Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý

5 posters

Goto down

Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý Empty Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Marthell Fri Aug 03, 2012 11:28 am

[WoW]
Nick: Marthell
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Arcane/Arcane
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Takže túto classu som hrával vo svojich začiatkoch s warrom. Za čias TBC, pompyro mage bol môj main na PL serveri. Takže povedal by som pár ročná skúsenosť, ale nikto nieje dokonalý. Stále je čo ladiť, zlepšovať Wink

Talenty: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Marthell 57/3/11 Arcane
Staty: 1150stam, 1408intel, 661spir. Hit 368, crit 25% (unbuff stats)
Zkušenosti v dungoch: Všetky BC až na FC swp. Wotlk tam je všetko až na pár HM ud25, algalon (akurát ho mám odprogressované sem-tam s vami 25m). Ešte tam je ToGC 25 na to žiaľ bohu nemám dostatočný EQ.
Jak dlouho hraješ WoW: OD čias 2.2.1 (tam bola ročná pauza cca)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): ToC,UD/UDHM,Itemy niektoré za EoT a hanbím sa za neck od vendora Sad

Předcházejicí guilda/y: Mizerové
Důvod odchodu z předcházející guildy: Neustály konflikt z hráčom Sabrinna, kvôli vekému egu etc etc. (Snád si nemyslí, že prichádza z Paragon-u omg Very Happy )

[Real Informace]
Věk: 18 3/4
Znáš někoho z Exalted?: Poznám pár ľudí, tak že viem o koho ide ale kontakt s ními nemám.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Som študent/programátor, ktorý si rád vypĺňa voľný čas WoWkom alebo prácou na PC. Okrem toho ešte chodím na akcie, venujem sa priateľke a makám pre jednu nemenovanú IT firmu. Rád si pozriem ITcrowds a nejaký dobrý film. Smile Snažím sa byť ústretový, učím sa na vlastných chybách (veď nikto nieje dokonalý) Smile

Takže to by bolo asi tak všetko, prihláška nieje dostatočne asi naplnená požadovaným obsahom ale to bude tým, že odchádzam na jedno stretnutie takže prajem príjemný zbytok dňa. Smile

s pozdravom Marthell



Marthell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 03. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý Empty Re: Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Sherin Fri Aug 03, 2012 12:22 pm

A ja vzdy myslel ze pro arcane je podstatnejsi haste nez crit :o) A odchazet z guildy kuli jednomu cloveku mi prijde trochu nelogicke, nicmene o prijeti nerozhoduji, vyckej si na reakce ostatnich. Ja mam opet smisene pocity z prihlasky...
Sherin
Sherin
Knight
Knight

Počet príspevkov : 89
Join date : 05. 07. 12
Age : 32
Bydlisko : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý Empty Re: Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Fri Aug 03, 2012 12:36 pm

Tedka jsme jednoho arcane mage přijali a teďka je v testu, takže si myslim, že zas tak moc dalšího arcane mage nepotřebujeme....

Co jsem na tebe koukal minutu, než jsi šel off, tak jsem si všimnul špatného enchantu na shouldrech (resilka ti je do pve zbytečná). Poté jsem se lekl, že do pve arcane mage dáváš gemy se spell power + stamina, tohle mě celkem dorazilo. Máš těch stamina gemů asi 5.... Poté mi připadalo, že máš moc hitu, ale můžu se mílit, protože jsem to nestihl spočítat...

Když si to vezmu +- dohromady, tak jsem PROTI
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý Empty Re: Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Fri Aug 03, 2012 5:36 pm

Mňa osobne prihláška nejako nezaujala a poslednú dobu som mal na raidoch skôr pocit, že Mageov je dostatok(~2) a to ešte nehráva Fidget. Takže u mňa je to proti.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý Empty Re: Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Lukasek Sat Aug 04, 2012 3:22 am

Ze by si nemel v parte draeneie, se ti jako draeneiovi asi moc stat nemuze a i kdyby jo, tak bych rekl ze toho hitu mas porad sakra moc...

Ale vzhledem k soucasnemu poctu magu, po nabrani dvou novych a vzhledem k tomu ze zacal logovat zas Course a dnes sem zahledl i Vrabka, jiz opravdu neni misto pro dalsiho.

Nepřijat

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý Empty Re: Marthell - Arcane Mage - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru