Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ

5 posters

Goto down

Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Swiziqq Mon Jun 17, 2013 6:05 pm

[WoW]
Nick: Swiziqq
Level: 80lvl
Zameranie (PvP/PvE): Hraji PvP i PvE, ale teď při ICC radši chodím raidy Very Happy:)
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak za celý 4 roky co hraju wowko, hraju Druida cca 12 měsíců. Za Druida mám odchozeno snad všechny WOTLK encountery včetně 12/12 ICC25 a kolem 8/12 ICC25 hc. Druid je muj milááááášek

Talenty: RESTO 
Staty: 2k SP, 24% crit, 680Haste a 650 MP5
Zkušenosti v dungoch: Jelikož wow hraju jen na WOTLKu, tak znám dobře všechny větší encountery včetně HCček. Bohužel tady na Twinstaru jsem novej takže jsem si koupil Druida za kámošovo HV, abych se nezdržoval expením a rovnou mohl skočit do dungu, tím i vypadá ten gear. Ale stejně bych rád zkusil jako první právě guildu EXALTED, už jen proto co jsem o ní slyšel(samé pozitiva). Ale jinak mám odchozeny všechny WTOLK dungy včetně EOE aj.
Jak dlouho hraješ WoW: 4 roky mám tušení Very Happy
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): No bohužel, eq je drobet horší, koupil jsem nejlepšího druida co jsem mohl, ale ten eq je šílený, mám bár věci z balančáka, ale do Resto se stím dá pracovat, snažím se chodit všechny dungy na ID, abych zlepšil svůj Resto gear. Snad nekoukáte jen na gear, ale také na zkušenosti Smile
Předcházejicí guilda/y: Nemám, první guildu zkouším právě Exalted
Důvod odchodu z předcházející guildy: ---

[Real Informace]
Věk: čerstvě 4 měsíce 17 let Very Happy
Znáš někoho z Exalted?: Zatím jsem neměl tu čest Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuju se Patrik a jsem z Plzně. Chodím na střední odbornou školu obchodu na obor ekonomika vnitřního obchodu. Rád chodím s kamarády ven zakopat si, zahrát hokejbal. Rád chodím do posilky a chodím na MMA.


Doufám, že nekoukáte jen na gear, ale také na zkušenosti a pokud máte mezi sebou hráče co se dají uplatit tak ... (Kdo mi dá PRO má u mně basu Pilsner Urquel Very Happy)

Swiziqq
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 17. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Muzko Mon Jun 17, 2013 6:32 pm

PROTI

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Daenerys Mon Jun 17, 2013 7:22 pm

Je sice hezké, že máš za druida zkušenosti, problém je, že se nyní nabrali 2 resto druidi. 
Ti jsou navíc od tebe mnohem lépe equipnutí a použitelní na progres heroic ICC25. 
Nevím, na jakém serveru jsi předtím hrál, ale ačkoli máš natrénované všechny taktiky na 100%,
my hrajeme na Twinstaru, který se široko daleko chlubí svojí 99% funkčností, takže věř mi, 
pokud tady nehrajes aspoň půl roku, nevíš, co máš od serveru očekávat a jak ve fightech zareagovat.

Navíc tady se moc kupované postavy nemusí, ale není to takový problém.
Problém je, že ty na své koupené postavě nemáš ani hotové repky, nagemovaný a naenchantovaný equip
a celkově si nemyslím, že máme čas tě nagearovat z 232  item lvl na 264, abys byl použitelný na ICC25 Heroic,
který již klepe na dveře, bohužel pro nás na velmi tlusté dveře...

Zkus se nejdříve aklimatizovat na tomto jedinečném serveru, projít pár dungeonů, raidů, nabrat další zkušenosti a gear
a potom to zkusit znovu.

Proti

Počkej si na vyjádření od Rytošky, ta má konečné slovo.

edit: Buď se pokazila předloha přihlášek, nebo jinak netuším, proč poslední tři přihlášky byly v zeleném fontu, ačkoli v úplně jiném odstínu.


Naposledy upravil Daenerys dne Mon Jun 17, 2013 7:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Swiziqq Mon Jun 17, 2013 7:30 pm

Bohuřel není to nagemovaný a neqipované protože tu nejsou goldy tedj sme si něco vydělal tak se snažím něco dělat. Jsem s pár lidma od vás z guildy raid takže ví že aspon taktiku umím a nefailuju Smile

Swiziqq
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 17. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Nonysak Mon Jun 17, 2013 7:45 pm

+1 Dae ... Taktika neni vsechno, zatim PROTI.
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  rytoska Mon Jun 17, 2013 7:58 pm

LOCK nebudem zatia naberat dalsích resto druidov. Testujeme práve dvoch ak budes mat zaujem tak o 3 tyždne sa ozvy ak nie GL v inej guilde.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ Empty Re: Swiziqq - Dudu - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru