Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeffi, Mage- Nepřijatý

2 posters

Goto down

Jeffi, Mage- Nepřijatý Empty Jeffi, Mage- Nepřijatý

Příspěvek  Jeffi Thu Mar 08, 2012 9:34 pm

[WoW]
Nick: Jeffi
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE spíše, PvP se známým (ale kvalitně)
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hrál jsem jí zhruba půlrok na jednom nejmenovaném serveru, ale nastudovanou jí mám myslím že dostatečně. Rád se však přiučím.

Talenty: Arcane (Fire jsem jel na expění, ale po přesvědčení klidně doučím), PvP frost
Staty: 2k sp, 250 haste, 23.33% Crit, 18k mana
Zkušenosti v dungoch: Mám velkou zkušenost s s8, s7 musím oprášit a s6, jako je UD a tak dále, to je myslím, že bez problémů.
Jak dlouho hraješ WoW: Zhruba 4tým rokem
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): 2/5 conq + 1x 226lvl, 1/5 Valorous, 219 1h a 200 off hand, neck 226 a ostatní naxx 25/ud10 (4,2 GS) - Jeden rare trinket, což mě mrzí

Předcházejicí guilda/y: <Kingdom Of Dragons>
Důvod odchodu z předcházející guildy: Progres se mi líbil, nekomunikativnost to zabila a o ochotě nemluvím.

[Real Informace]
Věk: Za nedávno mi bude teprve 16.
Znáš někoho z Exalted?: Blíže ne.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Začnu tím, že mohu nabídnout guildě ochotu, komunikaci (mikrofón), znalost taktik (samozřejmě ne vše), snahu o první žebříčky v dps (bindkeys, macra samozřejmost), profese, ...
Jinak jsem nevýbušný, komunikativní a snažím se zachovat vždy klidnou hlavu, ač to vždy nejde. Mezi mé zápory patří určitě upřímnost a také to, že tu nebudu 24/7. Samozřejmě se budu snažit chodit pravidelně na guild raidy, ale nejsem takový, že bych tu seděl celé noci (i když si to někdy dopřeju).
Mezi mé záliby v reálu patří určitě sport všeho druhu, sběr energy drinků (kdyby tu někdo byl taky tím posedlý, bylo by to super) a samozřejmě kamarádi. Jsem na střední škole, obor programování a databáze a už jsem nakoukl i do DB wow.
Je to mix všeho možného, doufám, že se v tom všichni zorientujete, protože jsem zvyklejší na svou sestavu přihlášek.
Budu velice rád, pokud bych se dostal do Exalted, pokud jsem něco vynechal, nebo by jste se rádi zeptali na cokoli, není problém.

S pozdravem, Jeffi

Jeffi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 08. 03. 12
Age : 27
Bydlisko : Sever Čech

Návrat nahoru Goto down

Jeffi, Mage- Nepřijatý Empty Re: Jeffi, Mage- Nepřijatý

Příspěvek  fidget Thu Mar 08, 2012 11:08 pm

Asi tě zklamu, ale mágů máme dostatek.
Hodně štěstí jinde
Nepřijat
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru