Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bowithy - Mage- Nepřijatý

+3
goris
Nausicaa
Bowithy
7 posters

Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Bowithy Sun May 06, 2012 12:11 am

[WoW]
Nick: Bowithy
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): preferuji PvE ovšem nebráním se občasnému PvP
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za mage hraju od doby co jsem přišel na Twin a to tu byl jen Naxx ještě takže asi rok a půl přesně si to nepamatuji.

Talenty: Fire
Staty: všechny staty jsou unbuff (ani self)
Spell power: 2231
Crit: 21.7% (27.7% fire)
Haste rating: 504
Hit: cap, jako fire jen soft na hard je potřeba docela dost ale na raid stačí soft
Zkušenosti v dungoch: Většinu WotLK raidů tady dostupných zvládám celkem v pohodě, UD HM zvládám tu lehčí polovinu ta druhá tu jsem neměl moc možností si "dostat do ruky". Z ToC jsem byl za mága zatím jen první dva.
Jak dlouho hraješ WoW: Celkově to budou asi 4 roky, na blizzlike je to poslední rok a půl a na začátku asi rok.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): armory - je tam PvE equip i talenty co používám
4/5 T8,5; 1/5 T9
doplňky jsou z tailoru (UD opasek a boty), UD25 (wristy-kologarn, prsten-ignis), UD10 (trinket-razorscale), Naxx25 (prsten-kel'thuzad, back-myslím heigan, trinket-dying curse) a quest (neck-EoE)
Weap z kel'thuzada 25
Off-hand UD25 kologarn
Wand UD25 XT-002...
Předcházejicí guilda/y: Kingdom of Dragons
Důvod odchodu z předcházející guildy: Potřeboval jsem si dát pauzu od wow a bez toho by to nešlo, guilda je to co mě u wow drží. A také v KoD nemohu dosáhnout toho čeho bych chtěl.

[Real Informace]
Věk: 20
Znáš někoho z Exalted?: Coca, Nausicaa a jestli další si teď nevybavím.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Pavel, jsem z malé vesničky ve Východních čechách. Do školy chodím v České Třebové na obor elektronika. Jsem závislák na PC a zajímám se o vše co se PC týče. Sporty nemusím ale nebráním se. Myslím si že jsem celkem normální a v pohodě pokud mě něco příliš nes**e.

Bowithy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 06. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Nausicaa Sun May 06, 2012 1:04 am

Zkuseny mag -> PRO
Nausicaa
Nausicaa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 199
Join date : 03. 02. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  goris Sun May 06, 2012 2:12 pm

pro, ak bude suhlasit mocny Fidget
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  marecek132 Sun May 06, 2012 2:38 pm

som PRO aspon na test Smile
marecek132
marecek132
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 30. 07. 09
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  fidget Sun May 06, 2012 6:30 pm

Jelikož jedu pryč, tak se rozhodnu do středy, díky za strpení...

Zatim sem můžou ostatní členové guildy napsat své názory Very Happy
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Muzko Mon May 07, 2012 10:53 am

no najprv som myslel ze tak zufalo malo critu mas len preto, ze udavas staty aj bez molten armoru, ale jak pozeram na to armory tak to asi nebude len tym napr vobec nechapem preco mas craftnute boty so spiritom a hastom ked sa daju vyrobit aj so spiritom a critom, nezda sa mi ze by sa ta tykal crit cap, nepaci sa mi bugovanie enchantov (nitro botky a belt enchant z eng ked profky mas alch jwc)... za mna skor PROTI

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Bowithy Mon May 07, 2012 12:55 pm

Byl jsem původně (už je to nějaký ten pátek zpět) arcane kvůli tomu mám craftnuté věci co mám. To "bugování" jak říkáš měnil jsem engineering na jwc jen krátce před tím než jsem přestal hrát a ještě jsem se nedostal k přeenchování a ani k přegemování na nejnovější gemy (a třeba ench na pásku těžko zrušíš když tam žádný ench neexistuje). Crit cap mě vskutku moc neříká a slyším o tom od tebe poprvé. S Fidgetem jsem se bavil o tom, že mám málo critu radil buď koupit trinket za emblémy (což jsem také udělal) nebo craft pásek na crit.

P.S.: Nemysli si prosím že jsem se změnil na fire jen abych měl šanci na přijetí sem.

Bowithy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 06. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Lukasek Tue May 08, 2012 10:32 pm

Za mě PROTI, pokud se hlásím do slušné guildy, tak si nedovolím všude nedat nejlepší gemy, neudělat správné enchanty a neposkládat alespoň trochu slušnej gear, je to o přístupu, a ten z tohoto moc dobrej nevidím.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Bowithy Wed May 09, 2012 12:58 am

Moje uvažování: Pokud budu přijat do Vaší guildy ihned jdu nakoupit gemy, předělat enchy a pokud jde o equip může se také změnit (i když já v tom nevidím až zas takovou chybu jako Vy) a začnu aktivně hrát za mága. Pokud přijat nebudu, mága "přesouvám" do neaktivní pozice a nelognu ho ani na HC (protože pro mě hraní bez guildy nemá smysl a do guild co invují na worldu nepůjdu). Vzhledem k tomu jak čtu vaše komentáře soudím že toto je špatný přístup a tak si nějak myslím že můžu mága "zneaktivnit" rovnou teď. Uvidím ještě nebudu dělat předčasné závěry a počkám na rozhodnutí. Každopádně všem co sem napsali děkuji za názor a pokud přijat nebudu třeba se ponaučím pro příště.

Bowithy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 06. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Nausicaa Wed May 09, 2012 9:30 am

Bowi vyckej na verdikt Fidgeta.
Nausicaa
Nausicaa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 199
Join date : 03. 02. 12
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  fidget Wed May 09, 2012 7:36 pm

Slyšel jsem o tobě, že jsi skill mage a že rád hraješ. Když se podívám na tvého mága, tak mi to vůbec nepřipadá. Kdybych se já hlásil do jedné z Top Guild, tak si mága dám do nejlepšího stavu (gemy atd.)...

Nelíbí se mi ani to, že jsi řekl, že pokud tě nevezmem, tak maga hrát nebudeš... Takového hráče do guildy nehledáme...

Hodně štěstí jinde...

Nepřijat

Lock
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Bowithy - Mage- Nepřijatý Empty Re: Bowithy - Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru