Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Desident, Warrior - Neprijatý

+7
Dandelion
Gigant
Matqa
Muzko
goris
JudgeDeath
Desident
11 posters

Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Desident Mon Apr 30, 2012 11:35 pm

[WoW]


  • Nick:
Desident

  • Level:
80

  • Zameranie (PvP/PvE):
Len PvE. PvP sa nevenujem snažím sa venovať PvE naplno. Aj keď by niekto povedal, že dobrý PvEčkar musí byť aj dobrý PvPčkar ja si to nemyslím. Snažím sa maximálne venovať jednej classe, ktorá mi ponúka do PvE 2 specy a tie sa snažím čo najviac obohacovať vedemostami od rôznych Theorycraftov na internete cez videá o taktikách a rotáciach atd. a samozrejme to aj uplatniť v praxi.

  • Class:
Warrior

  • Jaké máš zkušenosti s touto class?:
Warriora hrám už od čias vydania TBC( server Anthoria, Anathema, Spojka, Valhalla) prevažne ako tanka čiže Protection. V tom čase som stále tankovával čiže som sa moc nezaoberal dmg specami. Teraz na WOTLKu mám Protection/Fury talenty a snažím sa z týchto dvoch specov vytiahnúť maximum čo ide a myslím si, že obidva specy zvládam celkom slušne, ale nebránim sa a budem rád ak by sa naskytla niekde na Mumble debata o Warriorovi. Samozrejme vždy je čo zlepšovať a ja som si toho vedomý a tak sa snažím v rámci mojích časových možností(nechcem presedieť celý život na wowku) študovať veci okolo Warriora.

  • Talenty:
Protection mám ako MainSpec a Furry ako OffSpec. Nemám problém pokiaľ by guilde vyhovovalo ísť napr. Furry primárne alebo ak by bolo treba aj Arms. Som učenlivý typ a všetko čo neviem sa snažím dohnať, čo najrýchlejšie.

  • Staty:

Protection : Armor - 25348, Defence - 540 + 15 resil., Dodge - 25,48%, Parry: 20, 92%, Block - 19,32%, Expertise - 11 (po zmiznutí EQ mi rapídne klesla), Hit - 175 tj. 5,34%
Fury : Power - 4974, Hit 144 tj. 4,39% ( som si vedomý, že som pod capom, ale nahrádzam to chobotnicou), Crit Chance - 42, 25%, Expertise - 26/26


  • Zkušenosti v dungoch:
TBC - Všetko okrem SWP, WOTLK - Naxxramass, Eye of Eternity, Obsidian Sanctum, Vault of Archavon - mám prejdené skrz naskrz. Ulduar25 - Všetko( aj Hardmody) okrem Thorim, Mirka, Yogga HM a samozrejme Algalona Ulduar 10 - Tam som dal všetko okrem yogga HM, ale progressoval som ho a taktiky mám naštudované na 110%. Trial of Crusade - Normal mám všetko zabité aj na 10 aj na 25, Heroic som nebol, ale už sa o neho zaujímam.

  • Jak dlouho hraješ WoW:
V lete to budú asi 3 roky.

  • Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):

Protection : 6x 226 iLvL - Ulduar 25 Normal/EoE Quest/Craft, 2x 232 iLvL zbraň a štít z Hodira 10 HM, 1x 232 boty z ToC 10(Valkýri), 1x 239 iLvL - Ruky z Freyi 25 HM, 4x 245 iLvL(EoT, Craft)
Fury : 2x Conqeor 226 iLvL(Hlava, Ruky), Waist z Craftu, 1x T9.5 Legy a T9 Chest, 239 iLvL Neck z Hodira 25 HM, 6x 226 itemy z UD 10 Hardmodov, Greatnesska, 1x 219 iLvL zbraň Sad , Boty z EoE 25, Finger na Armor Penetration z UD 25 Normalu.
K tomu Equipu - nie som žiadny EQ hunter, EQ je pre mňa len prostriedok na podávanie lepších výkonov.

  • Předcházejicí guilda/y:
Drunken Hamsters, No Remorse

  • Důvod odchodu z předcházející guildy:
Drunken Hamsters - bohužiaľ rozpad. No Remorse - ľudia sa menia a takisto sa aj v guilde veľa ľudí pomenilo. S niektorými som si rozumel s niektorými menej. Po odchode skoro celého vedenia som tápal či to má ešte zmysel ostať v NR, ale vydržal som a snažil som sa pomáhať vedeniu tým, že som uskutočňoval nábor, spravil som topic na Twinstar Fóre atd., ale aj tak guilda upadala a v posledných dvoch dňoch odišli ďalší ľudia a medzi nimi aj dvaja ClassLeaderi s ktorými som si veľmi dobre rozumel. Niektorým bohužiaľ stúplo dosť ego.

[Real Informace]

  • Věk:
16
  • Znáš někoho z Exalted?:

Giganta - Mal v No Remorse alta(gnoma)
Dandeliona - Ako môj bývalí GuM v Drunken Hamsters a človek, ktorý mi bol vždy ochotný poradiť.
Windik/Matqa - Môj CL Warrov v DH.
S Fidgetom a Vrabkom som si len tak zbežne písal.

  • Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):

Volám sa Viktor a som z Prievidze, kde aj chodím na Strednú Stavebnú školu. Mám 16 rokov ako som už uviedol vyššie. Vek Vás možno bude odradzovať, ale ja som toho názoru, že aj 16 ročný chalan sa dokáže vyjadrovať a jednať z ľudmi na úrovni povedzme dospelého človeka. Som normálny chalan, ktorý má rád skoro všetky športy, ale aktívne sa venujem len futbalu a basketbalu.. ostatné športy len keď je chuť takisto sa rád bavím na rôznych akciach s kamarátmi atd. Dectvo som nemal prechádzku rúžovou záhradou, ale som rád, že som ho prežil ako som ho prežil. Rád hrám wow.. hra ma baví z dôvodu, že pri nej treba zapnúť mozog a používať ho. Veľmi nerád leavujem guildy a chcem sa konečne ustáliť v dobre fungujúcej guilde, ktorá ide za svojím cieľom a hráčov v nej netreba prosiť, ale sami majú záujem.


Za prípadné chyby v texte alebo zle štylizovanú vetu sa ospravedlňujem.

S pozdravom Desident.

Desident
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 30. 04. 12
Bydlisko : Prievidza

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  JudgeDeath Mon Apr 30, 2012 11:56 pm

u tebe mi je az lito napsat ze proti kvuli full stavu warrioru Mad

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Desident Mon Apr 30, 2012 11:57 pm

Pravdupovediac tohoto som sa najviac obával Sad
Edit: Čo sa týka raidov nemám problém chodiť aj alt raidy alebo si svoje miesto vybojovať, ale som si vedomý toho, že to bude ťažké.

Desident
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 30. 04. 12
Bydlisko : Prievidza

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  goris Tue May 01, 2012 1:00 am

Taakze, mna osobne vek vobec neodradza. Pre kazde pravidlo existuju vynimky, a to plati aj na pravidlo ze 16rocni hraci su blbci.
Tvoja prihlaska je velmi pekne napisana a vidno z nej realny zaujem a snahu dostat sa do nasej guildy co nieje az tak bezne ako by sa mohlo zdat, a aj preto si to urcite cenim(e). Ako uz napisal Andri, stav warriorov, a celkovo melee dmgerov je fajn, ale je mozne ze by sme nejake to miestecko pre fury warriora nasli. Nepisem este ani ano, ani nie, pockam si na reakcie ostatnych. Zatial sa vsak priklanam skor k prijatiu ako k zamietnutiu.

Z pohladu tanka ako mainspec mas podlamna horsie vyhliadky, ale to nech uz vyriesi Volrine:)
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Muzko Tue May 01, 2012 1:06 am

prihlaska sa mi velmi paci a ja osobne som ZA aj ked by sa mohlo zdat ze warrov je dost... k talentom by som nasiel skor len kozmeticke vytky, staty nasvedcuju tomu ze dobre vies ako skladat gear ale priprav sa ze u nas by si mal tvrdu konkurenciu co sa warrov tyka Smile
edit: zabudol som este ze za som ako za fury warra, tankov mame fakt dost

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Matqa Tue May 01, 2012 1:31 am

kľudne ZA ->v alt raide som väčšinou jediný war, a tiež by som radšej uprednostnil fury-> tankov po kokod Laughing

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Gigant Tue May 01, 2012 2:03 am

Matqa napsal:v alt raide som väčšinou jediný war

Chtěl bych upozornit spoluhráče a zejména Leadery, že tento argument není přípustný.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  goris Tue May 01, 2012 2:16 am

neboj, alt raid ma netrapi Evil or Very Mad
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Dandelion Tue May 01, 2012 3:25 am

Ako sme sa už bavili na Mumble, tak ja môžem potvrdiť len kladné preferencie čo sa týka tohoto hráča z čias keď pôsobil v DH.
Samozrejme hrá proti nemu relatívne vysoký počet Warriorov, Tankov a Meleečiek; avšak ak tak zrejme fakt iba ako Fury, to je na Gorisovi.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Yetty Tue May 01, 2012 10:33 am

proti
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Nolf Tue May 01, 2012 3:13 pm

Přihláška pěkná. V tomto případě bych věk i přehlédl - a byl by za, ALE:
jsem proti:
Nadbytek hráčů (hráčů ne classu) v main riadu
- s tím možné problémy spjaté se skládáním heroic runu
Hodně meele damagerů - už teď je to problém nagearovat (fury warrior je prakticky otrok svého gearu)
Tanků máme také hodně
Nolf
Nolf
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 368
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  -Jowan- Tue May 01, 2012 4:19 pm

Ahoj velmi pekna prihlaska ja som PRO rank test ukaze ...
-Jowan-
-Jowan-
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 190
Join date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  goris Thu May 03, 2012 5:11 pm

Prepac, vcera som sa ku kompu vobec nedostal a dnes az teraz. Preberiem(e) to s niektorymi ludmi a dam ti vediet. Predpokladam ze to stihnem do zajtra.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior

Příspěvek  volrine Fri May 04, 2012 11:59 am

Přečetl jsem to tu celé, tentokrát je mi opravdu líto (a to se děje málokdy), že za tanka PROTI.Přihláška supr, fakt se mi líbila, ale všichni tanci u nás fungují na 1* takže by bylo vůči nim opravdu nefér nabrat dalšího.
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Desident Fri May 04, 2012 3:16 pm

Pravdupovediac by som aj radšej chodil ako Fury a ak by nutne bolo treba tak by som tankoval.

Desident
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 30. 04. 12
Bydlisko : Prievidza

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  goris Fri May 04, 2012 6:20 pm

aj ked ma to mrzi ale uzatvaram to ako PROTI. Momentalne pre teba miesto v raidoch nemame, a bolo by voci tebe nefer naberat ta ako druhoradeho clena ktory si zaraiduje len ked niekto nepride.
Vela stastia niekde inde
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Desident, Warrior - Neprijatý Empty Re: Desident, Warrior - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru