Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akhnakhbar - Warrior - Neprijatý

3 posters

Goto down

Akhnakhbar - Warrior - Neprijatý Empty Akhnakhbar - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Akhnakhbar Fri Oct 24, 2008 9:45 pm

[WoW]
Nick: Akhnakhbar
Class: Warrior
Jaké máš zkušenosti s touto class?: hraju jen za warra uz od zacatku...cca dva roky, s pauzami pri presunech na jine srvry. 70 lvl poprve na narnu
Level:70
Talenty:31/30/0
Zkušenosti: tak normalni prumer, kdyz jsem byl protect tak mne guilda moc nevyuzivala, tak ani moc raidu nebylo, proto jsem z5 na arms/fury, navrat na protect neni problem
Jak dlouho hraješ WoW?: 2 roky
Předcházejicí guilda/y: darkguards, all stars, wraiths, high society
Equip: vesmes zelenka vyjma setu adamantite a 2h axe
Důvod odchodu z předcházející guildy: moc lidi, mala vyuzitelnost.

Věk: 27
Znáš někoho z EX?: badsectoor, runawayer, robokocka, sardukar....vesmes ty co byli v guildach predeslych se mnou.
Pár věcí o sobě: svuj cas rozdeluji mezi praci rodinu a wow, nejsem online 10 hodin denne, ale calendar sleduju, hraju prevazne ve vecernich az nocnich hodinach, nejvic od patka do nedelniho rana. Do Exalted se hlasim z duvodu vetsich sanci na raidy, a ziskani pve/pvp equipu. Chapu, ze nejsem zadny terno, ale lidi od vas si chvali guildu a raidy a tak proc to nezkusit Cool

Akhnakhbar
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 24. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Akhnakhbar - Warrior - Neprijatý Empty Bukvicova odpoved

Příspěvek  Bukanyr Fri Oct 24, 2008 11:21 pm

Je mi líto, ale tohle bude rychle vyřízený. Warů máme hodně. jak tanků tak aj dmgeru. Tvůj equip je žalostný. Se zeleným equipem nemůžes jít ani Kara. Zkus nabrat equip jinde a pokud by jsi měl zájem později tak pro FURY wara - dmg do raidů - je u nás místo.
Jako CL říkám určite Ne... sorry

Bukanyr
Knight
Knight

Počet príspevkov : 82
Join date : 27. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Akhnakhbar - Warrior - Neprijatý Empty Re: Akhnakhbar - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Sat Oct 25, 2008 7:00 pm

Jediná vec, ktorá ma prinútila porozmýšľať o tebe, je tvoj vek. Ale, kedže si dmg war s ultra slabým equipom, čím by si našej guilde asi nerobil peknú reklamu, pre tentokrát si NEPRIJATÝ. Skús to, keď budeš mať nejaký equip. Wink
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Akhnakhbar - Warrior - Neprijatý Empty Re: Akhnakhbar - Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru