Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolega-Hunter - Nepřijatý

+4
fidget
JudgeDeath
Stejk
Kolega
8 posters

Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Kolega Wed Oct 17, 2012 9:30 pm

Nick:Kolega
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):Hlavne Pve a k PvP strucne xD, areny mi nejdou ale samozrejme zajdu bg na honory (potom kupuji za to sutry)
Class:Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hraju za ni celou dobu co hraju WoW. Dřív jsem hrál na jinem serveru pak me Hop rekl jestli nechci jit na Twin tak jsem sel. Driv jsem hral survival (10-80) potom sem dostal radu ze bych mel zacit hrat BM tak jsem zacal, bavilo me to ale potom sem jako vetšina hunteru presel na MM.

Talenty:MM (7/57/7) BM(54/15/2) BM jsou ty spis PvP
Staty:Agi. 1883, AP. 5552, hit no mam docela prehitovano mam 319hitu. Crit: 44,96%
Zkušenosti v dungoch:V hc samozrejme zadny problem a jak ste videli UD mi trochu vadi hlavne ten mimiron 25hm ale chtel bych s vama chodit UD abych se priucil taktiky adt. Toc mam projete nespocekrat takze v tom by nebyl problem na Togc vim taktiky ale zatim se mi nepodarilo dat ani Anuba na 10(vzdy se to odlozilo a nedoslo:(.
Jak dlouho hraješ WoW:2roky na Twine a 1.5 roku na jinem serveru.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):4x t9,5 , chest z Craftu, Neck z toc 25, Back z Toc 25, wrist z craftu(planek z Toc), waist Toc 25 anub(226),boty z Toc 25, Prtynek jeden za valory druhy za triumphy, trinkety: greatnesska a trinket za triumphy, zbrane Heroic Sword z Valkyr ranged: Gun z Onyxie 25 no co bych asi chtel ze vseho nejvic a je to lehce dosažitelné je neck z Togc 10 potom jeste samozrejme bych chtel vymenit prsten za valory, třeba za ring opet Togc 10 nebo Toc 25 potom jeste rukavice a boty z Togc 10 Smile tohle byl muj bis eq který je mi nejsnadněji dosažitelný(každý ma vysněný bis eq jiny Very Happy )jinak samozrejme kdyby se zmenila situace tak se meni Very Happy
link na armory http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Kolega
Předcházejicí guilda/y:Blood of dragons
Důvod odchodu z předcházející guildy:Chtěl bych začít chodit Togc 25 ,protože citim že tato guilda na to proste zatím nema. Jinak lidi super jak jinak taky že Very Happy .

[Real Informace]
Věk:17
Znáš někoho z Exalted?:Znam hlavne Hopa a Nausnice(delal mi wrist)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
No k vam do guildy se chci dostat uz delsi dobu to snad vite Smile. Jmenuji se Roman bydlim mezi Pardubicemi a HK. Kazdy den jezdim vlakem do skoly takze vlak nemam moc v oblibe. Jinak mě velice bavi jizda na kole a samozrejme take na motorce. Hraju fotbal za jednu z vedlejsich vesnic ale nejak se nam nedari. Nejdrive jsem hral stredni zalohu, ted hraju levou obranu. Myslim si, ze jsem nekonfliktni, nejsem vulgarni (obcas si musim ale taky ulevit ) . Jeste k tomu hraju Airsoft( maskace mam Svycarske a zbran MP 5 )Tohle bylo v minule prihlasce takze bych ještě něco dodal . Miluju vsechno jidlo na svete az teda na cibuli tu moc nemusim(a to me stve ze je v kazdem jidle xD)byl jsem i ve Vietnamu a ochutnal jejich pochoutku doufam ze vite co to je xD. Tedka do konce zaří jsem byl na intru na Malte takze sem se seznamil s dalsima wowkarema , ale teda z Ruska Very Happy . Mam velice rad holky takze bych si chtel koupit Harley aby to slo snadneji Very Happy . Jinak taky se k vam chci dostat jeste kvuli jednomu hlavnimu duvodu a to sou že mate asi nejlepsi raid časy ktere mi naprosto vyhovují. Další důvod je že Honza rikal že je zvlastni že když prijdu do nove guildy (Blood of Dragons) že bych nemel koncit prvni v recountu. Potom bych se samozrejme chtel seznamit s novymi lidmi a protoze sem docela ukecanej, tak dokazu pořát do kola vypravet nove hystorky ktere se mi opravdu stali:). Pak velice miluji hudbu hlavne metal,rock a potom takove plouzaky na které vždy usinam.Taky sem chodil nhudební školu v HK o které jsem si myslel že patří mezi jedny z nehorších škol v HK Smile Rád se samozřejme chodim napit jinak by to nebylo ono, ale vetsinou piju jen pivo nebo kofolu (nerad se ožírám do němoty Very Happy )
Snad jsem řekl vše co je potřebné jinak samozřejmě dyžtak domplnim :)Jinak zdravý Kolega Smile

Kolega
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Wed Oct 17, 2012 9:31 pm

Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Oct 17, 2012 9:33 pm

JESUS MAN
huntu dost->proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Kolega Wed Oct 17, 2012 9:38 pm

Ja jsem prave jen četl forum kde mate napsan nábor tak proc ne že? Very Happy

Kolega
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Wed Oct 17, 2012 9:49 pm

Andri neví...

Ale mé stanovisko se stále nemění jak v předchozích tvojich přihláškách - důvody viz. tvé přihlášky.

Proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Kolega Wed Oct 17, 2012 10:03 pm

Chapu tvé důvody ale časem se to mění ... Smile

Kolega
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Cirion Thu Oct 18, 2012 10:53 am

PROTI.

Rovnake dovody ako minule, btw moj mighty tajny hrac ma rozpisanu prihlasku za huntera. Nie je pre teba miesto a tým myslím, že keď ti to do whispu po tom čo si sa pýtal napíšem niekoľkokrát, tak vážne nie je.


Naposledy upravil Cirion dne Thu Oct 18, 2012 11:00 am, celkově upraveno 1 krát
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Thu Oct 18, 2012 10:58 am

Kedže nechcem Ciri zatrollovať, tak sa vyjadrím len k prihláške. Proti
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Laine Thu Oct 18, 2012 11:46 am

Taky jsem proti přijetí.

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Kolega Thu Oct 18, 2012 4:25 pm

Čekal jsem to takže mi zas tak nevadí.Smile Jen vám chci popřát mnoho úspěchu v budoucích instancich Smile

Kolega
Scout
Scout

Počet príspevkov : 12
Join date : 24. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Lukasek Thu Oct 18, 2012 7:46 pm

Vzhledem k vyjádření ostatních a vzhledem k předešlým příhláškám...


Nepřijat
Hodně štěstí jinde.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Kolega-Hunter - Nepřijatý Empty Re: Kolega-Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru