Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tylex - Mage - Nepřijatý

+11
Muzko
Melwen
-Jowan-
fidget
Dandelion
Lukasek
Vrabko
JudgeDeath
Sherin
Yetty
Tylex
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Tylex Tue Aug 07, 2012 12:21 am

[WoW]
Nick: Tylex
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE, PvP za mage hrávam len občas
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Mage hrám už približne cca 4 roky. Určite nie som najväčší skiller, ale nejaké skúsenosti sa na mňa za ten čas nalepili. Za mage skôr prevažne hrám Arcane, keďže vďaka equipu s tým točím viac. Arcane je však celkom nudný spec vďaka tomu, že základná rotácia je o 2-3 spelloch (nerátam bonusy) a hrám tento spec aj o niečo dlhšie. Čo sa týka fire, viac ma baví, točím celkom na úrovni Arcane.

Talenty: Arcane ( http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Tylex&group=2 ) // Fire ... čo sa týka Arcane, je to klasický build, ktorý používa snáď každý Arcane mage s výnimkou 2-3 talentov. V Mojich Arcane talentoch sa namiesto talentu Arcane Barrage ( --> takmer žiadne využitie tohto talentu) nachádza Slow. Tento talent má pre mňa celkom bohaté využitie aj napriek tomu, že na bossov nefunguje, príklad : ToC : Jaraxxus vyvolá Infernalov - hodím naňho slow, a ak náhodou tank nepodrží agro, Infernal sa ku mne ani nedostane + väčší dmg (Je to možno skôr World využitie, a časom by sa to dalo zmeniť).
Myslím, že o Fire nemusím nič písať, klasický build.
Staty: Arcane : SP - 2837 (Dagger = Black Magic), Haste - 935, Crit - 23,7% (Bez Molten Armoru), Hit - 291 (Cap s talentami) ... Fire : Keďže môj Equip je skôr na Arcane, ako na fire, tak tie staty nie sú až také dokonalé, ale postupne pracujem na novom equipe výlučne na fire, SP - 2623, Crit - 28,58 % , Hit - 291 (snažím sa získať nejaké doplnky s hitom)
Zkušenosti v dungoch: Ovládam väčšinu dungeonov, od Naxx až po ToC / ToGC (samozrejme vždy sa dá priučiť niečo nové), ale mám aj nejaké menšie skúsenosti s ICC.
Jak dlouho hraješ WoW: WoW celkovo hrám už 6-ty rok (Okrem free serverov som hral chvíľu aj na Offi serveroch, ale keďže je to veľká strata času, tak som tam skončil)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Dá sa povedať, že celý môj equip je ilvl 245, okrem mojích trinketov, ktoré už dlhodobo získavam. Mám aj nejaké veci z ToGC 10, a to : Off Handa, Wand, Waist, a Daggera z ToGC 25.

Předcházejicí guilda/y: Hell Divisions
Důvod odchodu z předcházející guildy: Možno niekomu tento názov niečo hovorí, veľa ľudí ju nemá rado, a hovoria o nej, že sú lamy, ale to tu rozoberať nebudem. Jeden z hlavných dôvodov môjho odchodu je problém s časťou vedenia (žiadny konflikt, akurát nesúhlas s istou časťou vedenia guildy --- systém lootu, raid time) a neaktivita alebo skôr nezáujem ľudí chodiť raidy s guildou (Napr. ToC 25 je naplánované na 19:00, sú vypísaní 25 ľudia a príde nás 15).

[Real Informace]
Věk: 17 a 1/2
Znáš někoho z Exalted?: Konkrétne nie som kamarát asi s nikým, ale určite by sa našlo zopár ľudí, ktorých poznám či už z World (Nejaká profesia, ktorú som zháňal, napr. JWC), alebo ľudí, ktorí mi možno nejako pomohli/poradili lepšie hrať (Fidget).
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Volám sa Adam. Mám 17 a 1/2 rokov, pochádzam z Banskej Bystrici (Slovensko). Chodím na Športové gymnázium a nastupujem do tretej triedy. Môj voľný čas venujem skôr priateľke, kamarátom a samozrejme športu, ako PC, ale ak von nie je ideálne počasie, alebo sa večer nudím, tak sa zaoberám programovaním a grafikou, a hraním WoW (cca 3-5hod denne, cez prázdniny aj viac). Čo sa týka mojich vlastností, tak som skôr kľudný človek (aspoň vo WoW určite, nedokáže ma rozladiť wipovanie v dungu alebo nejaký in game macher), a som v celku priateľský človek. Ešte čo sa týka WoW, by som dodal, že na raidy sa vždy dostavím na čas, a nemám problém raidovať od 19:00 do 01:00, aj napriek tomu, že som študent. Prihlášku do vašej guildy podávam kvôli kladným ohlasom, a aj napriek tomu, že nemáte nedostatok Mage, tak to skúsim, možno vás niečím očarím.

Tylex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 06. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Tue Aug 07, 2012 12:39 am

Pro

PS:

Tylex napsal:(Napr. ToC 25 je naplánované na 19:00, sú vypísaní 25 ľudia a príde nás 15).
^^
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Sherin Tue Aug 07, 2012 7:06 am

Hezká přihláška, PRO
Sherin
Sherin
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 05. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Tue Aug 07, 2012 7:36 am

to by mne zajímalo.Radil ti Fidget a přesto máš na zbraní BM Very Happy.
Já jsem pro

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Tue Aug 07, 2012 7:41 am

Slow je do raidu ešte viac useless ako BM na zbrani (hlavne na takých quick fajtoch ako sú v TOC), pretože na bosovi ti ten "slow effekt", z ktorého ti profituje dmg, držia iné bičííz, tebe to v rotácii uberá rapídne dps a arcane mage na twine nie je support ale primárny burst damager.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Tylex Tue Aug 07, 2012 9:43 am

To máš pravdu, ale na bossa slow nepoužívam, skôr sa mi uplatnilo Slow na Jaraxxovi, ako som už písal pri Infernaloch, a pri worlde na Anubovi sa tiež párkrát musí použiť Slow na bielych addov (neviem aké je ich celé meno), pretože ich tam málokto zdmgoval, ale to tu nebudeme rozoberať. A áno, aj napriek tomu, že mi nejaké veci radil Fidget, mám Black Magic, pretože pri mojich skromných výpočtoch sa mi to hodilo viac, ako ten 63SP +.

Tylex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 06. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Tue Aug 07, 2012 10:38 am

Tvoje výpočty sú zlé a ten slow kvôli 2 prípadom, ktoré sú výsledkom neschopnosti range damagerov v raide sprášiť ada s pár HPčkami (20K HP??) do sekundy,tiež nie je najlepšie riešenie, pretože si tým rapídne uberáš to, prečo si v raide - to je robiť damage. To len trošku mojej teórie, ale s ňou nesúhlasia prevažne ani mojty Fidget s Lukáškom, takže si z toho vlastne nič nerob. Very Happy Držím palec v príjímacom konaní tongue
(Osobne mám ale pocit, že s nejakým endgame raidovaním skúsenosti nemáš)
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Tylex Tue Aug 07, 2012 10:45 am

World je proste taký, neviem, či si niekedy chodil s Worldom, ale keď sú ľudia neschopní, a nevedia zdmgovat addov, a healer má 10stackov, tak mi to prišlo vhodné no Smile

Tylex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 06. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Tue Aug 07, 2012 10:47 am

Tylex napsal:World je proste taký, neviem, či si niekedy chodil s Worldom, ale keď sú ľudia neschopní, a nevedia zdmgovat addov, a healer má 10stackov, tak mi to prišlo vhodné no Smile
však si do toho nenech kecat...

jinak omladit ty naše mágy by stálo za to.... přece jen Generaal je jedinej kdo neblinkuje do championu a zvládá spiky u anuba
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Tue Aug 07, 2012 11:04 am

Tylex napsal:World je proste taký, neviem, či si niekedy chodil s Worldom, ale keď sú ľudia neschopní, a nevedia zdmgovat addov, a healer má 10stackov, tak mi to prišlo vhodné no Smile
Sak v pohode, ak si si to upravoval pre world pugy je to dobré Very Happy ...akurát s tým, že arcane barrage je spolu s flame blastom jediný instant čo arcane mage má a je na tom priamo zavislý na bosoch, kde sa musíš hýbať - a že ich je.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Lukasek Tue Aug 07, 2012 12:09 pm

No tak ten tvuj HIT 291 (coz je nejak lehce nad 11%), jak rikas cap s talentami, je na muj vkus trochu moc, nepocitat s raid buffy ktere jsou dalsi 4% je skoda, jasne je dobre mit u sebe nejakej item kterej muzes kdyztak prohodit kdyz ti neco chybi...
Kazdopadne momentalne bych videl hlavni problem v poctu magu kterych ted mame docela dost (Ja, Generaal, Fidget, Ikaruss, Course kterej ted vypada ze zas zacina hrat, a pak jeste i Vrabko byl ted v patek v inv time ve hre) jeste si to necham projit hlavou a pockam na nazory ostatnich.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Wed Aug 08, 2012 2:55 pm

ZA
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Wed Aug 08, 2012 8:11 pm

Přihláška je velice pěkná a akorát bych měl výhrady, které by ti poradil ingame Lukasek.....

Rozhodně pro dalšího mage místo zrovna nemáme... Lukášek a Generaal hrajou často, za měsíc se vrátim já a jak to bude s Vrabkem je ve hvězdách. Je hezké, že Corsedone se vrací, ale bohužel bych ho neřadil do progress groupy (často nízká aktivita za celou dobu strávené v guildě a bohužel výkony jsou také slabé)...

Pokud mužu zasahovat, tak máš Lukášku dvě možnosti: 1) vzít Tylexe a potom si vybrat mezi Tylexem a Ikarusemm 2) počkat jestli Ikaruss projde testem.... Tylexi, pokud se nedostaneš kvůli velkému počtu mágů, tak sleduj boj Ikarusse v naší guildě nebo popros Lukáška o kontakt, kdyby bylo místo....

Kvůli tomu, že máme dostatek mágu, tak jsem mírně proti a čekal bych na to, jak to bude s Ikarussem...
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Tylex Wed Aug 08, 2012 9:07 pm

Dobre Smile, ak by bola teda tá druhá možnosť, že mám počkať, tak mne to až tak nevadí, som trpezlivý človek a budem sa informovať či už u teba alebo Lukaseka (ingame vás dúfam zastihnem).

Tylex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 06. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  -Jowan- Fri Aug 10, 2012 1:01 am

Jsem Pro prijati toho mejdza a taky sem Pro kick Fegeta !!! Razz
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Odvaha i optimismus, to se mi líbí.

Příspěvek  Melwen Sat Aug 11, 2012 12:18 am

Moc pěkná přihláška.

I když je hodně mágů - počkal bych jak si povede Ikaruss a zda bude aktivní ...
Jsem rozhodně PRO

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Lukasek Sat Aug 11, 2012 12:20 am

Dej mi jeste chvili na rozmyslenou, pocet magu je to co hovori pro neprijeti, ale zas bych nerad odmital nekoho dobreho, hodime rec ve hre...

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Souhlas s Lukaskem.

Příspěvek  Melwen Sat Aug 11, 2012 12:35 am

Přesně! Moje řeč!

Nechat konkurenci tak kvalitního hráče s opravdovým zájmem o přijetí právě k nám do Exalted - jen proto, že momentálně je plný stav (nebo to spíše jen vypadá že je plný, pač tam jsou nějaký ty Test ranky... ) - by byla věčná škoda! bounce

Melwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 158
Join date : 22. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Muzko Tue Aug 14, 2012 3:34 pm

bol som s nim toc a povedal by som ze urcite by sa u nas nestratil co sa dps tyka... tocil fakt pekne... skeptickejsi som ale kvoli miestu v raide, osobne uz fakt zacinam docela penit ked vidim 10 rangediek v raide (a najlepsie tak roznorodych ako 3x mage 3x lock), ale tych 7/8 melee co sa dostane do raidu si ani len support nezabezpeci... z tohoto dovodu skor proti

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Lukasek Wed Aug 15, 2012 1:55 pm

Tak se ke me dostal ingame dopis od hrace Willifox:


Byl jsem upozornen na prihlasku do vasi guildy od Tylexe, precetl sem si ji, mel bys vedet pravdu. Byl u nas zastupcem, sliboval vernost guilde. Protoze zacal brat na raidech veci prednostne pro sebe, sundal sem mu rank za chamtivost a nepoctivost, to neunesl a leavnul guildu - pred odchodem nam vyninjoval GB asi 90 slotu vcetne crusader orbu, stacku ryb, eternalu, abyssu, flasek. Poptej se na nej ve Fire Clanu, prej ho tam za stejnou vec pred rokem vyhodili, jak sem se ted dozvedel. Willifox

From
Willifox

//EDIT: Je to pouze ingame dopis ktery se mi zatim nepodarilo podlozit ani vyvratit, kdyby kdokoliv neco zjistil, budu vdecen za informace.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Tylex Wed Aug 15, 2012 2:12 pm

Takže, aby som trochu povedal pravdu o tom, čo sa vôbec stalo, tak to tu kus rozpíšem.
Guilda sa uberala dlhodobo horším smerom, nemala budúcnosť, ale snažili sme sa to udržať, chodiť aspoň ToGC 10, ktoré sme aj tak nikdy nedali celé, to isté sa dá povedať o ToC 25. Jedného dňa, to zástupcu (Bastiena) syna Wilifoxa prestalo baviť a leavol guildy s tým, že ide do lepšej, ale tam ho nezobrali, kvôli povesti nerváka, atď. Ako leavol on, leavol som aj ja, nemá zmysle byť v guilde, kde hlavný tank leavne guildu. Neskôr priŠiel do hry Wilifox, ktorý znova obnovoval guildu, Bastiena zobral späť, lenže ja som sa rozhodoval, čo bude ďalej, a keďže mi situácia nevyhovovala, a nevyhovovali mi ani leadri guildy, tak som sa tam nevrátil. Čo sa týka Guild Banky, priznávam, zobral som z tadiaľ 8stackov rýb, ktoré som ale pôvodnému vlastníkovi, ktorý ich tam aj dal vrátil, nič viac som z tadiaľ nezobral, čo sa týka toho, čo píše Wilifox, že Crusader Orby, to je pekná blbosť, sám Bastien berie z GB Crusader Orby a predáva ich v aukčnej, to bohužial nemám ako dokázať a nebudem tu rozoberať. A ešte by som dodal, vo Fire Clane som nikdy nebol, Mighty Kingdom, neskôr Hell Divisions bola moja jediná guilda na Twinstare a hrám tu od Vianoc, nie žiadny rok, a to svedčí o dôverihodnosti tohto zdroju, ktorý sa snaží mi znížiť šancu na zobratie do jednej z Top Guild.
Informácie, ktoré som tu napísal, vám môže potvrdiť viac hráčov z tej guildy, ktorí tam sú, alebo už leavli. Mená tu nebudem vypisovať, ak by ste sa ich chceli spýtať, napíšem vám ich ingame.

Ešte raz som si prečítal, čo o mne napísal, a ešte dodám, Rank mi zhodil za to, čo som už písal, vybral som 8 stackov rýb, ktoré som vrátil pôvodnému vlastníkovi (vlastník vám to dosvedčí), a žiadne také, že som leavol kvôli tomu, že som neuniesol nejaký rank Smile


Naposledy upravil Tylex dne Wed Aug 15, 2012 10:51 pm, celkově upraveno 2 krát

Tylex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 06. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Wed Aug 15, 2012 2:47 pm

Asi jsi se neměl priznavat že jsi byl v Mighty Kingdoms,kde podle mých informací leadri podnecuji členy k tomu aby co nejvíc ninjovali a podle toho dopisu by to aj sedělo Very Happy.

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Tylex Wed Aug 15, 2012 2:51 pm

Nemám prečo nepovedať, ako to bolo Smile Nikdy som neninjoval. Ale aspoň sa ľudia dozvedia pravdu, akí sú skutočne Bastien a Willifox a ako to je s ich guildou.

Tylex
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 06. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Wed Aug 15, 2012 6:18 pm

mno dokázal jsi někoho naštvat natolik, že si dal tu práci nás na tebe upozornit.... takže čistej jako právě padle sníh asi nejsi...

Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  goris Wed Aug 15, 2012 6:22 pm

Suspect
mame vobec miesto pre osmeho (siesteho ak nebudem pedant) maga ze riesime taketo detaily?
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Tylex - Mage - Nepřijatý Empty Re: Tylex - Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru