Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ether , enhc shaman - Prijatý

+12
Vip
Vrabko
Koty
Socrates
Coca
JudgeDeath
Stejk
rytoska
Muzko
Dandelion
goris
Ether-
16 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  Stejk Thu Apr 12, 2012 8:27 pm

Čtete vůbec co píšu, nebo jste se zasekli v nějaké alternativní realitě? (asi spíš já, jak to tak vypadá) Je pro vás velmi zásadní rozdíl mezi hráčem, který byl kicknutý v testu za neaktivitu a že se ani neobtěžoval napsat někomu, že na to kašle a ten samý případ, který to udělal těsně po tom co dostal člena? No nevím jak vám, ale pro mě je to v obou případech člověk, co i kdyby měl excelentní výkony, tak asi nejede na stejné vlně a nemohu se na něj spoléhat. A opravdu mi ke štěstí nestačí hodně bídná přihláška, která nebsahuje ani "sorry, to bylo takhle..."

A ještě jednou a už super pomalu: nejde ani tak o Ethera, jde o tom jak málo teď stačí pro vstup do gildy. Na jednu stranu totiž v přihláškách rozebíráte teorie classů a gemů, jste ochotní sprdnout za horší pravopis, ale v pohodě naberete lháře a podvodníky, pokud mají správnou classu. (to není případ Ethera... pro superpomalejší) Tohle přece není o testech. Ty přihlášky mají zabránit tomu, aby se vůbec dostali do gildy. Pokud se tak neděje, pak je přihláška zbytečná.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  kinxslion Thu Apr 12, 2012 8:52 pm

PRO jeste jednou bych to s nim zkusil
kinxslion
kinxslion
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 179
Join date : 05. 09. 10
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  JudgeDeath Thu Apr 12, 2012 11:00 pm

ja tu porad nevidim duvod proc prestal hrat...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  Yetty Thu Apr 12, 2012 11:37 pm

za mě spíš PROTI
né že by se mi s tebou nespolupracovalo dobře (viz. Algalon10 kill bez mumble), ale potom co mě přešly první pocity si mi začal zavánět altem a toho pocitu jsem se nezbavil
PS: Enha shaman by se nám další hodil. Frost DK nemáme a cementa jen jednoho. Každopádně bych se podíval jinde.
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  goris Fri Apr 13, 2012 12:12 am

o tom podla coho prijimame do guildy by sa dala viest dlha debata a mal som napisanu vyse 30riadkovu odpoved na prezentovane nazory. Potom som si vsak uvedomil ze to tu ani trochu nepatri. Preto sa budem drzat temy a ten svoj offtopic ktory by vyvolal len dalsi offtopic som radsej zmazal Razz

Predpokladam ze do soboty ti dam(e) definitivne vediet.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  Smradoch Fri Apr 13, 2012 12:59 am

Guilda má více hráčů než by měla mít a smluvené východisko vede skrze druhý raid (kvalitativně odpovídajícímu prvnímu raidu). Bohužel skutečnost je taková, že alti se většinou ani nepřibližují kvalitám main char. Tento hráč již prošel naší guildou a ukázal své kvality ( jako hráč a člen guildy svým ukončením
pohořel, ale svoje kvality v pve prokázal). Nechci ho soudit, ale všechny hráče v naší guildě beru jako lidi, kteri jednou z nejakych duvodu skonci (jako já sám) a navíc jako křestaň umím lidem odpouštěť...

V případě nabrání budu vyžadovat off spec pve bez okolků pokud bude potřeba.

Stejk: beru na vědomí ale také je pro mne velmi důležitý názor hráčů, kteří momentálně obětují mnoho svého času ku prospěchu guildy. PRO

PS: vím, že není 8. nejlepší healer na světě, ani že se nedostal na uměleckou vysokou školu, kam berou jen pár lidí z čech, přesto bych to s ním znovu zkusil...

//Edit: Měl jsem 4 piva, když jsem to psal. Takže se omlouvám za chyby + nadmíru užití slova kvality (myslel jsem především na sebe a jelikož jsem synonymem onoho slova...)
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  goris Sun Apr 15, 2012 2:00 pm

Smradoch napsal:PS: vím, že není 8. nejlepší healer na světě, ani že se nedostal na uměleckou vysokou školu, kam berou jen pár lidí z čech, přesto bych to s ním znovu zkusil...
Very Happy



Kazdopadne.. z guildy sme ta nekickli bezdovodne. No a po tvojom (ne)reagovani na otazky/pripomienky clenov guildy v tomto topicu som nadobudol pocit ze sa toho z tvojej strany az tak vela (resp. nic) nezmenilo.
Preto, aj ked by sa enhac hodil, som proti. Niesom ani trochu presvedceny o tom, ze by sa situacia z pred pol roka nezopakovala.
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  Ether- Sun Apr 15, 2012 9:37 pm

Ani ja z toho nemám dobrý pocit. Na moju obhajobu v posledných dňoch som rád že trafím riťkou na hajzel dosku a nič pri tom neposeriem,...počkať nemá to nič spoločné s črevnou virózou... Zhrniem čo bolo zhrnuté aby som to zas mohol rozsypať a zmiesť späť na kôpku. Prestal som hrať kvôli práci. A tiež kvôli druhej práci. Situácia sa stabilizovala , mostík teleport teraz. Ešte udatne zmecenú kôpku prehodím cez sitko a ostane nám že budem hrávať pravidelne bez ohľadu na Váš verdikt. Tým , že som nereagoval na žiadne otázky ani pripomienky som nechcel nikomu ani ničomu ubrať na dôležitosti. Nedajte sa prosím pomýliť formou ani pocitmi , dôležitý je obsah (ževraj), teda tak ma to učili na škole...

P.S.: Yetti - Ak si mal fakt pocit že ti môj šaman páchol altom tak som niečo robil zle, a to hóóódne moc zle...
P.S2.: Goris - cca 4mes. +/-
P.S3.: ALL - píšem to s istou dávkou averzie to je jasné,čo chcem povedať je že sa netýka vás a momentálne to lepšie napísať neviem...
Ether-
Ether-
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 23. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  goris Sun Apr 15, 2012 10:54 pm

toto mi staci. A ver ze keby si to napisal takto skor tak nedojde ani ku kicku a ani k mojmu predchadzajucemu postu (schvalne som stale nenapisal verdikt a nelockol, dufal som ze sa este ozves)

Takze Přijat, dufam ze sa druhej sance spravne chytis a invite povedie k obojstrannej spokojnosti Smile

goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Ether , enhc shaman - Prijatý - Stránka 2 Empty Re: Ether , enhc shaman - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru