Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Davekiller - MM Hunter - Přijatý

4 posters

Goto down

Davekiller - MM Hunter - Přijatý Empty Davekiller - MM Hunter - Přijatý

Příspěvek  Davekiller Mon Mar 05, 2012 11:35 am

[WoW]
Nick:Davekiller
Level:80
Zameranie (PvP/PvE): MM PVE
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Postavu jsem si doexpil a hraju za ní cca rok a půl, mám s ní odchozené veškeré dostupné instance tady na Twinstaru. Jeden čas jsem zkoušel jet primárně BM ale nenaplňovalo mě to natolik jak MM.

Talenty:MM - 7/57/7 BM - 55/16/0
Staty: AGI 1645 unbuffed, crit chance 45,56 %, AP 5400 (s aurou i aspectem), ArP 327, s momentálním EQ nemám splěn hit cap (mám 182) tento handicap vyplňuji jídlem a draeneicem v grupě.
Zkušenosti v dungoch: Mám odchozené veškeré wotlk raidy zde na twinstaru. v UD jsem neměl tu čest ještě s Algalonem a Yoggem +0,1,2,3 a HM Mimirona. ToC již odchozené (dostupní bossové).
Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraji třetím rokem, rok a něco jsem hrál za retri paladina, postupem času jsem přešel na healování. Když jsem si doexpil huntera tak jsem hned pochopil, že to je classa dělaná pro mě. Jinak jsem univerzální hráč, jsem schopný healovat cokoliv, tankovat...no jsem schopný i tanknout Ud ale spíše trénuji na Naxxu a HCčkách, a nabídnout slušný dmg v podání Huntera.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov - GS nepište): EQ full epic (krom tabardu a shirtu) Smile 4/5 Conqueor, Bow - Siren´s cry, Sword - Stormrune edge, Waist, Boots z craftu, Ringy 226, Trinket - Greatness a Mjolmir. viz. odkaz http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Davekiller

Předcházejicí guilda/y: No remorse
Důvod odchodu z předcházející guildy: Důvodů bylo několik, počínaje odchodem zakládajícího člena a Guild Mastera, nepřetržitým leavováním guildy některých členů i officírům kvůli neshodám s někým jiným a následné nabrání bez jakékoliv sankce, neschopnost některých členů ovládat taktiky a jejich netrestání když udělali chybu během raidu. Když jsem se nad tím zamyslel, tak jsem dospěl k názoru, že guilda mi nemá co nabídnout, ba naopak akorát mi může vzít.

[Real Informace]
Věk:21 let
Znáš někoho z Exalted?: Napadá mě asi jen Váš GuM Gigant který měl (má) svého alta v NR
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se David pocházím z Prahy, jsem student, momentálně nezaměstnaný, takže mám spoustu času na wow, vyhovuje mi váš raid time. Taktiky všechny ovládám, co bych neuměl se rád naučím. Když jsem uvažoval o změně tak mě napadla jedině Vaše guilda, jelikož bych se nerad připojil do kolektivu guildy typu tfc....Vaši členové mi nepřijdou nikterak namyšlení a to je hlavní důvod proč se chci přidat právě k Vám.

Davekiller
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 05. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Davekiller - MM Hunter - Přijatý Empty Re: Davekiller - MM Hunter - Přijatý

Příspěvek  Dandelion Mon Mar 05, 2012 12:12 pm

Ja osobne si myslím, že ešte jeden Hunter sa u nás nestratí. Som aspoň ZA skúšku.
Dandelion
Dandelion
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1268
Join date : 03. 10. 11
Age : 35
Bydlisko : Bratislava

Návrat nahoru Goto down

Davekiller - MM Hunter - Přijatý Empty Re: Davekiller - MM Hunter - Přijatý

Příspěvek  fidget Mon Mar 05, 2012 6:21 pm

Njn seš bez práce, co když si práci najdeš Very Happy?

Najdi si mě ve hře a hodíme řeč
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Davekiller - MM Hunter - Přijatý Empty Re: Davekiller - MM Hunter - Přijatý

Příspěvek  goris Tue Mar 06, 2012 11:14 pm

pro
goris
goris
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 973
Join date : 25. 05. 10
Age : 34
Bydlisko : Poprad

Návrat nahoru Goto down

Davekiller - MM Hunter - Přijatý Empty Re: Davekiller - MM Hunter - Přijatý

Příspěvek  fidget Thu Mar 08, 2012 7:31 pm

fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Davekiller - MM Hunter - Přijatý Empty Re: Davekiller - MM Hunter - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru