Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

+4
Vrabko
general
Yetty
Plamenomet
8 posters

Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Plamenomet Sun Jun 16, 2013 11:37 am

[WoW]
Nick: Plamenomet , Chlastomet
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE):  převážně PVE,minimálně PVP
Class: Mage , DK
Jaké máš zkušenosti s touto class?:  Maga hraji 2 roky celkove WoW 3 roky, rok jsem hrál na Twinu TBC(Ares),pak jsem hrál rok na Anathemě,kde jsem běžně chodil ICC 25HC full clear,a nakonec rok na Twinu(Phobosu),kde jsem velmi spokojený ,až na ten progress...

Talenty: FF(Frostfire),Arcane http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Plamenomet&gn=CATASTROPHE&group=1
Staty: SP - 2600 , Haste - 870 , Crit - 41%(ve Fire 47%), Hit - 500(mám ho mnoho,ale to díky trinketu ,který jsem nedávno koupil,abych mohl nasbírat pár věcí Haste+Crit)
Zkušenosti v dungoch:  Myslím,že netřeba rozepisovat...jedním slovem vše,klidne si mě vyskoušejte Very Happy
Jak dlouho hraješ WoW:  roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):  4/5 set, ICC 25+ICC 10,ToC 25 http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Plamenomet&gn=CATASTROPHE

Předcházejicí guilda/y:  Uncontrolled Power , CATASTROPHE
Důvod odchodu z předcházející guildy:  Důvody jsou téměř stejné jako uvedl můj kolega Razor,v UP jsem měl nepohody se Superbiusem(on má vždycky pravdu),pak jsme to zkusili s novou guildou, ale nevyšlo to Sad

[Real Informace]
Věk:18
Znáš někoho z Exalted?:  Možná z nějakých raidu + z Dala,pak Ashantiho a Bulita
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):  Tady se trošku rozepíšu(předem se omlouvám těm,co neradi čtou Very Happy).Vím ,že jste těd přijali Razora...je to můj spolužák a už dlouho hrajeme spolu(jsme jako bratři),zatím se nám nepodařilo navázat na kvalitu raidování, na jakou jsme byli zvyklí,proto to zkoušim u vás,protože vím ,že tady ta kvalita je...Rádi by jsme hráli zase spolu.Pak mám alta Blood DK tanka ,se kterým jsem vám plně k dispozici.Jaký bych byl přínos pro vás?Dobrá znalost taktik,kvalitní DPS a náhradní tank a možná troška vtipu Very Happy.Jinak jmenuji se Pavel , pocházím z Vysočiny,rád hraji fotbal ,jezdím na motorce a jsem společenský, tak si někdy vyrazím na akce...Dále už pak jen ,že rozhodně konflikty nevyhledávám a rád se bavím... Pardon za barvu písma, nějak jsem si s tím nevěděl rady Very Happy
Předem děkuji a s pozdravem Plamenomet


Naposledy upravil Plamenomet dne Sun Jun 16, 2013 12:49 pm, celkově upraveno 2 krát

Plamenomet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 16. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Sun Jun 16, 2013 11:48 am

mám takovej pocit že s update fóra se nám rozbila šablona
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  general Sun Jun 16, 2013 1:57 pm

ak by som mal vybrat medzi tym magom co sme dnes nabrali a tymto tak je to jasna volba pre razorqt

Plamenomet

uplne zle gemovanie
zle enchanty na chest/legoch
strasny overhit -obaja idete na hitove trinkety co je na FFB nezmysel - mate hit cap 11% (co asi znaci ze mate znacne vedomosti o svojej classe)

PROTI

A viac ako 1. FFB maga mat v guilde je podla mna blbost - mal by tocit menej ako arc/ttw, nema focus. Jedina vec naco brat FFB je aby drzal scorch, ked ma boss pod 35% hp.

Takze teoreticke riesenia - nabrat oboch a vybrat si toho lepsieho, alebo tohto neprijat vobec. Osobne som velmi zvedavi ako tocia FFB magovia, sam som ho chcel vyskusat, aspon uvidim ci je TTW naozaj tak dominanty nad FFB, alebo su to len theorycraft reci.

je to na tebe vrabko

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Jun 16, 2013 2:37 pm

Nechám to zatím otvorené, každopádne mne viac hráčov na teste problém nerobí...
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Shayo Sun Jun 16, 2013 3:09 pm

Staci ze sme zobrali tamtoho a aj sa mi lubil viac, proti
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Plamenomet Sun Jun 16, 2013 4:17 pm

general napsal:uplne zle gemovanie
zle enchanty na chest/legoch
strasny overhit -obaja idete na hitove trinkety co je na FFB nezmysel - mate hit cap 11% (co asi znaci ze mate znacne vedomosti o svojej classe)

Tak začnu asi tím ,že o tom hitu jsem jasně psal a ,že je to jen dočasně,zadruhý...celkem by mě zajímalo co mám na gemech špatně a za třetí za ten enchant na legách se omlouvám...ani jsem si toho nevšiml...byl bych vděčný za test raid a pochopíš...

Plamenomet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 16. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  general Sun Jun 16, 2013 7:27 pm

Gemovania - priorita kazdeho maga je Spell power (leda ides undergeared TTW a mas problem s manou)
Svojim gemovanim sa pripravujes sam seba a cely raid o drahocenne DPS. Tvoj kolega, na rozdiel od teba, ma gemovanie takmer dokonale.
Purple gemy - 12sp 10 spirit
Orange - 12sp 10 crit/ 12sp 10 haste (podla tvojho sucasneho pomeru crit/haste)
Red - 23sp

Preco nedrzis socket bonusy na cheste,wristoch, rukach, belte, topankach, ringu? Socket bonus sa nedrzi na high end PVE geare, aj to len na itemoch kde mas bonus menej ako 5 SP

Enchanty

chest - 250 mana - to si robis srandu? bud 10all stats alebo 15 spirit opat podla sucasneho stavu crit/haste
legy - 50sp 20 spirit
opasok - eternal belt buckle - vec ktora ti prida 1 gem do itemu (kolega razor to iste)
weapka - tych 63 sp este prekusnem aj ked s tym nesuhlasim, dovody v mojej prihlaske

Hit: pri sucasnom stave mozes iste 2-3 hitove itemy na non-hit itemy (3%precision, 3% misery/IFF, 1% dranei, 2%overhit) - Si overhitnuty o 9%

For fun som hodil tvoje EQ a ench/gemi do rawru
https://2img.net/r/ihimg/scaled/large/259/wf6.png
Ten isty EQ s mojim gemovanim/enchami - +200dps len gemi + enchy(v pravo mas ponuky ako vymenit Maghiu)
https://2img.net/r/ihimg/scaled/large/89/xmf.png

Nakoniec je len treba podotknut, ze toto vsetko je len theroycraft a ber to ako rady ako hrat svoju classu lepsie. Mas lepsi Eq ako ja na svojom magovi, takze ma nakoniec mozno aj pretocis. Kym ta neuvidim v akcii su to len cisla. Mne ide len o to, ze takymto pristupom je na prvy pohlad jasne ze o svojeje classe nemas absolutne ziadne vedomosti

P.S. som len obycajny member exalted, takze moj nazor nie je smerodatny, vsetko zalezi od vrabka.

general
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 126
Join date : 10. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  fidget Sun Jun 16, 2013 7:39 pm

proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Plamenomet Sun Jun 16, 2013 7:46 pm

To se každý musí řídit podle nějakých navodů?Každýmu to vyhovuje jinak....mě zrovna tak jak to mám a měla to tak většina FF magů,co znám a točili top dps...nepochybuji o tvé znalosti,ale prošel sem ICC sezónou a vím co potřebuji...PS ty enchanty je moje chyba...nevšiml sem si toho,ale už od oběda je to dávno předělané...rád bych ,aby jsme tyto věci prodiskutovali ingame,protože já si rád nechám poradit,ale zároveň bych chtěl obhájit svého maga jako takového...

Plamenomet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 16. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Daenerys Sun Jun 16, 2013 8:04 pm

S Tinuvielem se nesmíš hádat. Proti
Daenerys
Daenerys
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 210
Join date : 06. 01. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jun 16, 2013 8:16 pm

Bych chtel vedet jak obhajis 9% overhit Very Happy.
Se mi snad zda vole xD .

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Plamenomet Sun Jun 16, 2013 8:21 pm

Víte,co beru to z5 když,neumíte ani číst...x krát jsem psal proč mám over hit,opravdu mě nebaví poslouchat lidi co s ICC sezónou nemají téměř žádne zkušenosti...mějte se a gl

Plamenomet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 16. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Shayo Sun Jun 16, 2013 10:02 pm

Tak CAU
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Sun Jun 16, 2013 11:15 pm

Tak nič.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý Empty Re: Plamenomet - FF / Arcane mage - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru