Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Female - affli warlock -Nepřijatý

+7
Matqa
goris
Dandelion
Kaicuslav
Berinko
Muzko
Female-lock
11 posters

Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Female-lock Thu Mar 15, 2012 3:11 pm

[WoW]
Nick: Female
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): ciste PvE
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?:
je to moja prva a najoblubenejsia postava, mam vyskusane 4 rozne buildy, kompletne zvladnute rotacie mam na 3 buildoch (na demo rotaciu si este len zvykam). Odchodene mam vsetky raidy aj hc dungy v NR, ostatne nizsie mam len niektore 4fun.

Talenty: Affliction 56/0/15 , Demonology 2/54/15 (planujem vratit naspat na destro)
Staty:
Intelect: 1118
Spellpower: 2175 (bez Fel Armor) / 2564 (s Fel Armor)
Spirit: 703
Hit: 515 (19.63%) - vymenou staffky za Enlightenment z toc10 sa tento overhitcap napravi na pozadovanych 17% pre warlocka
Haste: 326 (bez grand SS) / 386 (s grand SS) - vymenou niekolkych conq. itemov a staffky sa mi rapidne znizil ale makam na dosiahnuti svojich povodnych 800+ (priorita c.1), docasne to riesim jedlom a elixirom.
Crit: 19.41% - pojde este o dost hore po vymeneni staff

Zkušenosti v dungoch: Odchodil som si vsetky wotlk dungy a raidy, no bohuzial som este nemal moznost hrat s takou partou, ktora by zvladla yogga a algalona. Ostatne raidy ciste, vratane ToC 10/25
Jak dlouho hraješ WoW: od 09/2010 - cca 1.5 roka
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište):
Skoro full epic, okrem 1 ringu. Mam shouldery a ring od triumph vendora, Kel'thuzad rukavice, legy, bracery su z toc 10 a k tomu 2 conq. veci koli udrzaniu bonusu. Waist a boty su z UD craftu. Link na mna na armory: http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&cn=Female

Předcházejicí guilda/y: Guardians of Faith
Důvod odchodu z předcházející guildy: Asi po mesiaci som bol poziadany o odchod z dovodu, ze som sa nemohol zucastnovat na raidoch od 17:00 (niekedy 16:30). Mam rodinu, zenu a dieta a zucastnovat sa raidov mozem v pohode, ale az okolo 19tej ked dcerka zaspi. Na rotaciu a dmg vam moze poskytnut referencie Bestiana z GoF. Predosle guildy boli Holy Blades a Dragon Balls, kde som posobil v kazdej asi pol roka, dovod mojho odchodu boli neustale hadky v gilde s vedenim (nie moje ale inych clenov) co ma neskutocne unavovalo a otravovalo pri hre. Taktiez v oboch guildach mnozstvo clenov, co neovladali taktiky a tym kazili hru aj tym ktory makali a robili si svoju cast v raide, velmi laxny pristup k raidom, vela hracov si ich nechalo radsej vysvetlit pred bossom ako by si ich mali nastudovat na nete a pozret videa. Toto je pre mna neprijatelne, lebo patrim do tej skupiny hracov, co si pred raidom (a tym nemyslim 10min) poriadne nastuduju taktiku a pozru videa ako to ma vyzerat. Moj vzacny cas v raide si nehodlam kazit deckami co na to prdia.

[Real Informace]
Věk: 25 (presne o 3 tyzdne 26)
Znáš někoho z Exalted?: zatial nie, mam ale pocit, ze Lukasek ma alebo mal alta v Holy Blades.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Takze volam sa Juraj, pochadzam z Novej Dubnice a moje najoblubenejsie hry su typu RPG (preto hram wow Very Happy). Vystudoval som Mediamatiku v Žiline a momentalne som zamestnany ako IT spravca v advokatskej kancelarii. Mam zenu a 2-rocnu dcerku, ktora casto sedava pri mne a sleduje wowko. (vidim to na dalsiu Warlocku Very Happy) Zena uz neni taka svetova, ta moc wowko nemusi, ale kompromisy to riesia. Preto by som sa chcel pridat k vam, lebo mi nielen ze velmi sedi vas cas raidov ale aj preto ze vasa gilda ma podla popisu a odporucani velmi sofistikovane fungovanie a clenov na urovni, ktory sa nehadaju ako male deti a chovate sa ferovo ku kazdemu z vas. Som presvedceny o tom, ze by som dobre zapadol do vasho kolektivu a bol pre vas velmi prospesny.

P.S. viem ze profky niesu vsetko ale len tak pre info ovladam skoro vsetko z tailoringu a enchantingu (co zahrna aj crafty z OT raidov, clasic raidov a ine) + full insc Smile

EDIT: boze uplne som zabudol ze poznam od vas Jowana Very Happy


Naposledy upravil Female-lock dne Thu Mar 15, 2012 5:03 pm, celkově upraveno 1 krát

Female-lock
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Muzko Thu Mar 15, 2012 4:17 pm

ja som urcite ZA, ta prihlaska ma proste presvedcila

Muzko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 13. 09. 11
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Berinko Thu Mar 15, 2012 5:29 pm

Prihláška sa čítala dobre, Raid Time ako ušitý pre našu guildu. Momentálne máme 3-och ? aktívnych lockov, tu by som priestor pre jedného ešte videl. Zvyšok nehodnotím. Za mňa ale ZA
Berinko
Berinko
Knight
Knight

Počet príspevkov : 62
Join date : 22. 12. 11
Age : 39
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Kaicuslav Thu Mar 15, 2012 5:46 pm

Staty:
Intelect: 1118
Spellpower: 2175 (bez Fel Armor) / 2564 (s Fel Armor)
Spirit: 703
Hit: 515 (19.63%) - vymenou staffky za Enlightenment z toc10 sa tento overhitcap napravi na pozadovanych 17% pre warlocka
Haste: 326 (bez grand SS) / 386 (s grand SS) - vymenou niekolkych conq. itemov a staffky sa mi rapidne znizil ale makam na dosiahnuti svojich povodnych 800+ (priorita c.1), docasne to riesim jedlom a elixirom.
Crit: 19.41% - pojde este o dost hore po vymeneni staff

515 hit??? Warlockov hit cap je nieco okolo 300 snad. Neviem ci je velky rozdiel medzi statmi afflicka a demona, ale podla gorgosa viem ze on ma cca 3200++ sp (bez peta), 800+ haste a 28%+ crit takze sa mi zdaju tie staty nejake divne, moze mi to niekto vysvetlit?

Kaicuslav
Scout
Scout

Počet príspevkov : 44
Join date : 10. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Dandelion Thu Mar 15, 2012 5:53 pm

Mňa osobne prihlášky veľmi oslovila. ZA
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Female-lock Thu Mar 15, 2012 5:54 pm

515 hit??? Warlockov hit cap je nieco okolo 300 snad. Neviem ci je velky rozdiel medzi statmi afflicka a demona, ale podla gorgosa viem ze on ma cca 3200++ sp (bez peta), 800+ haste a 28%+ crit takze sa mi zdaju tie staty nejake divne, moze mi to niekto vysvetlit?[/quote]

ano mozem Smile Moj povodny haste so slabsim gearom bol tiez okolo 800, ale ked som zacal postupne vymienat veci z UD tak cim dalej tym viac sa mi zacal navysovat crit na ukor haste. Dorazila to uplne staffka co som vymenil ktora sama o sebe mi dava 120, hneva ma to lebo staru som uz disol a teraz som sa zasekol na tejto Very Happy No kazdopadne ta co pada v toc 10 z valkyr dava vyse 100 haste aj crit a vsetko sa vrati naspat do normalu. jj poznam hitcap na warlocka je to cca 17% a kludne moze byt menej ked mas istotu ze v grupe bude dranaei alebo moonkin. Moj ciel je dostat sa na povodnych 800 haste a este viac, ostatne crit. Demon tam ma dost velke pasivne bonusy z peta na crit a SP a hlavne ma 300% bonus na grand spellstone co sam o sebe dava 240 haste myslim.

Female-lock
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  goris Thu Mar 15, 2012 6:12 pm

prihlaska sa mi velmi paci, bol by som urcite pro, ale nesledujem stav rangediek a uz aj teraz sa do 25 clenneho main raidu chce dostat 40 ludi... preto niesom velkym fanusikom naberania toho 41-teho. Fidget ma vacsi prehlad a tak sa vzdavam prava na nazor Very Happy a nechavam to na nom pirat
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Kaicuslav Thu Mar 15, 2012 6:26 pm

ano mozem Smile Moj povodny haste so slabsim gearom bol tiez okolo 800, ale ked som zacal postupne vymienat veci z UD tak cim dalej tym viac sa mi zacal navysovat crit na ukor haste. Dorazila to uplne staffka co som vymenil ktora sama o sebe mi dava 120, hneva ma to lebo staru som uz disol a teraz som sa zasekol na tejto Very Happy No kazdopadne ta co pada v toc 10 z valkyr dava vyse 100 haste aj crit a vsetko sa vrati naspat do normalu. jj poznam hitcap na warlocka je to cca 17% a kludne moze byt menej ked mas istotu ze v grupe bude dranaei alebo moonkin. Moj ciel je dostat sa na povodnych 800 haste a este viac, ostatne crit. Demon tam ma dost velke pasivne bonusy z peta na crit a SP a hlavne ma 300% bonus na grand spellstone co sam o sebe dava 240 haste myslim.

spokojne

Kaicuslav
Scout
Scout

Počet príspevkov : 44
Join date : 10. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Female-lock Thu Mar 15, 2012 7:01 pm

goris napsal:prihlaska sa mi velmi paci, bol by som urcite pro, ale nesledujem stav rangediek a uz aj teraz sa do 25 clenneho main raidu chce dostat 40 ludi... preto niesom velkym fanusikom naberania toho 41-teho. Fidget ma vacsi prehlad a tak sa vzdavam prava na nazor Very Happy a nechavam to na nom pirat

Som velky optimista a preto situacie tohoto typu vidim z opacnej stranky Smile .... staci uz len 9 ludi v takom pripade sunny

Female-lock
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Matqa Thu Mar 15, 2012 10:08 pm

Prihlaska pekna, len par vyhrad k talentom, naco mas za demo 2/3 v Suppresion ked mas 19%hit? Ja osobne sa drzim na 10% a som spoko Smile
Za afflinu taktiez, absencia Improved Felhunter a Imp. CoA. Ak ta feget vezme, bol by som rad ak by si siel cisto support/demo (only Gorgos, off Matti). Btw PRO

Matqa
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 106
Join date : 19. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Female-lock Thu Mar 15, 2012 11:13 pm

Matqa napsal:Prihlaska pekna, len par vyhrad k talentom, naco mas za demo 2/3 v Suppresion ked mas 19%hit? Ja osobne sa drzim na 10% a som spoko Smile
Za afflinu taktiez, absencia Improved Felhunter a Imp. CoA. Ak ta feget vezme, bol by som rad ak by si siel cisto support/demo (only Gorgos, off Matti). Btw PRO

Demo som mal len na skusku, planujem ho vymenit naspat za destro. Ano, 17% je hard hitcap ako som povedal, ked je istota ze je v grupe dranaei alebo moonkin, tak neni dovod mat tie talenty, ktore sa daju pouzit vo felhuntovi. Ako curse pouzivam CoD pre dmg a pod 25% hp CoE.

Female-lock
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Gigant Thu Mar 15, 2012 11:56 pm

Za mě malé bezvýznamné pro.

Gigant
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 649
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Yetty Fri Mar 16, 2012 12:14 am

Pro bounce
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Smradoch Fri Mar 16, 2012 1:12 am

PROTI

Momentálně se chodí 2x plnohodnotný 25man + 1 world, není to protože bychom chtěli, ale protože máme tolik aktivních hráčů. A dobírat hráče v tomto stavu guildy má příliš velká rizika = odchod hráčů.

Pro mě osobně má větší hodnotu člen guildy než uchazeč, tudíž pokud někdo máte pocit že kandidát převyšuje kvalitativně stávajicí(ho) člen(y), zaměřte svojí energii na nápravu.
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  fidget Fri Mar 16, 2012 9:18 pm

Přihláška je velice pěkná, ale bohužel warlocku máme dostatek a na raid se hlásí většinou přes 30 hráčů. Takže by ses neuživil
Hodně štěstí jinde

Nepřijat

Lock
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Female-lock Fri Mar 16, 2012 9:26 pm

Dakujem vsetkym za vase hodnotenie, velmi si to cenim. Snad sa casom situacia zmeni, lebo ste siroko daleko jedina guilda s vecernym raid time. Este raz dakujem. cheers

Female-lock
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 15. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  fidget Fri Mar 16, 2012 9:46 pm

Když se situace změní, tak dávám hledáček na twin forko nebo sem
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Female - affli warlock -Nepřijatý Empty Re: Female - affli warlock -Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru