Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

+15
Cirion
Vrabko
Nonysak
Sedara
Nolf
Muzko
JudgeDeath
Smradoch
Yetty
Koty
goris
Coca
Lukasek
Stejk
Tvaruzek
19 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Tvaruzek Thu Jul 26, 2012 7:28 am

[WoW]

Nick: Tvaruzek

Level: 80

Zameranie (PvP/PvE): Mám rád PvE ako ja PvP a aj keď ma často vidíte v battlegroundoch alebo arénach raidy pre mňa majú vždy vyššiu prioritu.

Class: Paladin

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Moje skúsenosti s touto classou sú nielen teoretické ale aj praktické. Paladina hrávam od svojich začiatkov vo WoW a za tú dobu som prešiel všetkými specmi na dvoch datadiskoch, takže som mal čas získať prax aj povedomie o tejto classe. Vždy som sa snažil byť najlepší a mojím hnacím motorom pre zlepšovanie bola vždy moja súťaživosť. Postupne som zistil, že vedomosti o classe sa nenaberujú len bepočtom hodín strávených hraním ale aj theorycraftením a porovnávaním sa s tými najlepšími hráčmi nielen na serveri ale aj na svete. Vždy som mal záujem sa učiť aby som sa stal lepším.

Talenty: Moje primárne talenty sú Holy, kde používam klasických 51/5/15 (http://bit.ly/Nvq1DA). Jedná sa o spec bežne označovaný ako low-tier build a aj napriek tomu ho používam, kôli jeho vynikajúcemu boostu statov. Pôvodne som používal klasiký Holy build s Protection off tree s vytalentovaným DiSac a zlepšeným SS avšak upustil som od neho kôli tomu, že DiSac som na raidoch nevyužíval. Off specov mám niekoľko ale jediný zaujímavý je Protection 00/53/18 (http://bit.ly/MIvsxk), ku ktorému sa dostávam len sporadicky hlavne pre heroic dungeony ale rád by som si ho zahral trochu viac. Moje daľšie offspeci patria už len PvP a sú to Holy a Retribution. Je samozrejmé, že pred každým raidom respecnem a reglyphnem do požadovaného specu.

Staty: Intellect: 1933 Spell Power: 2478 Crit Chance: 33,74% Haste rating: 750 (22,87%) Mana regen: 260 Mana: 33359 (unbuffed). Svoj gear, gemy a enchanty sa snažím orientovať predovšetkým na itellect, critical strike rating a haste rating. MP5 sa snažím z gearu vypustiť (aj keď sa mi to nie vždy darí).

Zkušenosti v dungoch: V aktuálnom raid contente som sa dostal až do ToGC25 kde som skončil pred Anub'arakom avšak nikdy som ho nezabil. Teoreticky tento encounter ovládam výborne aj svoju úlohu v ňom. V ToGC10 som zabil všetko vrátane Anub'araka a chýba mi už len achivement A Tribute to Insanity (10 player). Z predchádzajúcich instancii som prešiel Ulduar 10/25 vrátane Algalona ale niekoľko achievmentov mi chýba vďaka mojej pauze práve počas tohto contentu. Pri Naxxramase, Obsidian sanctum a Eye of Eternity som bol celú tú dlhú dobu a prešiel som ich celé nespočetne veľa krát.

Jak dlouho hraješ WoW: Od mojích skromných začiatkov na jednom českom fun serveri pretieklo už veľa vody. Hru samu o sebe hrávam už skoro štyri roky a na TwinStare mám na postave, ktorá ma sprevádza od začiatku, played time (165 dní) z toho played time na 80 leveli (138 dní)

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Vzľadom na fakt, že som sa skoro nedostal do heroic verzie Trial of Crusader 25 man raidu je môj gear zložený prevaže z ilvl 254 a 232 vecí. Jediná 258 BiS v mojej zostave sú legy. Zvyšné itemy (wrist, waist, oba ringy a jeden trinket) sú pozostatky z Ulduaru. Jediná vec, ktorá mi zostala ešte z dôb Naxxramasu je ilvl 200 libram, ktorý používam a používať budem, pretože redukuje mana cost HL čo výhodnejšie ako mu pridávať daľší spell power, ktorým aj tak s najväčšsou pravdepodobnosťou overhealnem. Do svojho protection offspecu mám gear na znateľne nižšej úrovni, približne Naxxramas/Ulduar, ktorý sa momentálne snažím doplniť o ToC veci.

Předcházejicí guilda/y: V poslednej dobe sa mi nepríjmne rozšíril zoznam guild v ktorých som bol. Na TwinStare som začínal v guilde Sapped girls cant say no. Jej zlúčenie s guildou Chaos Stres a Panika dala vznikut guilde Ramparts in Manparts, ktorej členom som bol až do rozpadu. Po tomto rozpade som sa krátku dobu zdržal u Endless Agony z ktorej som prešiel do UniQue, kde som zakotvil na dlhú dobu. S rozpadom UniQue som ostal bez opäť bez guildy a rozhodol som sa skúsiť šťastie v Exalted, kde som vydržal iba dva mesiace a po odchode z Exalted som si dal krátku pol ročnú pauzu s WoW. Toto pauzovanie bolo ukončené mojím opätovným nástupom do Endless Agony, v ktorej som aj teraz a ako môže dedukovať z tejto prihlášky nie som tam spokojný.

Důvod odchodu z předcházející guildy: Z Endless Agony som sa rozhodol odísť z nespokojnosti s vnútornými vzťahmi v guilde a hieharchiou moci.

[Real Informace]

Věk: 19 rokov (narodený 09.04.1993)

Znáš někoho z Exalted?: Ľudí z Exalted poznám niekoľko ešte z UniQue menovite Noficek (moja láska), Sedara (môj parťák na 3v3), Aeron (môj parťák na 2v2) a Lukáška s ktorým nemám nič spoločné. A ešte z mumblu poznám jednu velmi milú sovu, ktorá si neželá byť menovaná. Samozrejme si pämatám všetkých so svojho prvého pobytu v Exalted, pretože každý bol svojím spôsobom nezabudnuteľný.

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Herakleios raz povedal, že dva krát do tej istej rieky nevstúpiš. Ja sa to chystám urobiť znova. Od podania mojej predchádzajúcej prihlášky sa toho v mojom živote zmenilo a zmenil som sa trochu aj ja a verím tomu, že k lepšiemu. O sebe toho už nemám veľa čo povedať, veď už sa poznáme. Ale pre tých čo ma nepoznajú by som sa zhrnul do vety "zvačša neškodný."

Tvaruzek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Stejk Thu Jul 26, 2012 9:18 am

Přečetl jsem si tvou minulou přihlášku. Hodně lidí tam bylo pro a zdá se že znáš dost lidí z gildy. Proč tedy podruhé vstupuješ do jedné řeky? 2x jsi psal, jak ti to v EA nevyhovuje a jak je Exalted "nezabudnuteľná." Proč jsi v ní tedy vydržel jen dva měsíce a pak šel zpět do EA?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Tvaruzek Thu Jul 26, 2012 9:43 am

Moja narážka o to, že Exalted bola nezabudnuteľná nebolo myslené ako guilda ono to bolo myslené aby som poukázal na fakt, že si vás všetkých pamätám aj keď som tam niekoho nevymenoval. Skrátka a dobre nechcel som nikoho uraziť tým, že by som naňho zabudol.

Čo sa týka Endless Agony. Prvý krát som tam bol ešte v dobe keď nebolo otvorené Eye of Eternity. Od tej doby sa v guilde zmenilo vedenie a valná väčšina osadenstva. Znova ma tam dotiahol kamarát, ktorý bol vo vedení (kedysi sa tu šírili také reči, že mi ešte niekto počas môjho pobytu v Exalted zabezpečoval miesto v Endless Agony. Toto nie je pravda.). Jednalo sa o úplne odlišnú guildu od tej, ktorú som zažil a odišiel som z úplne iných dôvodov. Tieto dôvody by som rád nešpecifikoval do prihlášky ale Yettymu som ich osobne povedal.

A pre objasnenie vecí po mojom odchode z Exalted som približne pol roka nehrával až potom som nastúpil k Endless Agony.

Prečo vstupuje do tej istej rieky? Ako som už spomenul nie som spokojný v Endless Agony a zistil som, že sa častejšie nachádzam na Exalted mumble a častejšie hrám s ľudmi práve od Exalted ako s kýmkoľvek iným. Mám s nimi najlepšie vzťahy a momentálne si s nimi najlepšie rozumiem. A dôvody svojho prvého odchodu som taktiež preberal s Yettym.


Tvaruzek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Lukasek Thu Jul 26, 2012 11:29 am

"Lukáška s ktorým nemám nič spoločné" Laughing

Ja sem jednoznacne PRO, Tvaroh je kvalitni hrac a nemam strach ze by nas jen tak opustil.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Coca Thu Jul 26, 2012 11:30 am

Jednoznačne PRO. Smile
Coca
Coca
Knight
Knight

Počet príspevkov : 83
Join date : 19. 10. 11
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  goris Thu Jul 26, 2012 12:01 pm

Lukášek napsal:Tvaroh je kvalitni hrac a nemam strach ze by nas ZAS jen tak opustil.

fixd

Moja pamat uz nieje az tak dokonala, aj ja som bol v tej dobe clenom Exalted len kratko, ale pamatam si ze si u nas velmi dlho nevydrzal.
Aby bolo jasne, niesom proti prijatiu, sam som uz dal druhu sancu aj horsiemu pripadu Suspect, len dufam ze to tento krat dopadne lepsie : ) GL Yetty
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Koty Thu Jul 26, 2012 12:52 pm

A nebyl tenkrat heal leader Vip? Ja myslel, zes byl vyhozen....
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Yetty Thu Jul 26, 2012 12:54 pm

Věc se má takto. Nedávno jsem nabral Sherinela, kterej poctivě loguje na main raid, přestože se do něj ještě nedostal (2 ID po sobě) a poté loguje i na alt ID. To prostě musim ocenit. Na druhou stranu jsem ho já osboně ještě neměl v raidu, abych otestoval jeho skill kvality.

Když byl Tvaroh v guildě, měl jsem jednu ze svých přestávek od wow ( :-P ), takže nemám tušení jak se choval/healoval/účastnil na raidu etc. Proč odešel z EA jsem od něj slyšel na mumblu. Proč odešel od nás budem muset ještě probrat. Dneska uklízím chalupu a vracim se do města, takže buď dneska večer nebo zejtra při raidu to spolu ještě proberem.

A hodily by se mi i názory od vás. Pokud je nechcete psát sem, tak kdyby jste mi to řekli třeba na mumblu, protože příspěvěk typu: " Šiš marjá jsem pro šak je to supermegahustejkrutopřísnej týpek." mě moc nepomůže x). Prostě nějaká bližší specifikace by "bodla".


Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Smradoch Thu Jul 26, 2012 1:11 pm

Takže rozšíříme frontu čekajících paladinů? Question
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  JudgeDeath Thu Jul 26, 2012 1:34 pm

pro bounce

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Yetty Thu Jul 26, 2012 2:08 pm

Smradoch napsal:Takže rozšíříme frontu čekajících paladinů? Question
Ne. Ale pokud se z Tvaroha vyklube must have member, kterýho tu chce spoustu lidí, tak myslim, že by měl dostat šanci. Pak se rozhodnu, kterýmu z nich dát šanci a kdo půjde z kola ven. I já byl takhle před x lety nabrán do Exalted ještě s jedním druidem a proběhlo to na stejnym principu.

//PS: https://exalted.forumotion.net/t196-yetty-druid-poijat#2836
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Muzko Thu Jul 26, 2012 2:30 pm

no v poslednej dobe sa stretavame na mumble fakt docela casto Smile aj ked Tvaroha urcite nepoznam tak ako niektori starsi clenovia tak osobne som s nim nemal problem a myslim si ze vie co hra... bohuzial 2. vec je ze mam pocit ze ti healeri sa nam nejak strasne moc premnozili, ak ratam spravne mame z priestov Divu, Cocu, Pupiho z druidov Yettyho, Nausiho, z shamanov Rytulu, Variladiusa z paladinov Hopa, Sherinela, Betadina coz je 10 healerov, my cisto teoreticky dokazeme pokryt aj altovske id iba main healermi... ale toto uz je Yettyho vec, ak on to miesto vidi tak som ZA

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Yetty Thu Jul 26, 2012 3:10 pm

Muzko napsal:no v poslednej dobe sa stretavame na mumble fakt docela casto Smile aj ked Tvaroha urcite nepoznam tak ako niektori starsi clenovia tak osobne som s nim nemal problem a myslim si ze vie co hra... bohuzial 2. vec je ze mam pocit ze ti healeri sa nam nejak strasne moc premnozili, ak ratam spravne mame z priestov Divu, Cocu, Pupiho z druidov Yettyho, Nausiho, z shamanov Rytulu, Variladiusa z paladinov Hopa, Sherinela, Betadina coz je 10 healerov, my cisto teoreticky dokazeme pokryt aj altovske id iba main healermi... ale toto uz je Yettyho vec, ak on to miesto vidi tak som ZA
Mno když už tu brousíme do diskuze o počtu healerů, tak tedy.
Vždy jsem chtěl mít od každého classy 2 healery. A to se povedlo
Priesti - DisCoca, Holy Diva + casual player Pupi, kterej nic nehrotí, když se nedostane do raidu, ideální backup pro mě, když se někdo nelogne cheers
Shamani - Rytula i Vari to bezmozgově tlačej do hastu jak se má
Druidi - horká hlava Yetty a Nausi
Paladini - Hop co hraje nepravidelně, ale pořád je to #1 skillbubble, Betadina nehraje - nevim proč na jak dlouho nic, občas zvoní za Zvonka
a pak tu mám Sherinela v testu, kterýho musim otestovat (nejspíš teď v pátek... uvidíme), takže otestovat 2 paladiny naráz a vybrat si, vidim jako ideální možnost

takže sečteno podtrženo mám 7 aktivních healerů a chci osmého => holy palu
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Nolf Thu Jul 26, 2012 3:13 pm

Jednoznačně PRO (tučně, zeleně a tiskace)

Co se týče healu - tvaroh se nepokajdí když se nedostane.
A je častým členem našich večerních debat na mamble o "politcké situaci a morálních hranic našich politiků, o nekonečné kráse, hloubce a komplikovanosti vesmíru a hormonální rovnováze děložního čípku"
// Sry jsem ti to před tím smazal. Yetty
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Sedara Thu Jul 26, 2012 11:02 pm

příhláška pěkná + používá buble / hs macro cheers pro
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Lukasek Thu Jul 26, 2012 11:09 pm

goris napsal:
Lukášek napsal:!!!! PRO !!!!

fixd

Moja pamat uz nieje az tak dokonala, aj ja som bol v tej dobe clenom Exalted len kratko, ale pamatam si ze si u nas velmi dlho nevydrzal.
Aby bolo jasne, niesom proti prijatiu, sam som uz dal druhu sancu aj horsiemu pripadu Suspect, len dufam ze to tento krat dopadne lepsie : ) GL Yetty

No puvodne sem v tom prispevku naznacoval jak to bylo a pak to smazal, protoze sem si rikal ze Tvaroh by to napsal sam kdyby chtel. Ale kdyz uz to nakousl Koty, tak Tvaroh neodesel tak uplne dobrovolne, tolik k te tvoji modifikaci.


Naposledy upravil Lukášek dne Thu Jul 26, 2012 11:12 pm, celkově upraveno 1 krát

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Nonysak Thu Jul 26, 2012 11:11 pm

Sice jsem v guildě krátce a moje slovo zde zatím nemá žádnou váhu, ale za Tvarůžka se můžu zaručit. Pro
Nonysak
Nonysak
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 110
Join date : 04. 02. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Tvaruzek Thu Jul 26, 2012 11:57 pm

Ja som celú tu situáciu okolo môjho odchodu z Exalted som vysvetlil Yettimu a nerád by som to tu verejne rozpitvával

Tvaruzek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 06. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Yetty Fri Jul 27, 2012 12:55 am

Lukášek napsal:
goris napsal:
Lukášek napsal:!!!! PRO !!!!

fixd

Moja pamat uz nieje az tak dokonala, aj ja som bol v tej dobe clenom Exalted len kratko, ale pamatam si ze si u nas velmi dlho nevydrzal.
Aby bolo jasne, niesom proti prijatiu, sam som uz dal druhu sancu aj horsiemu pripadu Suspect, len dufam ze to tento krat dopadne lepsie : ) GL Yetty

No puvodne sem v tom prispevku naznacoval jak to bylo a pak to smazal, protoze sem si rikal ze Tvaroh by to napsal sam kdyby chtel. Ale kdyz uz to nakousl Koty, tak Tvaroh neodesel tak uplne dobrovolne, tolik k te tvoji modifikaci.
Důvody leavu jak EA tak Exalted znám. Jsou akceptovatelné.
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Vrabko Fri Jul 27, 2012 9:24 am

Pokiaľ viem, tak ho kickol Vip, lebo sa to s ním na raidoch nedalo vydržať, verbálne hral majstra sveta a pritom bol herne niečo na úrovni Vipa, s tým, že si nedokázal zohnať ani blbý frost equip na Thorima po XY upozorneniach. (Samozrejme na tom aj failoval) - to len pre refresh pamate.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Cirion Fri Jul 27, 2012 10:45 am

No, osobne nemám moc Yettymu do toho čo hovoriť. Môžeš byť skill hráč, ale čo sa mi na Tebe osobne nepáči je to, že robíš zo seba toho najmúdrejšieho. Bola som s Tebou pár raidov a tie kecy čo si mal boli (a sú) na nevydržanie (ako vraví Vrabko).
Okrem toho si už jednu šancu dostal a nenaložil si s ňou zrovna najlepšie. Preto som Proti.
Cirion
Cirion
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 202
Join date : 15. 02. 11
Age : 32
Bydlisko : Trinásta hviezda vľavo od polárky :)

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Smradoch Fri Jul 27, 2012 11:03 am

Vrabko napsal:Pokiaľ viem, tak ho kickol Vip, lebo sa to s ním na raidoch nedalo vydržať, verbálne hral majstra sveta a pritom bol herne niečo na úrovni Vipa, s tým, že si nedokázal zohnať ani blbý frost equip na Thorima po XY upozorneniach. (Samozrejme na tom aj failoval) - to len pre refresh pamate.

To je dobrá poznámka.
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  JudgeDeath Fri Jul 27, 2012 11:35 am

Vrabko napsal:Pokiaľ viem, tak ho kickol Vip, lebo sa to s ním na raidoch nedalo vydržať, verbálne hral majstra sveta
To sedi zrovna od teba xD

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Vrabko Fri Jul 27, 2012 11:46 am

JudgeDeath napsal:
Vrabko napsal:Pokiaľ viem, tak ho kickol Vip, lebo sa to s ním na raidoch nedalo vydržať, verbálne hral majstra sveta
To sedi zrovna od teba xD
Jo, ale ja narozdiel od neho majster sveta v mačkání 7 som bol.
Samozrejme, to som dopísal, lebo ma nejak zaujala teória, že leavnul, kedže tomu tak nebolo, tak som si/Vám pri rannej káve dovolil osviežiť pamäť.....mal som potrebu trošku popísmenkovať a na FB nikto nebol online, tak mi Andri prepáč. Wink
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Dandelion Fri Jul 27, 2012 12:42 pm

K niektorým veciam nemám síl sa vyjadrovať dokola. To čo mi ale v tomto prípade vadí je prijatie aj napriek "plnšiemu stavu", aj keď sa to chce volať súťaž medzi hračmi na Teste.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT Empty Re: Tvaruzek - Paladin NEPŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru