Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Thorim -- Warrior STAŽENO

+5
goris
Dandelion
Sedara
Yetty
bilbooo
9 posters

Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  bilbooo Thu Jul 26, 2012 12:45 am

[WoW]
Nick:Thorim ( ako ten bos v ud Smile )
Level:80
Zameranie (PvP/PvE): Som tank aj dmg v jednej osobe - ale main fury Smile
PvE Fury(main): 5157gs ; Tank(off): 4700gs priblizne, eq je este z Ulduaru, pvp uz nehram
Class:Warrior Smile múj milášek Smile
Jaké máš zkušenosti s touto class?: zhruba 1 a pol roka Smile

Talenty:
Fury (18/53/0) :http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Thorim&group=2
Tie talenty obmieňam, hlavne podla potreby Commanding presence Smile nebránim sa zmene
Protection (12/3/56) :http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Phobos&n=Thorim&group=1
Glyphy obmienam podla raidov ktore idem a podla prislusneho gearu

Staty: Strength: 2139 Agility: 538 Atackpower: 5764 Hit rating: 193 (5.89%) Crit chance: 44,46% Expertise 26/29
Zkušenosti v dungoch: Poznam komplet taktiky na Naxx, Ulduar,ToGC 10/25,poznam zbezne taktiky na ICC
,tiez mam prechodene OL,NR aj vanilla dungy a raidy

Jak dlouho hraješ WoW: Wow hram priblizne 6 rokov Smile zacinal som na Narniase na patchi 1.12.1, potom TBC, a potom Twinstar a tu hram uz mozno 3 roky Smile Smile Musím povedat ze wow poznam celkom dobre Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): Chvilku som mal s wow pauzu ,ale musim povedat ze equip uz mam celkom obstojny
skoro vždy je čo zlepšovat a ja tam mam este par veci co by som velmi rad vymenil santa Gear na Fury mam prevazne z togc 10 , toc 10 ud 25 a nieco z togc 25 , gear na tanka mam este z UD 25 sezony ale mam niake trophy tak je to len otazka casu , pomalicky sa aj jemu povenujem. niektore veci mam este ogemovane rare gemami, su to asi 4 veci ktore planujem v kratkej dobe vymenit Smile

Předcházejicí guilda/y: The Hobble Sawyers
Důvod odchodu z předcházející guildy: Zatial som stale v nej kvoli kamaratom Smile V gilde sa nezlozi ziaden raid , vsetko sa chodi s worldom , nie je tu stály leader , a Čo je najsmutnejsie ze z worldom sme dali togc 25 4/5 a gildovne 2/5 Sad Sad

[Real Informace]
Věk: 18 a pol Smile Smile
Znáš někoho z Exalted?: Znám kamaratku Cocu,a Kaicuslava z RoL Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Som chalan ktory studuje gymnazium Smile Hravam wow ako som spomenul 6 rokov cca Smile Snazim sa to brat ako hru ale teší ma ked sa mi v nej darí Smile Vlastním mikrofon aj mumble / TS / skype Smile velmi rad pokecam , Som zhovorcivi a rad pomozem v gilde Smile Vo volnom case sa snazim sportovat, aj ked som docela lenivy Smile

ak treba este uviest profesie 450BS / 450JWC , Reputacie na enchanty mám všetky EXA

Skusenosti v hre : Tankoval som v gilde som byval main tank : UD 10/25 + algalon ,naxx ale potom som presedlal na main spec fury Smile
Taktiky ovladam a raidy mam prechodene v cetne togc 10 insanity a togc 25 4/5; dps na svoj gear tocim pekné a Svoju classu ovladam na vybornu Smile ale rad si necham poradit .)

V minulosti som bol trochu arogantni, ak bysom dostal sancu ukazal bysom aj tú milú stranu Smile Smile
Dakujem za prečítanie a vela stastia v zivote Smile Smile

bilbooo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  Yetty Thu Jul 26, 2012 12:51 am

Thorim -- Warrior STAŽENO 23962875
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  Sedara Thu Jul 26, 2012 12:54 am

+1 Yetty, sorry za OT, ale pěkné omalovánky affraid
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  Dandelion Thu Jul 26, 2012 2:20 am

Nie som v stave triezvo zhodnotiť danú prihlášku, avšak už po prečítaní nicku uchádzača nevidím ani najmenší dôvod ho prijať. PROTI
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  Yetty Thu Jul 26, 2012 9:25 am

Tak jsem se na to hezky vyspal a teď teda pořádná reakce na přihlášku.
Co se týče fury, tak určitě proti. Muzko s Nolfem jsou k naší radosti 24/7 nolifeři, takže nám naši potřebu fury warriorů uspokojej. Dále i sám Nolf přiznává, že furrioři budou točit jen s BiS gearem a na ten se tu klepe už hodně lidí, takže equipnout dalšího člověka s našim štěstím na gear by trvalo strašně dlouho.

Co se týče prot warra už tak skeptickej nejsem. Tank obecně by se hodil a mluvíme o tom už nějakej pátek. Nepočítej, že by jsi se dostal do main raid ID, ale i v altovním se dá už nabrat gear (když se sejdem) a v ToGC10 jak by smet. Pročítal jsem si tvoje starý přihlášky a nenašel bych tam, že by tě někdo sepsul za to, že to hraješ blbě. To ovšem neznamená, že jsem to nemohl přehlídnout, takže mě kdyžtak opravte. Máš asi vážně chuť se k nám dostat. Každá další přihláška je stále lepší a lepší. Pokud by jsi se smířil s rolí v guildě, tak bych se nebál tě nabrat. Za prota tedy ++.
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  goris Thu Jul 26, 2012 12:26 pm

prihlaska zaujala (predchadzajuce sa mi teraz moc hladat nechcu:P) a urcite to s Volrinom preberieme. To ze spominas aj prot talenty a eq atd beriem ako naznak ze by ti tankovanie nevadilo, takze ma prosim oprav ak som to pochopil zle. Je jasne ze s Ulduar gearom by to na beastoch alebo na anubovi bolo az prilis riskantne, ale gear sa na wotlku zbiera az prilis lahko takze v tomto problem nevidim.

Inac co sa tyka talentov ja vyhrady nemam, ale tie rare gemy v pripade prijatia urcite pojdu prec Twisted Evil Icewalker na botach takytak, hlavne pri 193 hit ratingu
A neboj, nick si menit nemusis :DD
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  bilbooo Thu Jul 26, 2012 1:03 pm

dakujem za kladny ohlas Smile Smile ten enchant na botach urcite zmenim, niaka gilda ked som si daval este tak pred rokom prihlasku to vyzadovala inak som mal tam tusim +32ap Smile tie rare gemy rad vymenim Very Happy z tym tank eq bude trosku problem ust፠tocko ale mohol bysom par raidov ist za fury ak by boo miesto ,alebo niaky alt raid aspon a ten eq bysom si nazbieral, som aktivny hrac a za posledne 2-3tyzdne som nadobudol necelych 500gs Smile viem ze gs nic neznamena ale je to asi najjednoduchsie vyjadrenie equipu Smile

ak mate naike otazky kludne napiste in game Smile Smile

bilbooo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  Dandelion Thu Jul 26, 2012 1:20 pm

Pozrel som si posledné prihlášky:
https://exalted.forumotion.net/t1697-thorim-paladin-neprijaty
https://exalted.forumotion.net/t1884-thorim-warrior-nepoijaty
https://exalted.forumotion.net/t1970-thorim-fury-warrior-neprijaty

Čo som sa popýtal v THS, tak nič moc. K tomu si prirátam ešte ten spam z posledného týždňa-dvoch na worlde a IRC, kde dotyčný zháňal toho, kto mu na jeho žiadosť spravil placeholdera, keď naposledy končil s WoW. Fakt nie.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  bilbooo Thu Jul 26, 2012 1:50 pm

pripustam v minulosti som nebol bohvieaky svätec, mal som chvilku pauzu s wow a medzitym mi niekto zobral meno a chcel som ho naspet , toto meno nenesie suprovu historiu ale mam ho rad. V THS gilde som nikdy nemal s nikym problem a s kazdym vychadzam za dobre :)poctivo chodim raidy a chcel bysom dostat sancu aj napriek mojim doterajsim chybam

bilbooo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  Muzko Thu Jul 26, 2012 2:15 pm

bilbooo napsal:ten enchant na botach urcite zmenim, niaka gilda ked som si daval este tak pred rokom prihlasku to vyzadovala inak som mal tam tusim +32ap Smile

myslim ze goris zrovna nemyslel takuto zmenu... chces ist main ako fury alebo prot? ako si na tom s ArP u fury? co do buducnosti planujes s hit ratingom?

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  bilbooo Thu Jul 26, 2012 2:24 pm

tak ak by sa dalo radsej bysom fury Smile kedze ten eq na fury mam celkom lepsi, ale prisposobim sa raidu Smile
ArP: 42.16%
Hit ratingu som mal vzdy vela , planujem to udrzat okolo toho low capu , este ten equip stale vymienam tak ten hit docela kolísa .) ale nikdy nemam pod cap .a snazim sa ho nemat vela Smile ak vymenim boty a zozenem si bow z togc 10 tak by to amlo byt optimalne Smile mozno prinajhorsom zmenim niaku cast z eq alebo kupim setovku headku a pockam si na ruky s arpenom Smile este sa uvidi


Naposledy upravil bilbooo dne Thu Jul 26, 2012 9:45 pm, celkově upraveno 1 krát

bilbooo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  Nolf Thu Jul 26, 2012 3:23 pm

za dmg proti, plate dmgerů máme hodně a jsme rádi že si ten eq rozdělíme - co se týče fury jak řekl yetty a co se týče arms, tak ten je do ICC zabijet (sám blizz přiznal že to posral)

Za prot proti - osobně bych volil raději feral dmg / feral tank hráče než warr dmg / prot
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  fidget Fri Jul 27, 2012 8:24 pm

Jn zkoušel to za dost charů + trochu ho znám z Dalaranu... Proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior

Příspěvek  volrine Sun Jul 29, 2012 12:54 pm

Za tanka PROTI.Důvodem je, jak píšeš slabší equip z UD, což pro 25 nevyřeší nastávající nepřítomnost důležitých tanků.Nevěřím, že tento equip nabereš během 3-4 id a po tom už budou všichni zase zpátky.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  bilbooo Mon Jul 30, 2012 10:48 am

Okej tak nic no .. prechadzam k horde, tu velke sance u alikov pre warra nejsu tak dakujem za odpovede..zdar

bilbooo
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Thorim -- Warrior STAŽENO Empty Re: Thorim -- Warrior STAŽENO

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru