Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý

4 posters

Goto down

Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý Empty Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý

Příspěvek  Lukasek Tue Apr 10, 2012 5:51 pm

[WoW]
Nick:Arthasek
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PVE
Class:DK
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tuto classu mám od spuštění WOTLK na Twinstaru

Talenty:Tank Blood a DPS Frost
Zkušenosti v dungoch:Zatím vše co je tu otevřené, v UD mám za sebou na 25man úspěšně všechny HM, Algalona bohužel jen na 10man.
Jak dlouho hraješ WoW:Už to nějaký rok bude
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):Equip mám jak jinak než epický, jak Tank, tak DPS (v DPS mi tedy trochu straší Trinket ze Sunwell Plateau, ale jinak je to jenom lepší...)

Předcházejicí guilda/y:Dragon Balls
Důvod odchodu z předcházející guildy: Tak z guildy sem ještě neodešel, čekám na vyřešení této přihlášky. Ale důvodem k odchodu je hned několik věcí. Především se necítím na to stát se GuMem, jak je očekáváno díky úspěchům v PVE kterých sem dosáhl. Dále bych rád za 3 hodiny v raidu, stihl víc než složení skupiny, nabuffování a kill dvou až čtyř bossů (začátek Ulduaru). Další věcí je, že bych se chtěl začít učit od těch nejlepších a posunout se na vyšší úroveň. No a nakonec bych rád také začal na vašich raidech občas lootovat.

[Real Informace]
Věk:28
Znáš někoho z Exalted?:V Exalted znám spoustu lidí a Andriho. Jmenovitě například s Verynajsem tankujem obšas world ToC, případně nějaké vaše altovní ToCka, s Rytoskou zase často chodíme HC dungy, s Rheyou a pár dalšíma sem se potkal v DB, no a pak znám "docela" dobře Nolfa.

Lukasek
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 457
Join date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý Empty Re: Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý

Příspěvek  Gigant Tue Apr 10, 2012 6:39 pm

World ToC ftw ! Pick him

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý Empty Re: Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý

Příspěvek  fidget Tue Apr 10, 2012 7:42 pm

Přijat, napiš si pak o inv
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý Empty Re: Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý

Příspěvek  Smradoch Wed Apr 11, 2012 12:55 am

Napiš někam, že je to alt.
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý Empty Re: Arthasek - Death Knight (Alt)- Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru