Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Energ-shadow priest - Nepřijatý

+2
fidget
Energ
6 posters

Goto down

Energ-shadow priest - Nepřijatý Empty Energ-shadow priest - Nepřijatý

Příspěvek  Energ Thu Sep 06, 2012 1:22 pm

[WoW]
Nick: Energ
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): V poslednej dobe skôr PvE ako PvP...KeĎ, tak PvP zájdem daily bg alebo odohrať arény kvôli AP
Class: Shadow priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tak Shadowpriesta hrám odkedy hrám WoW...Skúšal som aj iné classy, ale nebavilo ma to tak, takže skúsenosti určite sú čo sa týka PvE aj PvP Wink

Talenty:Shadow PvE (13/0/58) Shadow PvP (14/0/57)
Staty: SP 2441 unbuffed...crit 22,54 %...hit 16,28%...haste 637
Zkušenosti v dungoch: Čo sa dá prejsť na Twine, mám prejdené hádam všetko okrem Anuba na Togc 10/25 a Yogga a Algalona UD...no napriek tomu neúspešné pokusy boli...Inak Naxx, Os, Voa, Ud (HM), Onyxia, ToC...Hádam všetko claer Smile
Jak dlouho hraješ WoW: približne 4 roky aj s prestávkami...takisto dlho hrávam aj na twine
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Equip Toc 10/25...až na wristy, wandku a trinket z UD 25...všetky potrebné enchanty a epické sockety

Předcházejicí guilda/y: Cerna ruka
Důvod odchodu z předcházející guildy:
Vraj málo aktívny a pritom som sa na raid buĎ nedostal kvôli nedostatku miesta alebo som nestihol prísť a pritom som mal nejaké povinnosti...
[Real Informace]
Věk: 19
Znáš někoho z Exalted?: Fuuuh, tak možno len z videnia v alickej banke poprípade z nejakého HC dongu alebo z raidu z worlu...osobne asi skôr nie ako áno Sad
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Takže volám sa Juraj a pochádzam zo stredného Slovenska...Minulý rok som zmaturoval a keĎže som sa nedostal na medicínu, tak tento rok budem doma brigádovať a znova sa pripravovať na skúšky a hádam na rok mi to výde...Medzi moje záľuby patrí hlavne šport a v poslednej dobe najmä posilňovanie...Síce som prekonal v posledných dvoch mesiacoh ťažšiu chorobu, určite, sa k športu vrátim najbližší mesiac...Takisto priateľka...s ktorou trávim dosť času, ale na večerný raid si čas určite nájdem...Tak v komunikácii by problém byť nemal, keďže VT, TS3, Mumble či Skype fungujú bezchybne Wink...Mikrofón je takisto spoľahlivý a nemal by byť problém komunikovať...Ozvem sa len vtedy keď treba, aby som zbytočne nekecal...Ak bude treba, kľudne ukážem aj ingame..Nie je problém...Ak by ste chceli skúsiť dps, môžeme ísť na dummy Wink...Dúfam, že pri prijatí budem úspešný, aj keĎ som pozeral, tak ranged máte dosť, ale za vyskúšanie nič nedám Smile Hádam to výde a budem sa môcť stať súčasťou vašej guildy...Tak zatiaľ zdar

Energ
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 06. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Energ-shadow priest - Nepřijatý Empty Re: Energ-shadow priest - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Thu Sep 06, 2012 3:43 pm

Já už delší dobou řikám, že shadow priest by se ještě jeden uživil, ale zase tedka máme dost hráčů + přihláška Pantaona se mi líbila víc... Mírné proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Energ-shadow priest - Nepřijatý Empty Re: Energ-shadow priest - Nepřijatý

Příspěvek  Laine Thu Sep 06, 2012 4:00 pm

Mno, po za-brouzdání na fórku Černé ruky jsem PROTI přijetí. Neprošel jsi ani zkušební dobou u Černé ruky. Aktivita špatná, skill nulový a zkušenosti a taktiky na některých bossech na úrovni mrazu, ikdyž je instance dlouho v provozu u některých guild farmena. O equipu se raději bavit ani nebudu :-), ale prej co ti šlo bylo pvp :-D Takového shadow priesta opravdu nehledáme.

Laine
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 06. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Energ-shadow priest - Nepřijatý Empty Re: Energ-shadow priest - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Thu Sep 06, 2012 8:16 pm

Aj keď prihláška vôbec nie je zlá, tak mňa vôbec neoslovila a po jej prečítaní som ani veľmi nemal chuť tuna niečo písať.
fidget napsal:Já už delší dobou řikám, že shadow priest by se ještě jeden uživil, ale zase tedka máme dost hráčů + přihláška Pantaona se mi líbila víc... Mírné proti
Neviem presne v akom stave sú Spriesti a celkovo Rangedka, ale ak by sme mali pre nejakého mať miesto a stále platí https://exalted.forumotion.net/t2236p15-pantaon-shadow-priest#32959 tak sa tiež prikláňam k tomu najprv ponúknuť šancu Pantaonovi.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Energ-shadow priest - Nepřijatý Empty Re: Energ-shadow priest - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Thu Sep 06, 2012 8:22 pm

proti
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Energ-shadow priest - Nepřijatý Empty Re: Energ-shadow priest - Nepřijatý

Příspěvek  Lukasek Fri Sep 07, 2012 7:34 pm

Ahoj, pokud bude přijat ještě jeden priest, bude to jak říkali ostatní Pantaon, máme opravdu plno.

Nepřijat
Hodně štěstí jinde

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Energ-shadow priest - Nepřijatý Empty Re: Energ-shadow priest - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru