Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý

3 posters

Goto down

Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý Empty Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý

Příspěvek  Ether- Wed May 09, 2012 8:56 pm

[WoW]
Nick:Nexxy
Level:80
Zameranie (PvP/PvE): only PvE
Class:Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: cca 4-5 mesiacov aktívneho hrania všeho všudy,vrátane TBC

Talenty: Assa/Sub.(mal som dlho combat ale chcel som vyskusat sub. talenty,defacto som ich pouzil 1x)
Staty: 3,7k AP - 37,18% crit - 24/24 expertise - 330 hit
Zkušenosti v dungoch: Zvycajne negativne,vela hracov sa odmietalo zdrzovat dlhsiu dobu v pritomnosti mojej krasnej rogunky, mnohokrat oznacovanej aj ako Ugly Bitch,co casto viedlo k wipom z dovodu nedodrzania taktiky napr. Thadius,Saphiron. Inak skusenosti s nou mam pomerne rozsiahle(TBC,WotLK,UD, a čiastočne ToC).
Jak dlouho hraješ WoW: Už si presne nepametam,ale je to viac nez dost.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):average iL.221.65, Mix Naxx25/Ud25/Ud10/Emblemy

Předcházejicí guilda/y: Posledna guilda mojej krasky bola Drunken Hamsters.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Rozpadla sa.

[Real Informace]
Věk: 24,87
Znáš někoho z Exalted?: áno,konkrétne si myslím že Dandelion s Gorisom by mohli najobjektivnejsie posudit moje výkony s Nexxy keďže ma zažili v raide.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): tuto si dovolím sa vyjadriť k rogúne:Nexxy je pre mňa taká chillovka na oddych,viem to s nou hrať,nikde sa s ňou nehrniem,rád si s ňou zadpsím,rád s nou farmím, a k tomu všetkému je taká iná... celkom sa mi vydarila Smile (ano mám rád menšie, silnejšie nemky s hrubými rukami a vlasmi v uzle , a ktorých tvár pripomína Satana,problem? Smile ).
Ether-
Ether-
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 23. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý Empty Re: Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý

Příspěvek  Muzko Wed May 09, 2012 9:13 pm

Ether- napsal:(ano mám rád menšie, silnejšie nemky s hrubými rukami a vlasmi v uzle , a ktorých tvár pripomína Satana,problem? Smile ).

vazne chceme take nieco v guilde? nestaci nam Andri? Very Happy

ale what the hell, je to alt... ZA

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý Empty Re: Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý

Příspěvek  goris Thu May 10, 2012 1:19 pm

jooo dalsia dwarfka! ^^
napis si v hre o invite
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý Empty Re: Rogue - Nexxy (alt-Ether) - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru