Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

+2
Sherin
domca
6 posters

Goto down

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT Empty Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

Příspěvek  domca Tue Sep 04, 2012 1:24 pm

[WoW]
Nick: Dominic
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE, PvP hram z nudy
Class: Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za shamana hraju +- 4 roky a myslim si, že co je potreba to vim. Na levelu 80 mam played 31d a nejake drobne a hral jsem ho jeste na drivejsim serveru Czechwow, ktery se loni na konci srpna rozpadl.

Shamana umim hrat dvema zpusoby a to jednim, ze pocas bosse healuju primarne bez chain healy, na CD riptide, obcas LHW / HW na tanka. Potom hraju druhym zpusobem a to jako single target heal, tudis jako holy paladin, na CD riptide a dokola HW, vetsinou to vychazi riptide, 2x HW, chain 2x HW a znova. Na single target pouzivam o neco jinci eq nez na chain healy. Zde gemuju spell power + intel a pote se znazim nejaky haste nahnat, abych necastil prilis dlouho. Jeste na tento spec menim zamozrejme glyphy + talenty, z talentu vyrazuju improwed chain heal a talenty trochu prestavuju.

Talenty: Momentálně mám resto a resto pvp, ale muzu mit i resto a ele (pve) specy, ale me dmg nebaví, nejradši healuju

Staty: 2800sp ; 770 haste ( malo, budu zvysovat ) ; 661 haste ( with water shield ) ; 1340 intel

Zkušenosti v dungoch: Vše co funguje na twistaru, co se tyce wotlku, tudíš od naxxu po ToGC 25. ICC mam dole tez na instantu + offi

Jak dlouho hraješ WoW: cca 6 let.

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Můj eq na ToGC je průměrný, healuju za to dost, pvp itemy zde nemam. Chtelo by ho to jeste trochu poladit, aby se vytahlo to haste, ale i bez toho haste se to dava.

Předcházejicí guilda/y: Černá Ruka

Důvod odchodu z předcházející guildy: Problém s par hraci, potom pekis na me vytahoval neco s bugovanim ID, že chodim 2x ToGC 25 za 1 char, hadal jsem se s nim, že to pravda neni, mě napsal, že mu to psal speawy a zajímaví na tom bylo, že mi napsal, že tam nic neni. Možná to taky mělo nejaký starší pletky z GM velen ( hráč Alugar ) se kterym jsem se nepohodl uz na druhem realmu ( Deimos ).

[Real Informace]

Věk: 16

Znáš někoho z Exalted?: Více znám titanku, ale potom i nějakou řadu hráčů, kteří se mnou byli parkrat raid ( World ), které se i moc nevyvedli. Těmi jsou Nolf, Diva, Nobunto

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):

Zdravim, jmenuji se Dominik. Je mi 16 let a bydlim s rodici. Hraji závodně fotbal a rekreacne se zajímám o poker, florbal, tenis. V záři nastupuju na stredni skolu spoju a informatiky do druheho ročníku. Jsem docela v pohodě, jenom občas trochu vybouchnu, když se do mě nekdo naváží, ale to je málokterá situace. Rád posloucham hudbu všeho druhu.

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT 5248242ehQbl

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT 5248246kxqcw

domca
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 16. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT Empty Re: Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

Příspěvek  Sherin Tue Sep 04, 2012 1:47 pm

Zřejmě jsem poslední dobou velice podrážděn, ale na mě přihláška dobrý dojem nedělá. A nejsem si jist zda-li jsi to ty, ale tuším, že skládáš togc 25 - od někoho mám dobré zprávy, ale z většiny že prý jsi špatný RL nebo prostě různé pomluvy i proto jsem bohužel PROTI A myslím, že celkově pro healery máme plno, ale nejsem si jist, vyčkej na ostatní odezvy :o)
Sherin
Sherin
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 05. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT Empty Re: Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

Příspěvek  Gigant Tue Sep 04, 2012 3:00 pm

Proti.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT Empty Re: Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

Příspěvek  JudgeDeath Tue Sep 04, 2012 3:03 pm

proti
Healu dost a navíc jeho taktika na championy mne opravdu zabijí Very Happy

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT Empty Re: Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

Příspěvek  domca Tue Sep 04, 2012 3:10 pm

Nwm co by u championu bylo spatne na tom, zacit pres heala priesta... potom zabijet to, co tam bude prekazet raidu nejvice.. ale jako, kazdy ma jiny nazor, kazdy se to snazi zabit jinak.

domca
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 16. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT Empty Re: Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

Příspěvek  Muzko Tue Sep 04, 2012 3:52 pm

zazil som ta na tych world raidoch a stacilo mi... vek, healer, spravanie/celkove vystupovanie... proste PROTI

jo a btw, 5x pullnut 10 championov na 3 tankov k vchodu do instancie a dufat ze tentokrat tam nedostanu tolko CC nie je taktika... a uz vobec nie je zmena taktiky spravit to iste ale otocene o 180° k brane

jo a aby som nezabudol, rozhadzane neuzavrete prihlasky u vsetkych moznych guild to tu fakt mame radi, vid:
http://www.cosmeticwipes.hy.cz/forum/viewthread.php?thread_id=730
http://coolguild.7u.cz/Forum/viewtopic.php?f=10&t=134

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT Empty Re: Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

Příspěvek  Yetty Tue Sep 04, 2012 4:06 pm

nepřijat... až budu shánět healy, tak to napíšu třeba na TS forum.... momentálně full... třebas se bude kickovat po prázdninách... stay tuned
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT Empty Re: Dominic - Restoration Shaman NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru