Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

+4
Dandelion
Sherin
Lukasek
Devastor
8 posters

Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Devastor Sun Aug 19, 2012 4:57 pm

[WoW]
Nick: Aldra
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvP ferala jsem zrušil a momentálně skládám equip na PvE feral dmg . Můj main spec je Resto druid
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tuto class už budu hrát tuším 4-tým rokem .Dříve jsem byl čistě pvp druid a chodil raidy jen pokud jsem něco potřeboval k doplnění pvp gearu . Poslední dobou mě však pvp úplně přestalo bavit a proto zřizuji 2. pve spec (feral dmg)

Talenty: Resto - http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&cn=Aldra . Mám 2 buildy ,které používám . 1. hotky + Nourysh(18/0/53) a 2. čistě na hotkování (18/0/53).Opět záleží na složení raidu . .Případně nemám problém talenty změnit na vám vyhovující .
Staty: Intelect :1216 ,Spirit: 1112 ,Spell power : 2860 ,Crit : 14% ,Haste : 720 ,Mana regen : 700 . Staty záleží podle trinketů ,které dávám individuálně
Zkušenosti v dungoch: Mám prochozené většinu raidů ,které na twinu fungujou : naxx10/25 , Ud10/25+po freyu HM ,Voa 10/25, OS10/25 , Toc10/25 ,ToGC10/25(po champi)
Jak dlouho hraješ WoW: cca 4roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Valná většina itemů je lvlu 245 , zbytek eq je od ud 10 po toc 25 . Jediná PVP věc je rele knížka ,kterou se mi doposud nepodařilo nahradit vhodnější off-handou . 2. Trinket měním podle potřeby , stabilně používám jen Sollace of defeated

Předcházejicí guilda/y: Reborns of legens , Dragon kingdoms , Endless agony
Důvod odchodu z předcházející guildy: kick pro málo dkp a menší heal oproti druidům s eq z Togc 25

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: Ne No
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem společenský ,ochotný a nápomocný hráč . Mezi osobní zájmy patří kulturistika ,kterou aktivně provozuji . Ostatní sporty spíše výjimečně . Jsem rád ,když mám kolem sebe chápavé lidi ,s kterými si dobře zaprogressuji instance na twinstaru . Hlavně bych se chtěl od vašich druidů Yetty a Naushiky přiučit pár věcí a být prospěšným členem guildy .

Pokouším se o přijetí z důvodu ,protože jsem na foru v nějaké dřívější přihlášce četl ,že chcete otevřít 2.Togc25 a Resto by se vám možná hodil .
Na závěr bych chtěl poprosit o zdůvodnění vašich "Proti" ,abych věděl co mám zlepšit a nadále "skillit" mého resto druida .
Děkuji všem za odezvy na mou přihlášku .

Devastor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 24. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Lukasek Sun Aug 19, 2012 5:43 pm

Mno druhé ToGC je spíš taková věc pro alty a pro lidi co se nedostali na main raid, ale nemyslím si že by sme v současné době nabírali lidi speciálně na toto druhé ID. A bohužel mám pocit že Yetty říkal že má teď pro healery plno, ale to ti řekne nejlépe on...

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sherin Sun Aug 19, 2012 6:11 pm

Já si myslím, že věk bude možná malé proti, každopádně znám lidi co umí i v útlém věku, kdy vlastně ještě vozí kačera za zády :oD Jak píše Lukášek, též mám tušení že o healery je postaráno, nicméně tento verdikt ponechme jemu. :o)
Sherin
Sherin
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 05. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Dandelion Sun Aug 19, 2012 10:56 pm

Podľa mňa máme Resto Druidov viac než dostatok.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Muzko Mon Aug 20, 2012 12:19 am

prihlaska sa mi velmi paci a aj pristup aky zvolil je mi velmi sympaticky... z tohto pohladu by som bol ZA

to coho by som sa ale bal su skor organizacne dovody - nenaberame ludi kvoli 2. ToGC, Yetty sa uz teraz stazuje ze ma healerov plnu prdel... ak tieto 2 dovody nerobia problem tak plati moj hlas vyssie Smile

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  rytoska Mon Aug 20, 2012 10:48 am

Suhlasím s Muzkom prihlaska napisana pekne Very Happy avšak aj Dande má pravdu druidov je dostatok. Ja osobne by som bola ZA. Páči sa mi že v podstate môže talenty prehadzovať podľa toho čo healuje.
Bude sa musieť rozhodnúť yetty.

rytoska
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 505
Join date : 07. 05. 10
Age : 37
Bydlisko : Turzovka

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Stejk Mon Aug 20, 2012 2:28 pm

Tak asi definuji pěkné přihlášky jinak. Byl bych opatrný s náborem. Blíží se konec prázdnin a ten obvykle doprovází větší počet zájemců o vstup. Spousta z nich může být zajímavější. Navíc 16 let je docela mínus. To že PvE začíná v podstatě "poslední dobou" taky neberu jako bonus. Řekl bych, že gilda nouzí netrpí a není třeba nabírat cokoliv, co není vyloženě mimo a správně vyplní formulář přihlášky.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Devastor Mon Aug 20, 2012 3:02 pm

Nenapsal jsem ,že začínám pve poslední dobou ,ale že jsem ji přizpůsobil nejen main ,ale i off spec Smile

Devastor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 24. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Stejk Mon Aug 20, 2012 3:17 pm

Devastor napsal:Tuto class už budu hrát tuším 4-tým rokem .Dříve jsem byl čistě pvp druid a chodil raidy jen pokud jsem něco potřeboval k doplnění pvp gearu . Poslední dobou mě však pvp úplně přestalo bavit a proto zřizuji 2. pve spec (feral dmg)

Já myslím, že jsem tě pochopil dobře.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Devastor Mon Aug 20, 2012 3:23 pm

Stejk napsal:
Devastor napsal:Tuto class už budu hrát tuším 4-tým rokem .Dříve jsem byl čistě pvp[/color] druid a chodil raidy jen pokud jsem něco potřeboval k doplnění pvp gearu . Poslední dobou mě však pvp úplně přestalo bavit a proto zřizuji 2. pve spec (feral dmg)

Já myslím, že jsem tě pochopil dobře.

Četl jsi i tu druhou větu ? Very Happy

Devastor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 24. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Yetty Mon Aug 20, 2012 3:25 pm

konec hádek.... healerů mám dost... a druhý ToGC25 je utopie, o který si povídáme před spaním

Nepřijat
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Aldra - resto druid - NEPŘIJAT Empty Re: Aldra - resto druid - NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru