Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sundula - Paladin - Nepřijat

+6
Muzko
Sherin
kinxslion
Dandelion
fidget
Sundula
10 posters

Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Sundula Thu Oct 11, 2012 12:37 pm

[WoW]
Nick: Sundula
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Iba PVE
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za Paladina som expil sa dá povedať dosť pomali aj keď sa expí veľmi ľahúčko ja som bol dosť lenivý a viac som kecal s ľudmi ako expil Smile Takže si myslím že taký Rok určite som hral za palata. Potom som mal väčšiu prestávku s wow priateľke sa to moc nepáčilo a tak v škole som moc nestíhal tak som wow vypol na 4mesiace a zatím hral kamoš na mojej postave. No stalo sa to že som zase sadol za wow a môj paladin bol vymenený za Huntra. Musel som si urobiť na huntrovi pár vecí + nabrať eq aby som ho mohol zase vymeniť na moju main classu s ako takým Eq. Podarilo sa mi to tak za cca 1mesiac a mal som späť moju main calassu. Aj keď to nebol môj paladin ale bol to palach. takže bez prestávky a teraz čo to hrám aktívne tak cca dokopy 1.6 mesicov + -

Talenty: Prot / Holy
Staty: PROT: Armor: 2800, Defense: 549.842, Dodge: 25.5022%, Parry: 20.0743%, Block: 10.96% Health: 40449
Zkušenosti v dungoch: Tak čo sa týka Naxxu, Eoe, Os, VoA, Tam mám snáď všetko. V UD 10/25 Mi chýba niečo určite pretože vtedy som mal akurát tú prestávku s Wow . Toc 10 / 25 narmal mám full ; togc 10 mám full aj na mad skill a togc 25 nemám nič pretože guilda v ktorej som bol tak tam bol progress a v tom sa nám moc nedarilo - Však (Sherin) takže boužiaľ .
Jak dlouho hraješ WoW: keď budem rátať prestávku 2 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Môj eq sa skladá viac z itemov z Toc 25 a togc 10 len trinket mám jeden z UD - Ignis. Zabudol som na holy - Na Holy eq tam mám niečo z UD ešte + tam mám veci z toc 10/25 a togc 10 Trinkety mám jeden od vendora - a jeden z craft Jwlc sowa. Na retri mám eq tiež viac z toc 25 / Togc 10 .

Předcházejicí guilda/y: Mizerové / Uncontrolled Power
Důvod odchodu z předcházející guildy: Mizerové preto lebo jeden krásny deň sme boli 8x členov v toc 10 normal a na champoch 6x Wipe a anub ostal živý a zdravý :/ Takže vznik hádky torška som ich nepochopil a ich odvôvodnenie RL nechápem ani doteraz - (Sú to ALTI) aj za alta je to isté ako s mainom len terbalo vedieť taktiky. No boužiaľ ja som bol ten zlý ktorý som nepochopil že oni majú len 4.7K Gs. Tak som tom musel okomentovať a boužiaľ hádať as na jeden veci s jedným nemenovaným v guilde nebudem.
Uncontrolled Power Prídete do guildy ktorá Vám prihláške píše že super super zíde sa dobrý healer alebo tank a napokom ste v guilde nejaký ten čas a za 3x ID ani raz sa nedostanete na Togc 25 ale radšej doberajú world. Len kôli pár GS - Ako keby sa tam hralo len na gs.

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: jasné SHERIN
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):[url= Takže mám 20 rokov chodím do maturitného ročníku pretože prvý rok mi ušiel tým že som si vybral školu v ktorej ma to ohromne nudilo a keď som chcel prestúpiť nebolo kde a keď som chcel prestúpiť napokom inde mali tam už plný stav žiakov. Tak som musel čakť rok aby som mohol ísť na ten istý odobor ktorý ma ako tak teraz bavi. Venujem sa Cvičeniu a hraniu Futablu . Futbalu sa venujem tak cca 10rokov aktívne no a úspechy asi tak 3liga Very Happy nič moc. Tiež mám priateľku aby som na ňu nezabudol tak veľmi zaľúbený a hlavne šťastný a dúfam že to tak bude čím najdlhšie zatím sú to len 2 roky Smile A inak som zábavný chalan mám rád srandu, humor atď všetko čo baví mladých ľudí asi tak

Sundula
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  fidget Thu Oct 11, 2012 1:45 pm

Myslím si, že se nový tank nedávno nabral a další by byl moc (máme 2x aktivní prot paladiny), ale jestli se pletu, tak Volrin má vždy pravdu Smile...

Jinak přihláška se mi velmi líbí, proto malé proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Dandelion Thu Oct 11, 2012 1:55 pm

Proti. Hlavne preto, lebo si nemyslím, že by sme ťa nevedeli uživiť na raidoch.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  kinxslion Thu Oct 11, 2012 4:24 pm

Škoda, ze máš zrovna Prot / Holy
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Sherin Thu Oct 11, 2012 5:22 pm

Hergot mě ty lidi snad pronásledujou :oD Tak upřímě jako prot bych byl PRO, jako heal PROTI (nějak extra ses nevytáhl, co jsem viděl) a celkově za člověka bych byl PRO. Bohužel jak píše ošklivý umírající gnomek, tank se nabral a od healu je tu Yetty.. Za sebe tedy PRO, ale nevím zda-li se tu uživíš :o)
Sherin
Sherin
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 05. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Muzko Thu Oct 11, 2012 5:39 pm

Proti nemyslim ze by sme uzivili dalsieho paladina na raide, obzvlast nie prot/holy

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Gigant Thu Oct 11, 2012 5:59 pm

Sundula napsal:PROT: Armor: 2800

Respekt.

Můžu se zeptat, kdy jsi byl nabrán do Uncontrolled power? Dík.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Sundula Thu Oct 11, 2012 8:54 pm

Gigant napsal:
Sundula napsal:PROT: Armor: 2800

Respekt.

Můžu se zeptat, kdy jsi byl nabrán do Uncontrolled power? Dík.


28001 Smile Tak ... - Hm no tak nie som tam tak dlho asi tak cca dva týždne. Ale aj tak však keď som si tam dával prihlášku nik mi neodpovedal tak ako napríklad od Vás z guildy. (Máme tu dosť tankou neuživíš sa ako tank.) Tak to chápem nie e očom. Ale ak Ti napíšu okey budeš prijatý treba nám tanka a oni skladajú 4x togc 25 a ani na jedno sa nedostaneš a hlásiš sa na ne tak je to dosť neobyčajné.



Ale inak Vás Plne chápem a skúsim to inde. Ste veľká guilda s plno skúsenými hráčmi a bol by som Vám zbytočný keď tam máte ľudí až až.
Ďakujem za prečítanie mojej prihlášky a držte sa Smile
Skúsim to inde. Smile
Ahojte ALL Smile

Sundula
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  kinxslion Thu Oct 11, 2012 10:21 pm

Pockej si do soboty pak mozna nastanou zmeny
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Sundula Fri Oct 12, 2012 3:08 pm

Tak dobre teda počkám si to tej soboty. A ešte niečo pár vecí som zmenil a mám tam retrinu hodenú do offu.

Sundula
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 04. 07. 12

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty PRO

Příspěvek  Melwen Fri Oct 12, 2012 10:52 pm

Krásná přihláška!

Za mě PRO

A to hlavně proto: + pohodář
Prozatím Tě určitě uživí ALT-raidy TOGC25. Pak se uvidí.
Vždycky se do čtvrt roku stane nějaký ten hráč (prakticky za každou *class*) neaktivní. To je prakticky stoprocentní jistota.
A pro fajn lidi se vždy místo najde!

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin

Příspěvek  volrine Sat Oct 13, 2012 2:46 pm

Tanku máme plný stav.Nebudu nikoho nabirat do alt raidu.Přihláška je fakt solidně napsaná, ale nemám pro tebe místo.
PROTI.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  rytoska Sat Oct 13, 2012 11:33 pm

Vyjadrenie za heal proti, keďže ťa nedoporučil hráč, ktorého si uviedol v prihláške že sa poznáte.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Sundula - Paladin - Nepřijat Empty Re: Sundula - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru