Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Silhouette - Hunter - Nepřijatý

+12
Stejk
Socrates
Dandelion
JudgeDeath
Sherin
Matqa
Shayo
Cirion
goris
Yetty
fidget
Silhouette
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Silhouette Sun Oct 07, 2012 8:53 pm

[WoW]
Nick: Silhouette
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Pure PvE
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Huntera som hral od naxx contentu na Anthorii (nick Nymfa). Na Twinstare mám postavu kúpenú z aukcie, nehrám tu dlho, no obehnuté mám už takmer všetko "twinlike". Čo sa týka enchantov, gemingu, itemizácie a samotného controlu classy, myslím že mám dobré skúsenosti, prípadnú kritiku a samozrejme aj následné rady rád príjmem.

Talenty: main MM 7/57/7 Som ochotný reenchantúť a pregemovať equip a ísť main spec BM, ak by ste to vyžadovali. Samozrejme dps nebude na tomto contente také ako v MM, keďže momentálne je BM v PvE podľa môjho názoru málo, no prispôsobím sa požiadavkám Smile

Staty: http://www.ulozisko.sk/obrazky/553776/asdasd.jpg Som overhitcapped, ale zmenou 1-2 itemov sa to upraví.

Zkušenosti v dungoch: Momentálne na Twine mám za sebou v UD cca 60% hardmodov, ToC10/25 FC, ToGC10 FC, k ToGC25 som sa s worldom ešte nedostal a zatiaľ na to ani nemám odvahu keď vidím nasadenosť niektorých jedincov zo slabších guild Rolling Eyes

Jak dlouho hraješ WoW: 4roky +
Equip : Full PvE equip, full ToC, 5/5 tier, trinkety - Deaths Verdict/Greatnesska

Předcházejicí guilda/y: Na Twinstare zatiaľ žiadna. Podával som si prihlášku do Ordo Satanas, chcel som byť nápomocný pri ich dokončení progressu, no vyzerá to tak že budem neprijatý na základe ich full stavu, čo sa týka hunterov. O guilde Exalted som sa dozvedel len včera, tak som si povedal, že to skúsim u ďaľšej kvalitnej partií. Na Anthorii to bola guilda Six Feet Under a potom Valhalla - guilda Veverky z ponorky.

Důvod odchodu z předcházející guildy: Opustenie serveru v oboch prípadoch : Anthoria - úpadok komunity a prechod na iné serveri, Valhalla - nekonečné čakanie na WoTLK.

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z Exalted?: Absolútne nikoho Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Volám sa Matej, mám rád športové autá, ženy, dobré jedlo a hlasnú hudbu Smile Študujem externe a snažím sa "prežiť" v dnešnej dobe tak, ako sa len dá. Som za dobrú konštruktívnu srandu ale aj veci od veci nie sú od veci Smile Pivko, cígo, wowko a dobrá muzička, to sú moje komorné večeri tongue Zdar!

Silhouette
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Sun Oct 07, 2012 11:39 pm

Koupené postavy nemám moc rád + myslim si, že nedostatkem hunterů netrpíme...
Proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Sun Oct 07, 2012 11:53 pm

pro
mám radost jak se poslední testi osvědčují
místo na otestování je teďka dost a huntery máme 2
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  goris Sun Oct 07, 2012 11:54 pm

neviem ci vies Figi, ale hrava len Ciri a Sedara.
Nevravim ze to nestaci, ale ani nemyslim ze by 2 huntri boli na celu guildu nejak extra vela.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Cirion Sun Oct 07, 2012 11:59 pm

Podľa mňa nového huntera netreba.
Ja so Sedarom sa snažíme byť na každom raide, okrem toho, kúpená postava.. ak by bol priestor pre test rank nového huntera, rozhodne by som ho prenechala niekomu inému, prihlášky tu boli predtým krajšie.

Proti.


Naposledy upravil Cirion dne Mon Oct 08, 2012 12:00 am, celkově upraveno 1 krát
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Sun Oct 07, 2012 11:59 pm

goris napsal:neviem ci vies Figi, ale hrava len Ciri a Sedara.
Nevravim ze to nestaci, ale ani nemyslim ze by 2 huntri boli na celu guildu nejak extra vela.
kor když vezmu v potaz jak super je teď huntera v raidu mít (50% healing redukce bez ztráty dmg, vychytávání na valkýrách, aspect of nature, aspet of the pack na icehowla)
prostě je to utility char a myslím, že místo pro jednoho by bylo
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Shayo Mon Oct 08, 2012 12:03 am

Myslim ze dalsi hunter sa zide , predsa mame 2x 25hc a je sem tam problem mat huntra , jak yety pisal par novych ludi pomohlo pri raidovani, tak preco nie (mozno) dalsi , ved stale sa na test moze zobrat a ukazat sa ... mohli by sme skusit
Shayo
Shayo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 114
Join date : 12. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Mon Oct 08, 2012 12:17 am

Goris tedka jsme se o tom bavili s Lukáškem a řekl jsem mu, že má zjistit co je s tim Gingaku, protože má 2500 dkp od doby co tu je (myslim červen)...
Pokud by Ginkaqu u nás nevydržel a odešel, tak místo bude, ale nevim jestli tenhle je ten pravý Smile
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Matqa Mon Oct 08, 2012 12:47 am

otázka na teba: nehral si na FW, prípadne nepoznáš nejakú betku? Rolling Eyes

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Silhouette Mon Oct 08, 2012 1:01 am

Matqa napsal:otázka na teba: nehral si na FW, prípadne nepoznáš nejakú betku? Rolling Eyes

Betku - Nymfu - Mága ? Smile

Silhouette
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Silhouette Mon Oct 08, 2012 8:54 am

To Fidget a Cirion
Keby nenapíšem že je to kúpený char, ani by ste to nezistili. Chcel som byť korektný a netrepať tu nezmysli a klamstvá tak som napísal že som postavu kúpil. Aký je v tom rozdiel ? Ja som si už 1 huntera vyexpil na inom serveri. To, že sa mi ho nechce xpiť tu a radšej prispejem na server a "kúpim" si ho je iné ? Tá postava nie je taká ako keď si ju vyexpím ? Ja som si postavu prispôsobil sebe a UI na hunterovi, ktorého som kúpil mám presne také isté ako na svojom starom hunterovi. To, že ste plní akceptujem, ale argumenty typu "proti lebo kúpený char" od takejto guildy by som v živote nečakal, ako sorry ale ... Shocked

Ja nie som človek, ktorý je napichaný na hru ako takú a je mi jedno či hrám za postavu ktorú som si vyexpil alebo ju vyexpil niekto iný, nie som asi po tých skoro piatich rokoch aktívneho hrania dostatočne zrelý na to aby som sa citovo viazal na postavy .... Very Happy

To je všetko, ak mám dostať červenú kôli tomu že je to "kúpená" postava, tak to radšej stiahnem prihlášku, pretože to je pre mňa príliš nelogický argument. A ako som povedal, nečakal som to od guildy, ktorá má takýto progress.

Silhouette
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Sherin Mon Oct 08, 2012 8:58 am

Na mě osobně neudělala dojem tak celkově přihláška, takže PROTI
btw expit na anthorii, kde je vše buglé a expit na TS je opravdu rozdíl...
Sherin
Sherin
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 05. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Mon Oct 08, 2012 11:02 am

Milý Silhouette,
Nevím jak sis vedl na jiném servru, nevím jak tvůj hunter vypadal, nevím nic... Je 98% pravděpodobné, že když si vyexpíš sám postavu, tak za ní nejen, že umíš aspoň trochu hrát, ale vážíš si jí, protože jsi ji vyexpil sám. Takhle nám můžeš med kolem huby a přitom nabereš equip a potom to vyměníš za jinou postavu (neříkám, že takový jsi, ale může se to stát)... U tvého koupeného huntera jsi nemusel nic měnit a vše jsi mohl ponechat od původního majitele (opět neříkám, že jsi tak neučinil)... Proto nemám rád koupené chary, protože tu mám více nesrovnalostí.

Potom si prosím přečti moje odůvodnění, že jsem tam napsal, že nemám rád koupené chary + že je hunterů dostatek, proto jsi dostal mé proti. Nebyl to jediný důvod, tak tu prosím nevyšiluj.

Hlásíš se ty k nám, né my k tobě. Takže každý člen z naší guildy sem může napsat svůj názor.

PS: Pokud ti vadí naše názory a už hlásíš, že by jsi kvůli tomu klidně stáhnul přihlášku, tak jde očividně vidět, jak k nám moc chceš Smile
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Mon Oct 08, 2012 11:46 am

fidget napsal:
PS: Pokud ti vadí naše názory a už hlásíš, že by jsi kvůli tomu klidně stáhnul přihlášku, tak jde očividně vidět, jak k nám moc chceš Smile
To podle mého znamená, že není splachovací a nezmění a nenaslibuje všechno jen kvůli tomu, aby se k nám dostal.
Nicméně pravidlo o koupených charech tu vládne už dlouho, takže... Lukášku raď Razz
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Mon Oct 08, 2012 11:58 am

Yetty napsal:
fidget napsal:
PS: Pokud ti vadí naše názory a už hlásíš, že by jsi kvůli tomu klidně stáhnul přihlášku, tak jde očividně vidět, jak k nám moc chceš Smile
To podle mého znamená, že není splachovací a nezmění a nenaslibuje všechno jen kvůli tomu, aby se k nám dostal.
Nicméně pravidlo o koupených charech tu vládne už dlouho, takže... Lukášku raď Razz

Tak splachovací není Very Happy, to už jsem poznal, ale máš víc možností se obhájit a né tu třepotat o stáhnutí přihlášky Smile
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Cirion Mon Oct 08, 2012 12:11 pm

Keď sa na to pozrieš normálne, som tu ja, Sedara, Ginkaku (ktorému by som rozhodne dala šancu a nie hádzala flintu do žita) na main raidy s main charmi.
V rámci altovného raidu je tu s viac ako slušnými huntermi Andri, Jowan, Volrine aj Samity a ja mám rozpísanú prihlášku za alt huntera do gildy.

Naozaj si nemyslím, že Nutne potrebujeme ďalšieho huntera a myslím, že máme právo si vyberať. Táto prihláška ma rozhodne neoslnila čo do gearu ani štylistiky. Poznám minimálne troch hunterov, čo sa k nám chceli hlásiť, no z dôvodu plného stavu tak neurobili. Preto som proti. Nie z dôvodu kúpenej postavy (ako povedal Fidzi, ale raz tu také pravidlo máme, tak je proste fajn ho rešpektovať) ale práve kvôli tomuto.
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Mon Oct 08, 2012 12:17 pm

pravidlo to neni, je to spíš takovej zvyk Very Happy
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  goris Mon Oct 08, 2012 3:05 pm

Cirion napsal:Keď sa na to pozrieš normálne, som tu ja, Sedara, Ginkaku (ktorému by som rozhodne dala šancu a nie hádzala flintu do žita) na main raidy s main charmi.
V rámci altovného raidu je tu s viac ako slušnými huntermi Andri, Jowan, Volrine aj Samity a ja mám rozpísanú prihlášku za alt huntera do gildy.

Ginkaku nebyva na raidoch preto ze nechce a nie preto ze by sme mu nechceli dat sancu. On mi totiz uz davno pisal ze teraz vobec nema cas na raidy.. Lukaskovi som to vtedy hlasil.
Alty a alt raidy podlamna do riesenia prihlasky noveho clena nepatria. Ale ked uz ste zacali tak si si isto mohla vsimnut ze Andri ani Samity tych huntrov skoro vobec nehraju a Jowan je fakt specificky pripad. Podla mojho nazoru mame jedineho "plnohodnotneho" alta huntra a to Volrina.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Mon Oct 08, 2012 3:16 pm

To pravidlo o nebrani koupenych postav je tu proto ze se u nas vyskytli jedinci co koupili char,dali k nam prihlasku a pak ho po naequipnuti prodali.
Proste pokud si char vyexpis,tak k nemu musis mit urcitej vztah,ale ke koupeny tezko a proto ho prodas spis Wink

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Mon Oct 08, 2012 4:43 pm

Feget? Už si konečne vrátil na pozíciu Ranged Leadra?

Alt raidy v prihláškach riešiť je fakt to posledné čo nám treba a taktiež už nie sme v pozícii, v ktorej by sme museli držať týždenný smútok pri prípadom odchode kúpenej postavy po jej naequipovaní. Takže toto sem u mňa vôbec nehrá rolu a veľmi ani nechápem prečo to niektorých tak strašne trápi...
Čo sa týka potreby Huntera v raide tak tuna to plne vystihol Yetty, a teda jedného by sme ešte určite uživili. Je pravda, že aj Sedara aj Ciri chodia často, ale stále je tuna aj neaktívny Ginkaku, ktorého by trebalo riešiť.

Btw Wind, prečo sa mne pri chalanoch okolo Nymfy zvyčajne vybavujú nejaký skôr PvP zameraný ľudia? Very Happy


Naposledy upravil Dandelion dne Mon Oct 08, 2012 7:20 pm, celkově upraveno 2 krát (Reason for editing : typo & trololo)
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Socrates Mon Oct 08, 2012 4:49 pm

pro hunteru je malo :-) a at je koupená nebo ne musel do ni neco investovat.Možnost koupit si postavu pro hráče z jiných servěru je jak dar z čistého nebe.Osobně treba mam za svoji kariéru naxpeno tolik ze je skoro nadlidský úkol neco doexpit
/wave alto 1-20lvl
Socrates
Socrates
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 394
Join date : 17. 01. 12
Bydlisko : Novy Jicin

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Mon Oct 08, 2012 5:26 pm

Dandelion napsal:Feget? Už si konečne vrátil na pozíciu Ranged Leadra?

Alt raidy v prihláškach riešiť je fakt to posledné čo nám treba a taktiež už nie sme v pozícii, v ktorej by sme museli držať týždenný smútok pri prípadom odchode kúpenej postavy po jej naequipovaní. Takže toto sem u mňa vôbec nehrá rolu a veľmi ani nechápem prečo to niektorých tak strašne trápi...
Čo sa týka potreby Huntera v raide tak tuna to plne vystihol Yetty, a teda jedného by sme ešte určite uživili. Je pravda, že aj Sedara aj Ciri chodia často, ale stále je tuna aj neaktívny Ginkaku, ktorého by trebalo riešiť.

Kdybych se vrátil, tak bych se vyjádřil jako poslední a to s vediktem Smile (o mém vrácení budu diskutovat až s novým GuMem, takže vše může být jinak Smile)... Názor má každý jiný,můj je tenhle a nezměním ho + právo na své vyjádření má každý a v pozici membra jsem dal svůj prostý názor... S Lukáškem jsme to diskutovali, ale nějak mu nejde přihlásit, takže naši ,,domluvu" ti objasní večer on...

PS: myslim, že jsem nabral většinu hrajících rangedek u nás v guildě a pokud vím, tak žádná není koupená. Hold je to má úchylka a myslím si, že k vyexpené postavě máš lepší vztah.
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Mon Oct 08, 2012 9:41 pm

Promazán offtopic. Rozejděte se občané - není tu nic k vidění.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Sedara Tue Oct 09, 2012 12:25 am

mno... ikdyž bych dalšího huntera v guildě uvítal tak mám proti tobě jednu zásadní výhradu... (možná jsem jen troll a něco dělám špatně, ale spíš ne)
nemůžu tě najít... nejdeš ingame přidat do friendů, armory tě nenajde... myslel jsem, že jsi napsal špatnej nick... nicméně na screenu ho máš taky
Takže o co tu jde? xD
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Tue Oct 09, 2012 1:13 am

Nevím, jak často uploadují armory, ale každých 24 hodin určitě (mělo by to být ohodně míň), takže má zřejmě char den (z přihlášky plyne,že zřejmě o trochu déle a může být chyba na straně Armoru- to by mohl Dande nebo Stejk dokázat či vyvrátit)...

Mě by zajmalo, proč si zrovna zvolil Exalted Smile?
A jaké raidy jsi projel na tvém přechozím servru?
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Silhouette - Hunter - Nepřijatý Empty Re: Silhouette - Hunter - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru