Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dvany - Warlock - Neprijaty

+9
Borg
Broothathor
Pufftik
erroreKk
Nirvanka
Lexius
Yetty
Arranion
Sardukar
13 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Wed Oct 15, 2008 9:59 pm

Nick:Dvany
Class:Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?:Moje první postava, vyzkoušeno mnoho kombinací talentů...
Talenty:46/15/0
Zkušenosti:Kara, Hyal, Sl a parmenších dungů, nebylo moc příležitostí, mám více teorie.
Jak dlouho hraješ WoW?: cca 1 rok i víc
Předcházejicí guilda/y: Unique Betraied
Equip:6x epic, 1x za badge, hodně za honory, v budoucnu za AP, zbytek modry Sad
Důvod odchodu z předcházející guildy: neaktivita, rozpad guildy
Statistiky: 800 AP, bonus spell dmg 642, 9k HP, 9k many, 1400 armor

[Real Informace]
Věk: 15
Znáš někoho z EX?: Lexius, Yetty z předchozí guildy
Pár věcí o sobě:Jsem týmovej, nekonfliktní hráč, ovšem umím se bránit Wink


Naposledy upravil Dvany dne Wed Oct 15, 2008 11:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Wed Oct 15, 2008 10:38 pm

Víc rozpíš Eq skade máš fialky či hero/t4/badge/t5 alebo pvp napis spell hit rating a ako vidím seš affli a tí su v gilde dvaja takže nwm. Momentálne sem chorej takže dnes to už nestihnu a server je do pátku odpoledne off takže buď v pátek večer alebo sobotu si te preverím lepšie.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Wed Oct 15, 2008 11:06 pm

Ok, no mam veci za Badge, par, vetsi eq nemam kvuli tomu, ze jsem nemel tolik přiležitostí.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Arranion Wed Oct 15, 2008 11:13 pm

plus pre teba by bolo ze mame malo lockov, ale ako affliction ktory ma iba 642 bonus dmg scratch
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 4:41 pm

Tak jako me to taky stve! Ale fakt jsem nenasel nejak hodne kvalitnich guild ktere by nekam chodili - az ted Smile Jinak ze jsem affi, detro me bavi ale chci mit hodne AP a do aren je affi Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Thu Oct 16, 2008 6:40 pm

Dvany napsal:Tak jako me to taky stve! Ale fakt jsem nenasel nejak hodne kvalitnich guild ktere by nekam chodili - az ted Smile Jinak ze jsem affi, detro me bavi ale chci mit hodne AP a do aren je affi Smile
Ak chceš ist areny tak nevím proč chceš do gildy táto gilda je stále Pve len pár jednotlivcov preferuje Pvp ale ty maj bud Pve Eq a skusenosťi alebo retalentujú takže možeš ísť dalej pvp a gildu teda aspoň našu nepotrebuješ alebo pojdeš pve a ked získaš dobrej pve eq a pvp ti nebude brániť učastniť sa raidov pak možes jeť pvp.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 8:12 pm

Hmm.... asi takhle, pokud vim ses taky PvP, vim ze se s tvym eq nemuzu rovnat ale mas ho snad za AP, ne? Sel bych aj destro ale musel bych vedet ze se k vam dostanu a budu chodit docela casto dungy, kde je sance, ze mi neco padne, myslim ze u vas vseci nejsou Pve Wink
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Yetty Thu Oct 16, 2008 8:14 pm

Dvany napsal:Hmm.... asi takhle, pokud vim ses taky PvP, vim ze se s tvym eq nemuzu rovnat ale mas ho snad za AP, ne? Sel bych aj destro ale musel bych vedet ze se k vam dostanu a budu chodit docela casto dungy, kde je sance, ze mi neco padne, myslim ze u vas vseci nejsou Pve Wink
Sardukárek má PVP i PVE EQ...to se neboj Smile
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Lexius Thu Oct 16, 2008 8:14 pm

Sardukar se na raidy převléká do PvE hader...
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Nirvanka Thu Oct 16, 2008 8:21 pm

ale musel bych vedet ze se k vam dostanu a budu chodit docela casto dungy, kde je sance, ze mi neco padne,

Tak tato věta se mi nelíbí... chceš tím říct, že kdyby ti v tom raidu už nic nepadalo, že by si tam nešel?
Jsem proti, ale rozhodnutí je na Sardukarovi Smile)
Nirvanka
Nirvanka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 47
Join date : 03. 08. 08
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 8:31 pm

lol to neee!!! jasne ze kdyby nic nepadlo jdu i dalsi Smile nejsme nejak namysleny chci si jen zahrat, jinak to sme nevedel ze si Sardukar prevleka obleci to jo! No ale ja nejsem schopnej dene udelat pres 4k honoru, zajit plno dungu, udelat stovky AP, nejsem ten typ co sedi u kompu od rana do rana ( nic proti Sardukarovi, zavidim mu ty veci Very Happy ) mam proste eq a vse ke svemu casu na wow
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Yetty Thu Oct 16, 2008 8:32 pm

Dvany napsal:Hmm.... asi takhle, pokud vim ses taky PvP, vim ze se s tvym eq nemuzu rovnat ale mas ho snad za AP, ne? Sel bych aj destro ale musel bych vedet ze se k vam dostanu a budu chodit docela casto dungy, kde je sance, ze mi neco padne, myslim ze u vas vseci nejsou Pve Wink
chlapče...
některé věci se neříkají nahlas
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Thu Oct 16, 2008 8:52 pm

Dvany napsal: nejsem ten typ co sedi u kompu od rana do rana ( nic proti Sardukarovi, zavidim mu ty veci Very Happy ) mam proste eq a vse ke svemu casu na wow
Seš na omylu zo školy prrídem vačšinou o 3 poobede o 4 sa už možem venovať plne wowku aj ked online som už skor a hrám tak do polnoci medzi tím mám taky prestávky na učenie a iné kraviny zato že mám postavu online odkedy ju lognem až kím nejdem spat neznamená že aj hrám furt Wink
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Thu Oct 16, 2008 8:54 pm

Jestli sis myslel ze myslim tebe tak se pletes, ja jen davam priklad, at vite, ze nemuzu byt v kuse u kompu Smile
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Arranion Thu Oct 16, 2008 10:58 pm

sardu sice hra pravidelne, ale uz neni online ako cez prazdniny, nasa guildy bola zalozena za ucelom pve, co znamena ze pvp hraci ak chcu ist raid idu retalent a equipnu si pve itemy, coz je ale nepodstatne pre teba kedze podla toho co pises posobis velmi zlym dojmom zaciatocnika a egoistu No
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  erroreKk Thu Oct 16, 2008 11:48 pm

Heh , Sadrukar je sice lognuty vlastne vzdy kdyz se pripojím treba ja , jenze Skoro vetsinou je AFK xD delsi dobu .. je to typ jako já x) logne se a kdyz ma cas sedne k PC a omrkne co a jak ... a to že ma sadrukar PvP eq neznamena ze nema i PvE ... s wow ma uz takove skusenosti ze ma dva equipy jeden na raidy atd.. a druhy na PvP ... x) jooo Sadrukar je vzor nás všech xDxDxD ( Myšleno Dobře )
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Pufftik Fri Oct 17, 2008 8:54 am

PROTI PRIJATIU - nepaci sa mi prihlaska ako aj spravanie...
BTW Sardu si vas pekne vychoval... na tych mojich palatov asi budem musiet pouzit vydieranie Sad
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Broothathor Fri Oct 17, 2008 9:26 am

Warloci PvE by se nam sice asi hodili, ale docela me zarazi pristup prijimaneho. Question
Ja sice take nejsem elita sveho classu, a kdyz se nedostanu na raid (kvuli EQ, zkusenostem, praci,
rodine, pratelum a pod.) tak me to taky trosku mrzi a stve, ale vynucovat si to? Mame raid kalendar,
pokud ma jakykoli clen guildy (vcetne testovanych) chut neco jet, muze byt pripraveny ve hre
a raidleader si jej vybere (je to jen a jen jeho udel), dostane se do raidu. Suspect
Broothathor
Broothathor
Knight
Knight

Počet príspevkov : 72
Join date : 18. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Borg Fri Oct 17, 2008 10:36 am

Sardukar napsal:
Dvany napsal: nejsem ten typ co sedi u kompu od rana do rana ( nic proti Sardukarovi, zavidim mu ty veci Very Happy ) mam proste eq a vse ke svemu casu na wow
Seš na omylu zo školy prrídem vačšinou o 3 poobede o 4 sa už možem venovať plne wowku aj ked online som už skor a hrám tak do polnoci medzi tím mám taky prestávky na učenie a iné kraviny zato že mám postavu online odkedy ju lognem až kím nejdem spat neznamená že aj hrám furt Wink


No trošku jsi mě pobavil. Pochybuju o tom, že máš čas na učení, když jsi pořád ve hře. Znamená to tedy, že máš jednu hemisféru na WOW a druhou na učení a RL ? Myslím, že jen jednou jesem zažil, že jsi AFK. Ale to je jen na okraj. Každeho věc.

A k tomu lockovi bych chtěl jen říct, že jich máme, myslím hodně, a dalši není třeba.
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Amigo^ Fri Oct 17, 2008 11:23 am

Grape napsal:
Sardukar napsal:
Dvany napsal: nejsem ten typ co sedi u kompu od rana do rana ( nic proti Sardukarovi, zavidim mu ty veci Very Happy ) mam proste eq a vse ke svemu casu na wow
Seš na omylu zo školy prrídem vačšinou o 3 poobede o 4 sa už možem venovať plne wowku aj ked online som už skor a hrám tak do polnoci medzi tím mám taky prestávky na učenie a iné kraviny zato že mám postavu online odkedy ju lognem až kím nejdem spat neznamená že aj hrám furt Wink


No trošku jsi mě pobavil. Pochybuju o tom, že máš čas na učení, když jsi pořád ve hře. Znamená to tedy, že máš jednu hemisféru na WOW a druhou na učení a RL ? Myslím, že jen jednou jesem zažil, že jsi AFK. Ale to je jen na okraj. Každeho věc.

A k tomu lockovi bych chtěl jen říct, že jich máme, myslím hodně, a dalši není třeba.

Měli byste řešit spíš přihlášku a čistit to tu od OT Smile Spousta lidí si myslí, že když napíšou 10 řádků OT a pak jeden řádek k topicu, aby se neřeklo(nebo aby jim modi nesmazali příspěvek), tak si toho nikdo nevšimne Very Happy Samo i tohle je OT, ale nemohl jsem si pomoct bounce
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Lexius Fri Oct 17, 2008 1:51 pm

Lockové jsou v gildě tuším 4, nejmíň ze všech classů.
Lexius
Lexius
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 312
Join date : 09. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Anonymní Fri Oct 17, 2008 3:14 pm

Hele asi takhle. Proti Sardukarovi nic nemam, nevim proc to tu rozebirate. Ja se jen chtel k vam pridat, ale jak vidim tak me tu nechcete. Znam plno dobrych hracu ktere jste nevzali a kdyby jo, nelitovali by jste. Proto jsem si moc nadeji na tuhle guildu nedelal. Samozrejme je jich u vas asi dost ovsem ja znam jen Lexiuse. Proste chci jen slyset ANO nebo NE. Pro me se svet nezbori, kdyz me neprijmete, urcite se dostanu nekam jinam. Jen jsem si myslel ze by to u vas mohlo byt v poho Smile Ale dneska jsme zjistil ze je mezi vami jeden dement Very Happy nebudu rikat kdo to je. Caute
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  erroreKk Fri Oct 17, 2008 3:53 pm

LOL ! Chlape ... ja vim že do toho moc nevidím , ale pochybuju že Sadrukar zvedne ruku .. tvuj pristup je teda hrozny !
erroreKk
erroreKk
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 241
Join date : 06. 10. 08
Age : 35
Bydlisko : Karlovy Vary

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sardukar Fri Oct 17, 2008 3:58 pm

Broote premaž to tu od spamu a prosím všetkých ktorých sa to netíka nech sem zbytočne nepostujú už som napísal že se rozhodnu ked pojede server a budu moct si ho preveriť ingame zatím nebudu písať žádne predčasné závery.
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Arranion Fri Oct 17, 2008 4:05 pm

ty vazne uvazujes nad inviteom takehoto cloveka ? co nevidis ako sa sprava ?
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Dvany - Warlock - Neprijaty Empty Re: Dvany - Warlock - Neprijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru