Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska - Kratz - Staženo

+17
JudgeDeath
Dandelion
Lukasek
Muzko
Nausicaa
Coca
fidget
Daized
Vrabko
Laine
goris
Stejk
Nolf
Koty
Cirion
Yetty
kratz
21 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Nausicaa Sat Sep 08, 2012 10:34 pm

Podivej se v patek bylo online 37 lidi, dnes (sobota) 15. Je to ruzne, ale nejvetsi zajem byva v patek na main raid.
Nausicaa
Nausicaa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 199
Join date : 03. 02. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Dandelion Sun Sep 09, 2012 12:36 am

Nausicaa napsal:...ale nejvetsi zajem byva v patek na main raid.
Ale toto bohužiaľ pri aktuálnom stave a fungovaní guildy nemá nič spoločné s nedostatkom ľudí na raidy, ale hovorí to o ich prístupu k raidovaniu a guilde.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Lukasek Sun Sep 09, 2012 1:05 am

No to je od tebe vcelku velkoryse ze jsi ochoten se s nekym po tydnu stridat, ale otazka zda se bude s tebou chtit stridat ten clovek co chodi v soucasne dobe... Ale nejsi prvni kdo tohle napsal, proste to se nevylucuje s tim ze ten za koho budes stridat bude nastvanej. Vzhledem k tomu casu co si psal ze muzes byt online stejne nepripada v uvahu ze bych te na nejakej raid vzal, kdo neni v 18:45 online, tak ma prakticky smulu, nemuze dalsich 24 lidi cekat v raidu a dalsich 13 na standby a cekat az dorazis...

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  kratz Sun Sep 09, 2012 1:36 am

Lukášek napsal:No to je od tebe vcelku velkoryse ze jsi ochoten se s nekym po tydnu stridat, ale otazka zda se bude s tebou chtit stridat ten clovek co chodi v soucasne dobe... Ale nejsi prvni kdo tohle napsal, proste to se nevylucuje s tim ze ten za koho budes stridat bude nastvanej. Vzhledem k tomu casu co si psal ze muzes byt online stejne nepripada v uvahu ze bych te na nejakej raid vzal, kdo neni v 18:45 online, tak ma prakticky smulu, nemuze dalsich 24 lidi cekat v raidu a dalsich 13 na standby a cekat az dorazis...

Tak tohle u nas resime prihlasivanim na webu - kdyz vim ze dorazim vcas, tak se nahlasim a pohoda, kdyz si nejsem jisty tak se na raid nenahlasim a pak se uvidi - kdyz dorazim a neni uz misto, nemam duvod byt nastvany. Kazdopadne neni duvod aby byl nekdo nastvany protoze se na nej nedostalo.

kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Stejk Sun Sep 09, 2012 1:37 am

Byly tu přihlášky, které nenabízely vůbec nic. Prostě nezajímavý člověk, kšeftař s accounty, nebo někdo, kdo jen nabízel classu, která zrovna nebyla přemnožená. A vše bylo OK, byl nabrán. Teď je tu přihláška... kdyby už nic jiného, tak člověka, co vybočuje z řady. A to potenciálně v kladnějším slova smyslu. Nikde není záruka, že to bude fungovat, ale ostatně kdy tady nějaké záruky jsou? Mám ale pocit, že místo způsobů jak hledat společné řešení, se hledají důvody, proč to fungovat nemůže. Je vás moc? Střídejte se, třeba jednou vynechte ze hry svého alta. Jděte na kytky. Kdysi to tak lidi dělali. Nemůže hrát vždy v ideálním čase? No... to by mělo usnadnit tu situaci s plnou gildou. Věk je mimo standart? No... je blbé to připomínat, ale Exalted byla vždy trochu nad věkovým průměrem. Spíš ji to prospělo. Vrací se po dlouhé době lidi, co během prázdnin vařili diablo? Popřípadě se vám vrátila nějaká ta historická legenda? Určitě zvládnou přenechat místo a dát šanci nováčkovi.

Neříkám, naberte ho. Neznám jej. Ale mnohdy jste riskovali pro menší potenciál a najednou se s tím serete jak s první láskou. To je divné.

Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  JudgeDeath Sun Sep 09, 2012 2:07 am

ja jsem pro cheers

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Yetty Sun Sep 09, 2012 2:09 am

Hele já jsem Pro. Jestli nehodlá bejt naštvanej když se nedostane do raidu a dokáže s tím žít. Evidentně k nám moc chce, takže je ochotnej to trpět. Pokud se mýlím tak mě oprav.
//V podstatě je to stejnej případ jako Morenn Smile)
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Lukasek Sun Sep 09, 2012 12:26 pm

Stejk napsal:Byly tu přihlášky, které nenabízely vůbec nic. Prostě nezajímavý člověk, kšeftař s accounty, nebo někdo, kdo jen nabízel classu, která zrovna nebyla přemnožená. A vše bylo OK, byl nabrán. Teď je tu přihláška... kdyby už nic jiného, tak člověka, co vybočuje z řady. A to potenciálně v kladnějším slova smyslu. Nikde není záruka, že to bude fungovat, ale ostatně kdy tady nějaké záruky jsou? Mám ale pocit, že místo způsobů jak hledat společné řešení, se hledají důvody, proč to fungovat nemůže. Je vás moc? Střídejte se, třeba jednou vynechte ze hry svého alta. Jděte na kytky. Kdysi to tak lidi dělali. Nemůže hrát vždy v ideálním čase? No... to by mělo usnadnit tu situaci s plnou gildou. Věk je mimo standart? No... je blbé to připomínat, ale Exalted byla vždy trochu nad věkovým průměrem. Spíš ji to prospělo. Vrací se po dlouhé době lidi, co během prázdnin vařili diablo? Popřípadě se vám vrátila nějaká ta historická legenda? Určitě zvládnou přenechat místo a dát šanci nováčkovi.

Neříkám, naberte ho. Neznám jej. Ale mnohdy jste riskovali pro menší potenciál a najednou se s tím serete jak s první láskou. To je divné.

Ano Stejku, mas pravdu, to je taky duvod proc sem to tu davno neuzavrel a neusetril si starosti...
Zajima me diskuze co tu vznika a doufam v co nejveci pocet lidi co tu da svuj hlas.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Smradoch Sun Sep 09, 2012 4:14 pm

Mining jako profese se mi zdá dost nešťastná (na druhou stranu to stejné se dá napsat o kombinaci dwarf - priest). Polofunkční twinstar armory sice neukazuje enchanty/gemy, ale z přihlášky:
"sutry dopovidaji class/talentum (tj. SP, crit, intel pro rdps)"
se dá vyčíst, že hráč nemá moc zkušeností s shadow/holy. Trinketu na intel moc nerozumím, určitě se dá sehnat statově lepší trinket (toch normal, emblemy). Hráč sám přiznává že nemá zas tolik času. Herní čas 20:00+ je nevyhovující.

Za mě proti : Do toho hráče se dle mého nevyplatí investovat (čas/energie), neboť ani neodpovídá našim herním požadavkům. Equipem (staty) velmi zaostává. V raidu si ho ani nedokážu představit.

Pro ostatní: pro pokec se "zajímavým" hráčem není potřeba aby byl součástí naší guildy. Já v guildě jsem, abych si kvalitně zaraidoval, pro diskuzní kroužek doporučuji RL.
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  kratz Sun Sep 09, 2012 5:07 pm

Smradoch napsal: Mining jako profese se mi zdá dost nešťastná (na druhou stranu to stejné se dá napsat o kombinaci dwarf - priest). Polofunkční twinstar armory sice neukazuje enchanty/gemy, ale z přihlášky:
"sutry dopovidaji class/talentum (tj. SP, crit, intel pro rdps)"
se dá vyčíst, že hráč nemá moc zkušeností s shadow/holy. Trinketu na intel moc nerozumím, určitě se dá sehnat statově lepší trinket (toch normal, emblemy). Hráč sám přiznává že nemá zas tolik času. Herní čas 20:00+ je nevyhovující.

Za mě proti : Do toho hráče se dle mého nevyplatí investovat (čas/energie), neboť ani neodpovídá našim herním požadavkům. Equipem (staty) velmi zaostává. V raidu si ho ani nedokážu představit.

Pro ostatní: pro pokec se "zajímavým" hráčem není potřeba aby byl součástí naší guildy. Já v guildě jsem, abych si kvalitně zaraidoval, pro diskuzní kroužek doporučuji RL.

V tom bych si dovolil trochu oponovat. Aspon ve stavajici guilde za sprista vetsinou vytocim max. DPS ackoliv mam trapnych 5k GS. Srovnately s tim je asi jen GUM (Janty/Mellanie - jrho prist/Themari). Equip a staty jsme spolu konzultovali a dival jsem se i na docela pekny clanek na http://howtopriest.com. Bohuzel to je uz smazane, ale cast tech informaci je (byt jen pre UD) porad na http://wow-forsaken.5forum.info/t994-wotlk-shadow-priest-guide.

Nicmene ty staty pro 3.3.5 co tam uvadi nesedi s tim co jsem videl jinde:
HIT (pokryti hit-cap): 1.88 PP
SP: 1.00 PP
HASTE: 0,98 PP
CRIT: 0.76 PP
SPIRIT: 0.59 PP
INTELECT: 0.22 PP

Rozhodne spirit bych neuprednostnoval pred intelectem. Haste mi taky neprislo na urovni 0.98 SP. Matematicky dukaz spirit vs. intel kde se ukazuje ze i u sprista je intel vhodnejsi se da najit na netu (a byt ty cisla hovori jasne, lidi stejne tlaci spirit). Ted jsem nasel jen ten klasicky pro holy na http://elitistjerks.com/f77/t97934-wotlk_healing_compendium_v3_3_5_fun_twilight_halion/

Bohuzel ty puvodni odkazy (viz. treba http://tripartita.g6.cz/forum/viewtopic.php?f=32&t=153&start=0) kde to bylo spocitany dobre uz asi neexistuji. Porad jeste je funkcni http://elitistjerks.com/f77/t84746-shadowpriest_theorycraft_3_3_edition_i_get_little_help_my_friends/

Co se tyce profesi - pokud ma clovek JWC, pak mining jako podpurna profese (zdroj materialu) rozhodne ano. Souhlasim ze pro prista by se misto miningu hodil treba engineering, ale pak budu mit problem s pristupem k sutrum pro JWC.

kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Jeste k tomu T8/T9 gearu na sprista

Příspěvek  kratz Sun Sep 09, 2012 7:17 pm

To co tvrdim od zacatku, tj. ze full T9 se moc nevyplati dokud neni opravdu aspon 2x 245 + 2x 258 je docela dobra diskuze treba tady: http://www.mmo-champion.com/threads/674373-Shadow-Priest-T9-Gear-question
Tj. to je zduvodneni toho myho T8/T9.
Trinket na intellect je spis znouzectnost - aspon se tam 1 za 2 min da namackat 600 SP bonus. Uznavam ze ve hre jsou lepsi, ale nejak na ne nemam stesti. Smile

kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  fidget Sun Sep 09, 2012 7:21 pm

Yetty napsal:Hele já jsem Pro. Jestli nehodlá bejt naštvanej když se nedostane do raidu a dokáže s tím žít. Evidentně k nám moc chce, takže je ochotnej to trpět. Pokud se mýlím tak mě oprav.
//V podstatě je to stejnej případ jako Morenn Smile)

Tohle už jsem slyšel mnohokrát a potom někteří byli naštvaní, když se do raidu nedostali.
Pantaon už tu čeká dlouho a kvůli němu se sleduje počet online hráčů na raidech a čeká, jestli je pro něj u nás v guildě místo.
Hráč,který přijde o hodinu vždy pozdějí na raid, tak je nás bohužel zbytečný...
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  kratz Sun Sep 09, 2012 8:58 pm

fidget napsal:
Tohle už jsem slyšel mnohokrát a potom někteří byli naštvaní, když se do raidu nedostali.
Pantaon už tu čeká dlouho a kvůli němu se sleduje počet online hráčů na raidech a čeká, jestli je pro něj u nás v guildě místo.
Hráč,který přijde o hodinu vždy pozdějí na raid, tak je nás bohužel zbytečný...

No zrovna ja z toho velkou vedu delat nebudu. Zkusim aspon 1-2 raidy tydne dat od 7 a kdyz bude plno tak si to naplanuju se starou guildou. Ono to nejak dopadne. Nakonec i tady od 19:30 obcas neco stiham, ale rozhodne to nejde kazdy den.

kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Muzko Mon Sep 10, 2012 12:33 pm

kratz napsal:V tom bych si dovolil trochu oponovat. Aspon ve stavajici guilde za sprista vetsinou vytocim max. DPS ackoliv mam trapnych 5k GS. Srovnately s tim je asi jen GUM (Janty/Mellanie - jrho prist/Themari). Equip a staty jsme spolu konzultovali a dival jsem se i na docela pekny clanek na http://howtopriest.com. Bohuzel to je uz smazane, ale cast tech informaci je (byt jen pre UD) porad na http://wow-forsaken.5forum.info/t994-wotlk-shadow-priest-guide.

Nicmene ty staty pro 3.3.5 co tam uvadi nesedi s tim co jsem videl jinde:
HIT (pokryti hit-cap): 1.88 PP
SP: 1.00 PP
HASTE: 0,98 PP
CRIT: 0.76 PP
SPIRIT: 0.59 PP
INTELECT: 0.22 PP

Rozhodne spirit bych neuprednostnoval pred intelectem. Haste mi taky neprislo na urovni 0.98 SP. Matematicky dukaz spirit vs. intel kde se ukazuje ze i u sprista je intel vhodnejsi se da najit na netu (a byt ty cisla hovori jasne, lidi stejne tlaci spirit). Ted jsem nasel jen ten klasicky pro holy na http://elitistjerks.com/f77/t97934-wotlk_healing_compendium_v3_3_5_fun_twilight_halion/

Bohuzel ty puvodni odkazy (viz. treba http://tripartita.g6.cz/forum/viewtopic.php?f=32&t=153&start=0) kde to bylo spocitany dobre uz asi neexistuji. Porad jeste je funkcni http://elitistjerks.com/f77/t84746-shadowpriest_theorycraft_3_3_edition_i_get_little_help_my_friends/

Co se tyce profesi - pokud ma clovek JWC, pak mining jako podpurna profese (zdroj materialu) rozhodne ano. Souhlasim ze pro prista by se misto miningu hodil treba engineering, ale pak budu mit problem s pristupem k sutrum pro JWC.

sry, ale toto je jeden bullshit za druhym... co sa tyka haste vs. crit tak zjavne nerozoznavas z akeho contentu dane guidy su, pred 3.3.0 crit>haste aj ked len o velmi malo ale po 3.3.0 haste>>>>>>>>>>>>>crit a to z jedineho jednoducheho dovodu, s patchom 3.3.0 zacal haste ovplyvnovat dotky (VT a DP, SW:P ostalo bez zmeny) a to spravilo zazraky jak s gearovanim tak aj s poziciou shadow priesta v dmg metri (dovtedy to bola dost biedna classa co sa dps tyka) a co sa tyka spirit vs. intel preco do toho preboha pleties holy priesta? ano, u holy priesta je lepsi regen stat intellect ale ty si shadow priest! teba nezaujima porovnanie z pohladu regenu ale z pohladu zvysenia potencialu dmgu a tam jednoznacne plati spirit>>>intel pretoze intel ti dava iba manu +nejaky docela zanedbatelny crit chance zatial co spirit ti zvysuje SP ci uz pasivne za pomoci talentu Twisted Faith (5spirit=1SP) tak aj na "proc" z Glyph of Shadow (3,33spirit=1SP) a ako bonus este aj z Improved Spirit Tap kde ti 10% spiritu naviac zasa len zvysi SP ziskanu cez Twisted Faith a Glyph of Shadow...
takze v skratke, tie hodnoty PP ktore si postnul su rozhodne spravne a to ze ich poznas, ale nezdaju sa ti tak sa nimi neriadis je docela znepokojive...

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  kratz Mon Sep 10, 2012 12:48 pm

Muzko napsal:
takze v skratke, tie hodnoty PP ktore si postnul su rozhodne spravne a to ze ich poznas, ale nezdaju sa ti tak sa nimi neriadis je docela znepokojive...
No ja mam v hlave zafixovany ty puvodni z pre 3.3, zrejme jsem prehlidnul zduvodneni zmeny v 3.3.0. Kazdopadne nemam problem s tim to prohodit (hlavne crit za haste v sutrech) a u trinketu (kde bohuzel nemam nic na SP/haste Sad ...) aspon pouziju spirit misto intel. Testnu kolik to natoci do dummy pred a po zmene a uvidime.

Kazdopadne guilda by mela byt o tom se o tehle vecech pobavit, odstranit chyby a najit optimalni reseni. Tehle typ opravy EQ zabere desitky minut a par desitek emblemu.

kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  JudgeDeath Mon Sep 10, 2012 4:24 pm

myslim ze by sis mel precist guide od Auritha Very Happy

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  kratz Mon Sep 10, 2012 8:07 pm

JudgeDeath napsal:myslim ze by sis mel precist guide od Auritha Very Happy
Kde to roste?


Naposledy upravil kratz dne Tue Sep 11, 2012 3:16 pm, celkově upraveno 1 krát

kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  JudgeDeath Mon Sep 10, 2012 8:43 pm


JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Laine Mon Sep 10, 2012 9:11 pm

Mě stačilo, měnim své pro na PROTI

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Koty Mon Sep 10, 2012 9:20 pm

kratz napsal:Kde to roste?
Dobry matros Very Happy
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Tak jsem trochu opravil EQ.

Příspěvek  kratz Tue Sep 11, 2012 2:15 am

Odstranil jsem chyby vznikle spatnym pochopenim statu a do dummy jsem vytocil s nahozenym shadowfiendem cca 4500 dps. Bohuzel po vytikani shadowfienda mi to shodi z dummy dotky (bug we wowku?). Bez shadowfienda dokazu s idealnim timingem rotace dostat cca 4000 az 4150 dps.
Jeste je tam rezerva v lepsim enchantu na stafce (+12 SP).
Po uprave (s pristima buffama)
* bonus dps/heal 2616
* hit 360
* crit 24.41
* haste 558
* mana regen 387
* stamka/intel/spirit 1387/1309/599
O moc vic z toho ted asi nedostanu Sad
Bohuzel trinkety jsou bida s nouzi a nedari se mi dostat lepsi (Pandora's Plea/Talisman of Resurgence + Eye of the Broodmother).

kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Navrh reseni

Příspěvek  kratz Tue Sep 11, 2012 12:42 pm

Jeste me napada jedna cesta jak z toho ven - dat sanci obema.

Mate tu 2 kandidaty s spristem a podle tech statu jsme na tom podobne. Klidne muzete do guildy vzit oba s tim, ze se v main raid time budeme stridat. Me to vyresi problem s tim, ze ne vzdy muzu od 7 a pokud na to pristoupi i on, budete mit do raidu k dispozici 1 sprista navic pokazdy.
Ja nemam a ani neplanuju alty, takze ani nebudu blokovat ostatni dalsima charama.

Nasi ucast v raidech muzeme naplanovat treba tady na foru predem - ja dokazu zarucit, ze treminy co predem slibim dodrzim (na rozdil od spousty lidi co po wowku pobiha) a u nas v guilde si muzete overit ze raidy chodim pravidelne a kdyz reknu ze jdu, tak je na me spolehnuti a neleavnu ze me rodice vyhaneji od kompu (preci jen tyhle leta uz mam dost dlouho za sebou). Smile




kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Cirion Tue Sep 11, 2012 1:23 pm

Takže po prečítaní a reakciach mením svoje Pre na Proti.
Pokiaľ treba sh priesta, myslím, že treba niekoho kto prípadne zastavne Lainovo a Smradochovo miesto v raide a to rozhodne podľa toho čo sem píšeš, nie si ty.
Okrem toho, tá reakcia do cudzej prihlášky ti dosť prihoršila.
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  kratz Tue Sep 11, 2012 3:00 pm

Cirion napsal:Takže po prečítaní a reakciach mením svoje Pre na Proti.
Pokiaľ treba sh priesta, myslím, že treba niekoho kto prípadne zastavne Lainovo a Smradochovo miesto v raide a to rozhodne podľa toho čo sem píšeš, nie si ty.
Okrem toho, tá reakcia do cudzej prihlášky ti dosť prihoršila.

Ja se pouze znazil najit reseni. Kdezto vetsina lidi tady pouze hleda duvody proc by neco nemelo jit.
Bohuzel jste opravdu jeste spis deti a potrebujete nejake realne zivotni zkusenosti, pak by ta diskuze vypadala trochu jinak.
Z nekterych reakci vyplyva, ze ve spouste veci nemate jasno, nejste ochotni (a mozna ani schopni) prehodnotit sve postoje, prekrocit sve vlastni ja a pripadne i neco zmenit.

Ja aspon prehodnotim svuj nazor na Exalted, dost jste me zklamali. Cekal jsem spis privetive prostredi, kde lidem jde o neco vic nez jen o hrani hry.

No a co se toho fora tyce ...kde mate napsane pravidlo ze se nesmim nikoho dalsiho zeptat? Ja mu polozil otazku, ktera dle meho mohla neco vyresit. On na ni muze i nemusi odpovedet. Se ziskanou informaci mohla guilda nalozit podle sveho uvazeni. Misto toho tu jen nekdo vyskocil jako certik z krabicky co ze jsem si to dovolil. Takhle se nechovaji dospleli lide.


kratz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 01. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Daized Tue Sep 11, 2012 3:20 pm

kratz napsal:
Ja se pouze znazil najit reseni. Kdezto vetsina lidi tady pouze hleda duvody proc by neco nemelo jit.
Bohuzel jste opravdu jeste spis deti a potrebujete nejake realne zivotni zkusenosti, pak by ta diskuze vypadala trochu jinak.
Z nekterych reakci vyplyva, ze ve spouste veci nemate jasno, nejste ochotni (a mozna ani schopni) prehodnotit sve postoje, prekrocit sve vlastni ja a pripadne i neco zmenit.

Ja aspon prehodnotim svuj nazor na Exalted, dost jste me zklamali. Cekal jsem spis privetive prostredi, kde lidem jde o neco vic nez jen o hrani hry.

No a co se toho fora tyce ...kde mate napsane pravidlo ze se nesmim nikoho dalsiho zeptat? Ja mu polozil otazku, ktera dle meho mohla neco vyresit. On na ni muze i nemusi odpovedet. Se ziskanou informaci mohla guilda nalozit podle sveho uvazeni. Misto toho tu jen nekdo vyskocil jako certik z krabicky co ze jsem si to dovolil. Takhle se nechovaji dospleli lide.

v prvom rade sa jedná o to, že ak je miesto je len a len pre jedného ešte raz len pre jedného ... a je pouze na leadrovi a guilde či ťa zoberie, z tohto celého plynie jediné to či by súhlasil je irelevantné takže nejde o veci typu čo si si to dovolil to nie
k druhej veci prostredie je tu dobré a na začiatku sa skôr hľadali dôvody prečo ťa prijať aj napriek slabej prihláške o 200 slovách, avšak po tých veciach čo si tu popísal v tom nemáš skôr jasno ty. Exalted taká sa snaží byť top a dávať čo sa dá zaraidovať si pokecať a podobne avšak ty by si tu nebol kôli tvojej pracovnej vyťaženosti ani na jedno.
takže moje pôvodné pre mením na proti

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Kratz - Staženo - Stránka 2 Empty Re: Prihlaska - Kratz - Staženo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru