Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ohm - Rogue - Neprijatý

+4
Jeddite
Arranion
Fearr
Isa_warecka
8 posters

Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Isa_warecka Fri Oct 24, 2008 2:22 am

Predem Alt Varecky Very Happy

Nick: ohm
Class: Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Rekl bych ze celkej slusne az prijatelne.
Talenty:Subtlety 16/0/45
Zkušenosti: ZA, kara, ssc,rekl bych vsechny dungy i raidy
Jak dlouho hraješ WoW?: 3-4 roky
Předcházejicí guilda/y:Stymhle jen dva G ..odchod kvuli tomu ze bych rad s lidma s nimiz hraju i za Pala
Equip: Finger-hyjal repka honored,druhy kara,neck-hyjal-headka z Eng,pasek a brecers z LW sou fialkovi RazzVery Happy,,boty-Kara..trinketi jeden za BoJ.druhy z Q..back za BoJ,,chest za repku,,shoulder z murmura D3,,weapon za repku a z murmura Razz
Statistiky: 9134Hp,,Critchance 21.13%,,,hittrating-94...AP-1787..dodge-27%
Profese: eng-365, enchant 350,,mining full
Důvod odchodu z předcházející guildy: kvuli me vlastni guilde Very Happy:P
Věk: 26
Znáš někoho z BL?: Uplne ne vsechny ale znam tu vetsi cast z BL a pak par new lidi co dorazily a posilily Exalted.

co dodat sem jaky sem uz vite RazzVery Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Fearr Fri Oct 24, 2008 10:42 am

Toto by měla být vcelku jasná situace Basketball cheers
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Fri Oct 24, 2008 11:58 am

Fearr napsal:Toto by měla být vcelku jasná situace Basketball cheers
podla mna to az tak jasne nie je, ma low eq a pvp talenty pricom my mame tolko melee DD ze je to jediny spec co sa permanentne stazuje ze sa nedostane na raid No
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Myslel jsem

Příspěvek  Fearr Fri Oct 24, 2008 12:40 pm

(to byla asi ta chyba) Že přijímání altů je něco jako samozřejmost, tak nechť se vyjádří CL nebo povolaní. mno.
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Jeddite Fri Oct 24, 2008 2:38 pm

jooo prijimanie altov do guildy mozno je samozrejmost ale dostat sa do raidu uz nie, ako hovori Arra melee DD je dost, na raid bohato stacia 3 roguny v parte s feral druidom(ktori yrovna niesu casto online) a cementom/warrom/huntrom...takze do guildy ta mozem zobrat ale na 25 man raid si velke nadeje nerob. Aj tak by som velmi rad privital komentar od Stejka alebo Ampa ako to vlastne s prijimanim altov je, ci sa robia nejake ustupky vramci EQ alebo nieco podobne...lebo inak by to bolo asi zamietnute.
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Broothathor Fri Oct 24, 2008 3:06 pm

Prominte, ze se do toho vkladam, nicmene ciste nezaujate - neni ucelem hrat v Guilde predevsim za main-chary? Chapu, ze pri nedostatku nekterych classu je lepsi vyuzit nekoho stavajiciho s altem nez nekoho ciziho, ale presto, zkuste uvazovat, kde je ta hranice, pokud nejaka je? pirat
Broothathor
Broothathor
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 18. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Arranion Fri Oct 24, 2008 3:40 pm

k altom by sa malo pristupovat ako k cudzim ludom, ved mi dokonca ani nevieme ci dotycny vie hrat za roguea, a naco ho brat do guildy ked ho nebudeme moct zobrat do raidu, ak si budu vsetci robit altov a budeme ich brat automaticky do guildy tak ako guilda nebudeme napredovat ale budeme sa vracat spet, budeme mat classy ktore sice nepotrebujeme ale nasi clenovia jednoducho chcu hrat za nich, bude horsi a horsi eq v raide, budeme musiet chodit low raidy aby sme doequipili guildu pricom full epic chary budu niekolko dni offline
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Broothathor Fri Oct 24, 2008 3:50 pm

Ano, to je jeden z pohledu, kdyz bude dotycny hrat za alta, bude hrat i za maina? Jak to pak bude probihat? Dojdeme do stavu, ze budeme mit v guilde treba 200 lidi a z toho bude prubezne aktivnich cca 90 a zbytek budou jejich alti?
Broothathor
Broothathor
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 18. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Lexius Fri Oct 24, 2008 4:02 pm

Na tom je velký kus pravdy, ale není to s těmi alty až tak tragické. Vem např. Massiva (tank) a jeho alta Moonsmitera (ele nebo resto šaman). Umí hrát za obojí, bez keců se vždy relogne za tu postavu, která je potřeba do raidu, na Moonsmiterovi přehazuje ele a resto taky podle potřeby... Někdy je i lepší, když ten alt je v gildě, protože se pak snáze hráč shání, když je třeba, aby nahodil svůj main char a šel do raidu.
Rozhodně tím neříkám "mějme v gildě polovinu členů alty té druhé půlky", jen podotýkám, že situace není černobílá.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Ohm - Rogue

Příspěvek  Isa_warecka Fri Oct 24, 2008 4:07 pm

Vite to kaslete na to ,,,,,prislusna osoba at to lockne,,tim koncim a neni co resit
Very Happy

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 24, 2008 6:08 pm

Některé z Vás nechápu, vždycky jsme altíky brali. Snad jen že to neni nikdo z pevného jádra guildy pochybujete, no coment. Tím pádem si ani se svym magem přihlášku podávat nebudu. EQ má Ohm 10x lepší, než jsem měl když jsem byl přijat a jen o trošku horší, než mám teď já. Už jsme přijali horší roguny.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Nějak tomu nerozumim

Příspěvek  Fearr Sat Oct 25, 2008 4:14 am

Proč by v guildě nemohl být jeho alt. Mám wara, kde mám tank full epik equip, fire ressist equip, pvp equip a stavim si pve equip=všestrané využití, ale přesto mám v guildě full epik pve mága. Né proto, abych ho dovybavoval, ale proto, že se někdy zkrátka najde raid, kde chtějí jít jiní tanci a já (právě proto), že mám alta na dmg, tak se takto "proderu" téměř kamkoliv, kam chci. A teť Vařečku do raidu nevezmeme, protože tanků je dostatek, ale bude nám chybět dmg..tak není nic snažšího než vzít jeho altíka. Poslední dobou mi připadá, že jsme velmi neobjektivní a náladový v příjímání členů. Teť nechci, aby si to někdo vzal osobně, ale přijmeme dva (podle přihlášky) průměrné druidy a resto shamíka s 1500bh nikoliv. Vařečka se snaží dostat do raidu a když není místo pro tanka, tak chce vzít rogue, chce být v Exalted se vším, co má.. Nikdo neříká, že by guilda měla být založená na altech, ale podívejte se na to z druhé stránky-lidé, co v guildě alta mají, tak je užitečný. Pokud si někdo myslí opak, tak ať sem napíše čí alt je guildě přebytečný.
Fearr
Fearr
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 232
Join date : 10. 09. 08
Age : 34
Bydlisko : Tábor

http://www.lordsofdestiny.webgarden.cz

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Jeddite Sat Oct 25, 2008 11:25 am

Amigo^ napsal:EQ má Ohm 10x lepší, než jsem měl když jsem byl přijat a jen o trošku horší, než mám teď já. Už jsme přijali horší roguny.
joo Amigo ale vtedy bola ina doba, BL len zacinal, chodilo sa Kara, ZA bola farma a celkovo nie vsetci vtedy mali v BL full epic eq, keby si teraz podaval prihlasku s tym EQ, ktory si v tej dobe mal, bolo by to lahke rozhodovanie...
Fearr napsal:protože tanků je dostatek, ale bude nám chybět dmg
mne sa nezda ze by s dmgom na 25 man bol nejaky problem...skor problemom bude to, ked alty budu brat EQ "nealtom" a ze ludia maju na raidy PvP eq a PvP talenty
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Sun Oct 26, 2008 2:37 am

Mno treba doriešiť, ako to budeme robiť s altami. Určite chápete, že pre Varečku je celkom dôležité byť v rovnakej G, aby videl, keď sa niečo ide. A to, že je rogue, by teraz nemalo zohrať žiadnu úlohu.
Prosím hlavne Serapha a Stejka, aby to nejako doriešili. Ja som sa už vyjadril. Prípadne zavedieme rank Alt, neviem no.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Isa_warecka Sun Oct 26, 2008 2:39 am

Ampo napsal:Mno treba doriešiť, ako to budeme robiť s altami. Určite chápete, že pre Varečku je celkom dôležité byť v rovnakej G, aby videl, keď sa niečo ide. A to, že je rogue, by teraz nemalo zohrať žiadnu úlohu.
Prosím hlavne Serapha a Stejka, aby to nejako doriešili. Ja som sa už vyjadril. Prípadne zavedieme rank Alt, neviem no.


V pohode neresit dal nic,,,Ohm ses neprijaty!!!!Skus to jinde Smile

Zdar a silu preje varecka Razz

LOCKED !!!!!

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Sun Oct 26, 2008 2:49 am

Neblázni Very Happy... tak či tak, doriešime túto tému o Altoch v tomto topicu...
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Isa_warecka Sun Oct 26, 2008 3:07 am

Ampo napsal:Neblázni Very Happy... tak či tak, doriešime túto tému o Altoch v tomto topicu...


Za me Proti prijety Razz doresit to muzete Very Happy:Dk tomu nepotrebujete Ohm ani Varu Smile zatim a Gl in Eye Smile Twisted Evil
Btw:Je to tva guilda takze bys mel mit nejvissi slovo Razz

Hlavne me slo o to mit tam sveho rogunu skrz to ze ted snim hraju a hrat budu ,,pala je k nicemu pokud se nejde raid nebo neco takoveho ,,takze proc bych na nem mel travit cas kterej muzu proradit v BG ci heroicach Very Happy:D a sbirat si equip je snad uz jedno jestli pvp nebo pve ,,,btw je jasne ze bych se snim nekdy snazil tajne propasovat na njaky mensi raid ale co sem to porad jen a a ja Smile Twisted Evil Razz .....takze duvod je jasne chcii a chtel bych mit prehlad co se v guilde deje a o cem je rect a proto tam chci rogonu bo na nem budu travit cas ,,,,,tot vse a nic vic ,,sstesti preje prpravenim Razz

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Sun Oct 26, 2008 1:19 pm

Isa_warecka napsal:
Btw:Je to tva guilda takze bys mel mit nejvissi slovo Razz

No keby to bolo také jednoduché, tak niesme tam, kde sme. Smile Táto guilda je len formálne moja, inak je to v širšom slova zmysle guilda nás všetkých, a v užšom zmysle sa toto "vlastníctvo" delí medzi mňa a moje pravé ruky. (Pekne právnicky napísané Very Happy).

Poprosím Stejka a Seraphima, aby to doriešili in-game, prípadne cez VT, a sem do topicu napísali výsledok "diskusie". Neviem, či sa dnes ešte nelogujem, takže to skúste vyriešiť bezomňa.
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Isa_warecka Sun Oct 26, 2008 2:26 pm

Ampo napsal:
Isa_warecka napsal:
Btw:Je to tva guilda takze bys mel mit nejvissi slovo Razz

No keby to bolo také jednoduché, tak niesme tam, kde sme. Smile Táto guilda je len formálne moja, inak je to v širšom slova zmysle guilda nás všetkých, a v užšom zmysle sa toto "vlastníctvo" delí medzi mňa a moje pravé ruky. (Pekne právnicky napísané Very Happy).

Poprosím Stejka a Seraphima, aby to doriešili in-game, prípadne cez VT, a sem do topicu napísali výsledok "diskusie". Neviem, či sa dnes ešte nelogujem, takže to skúste vyriešiť bezomňa.

Hehe snad i bez zo mna Very Happy:D:D
Sem rad ze me prijaly do BL, Very Happy Razz ,,tam aspon meli slusnost odpovedet na pozdrav, Twisted Evil ,,zde z 30lidi online odppovi 5lidi Sad to uz je pro me uspech , Surprised ,,takze ressit otazku ohledne atlou muzete ale za me rikam ze me by tam alty nevadily ,,,lec sveho alta uz tam nechci skusim si ho prihlasit jinam,, Evil or Very Mad Evil or Very Mad ,mozna sem arogant Smile ale kdyz pozdravim je tezke odpovedet ci kdyz se na neco ptam ˇˇmyslim ze neni..mozna prave tyhle malickosti mi ukazali ze uz nemam v EXa,,co hledat a mel bych se vydat na cestu nebo skoncit uplne......Mozna ze uz sem z toho vseho unavenej snazit se nekam dostat,pomoct,prispet kdyz uspech z toho je 0vej Crying or Very sad Tot ode me vse

Isa_warecka
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 127
Join date : 24. 08. 08
Age : 41
Bydlisko : Most

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Ampo Sun Oct 26, 2008 2:56 pm

OK takže ak som to pochopil správne, tohto alta k nám už nechceš dostať. Takže LOCKujem, a otázku altov vyriešime my (vedenie G).
Ampo
Ampo
Administrator
Administrator

Počet príspevkov : 1329
Join date : 02. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Zvolen/Trnava

https://www.youtube.com/user/Amperik

Návrat nahoru Goto down

Ohm - Rogue - Neprijatý Empty Re: Ohm - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru