted vždy mala jedného takého špunta, navyše hráš Affli, počítam, že asi ťa to musí baviť...
Skúsim byť PRE test, hlavne ťa nechcem mať na svedomí ak ním neprejdeš.

Počkám ešte na prípadné reakcie...
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  general Sun Jun 23, 2013 1:24 pm

Je affli lock naozaj to co to guildy hladame?

Rad by som upozornil ze nemame main demo locka, tento spec idu vsetic len ako off, co podla mna nesplna poziadavka raidu a guildy. Demo lock ma specificke equipovanie, gemovanie... Takze najprv by som vyriesil situaciu vnutri guildy predtym ako sa bude niekto naberat.

Pri sucasnom stave:
Matqa: main destro, off demo, zarucene najlepsi EQ, ale respecovat na demo pred kazdym raidom musi byt strasna otrava
Matti: main destro, off demo, ktory z srdca neznasa
Bulit: main destro, off demo, na ktory neviem aky ma EQ
Gorgos: pri jeho aktivite by som nepovazoval za dobru volbu aby siel demo, ktory je potrebny na kazdy raid

Bol by som rad, keby sa konecne rozhodlo kto pojde main demo a to so vsetkym co k tomu patri (vobec by som sa nebal odemit 100% miestom v raide + nejakou prioritou na loot EQ, lebo demo je proste top support class)

Takze: Affli - PROTI, ale ak by si bol ochotny ist main demo v style ako naznacujem v tom prispevku tak velke PRO

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Lukasek Sun Jun 23, 2013 1:45 pm

Muzko napsal:
Sedara napsal:btw to mame doopravdy tak pokazene forum nebo se tu jen seslo par lidi co neumi s forkama zachazet? Smile

ciastocne z oboch... cely trik je v tom ze forko uz dokaze pri kopirovani skopirovat aj format v akom je to napisane takze ked najdeme dobru dusu co ma prava na tuto sekciu tak by mohla vzor prihlasky vyhodit z toho code tagu a ubezpecit sa ze tagy na zvyraznenie textu budu fungovat a malo by to byt ok, ale na druhej strane ved tvl vidim uz v tom editboxe ako to vyzera ani len preview netreba mackat tak preco preboha ten priserny format...

a k veci, PROTI - vek, ale hlavne "Doexpil jsem ji před 3 měsíci"+"S WoW jsem začal na Twinstaru v době kdy byl otevřenej naxx. Mam tedy odprogressovaný..."=obviously alt

No ted sem si to zkousel podle toho co je uvedeno v prihlasce a funguje to v poradku, cely trik spociva v tom aby si ten kdo to pise zapl "Editor mode", jako sem uvedl v prihlasce kterou sem editoval... Jde o to ze v Editor modu pouzivas tagy, ktere jsou pro prihlasku uvedeny. Pokud jedes v "grafickem rezimu" nebo jak to nazvat, tak zas staci jednoduse zkopirovat text v nejake finalni podobe prihlasky. Myslim ze toto neni tak tezke a vetsina lidi by to mohla zvladnout, alespon ta s kterou bych rad raidoval... Jak rikam, zkousel sem to obema zpusoby a funguje. Jdu zas tu prihlasku opravit...

EDIT: Upravil sem informace pro uchazece a pridal druhy vzor prihlasky, ted uz to musi zvladnout snad opravdu kazdy...
EDIT2: Po tom co sem pridal ten graficky upraveny vzor, tak uz mi ani v tom puvodnim vzoru nekopiruje code /code , takže funguje v pořádku i ten, takže ten nový bych mohl smazat, ale nechám to tam, možná to bude pro lidi jednoduší.


Naposledy upravil Lukasek dne Sun Jun 23, 2013 2:04 pm, celkově upraveno 2 krát

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Daenerys Sun Jun 23, 2013 1:53 pm

proti
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Twyn Sun Jun 23, 2013 2:31 pm

1. Omlouvam se za tu přihlášku.
2. Warlock je sice muj alt, ale hraju za něj jako za maina a i plánuju hrát, protože mě baví víc než ostatní classy.
3. Demo spec nemám tak rád jako affli ( v affli točim víc a všeobecně se mi líbí víc), ale za demo chodim celkem často, protože v raidu žádný neni.
4. Uplně jiný eq demo. Musel bych změnit trinkety a pár gemů, ale to by nebyl problém a ikdybych ty gemy nezměnil tak to taková ztráta dps pro raid neni.
5. Věk jako minus neberu. Kdybych napsal že je mi 18 tak byste se na tu přihlášku hnedka dívali jinak?

Twyn
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 22. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Jun 23, 2013 3:02 pm

K veku no problem Tinuviel - pardón Generaal tiež napisal vo svojej prihláške 18+ a do teraz to musí zakrývať tým, že na mumble nehovorí a leadruje cez chat.
Musíš počkať, kým vyriešime interne rozloženie našich lockov.
Vydrž.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Shayo Sun Jun 23, 2013 3:08 pm

Eq a staty slusne, teoreticku znalost icc taktik ma, ked ho to bude bavit a nejak slusne vytoci tak na nejaky testik za
i ked neni presne ten spec co nejak potrebujeme
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Phage Sun Jun 23, 2013 3:41 pm

Byl bych pro, kdyby byl spíš v demo.. Chápu, že to nikoho nějak extra nebaví, ale mohli bychom Matti aspoň trochu prostoru dát.. Vždycky chytne enrage, když musí jít demo a myslím, že by jí byla prokázána nějaká úcta a vděk, kdyby se nabral demo-lock a ona tím pádem nemusela přehazovat na sebou tak nenáviděný spec..
Phage
Phage
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 138
Join date : 27. 03. 13
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Sun Jun 23, 2013 4:05 pm

Proti

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  fidget Sun Jun 23, 2013 4:13 pm

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jun 23, 2013 6:32 pm

Pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Twyn Mon Jun 24, 2013 1:23 pm

Tak jak jsem psal demo mam rád, ale affli radši. Problém chodit v demu bych neměl.

Twyn
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 22. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Socrates Mon Jun 24, 2013 1:39 pm

Problém unás je ten že nenutíme lidi co maji hrát a pak to dopadá tím stylem že demo nechce hrát nikdo a chudinka matti dělá pak tenhle ,,dirty job" .
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Wed Jun 26, 2013 9:18 am

Tak musím ti oznámiť nemilú správu...Neprijatý
4 loci - 3 aktívní 1 už tiež, demo spec poriešený již brzy...
Veľa štastia inde.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Twyn - Affli warlock - Neprijatý Empty Re: Twyn - Affli warlock - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru